Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2008 1823

    Wysłany: 29 maja 2025, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowmat gratulacje!! 🩷 dziewczyny nadrabiają 😅

    jowmat lubi tę wiadomość

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 29 maja 2025, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowmat, gratuluję 🙂

    jowmat lubi tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6164 4254

    Wysłany: 29 maja 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Ja się zabrałam za wszystkie szafki w mieszkaniu jakie mamy a jest ich dużo. Sprzątanie układanie gdzie w połowie siedzi pierdyliard pamiątek z wszelkiego rodzaju wyjazdów, wakacji, kartek itp. Nawet odkopałam różne dość istotne dokumenty które w ogóle myślałam, że mam w domu rodzinnym. Także coś już mi świta w głowie, że to ostatnie momenty na większe ogarnięcie xD

    Z plusów to mamy od rana z Mężem niezły ubaw z niektórych znalezisk więc w sumie dobra zabawa 🤣 siedzimy i się śmiejemy.

    Człowiek myśli, że wie gdzie co ma a otwiera jakieś pudełka, pudła i można się zdziwić
    Ja też sprzątam nadal w szafkach, z tym że pamiątek nie posiadam a co do męża to nawet nie wiem w jakim dzisiaj jest kraju bo zapomniałam a honor nie pozwalał zapytać😅

    Zrobiłam duże zakupy do mrożenia, z tym, że ja nie piekę drożdżówek a mrożę wędliny,pieczywo,i kluski na parze😅 Wypadałoby rosołu pomrozić na zupy. Ale to muszę posprzątać w zamrażarce bo tam mam burdel

    Werzol lubi tę wiadomość

    event.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że ja nic nie pomroziłam, bo teraz 3/4 zamrażalki mam w zapasach mleka 🫣

    Szew to podobno ten rozpuszczalny, tylko się odbarwił.

    Jowmat, gratulacje!!!!

    A starsza córka w niedzielę idzie na nowa Peppe do kina 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2025, 14:01

    Elza1234, Anabbit, jowmat, Werzol, Margareetka lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1130 596

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo gratulacje!!

    jowmat lubi tę wiadomość

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5213 3895

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem takim graciarzem zbieraczem z każdych wycieczek jakichś pierdółek, ale zostawiłam sobie najważniejsze pogrupowane na kraje po prostu

    A to fajnie ma Twój Karola, pozwiedza sobie w ramach pracy:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2025, 14:07

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • eeemakarena Autorytet
    Postów: 644 850

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowmat gratulacje ❤️❤️!

    Jak się czujesz ❤️?

    jowmat lubi tę wiadomość

    💑


    21.02.2024 ⏸

    12.04.2024 💔

    〰️

    02.10.2024 ⏸

    02.10 BHCG 41, PROG 26 🙏

    04.10 BHCG 136, PROG 49

    07.10 BHCG 488

    03.04.2025 1500g <3
  • jowmat Autorytet
    Postów: 325 1035

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awokado 🥑 wrote:
    Ekstra, gratulacje!!! 🩷 Mam nadzieję jowmat, że w miarę dobrze się czujesz po porodzie?
    Byłam baaaardzo zestresowana, że cesarka... Płacz na tym łóżku jak już leżałam... Zastrzyk w plecy to już przeżycie, że mi ciśnienie skoczyło... Ale potem jakoś anestezjolog mnie zagadał i jak już Natalię wyciągnęli i pokazali, a potem podali na chwilę to już mi tak się błogo zrobiło, że nic nie czułam.. teraz jest taki spokój i ogromną ulga a ile szczęścia:)

    SZKODNIK, KarolaKinga, Elza1234, Truuskaawka, Alex_92, amoze, kasssia, awokado 🥑, Nosa, Miśka00, Katikat, Moooniii, Kkk77, Lauraa, Anuncja, CelinaJan, eeemakarena, Revolutionary , ezra lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 92 👱‍♂️ 90
    2020-2023 starania naturalne - bezskuteczne
    20.09.2024 - criotransfer - 2 x 3 BB 🤞<3
    30.09.2024 - 10 dpt - beta 386
    02.10.2024 - 12 dpt - beta 1274
    06.10.2024 - plamienie - SOR - GS 9 x 4,6 mm
    08.10.2024 - 18 dpt - beta 9 882, prog 19,9, widoczny GS i YS <3

    preg.png
  • jowmat Autorytet
    Postów: 325 1035

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosa wrote:
    Gratulacje! Cudne wieści! Czy to poszło taj ekspresowo, że Cię dzisiaj przyjeli i już mała jest? Czy coś samo? Dużo zdrówka i radości od nas 🥳🩷
    Wczoraj na oddział i dzisiaj pierwsza w kolejce do cesarki byłam:)

    Nosa, eeemakarena lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 92 👱‍♂️ 90
    2020-2023 starania naturalne - bezskuteczne
    20.09.2024 - criotransfer - 2 x 3 BB 🤞<3
    30.09.2024 - 10 dpt - beta 386
    02.10.2024 - 12 dpt - beta 1274
    06.10.2024 - plamienie - SOR - GS 9 x 4,6 mm
    08.10.2024 - 18 dpt - beta 9 882, prog 19,9, widoczny GS i YS <3

    preg.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6164 4254

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Ja jestem takim graciarzem zbieraczem z każdych wycieczek jakichś pierdółek, ale zostawiłam sobie najważniejsze pogrupowane na kraje po prostu

    A to fajnie ma Twój Karola, pozwiedza sobie w ramach pracy:P
    Nie bardzo ma czas na zwiedzanie. Jak lata na 2-3 dni to coś tam zobaczy ale tak na jeden dzień to lotnisko-firma-lotnisko. I do dom

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2025, 14:27

    event.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowmat, gratki ❤️

    jowmat lubi tę wiadomość

    preg.png
  • jowmat Autorytet
    Postów: 325 1035

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Daj znać jak tam samopoczucie po cc


    Po 3 godzinach dałam radę bodnieec dupkę, żeby mi podkład wymienili. Obecnie mam się zaczynać przewracac na bok i doszłam do 30 stopni bo mnie trochę rwie brzuch po lewej stronie

    👩‍🦰 92 👱‍♂️ 90
    2020-2023 starania naturalne - bezskuteczne
    20.09.2024 - criotransfer - 2 x 3 BB 🤞<3
    30.09.2024 - 10 dpt - beta 386
    02.10.2024 - 12 dpt - beta 1274
    06.10.2024 - plamienie - SOR - GS 9 x 4,6 mm
    08.10.2024 - 18 dpt - beta 9 882, prog 19,9, widoczny GS i YS <3

    preg.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5213 3895

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Nie bardzo mam czas na zwiedzanie. Jak lata na 2-3 dni to coś tam zobaczy ale tak na jeden dzień to lotnisko-firma-lotnisko. I do dom

    W sumie tak chyba zwykle bywa, ja to idealizowałam bo kiedys chcialam bardzo taką pracę gdzie sie czesto lata i mi sie wydawalo ile to czlowiek nie zobaczy. Sama nie byłam wiele razy w delegacji bo dosc rzadko sie zdarza, ale jak już byłam to musiałam ostro kombinować, żeby coś zobaczyć 😅

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • KarolaKinga Autorytet
    Postów: 555 841

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowmat wielkie gratulacje! ❤️ wyobrażam sobie stres ale Natalka wszystko na pewno Ci wynagrodziła, duzo sily i zdrówka dla Was 😁

    jowmat lubi tę wiadomość

    age.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałyście o ciśnieniu, u mnie był szok przy wjeździe na porodówkę 177/95 . Na szczęście stary opanował sytaucje i poszedł po ciśnieniomierz i doszliśmy po wyluzowaniu na 140/80 1😅

    preg.png
  • jowmat Autorytet
    Postów: 325 1035

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeemakarena wrote:
    Jowmat gratulacje ❤️❤️!

    Jak się czujesz ❤️?
    Emocje opadają, znieczulenie puszcza więc zaczyna rwać i boleć, ale damy raczej radę:) mała już po pierwszej kupie, więc wszystko idzie w dobrą stronę:)

    Alex_92, Cel95, Nosa, eeemakarena, CelinaJan, Revolutionary , ezra lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 92 👱‍♂️ 90
    2020-2023 starania naturalne - bezskuteczne
    20.09.2024 - criotransfer - 2 x 3 BB 🤞<3
    30.09.2024 - 10 dpt - beta 386
    02.10.2024 - 12 dpt - beta 1274
    06.10.2024 - plamienie - SOR - GS 9 x 4,6 mm
    08.10.2024 - 18 dpt - beta 9 882, prog 19,9, widoczny GS i YS <3

    preg.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka wrote:
    Jeśli chodzi o ciśnienie to mam zazwyczaj takie 135/80-90. Mój lekarz mówi, że jest ok. Ogólnie większe wyskoki ciśnienia miałam w styczniu, tak samo wysokie tętno, wtedy miewałam ciśnienie pod 150/100 i tętno po 130. Teraz tętno mam około 90.

    Ogólnie zauważyłam, że bardzo trudno prawidłowo zmierzyć ciśnienie. Jak mierze sama i wiem, że będę je mierzyć, to mam wyższe, a jak np. sobie leżę i serio się relaksuje i mąż przyjdzie z ciśnieniomierzem z zaskoku, to nagle się okazuje, że mam ciśnienie 110/78. 😅 Czytałam, że baardzo dużo czynników ma wpływ na wynik pomiaru. Od głodu po pełen pęcherz. 🙈


    Ja wiem ze się stresował że będę mieć wysokie i później właśnie pokazywało głupoty

    preg.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6164 4254

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jowmat wrote:
    Po 3 godzinach dałam radę bodnieec dupkę, żeby mi podkład wymienili. Obecnie mam się zaczynać przewracac na bok i doszłam do 30 stopni bo mnie trochę rwie brzuch po lewej stronie
    A sikasz na basen czy cewnik Ci zostawili?
    I kiedy będzie Cie pionizowac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2025, 14:29

    event.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6164 4254

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassia jak tam ta pupa?

    event.png
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 29 maja 2025, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowmat gratulacje 🥳🥰 dużo zdrówka dla was ♥️

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
‹‹ 1630 1631 1632 1633 1634 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ