Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • jowmat Autorytet
    Postów: 325 1035

    Wysłany: 30 maja 2025, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miała któraś z Was u dzidziusia szerokie pieluchowanie?

    👩‍🦰 92 👱‍♂️ 90
    2020-2023 starania naturalne - bezskuteczne
    20.09.2024 - criotransfer - 2 x 3 BB 🤞<3
    30.09.2024 - 10 dpt - beta 386
    02.10.2024 - 12 dpt - beta 1274
    06.10.2024 - plamienie - SOR - GS 9 x 4,6 mm
    08.10.2024 - 18 dpt - beta 9 882, prog 19,9, widoczny GS i YS <3

    preg.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 641 1006

    Wysłany: 30 maja 2025, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werzol wrote:
    Szarotka kciuki za sesje, planujecie coś w plenerze?

    Tak i pojechać na nią gdzieś za miasto, oczywiście z walizką porodową w bagażniku :D

    Maj.a, co za wieści! Dzieciaki to lubią płatać figle :D

    Anabbit, gratulacje dobrych wieści!

    Karola, dobrze, że sytuacja stabilna, widać żadne przerzucanie 20 kg worów i inne prace fizyczne nie jest w stanie wzruszyć Twojej szyjki 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2025, 16:27

    Maj.a, Anabbit, Werzol lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 30 maja 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja to ładnie Cię zaskoczył 🫣😅

    Mój siedzi od dobrych 3-4 tygodni albo i dłużej głowa w dół, także liczę na to, że nie zrobi psikusa i już tak zostanie. Bardzo bym też chciała żeby samo wszystko ruszyło bez indukcji, ale patrząc na przeboje i historie porodowe na naszej grupie …

    Jezu w Macu teraz taki pyszny mcflurry pistacjowy ♥️🥰 mogłabym jeść codziennie 🫣

    Karola to Twoje dziecię dobrze się trzyma, jak przy takim wysiłku dalej siedzi.

    Maj.a lubi tę wiadomość

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 1064 1645

    Wysłany: 30 maja 2025, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem ciekawa ile nfz będzie kosztował mój 3 tygodniowy już pobyt, ale kurcze słuchajcie….

    Wychodzimy w niedziele!!! 🥳🥳🥳🥳

    Ja się tylko zastanawiam jak ja kuźwa dam radę w domu. Tu z każda pierdola mogę pójść do położnych a w domu już jestem zostawiona sama sobie. Marzyłam o wyjściu a teraz… Przerażona jestem😝

    Blackapple, Alex_92, Nosa, Margareetka, Nineq, Gusia_, Kkk77, Moooniii, Anabbit, KarolaKinga, awokado 🥑, Cel95, Werzol, CelinaJan, eeemakarena, Klaudek11, Truuskaawka, xSmerfetkax, kasssia, Lauraa, Revolutionary , ezra lubią tę wiadomość

    age.png

    Zespół Sjögrena, Endometrioza, Przegroda macicy

    SYN 🩵👶🏼 12.2019
    09.2021 💔
    09.2024 💔
    15.10.24 beta 6,26
    16.10. 2024 ⏸️ na tescie w łazience
    19.10.24 beta 141,7
    21.10.24 beta 454,8
    04.11.24 🦐 6,3 mm
    21.11.24 🧸 20,2 mm
    05.12.24 ❤️ 40,4 mm / usłyszałam bicie serducha
    13.12.24 USG genetyczne OK 🩵 jest 6 cm chłopaka
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa dasz radę 🤞🏻🤞🏻 Na pewno fajnie jest mieć kogoś z personelu medycznego obok, ale pomyśl sobie, że w domku czeka na was już normalna codzienność i spokój. Będzie dobrze, zobaczysz ☺️

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa wrote:
    To ja jestem ciekawa ile nfz będzie kosztował mój 3 tygodniowy już pobyt, ale kurcze słuchajcie….

    Wychodzimy w niedziele!!! 🥳🥳🥳🥳

    Ja się tylko zastanawiam jak ja kuźwa dam radę w domu. Tu z każda pierdola mogę pójść do położnych a w domu już jestem zostawiona sama sobie. Marzyłam o wyjściu a teraz… Przerażona jestem😝
    Ooo kochana, super wieści! 🥳
    A w domu? Zrobisz po swojemu, jak Ci instynkt podpowiada i bedzie najlepiej jak się da 🥰

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też po wizycie i niestety mam mieszane uczucia. Wyć mi się po prostu chce. Pomimo tego, że szyjki nie ma, jest rozwarcie na 1 palec to nic więcej się nie dzieje. Zero jakiejkolwiek czynności skurczowej (dziś miałam powtórzone ktg), mała jest ułożona główko w pozycji jakiejś tam 1a, brakuje jej tylko obrotu głową żeby zaczęła się wstawiać do kanału. Z USG wychodzi na dziś dzień ok 3600 (60percentyl) z tolerancją błędu ok 500g, więc może ważyć albo 3100 albo 4100. Przepływy w porządku, totalna cisza i chill.
    Jeżeli do środy nic się nie zadzieje samo to mam się rano kontaktować z lekarzem i będzie podejmował decyzję czy startujemy z indukcją, ale mam się nastawiać też na ewentualną cesarkę, bo jeśli będzie ważyła przy przyjęciu 4kg to nikt mi indukcji proponował nie będzie. Czuję się serio masakrycznie. Powiedział, że w moim przypadku żadne aktywności nie spowodują tego żeby ten poród przyspieszyć, bo organizm totalnie nie jest na niego gotowy. Dostałam tylko kapsułki żeby sobie aplikować co by flora bakteryjna się nie zaburzała przez to rozwarcie i cierpliwie mam czekać. Zatem ten tydzień odpuszczam, będę leżeć i pachnieć.

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa ekstra, że wychodzicie! I więcej wiary w siebie, poradzicie sobie ♥️

    Amoze co zrobisz jak nic nie zrobisz… Do środy jeszcze chwila, włącz tryb chill i na spokojnie ❤️

    Ja kończę właśnie rozlewać do słoików moje dwa gary dżemu z truskawek. Jeny jestem taka szczęśliwa, że udało mi się to ogarnąć przed porodem 💕 to była jedna z moich ostatnich rzeczy do zrobienia przed narodzinami małej. Jeszcze tylko chce zagłosować w niedzielę a potem niech już się rodzi kiedy chce 🫣

    Tanashi, Alex_92 lubią tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3326 4112

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Kindziukowa ekstra, że wychodzicie! I więcej wiary w siebie, poradzicie sobie ♥️

    Amoze co zrobisz jak nic nie zrobisz… Do środy jeszcze chwila, włącz tryb chill i na spokojnie ❤️

    Ja kończę właśnie rozlewać do słoików moje dwa gary dżemu z truskawek. Jeny jestem taka szczęśliwa, że udało mi się to ogarnąć przed porodem 💕 to była jedna z moich ostatnich rzeczy do zrobienia przed narodzinami małej. Jeszcze tylko chce zagłosować w niedzielę a potem niech już się rodzi kiedy chce 🫣

    Mam dokładnie to samo marzenie z dżemem 🤣 ale dziś teść miał za dużo zakupów i wziął mi tylko jedną kobiałkę na te pierogi i lody obiecane, więc jutro muszę znowu męża na targ wysłać 😅

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi a po ile u was są? U nas mąż kupił po 18 więc myślę, że bez dramatu, ale jakby były tańsze to bym też nie pogardziła. Jeszcze kilka dni temu były po 24 🫣 No i oczywiście trzymam kciuki, żeby udało Ci się zdarzyć z tym dżemorem 👍

    Ja się nie czuję porodowo jeszcze totalnie. Jakby mi odeszły w ten weekend wody to bym była w ciężkim szoku tak szczerze 😅

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2952 3278

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amoze wrote:
    My też po wizycie i niestety mam mieszane uczucia. Wyć mi się po prostu chce. Pomimo tego, że szyjki nie ma, jest rozwarcie na 1 palec to nic więcej się nie dzieje. Zero jakiejkolwiek czynności skurczowej (dziś miałam powtórzone ktg), mała jest ułożona główko w pozycji jakiejś tam 1a, brakuje jej tylko obrotu głową żeby zaczęła się wstawiać do kanału. Z USG wychodzi na dziś dzień ok 3600 (60percentyl) z tolerancją błędu ok 500g, więc może ważyć albo 3100 albo 4100. Przepływy w porządku, totalna cisza i chill.
    Jeżeli do środy nic się nie zadzieje samo to mam się rano kontaktować z lekarzem i będzie podejmował decyzję czy startujemy z indukcją, ale mam się nastawiać też na ewentualną cesarkę, bo jeśli będzie ważyła przy przyjęciu 4kg to nikt mi indukcji proponował nie będzie. Czuję się serio masakrycznie. Powiedział, że w moim przypadku żadne aktywności nie spowodują tego żeby ten poród przyspieszyć, bo organizm totalnie nie jest na niego gotowy. Dostałam tylko kapsułki żeby sobie aplikować co by flora bakteryjna się nie zaburzała przez to rozwarcie i cierpliwie mam czekać. Zatem ten tydzień odpuszczam, będę leżeć i pachnieć.
    Współczuję sytuacji, ale popatrz na to tak, że przynajmniej wiesz, że w przyszłym tygodniu w którąś stronę to ruszy. Wiadomo, że chciałybyśmy, żeby poszło samo, ale jak widać ani organizm ani dziecko nie są zdecydowane.
    Jesteśmy praktycznie na tym samym etapie tylko mój jest mały (we wtorek ledwo ponad 3 kg) więc cc odpada z tego powodu, rozwarcie 4 cm i co z tego 🤷‍♀️
    Już się poddałam z różnymi sposobami na wywołanie, bo nie działa, nastawiam się na wywołanie po terminie czyli ok. 16.06 😒psychicznie mnie to wkurwia niesamowicie, ale co mam zrobić. Turlam się po domu znużona, znudzona i zniechęcona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2025, 17:39

    amoze lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9282 8058

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Tanashi a po ile u was są? U nas mąż kupił po 18 więc myślę, że bez dramatu, ale jakby były tańsze to bym też nie pogardziła. Jeszcze kilka dni temu były po 24 🫣 No i oczywiście trzymam kciuki, żeby udało Ci się zdarzyć z tym dżemorem 👍

    Ja się nie czuję porodowo jeszcze totalnie. Jakby mi odeszły w ten weekend wody to bym była w ciężkim szoku tak szczerze 😅
    U nas po 15 kupowałam wczoraj.

    Ja za to dziś ciut przesadziłam chyba z ogarnianiem domu i zakupów drobnych, bo mam brzuch jak skale znowu i jakieś dziwne uczucie na dole.
    Chyba trochę sobie za dużo pozwalam ostatnio a jednak jutro dopiero 36 tc. Ale już tak strasznie nie mogę patrzeć na kanapę i łóżko..

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9282 8058

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa dasz radę na pewno. Nie będziesz miała czasu na nadmierne analizowanie, po prostu będziecie się cieszyć już sobą w domku w spokoju

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6165 4254

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chyba też w weekend zrobię dżem jak będą w miarę cenowo te truskawki.
    Robicie na zwykłym cukrze żelującym czy na jakiś łzach elfa czy cuś?

    Amoze trzymam kciuki,żeby jednak się rozkładowe samo w końcu. Nie znasz dnia ani godziny.


    Kindziukowa dacie radę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2025, 17:50

    amoze lubi tę wiadomość

    event.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po 15 byłyby idealne, ale u nas chyba ze względu na bliskość granicy marzenie ściętej głowy 🫣

    Nineq u Ciebie z tym rozwarciem to tak naprawdę tylko skurczy brak. Jakby się pojawiły konkretne, to już by pewnie poszło…

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Weronka Autorytet
    Postów: 939 2090

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje na szybko, że w pepco są jeże sensoryczne fisher price po 60 zł. Ceny w internecie przeróżne.

    IMG-5889.jpg

    Gusia_, KarolaKinga, Elza1234, Margareetka, CelinaJan, Alex_92, Revolutionary lubią tę wiadomość

    👩🏻 29 | 👨🏻 30
    _______________________________________
    ➡️ Starania o pierwszą ciążę od 09/2021
    ❌Niedoczynność tarczycy
    ❌ Gruczolak przysadki mózgu, hiperprolaktynemia
    _______________________________________
    📆 01/2023 ➡️ Start leczenia w klinice
    📆 03/2023 ➡️ Niedrożność prawego jajowodu ❌
    📆 08/2023 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 8 tc 💔
    📆 12/2023 ➡️ Laparoskopia, udrożnienie jajowodu ✅
    📆 04/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 6 tc 💔
    📆 05/2024 ➡️ Ciąża biochemiczna 💔
    📆 07/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 7 tc 💔
    📆 10/2024 ➡️ Dwie kreseczki (10.10)… 🤞🏻
    📆 10/2024 ➡️ Konsultacja u doktora P. Mamy nadzieję 🩷💙🩷
    📆 01/2025 ➡️ 164 g zdrowego chłopca, zostań 🥹 💙💙💙

    2025 r. będzie Nasz. 💙
    preg.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    To ja chyba też w weekend zrobię dżem jak będą w miarę cenowo te truskawki.
    Robicie na zwykłym cukrze żelującym czy na jakiś łzach elfa czy cuś?

    Amoze trzymam kciuki,żeby jednak się rozkładowe samo w końcu. Nie znasz dnia ani godziny.


    Kindziukowa dacie radę!

    Ja zwykły cukier, długie gotowanie plus na koniec trochę żelfiksu tego 3:1 wsypuje i tyle

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • KarolaKinga Autorytet
    Postów: 555 841

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa super ze wychodzicie! Na pewno stresik jest ale jak to mówią- wszędzie dobrze ale w domu najlepiej, na pewno sobie poradzicie na spokojnie 🙂
    Amoze, trzymam kciuki żeby dzidzius zrobil psikusa wszystkim i jednak zdecydował sie sam wyjść 🍀 a jeśli nie to myśl o tym ze w przyszłym tygodniu juz będziesz mieć konkretną decyzję i działanie, musi być dobrze 💪
    Ja dzis przegięłam z aktywnością, wyposzczona po tych tygodniach leżenia wzięłam sie za sprzątanie, ogarnianie, potem odwiedziła mnie mama i z nią posiedziałam i teraz zdycham. Brzuch jak kamień, pachwiny ciągną, miałam poćwiczyć ale sie chyba nie ruszę do końca dnia. Mądra Polka po szkodzie 🙃

    amoze lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3326 4112

    Wysłany: 30 maja 2025, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    To ja chyba też w weekend zrobię dżem jak będą w miarę cenowo te truskawki.
    Robicie na zwykłym cukrze żelującym czy na jakiś łzach elfa czy cuś?

    Amoze trzymam kciuki,żeby jednak się rozkładowe samo w końcu. Nie znasz dnia ani godziny.


    Kindziukowa dacie radę!

    Ja truskawkowy to nawet się nie bawię w długie gotowanie, tylko miksuję truskawki blenderem, zagotowuje 5 minut, dodaje trochę zwykłego cukru, zelfixy i tyle :D cukru daje tak 1/3 tego co każą na opakowaniu i jest spoko, miałam słoiki po dwa lata i nic się nie psuło

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 30 maja 2025, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też daje mało cukru, odkąd pierwszy w życiu dżem truskawkowy tak przesłodziłam, że ciężko było go jeść 😅 niby był z przepisu z internetu, ale już nigdy więcej 😅 Długie gotowanie mi nie przeszkadzało dziś, ale rok temu z niemowlakiem też właśnie poleciałam blenderem, dużo żelu i też był smaczny 👌 teraz mam jednak nadzieję, że starczy nam na dłużej niż rok i nie będę musiała za rok z małą ogarniać tych truskawek 🫣

    Tanashi lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
‹‹ 1639 1640 1641 1642 1643 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ