Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1296 1447

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi ogromne gratulacje 🥳

    Yumi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2953 3280

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi wrote:
    Cześć dziewczyny, melduję po porodzie!

    Córeczka postanowiła wyjść idealnie w termin porodu i rocznicę ślubu 😅

    O 23 obudziły mnie skurcze, poleżałam do północy i poszłam się myć i ogolić - łatwo nie było bo synek się obudził i się tulił a ja skurcze i przygotowania 😂
    Około 1 byliśmy w szpitalu 3cm rozwarcia o 1:30-40 na sali porodowej, położna zbadała znowu 3cm rozwarcia po 5 minutach przyszła i okazało się że rodzę 😅 po kilku minutach na świecie pojawiła się Ninka z pełną ochroną krocza bez znieczulenia, dokładnie o 2:55 rano
    Ojej ale super, gratuluję ❤️❤️narzekanie na przenoszenie na forum pomaga 😅
    Jakie ma ładne imię 💪😎dużo miłości i tulasów dla Was❤️

    Yumi lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi gratuluję 🥳🥳💕💕💕

    Yumi, Meliska22 lubią tę wiadomość

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3331 4115

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi wrote:
    Cześć dziewczyny, melduję po porodzie!

    Córeczka postanowiła wyjść idealnie w termin porodu i rocznicę ślubu 😅

    O 23 obudziły mnie skurcze, poleżałam do północy i poszłam się myć i ogolić - łatwo nie było bo synek się obudził i się tulił a ja skurcze i przygotowania 😂
    Około 1 byliśmy w szpitalu 3cm rozwarcia o 1:30-40 na sali porodowej, położna zbadała znowu 3cm rozwarcia po 5 minutach przyszła i okazało się że rodzę 😅 po kilku minutach na świecie pojawiła się Ninka z pełną ochroną krocza bez znieczulenia, dokładnie o 2:55 rano

    To się nazywa ekspresowy poród! Ogromne gratulacje 💐💐💐

    Yumi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3331 4115

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werzol a Ty jak tam? :)

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi gratulacje! A właśnie myślałam wczoraj co u Ciebie! ♥️

    Yumi lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi, gratuluję!💗💗

    Yumi lubi tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • KarolaKinga Autorytet
    Postów: 558 842

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi gratulacje! ❤️

    Yumi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi gratulacje! 😀 dzielna jesteś!

    U nas nic się nie rozkręciło przez noc, za to młoda od rana aktywna. Jutro jesteśmy umówieni z doktorem na ktg, teraz tylko pytanie czy nie dotrzemy tam wcześniej w nocy 😜 tylko, że na razie nie czuję żadnych skurczy, mam ból podbrzusza, może to są te przepowiadające bo mam je praktycznie od miesiąca. Jak się rozkręcą te właściwe to nie powinnam mieć żadnych wątpliwości, oby 😃

    Yumi, Tanashi, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6173 4255

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi i o takie porody walczyliśmy! Gratulacje!

    asiun, Yumi, Revolutionary , Kindziukowa lubią tę wiadomość

    event.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi gratuluje ❤️ ale super 😎


    Witam dziewczyny z kalafiorowymi dupkami 😞, u mnie po tym parciu też dramat ...

    Yumi, Kindziukowa lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi gratulacje. To brzmi jak poród marzenie :)

    Yumi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1738 1334

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi piękny poród, gratulacje ❤️

    Gdzieś czytałam statystyki, że tylko jakieś 5% dzieci rodzi się idealnie w dniu terminu, także Nina chyba będzie szczęściara w życiu 🌸

    Yumi, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Yumi piękny poród, gratulacje ❤️

    Gdzieś czytałam statystyki, że tylko jakieś 5% dzieci rodzi się idealnie w dniu terminu, także Nina chyba będzie szczęściara w życiu 🌸
    To prawda. I nie wiem jakim cudem razem z moją siostrą jesteśmy w tych 5% :)
    Dobrego dnia dziewczyny!

    Margareetka, asiun, Yumi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret też to czytałam! W ogóle zawsze to mówię mojego męża bratowej, która idealnie 2 dzieci urodziła w dzień swojego terminu 😅👌

    Yumi, Elza1234, Margareetka lubią tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dzisiaj dowiem się kiedy będę musiała położyć się na oddział na indukcję jeśli samo nie ruszy, aż z tego podekscytowania spać nie mogłam 😅😅😅.
    Fajnie, bo dzisiaj wizytę mam już o 12.00. Będę miała w końcu pobrany wymaz w kierunku gbs, generalnie wiem na 100%, że to moja ostatnia wizyta ciążowa u Pani doktor. Szok 🤭🤭🤭🤭

    Trzymajcie kciuki 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2025, 07:44

    Yumi, Szarotka12, Elza1234, Margareetka, KarolaKinga, Anabbit, Revolutionary , ezra lubią tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi ogromne gratulacje! Twój poród brzmi naprawdę cudownie 🩷

    Yumi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3331 4115

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiun trzymam kciuki! Ja też dziś ostatnia wizyta u prywatnego, idę z córką, bo ostatnio bardzo jej się spodobało 😅😅

    asiun lubi tę wiadomość

    age.png
  • Yumi Przyjaciółka
    Postów: 103 129

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, do tej pory jestem w szoku takiego szybkiego postępu i braku obrażeń, ogólnie czuję się jakbym nie rodziła nic mnie nie boli nawet spuchnięta nie jestem tam na dole 🥲

    3210g 56cm - w statystykach tylko czwórki brakuje 🤣

    Werzol mnie właśnie brzuch dwa dni bolał jak na miesiaczke ( mocniej niż zwykle) i też skurczy nie było oraz delikatne plamienie więc może też będzie u Ciebie jak i u mnie i się samo rozkręci 3mam kciuki! 🥰


    Asiun trzymam kciuki 🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2025, 07:49

    asiun, amoze, awokado 🥑, Anuncja, Szarotka12, Werzol, Truuskaawka, Moooniii, Elza1234, Margareetka, KarolaKinga, Lauraa, Revolutionary , CelinaJan, kasssia, Kindziukowa, ezra lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    21.08.24- ostatnia 🩸
    11.09.24- owu
    21.09.24- I kreska
    22.09.24- ⏸️ kreski
    22.09.24- Beta 11.9
    25.09.24- Beta 61.9 progesteron 22,8
    30.09.24- Beta 2487
    02.10.24- GS 6mm + YS / torbiel
    09.10.24- CRL 2,9 / torbiel plus krwiak
    18.11.24- cytomegalia +
    20.11.24 prenatalne
    55 CRL, wszystko dobrze
    Prawdopodobnie dziewczynka 👧🏼🩷
    21.11.24- testy genetyczne - prenatal testDna karyo plus Rh
    28.11.24 wyniki - zdrowa dziewczynka 🩷
    16.04- 2120g- dziecko nisko krotka szyjka
    14.05 2800g - 0,5cm szyjka
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi gratulacje! I wszystkiego najpiękniejszego z okazji rocznicy ślubu :) idealny prezent córka dla Was wymyśliła :)

    Yumi lubi tę wiadomość

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
‹‹ 1680 1681 1682 1683 1684 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ