Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Anuncja Ekspertka
    Postów: 241 533

    Wysłany: 25 lipca 2025, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczyn z Warszawy, kontakt do fizjo/osteo (chyba Anabbit pytala) https://sluchajac-ciala.pl/dorota-wasilewska bardzo polecana ta Pani przez moich znajomych, ja sama póki co się nie wybieram

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 25 lipca 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary jak coś ja znam w Łodzi świetnego osteopate. Osobiście mam do niego całe miasto do przejechania i w ciąży przestałam tam jeździć, ale no jest świetny. On jest fizjo z wykształcenia ale ma te wszystkie kursy osteo

    age.png
  • moana1 Ekspertka
    Postów: 167 104

    Wysłany: 25 lipca 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W temacie bujaczków, co polecacie? Wiem, że nie są polecane ogólnie, ale chyba się nie obejdzie u nas.

    preg.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 25 lipca 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Szarotka mam nadzieję że tylko najedliście się strachu i nic więcej nie będzie się działo ☹️ u nas mała też się mocno odpycha i jak ją kładę na kolanach a jest wściekła to muszę naprawdę uważać, niech mąż się nie obwinia

    U nas jak był problem z drzemkami to robiłam jak Tanashi, teraz po środowej fizycie u fizjo jakoś udaje nam się kłaść ją do łóżeczka, poza tym porannym epizodem gdzie ewidentnie już nie miała ochoty spać

    Po USG niewiele się wyjaśniło w kwestii bólu brzuszka bo młoda była zagazowana, swoją drogą nikt nie mówił żeby dać jej espumisan przed, tak jak dorosłym zalecają. Ale wyszło delikatne powiększenie nerek, więc mamy potworzyć USG za 3 miesiące. Muszę wrócić do pediatry z pytaniem co dalej ale niech młoda ma chociaż jeden dzień odpoczynku od wizyty w przychodni 🫣

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 z tą.jazda autem to piona. Mi plakala cała drogę do lekarza,pozniej w wózku,w poradni i znowu cala drogę do domu...Musiałam dwa razy zjechać bo mi się dusiła

    event.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka bardzo wam współczuję tego stresu i oby na strachu się skończyło 🤞🏼 niech się mąż nie obwinia, to pewnie był moment :(

    A w temacie buraczków też chętnie poczytam 😊 mamy babybjorna, ale myślę czy warto zainwestować też w elektryczny? 🤔

    I jeszcze jedno pytanie: jakie zabawki polecacie? 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2025, 15:23

    age.png
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 662 548

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś ma receptę na odkladanie śpiącego dziecka do łóżeczka to też ozloce:) u nas jeśli już to da się odłożyć na brzuch ale wtedy muszę go pilnować, na plecach zawsze się od razu wybudzi :( z pierwszym dzieckiem było identycznie

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Jak ktoś ma receptę na odkladanie śpiącego dziecka do łóżeczka to też ozloce:) u nas jeśli już to da się odłożyć na brzuch ale wtedy muszę go pilnować, na plecach zawsze się od razu wybudzi :( z pierwszym dzieckiem było identycznie
    Ja mam receptę taka, że raz mi się uda a piętnaście nie 🤣

    Cel95, amoze, Margareetka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2482 2464

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Revolutionary jak coś ja znam w Łodzi świetnego osteopate. Osobiście mam do niego całe miasto do przejechania i w ciąży przestałam tam jeździć, ale no jest świetny. On jest fizjo z wykształcenia ale ma te wszystkie kursy osteo

    Poproszę 🙏🏻

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Paulinaaa_ Ekspertka
    Postów: 205 689

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Jak ktoś ma receptę na odkladanie śpiącego dziecka do łóżeczka to też ozloce:) u nas jeśli już to da się odłożyć na brzuch ale wtedy muszę go pilnować, na plecach zawsze się od razu wybudzi :( z pierwszym dzieckiem było identycznie

    U nas recepta to odłożenie do spiworka, tego z opatulonymi rekami. Nawet jak się przebudzi przy zapinaniu to chwilka potrząsania dzieckiem i śpi. Bez śpiworka to jednak zazwyczaj 5min przez odruch moro.

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam aż złapie go mocny sen, ok. 15-20 minut, przestanie się kręcić. Tak 3/5 się udaje.

    Czy tylko ja nie planuję zakupu bujaczka?🤔 mieszkanie jeszcze bardziej bym zagraciła.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    Poproszę 🙏🏻
    Napisze Ci na priv :)

    Revolutionary lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    To pewnie daleko masz jak taka misja? My na szczęście do dziadków na miejscu tylko 10 km. Za to do moich rodziców więcej niż pół Polski 😅

    Na szczęście 20min, wioskę obok, ale w takich okolicznościach to zajebiscie długie 20min 🤣

    Jeju wyrósł z moich ulubionych śpioszków z nexta w koty 🥲 bez sensu te pajacyki z zabudowanymi stopami, bo szybciej się robią za małe 💔

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 wrote:
    Na szczęście 20min, wioskę obok, ale w takich okolicznościach to zajebiscie długie 20min 🤣

    Jeju wyrósł z moich ulubionych śpioszków z nexta w koty 🥲 bez sensu te pajacyki z zabudowanymi stopami, bo szybciej się robią za małe 💔
    Obetnij stopy to się zmieści.

    Kkk77, Margareetka lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Jak ktoś ma receptę na odkladanie śpiącego dziecka do łóżeczka to też ozloce:) u nas jeśli już to da się odłożyć na brzuch ale wtedy muszę go pilnować, na plecach zawsze się od razu wybudzi :( z pierwszym dzieckiem było identycznie
    Ja to usypialam w jakimś otulaczu czy kocyku i w tym odkładałam do łóżeczka,żeby nie skumało różnic temperatury. Bo tu wygrzane a tam lóżeczko zimne i czujnik wyłapywał różnicę😆 I koniecznie musiał być punkt podparcia. Absolutnie nie kłaść "luzem". Działało. Teraz na szczęście Mala jest na etapie ,że odkładam ją na każdą drzemkę do dostawki i nie kuma ,że się coś zmieniło . Chociaż nie wiem czy to dobrze.

    event.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego jednym z pierwszych pytań w poradnii patologii noworodka było czy ma ktoś w rodzinie alergię na białko mleka krowiego? Jakie są najczęstsze objawy? Bo serio zgłupiałam o co chodzi. Ta lekarka tyle pytań zadawała. Krew pobierali. Wyszłam stamtąd umęczona jak nie wiem. Znowu mamy mocz badać mimo, że wyniki były ok.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Obetnij stopy to się zmieści.
    Tylko nie dziecku! 🤣🤣🤣🤣🤣

    Revolutionary , Cel95, Werzol, Kkk77, CelinaJan lubią tę wiadomość

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 25 lipca 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Czy tylko ja nie planuję zakupu bujaczka?🤔 mieszkanie jeszcze bardziej bym zagraciła.

    Ja na razie nie planuję, ale już zauważyłam, że jestem otwarta na dyskusje o nim, zobaczymy, czy kolejne tygodnie mnie nie złamią xd

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 25 lipca 2025, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Kkk77 z tą.jazda autem to piona. Mi plakala cała drogę do lekarza,pozniej w wózku,w poradni i znowu cala drogę do domu...Musiałam dwa razy zjechać bo mi się dusiła

    Kurde właśnie zapomniałam sobie zamontować lusterko i jak się uciszył to się zastanawiałam czy wszystko ok 🫠🫠🫠

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 25 lipca 2025, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Tylko nie dziecku! 🤣🤣🤣🤣🤣
    🤣🤣🤣🤣ej, nie pomyślałam o tym, ale rzeczywiście może być tak odczytane.

    To żeby była jasność, obetnij stopy w śpiochach 🤣
    Szarotka12 wrote:
    Ja na razie nie planuję, ale już zauważyłam, że jestem otwarta na dyskusje o nim, zobaczymy, czy kolejne tygodnie mnie nie złamią xd
    Ja się tak zastanawiałam i kupię rzecz, z której młody może będzie korzystał, ale teraz też kładę go na matę i spokojnie mogę zjeść i się rano ogarnąć, bo zainteresowany.
    Do jakiego wieku bujaczek? Dopóki dziecko nie zacznie siadać? Na chwilę obecną jestem w stanie przetrzymać te kilka miesięcy. Nie mam miejsca tyle w domu, chciałabym unikać zbędnych rzeczy.

    Elza1234, Kkk77 lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
‹‹ 1999 2000 2001 2002 2003 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ