Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1994 1769

    Wysłany: 5 października 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś byliśmy na urodzinach mojej babci. Wracamy z torba słoiczków od 4. Miesiąca życia, bo ciocia uznała, że przecież za 2 tygodnie będziemy jej dawać 🫠🫠🫠🫠

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1713 1316

    Wysłany: 5 października 2025, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    My dziś byliśmy na urodzinach mojej babci. Wracamy z torba słoiczków od 4. Miesiąca życia, bo ciocia uznała, że przecież za 2 tygodnie będziemy jej dawać 🫠🫠🫠🫠

    Nie ma to jak trafiony prezent 😅😅

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9272 8052

    Wysłany: 5 października 2025, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    My dziś byliśmy na urodzinach mojej babci. Wracamy z torba słoiczków od 4. Miesiąca życia, bo ciocia uznała, że przecież za 2 tygodnie będziemy jej dawać 🫠🫠🫠🫠
    W sumie mogliście zjeść to z ciastem na tych urodzinach 😅

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 5 października 2025, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/xS2yT1DM

    Córka tak prodila że dziadki.zlozyly:) plus mąż i wujkowie 5chlopa ogarnęło. Bardzo bardzo polecam. Wykonanie niesamowita jakosc

    Margareetka, Katikat, Revolutionary , KarolaKinga, Werzol lubią tę wiadomość

  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 5 października 2025, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    U nas męża pobolewa ucho. We wtorek mamy szczepienie. Zobaczymy czy coś się nie rozwinie, no bo jak tak, to wiadomo, muszę przełożyć

    Ale dziecko la szczepienie cxy mąż?

    Może go zawiało. 3mam kciuki że szybko minie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2025, 18:39

  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1994 1769

    Wysłany: 5 października 2025, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    W sumie mogliście zjeść to z ciastem na tych urodzinach 😅

    Haha ja je pewnie sama zjem, bo akurat jest tak jakaś marcheweczka z jabłuszkiem 😂

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1994 1769

    Wysłany: 5 października 2025, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Nie ma to jak trafiony prezent 😅😅

    Dokładnie haha
    Ale z ciekawszych rzeczy, dostaliśmy tego słonika, który robi „akuku”, o którego ktoś pytał na fejsie. Będziemy testować 😀

    Revolutionary , Alex_92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2946 3267

    Wysłany: 5 października 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonika my mamy. Włączam go jak mały leży na brzuchu, dużo się do niego śmieje. Tylko, że wersja angielska, ale dla mnie lepiej.

    Anabbit, Revolutionary , Alex_92 lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9272 8052

    Wysłany: 5 października 2025, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Słonika my mamy. Włączam go jak mały leży na brzuchu, dużo się do niego śmieje. Tylko, że wersja angielska, ale dla mnie lepiej.
    Moja mama chce pod choinkę małej tego słonia kupić
    Ja kupiłam tego śmiesznego kraba, także z chęcią go sobie obserwuje na brzuchu jak lata. Na szczęście da się głos wyciszyć 🤣

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1994 1769

    Wysłany: 5 października 2025, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BoboVita jabłko, mango i banan - polecam. Wspaniała przekąska dla 28 latki (słoiczek sugeruje 4 miesiące) 😊

    KarolaKinga, Elza1234, Margareetka, kasssia, Revolutionary , Blackapple, Szarotka12, Lauraa, Werzol, Alex_92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1645 1018

    Wysłany: 5 października 2025, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Moja mama chce pod choinkę małej tego słonia kupić
    Ja kupiłam tego śmiesznego kraba, także z chęcią go sobie obserwuje na brzuchu jak lata. Na szczęście da się głos wyciszyć 🤣

    Moje dziecko się boi tego kraba 🙈

    Ale słonik spoko, może też podpowiem dziadkom na pod choinkę.

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1285 1438

    Wysłany: 5 października 2025, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Moje dziecko się boi tego kraba 🙈

    Ale słonik spoko, może też podpowiem dziadkom na pod choinkę.

    Moja też się go boi. Mieliśmy dwa podejścia do niego- oba zakończone tak ogromnym płaczem... Chowam go na dno szafy,może za kilka miesiecy znowu spróbujemy.

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2482 2464

    Wysłany: 5 października 2025, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile (średnio wiadomo) trwa taki regres snu? 😶

    Mój sie znowu obudzil po raptem 1.5h snu, godzine walczyl żeby nowu zasnac, wiercac sie z pieluchą na głowie az w końcu sie rozpłakał i skończyło sie na cycku.🙄😒

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1994 1769

    Wysłany: 5 października 2025, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    Moja też się go boi. Mieliśmy dwa podejścia do niego- oba zakończone tak ogromnym płaczem... Chowam go na dno szafy,może za kilka miesiecy znowu spróbujemy.

    Moja dziś płakała, bo jej go wyłączyłam po 5 minutach nieustannego działania 😂 serio ona go kocha, a mnie skręca na jego dźwięk 🫠 jeszcze żeby on chodził po linii prostej i nie musiałabym za nim biegać i zmieniać położenia co chwilę 🫠🫠🫠🫠

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 641 1006

    Wysłany: 5 października 2025, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Moja dziś płakała, bo jej go wyłączyłam po 5 minutach nieustannego działania 😂 serio ona go kocha, a mnie skręca na jego dźwięk 🫠 jeszcze żeby on chodził po linii prostej i nie musiałabym za nim biegać i zmieniać położenia co chwilę 🫠🫠🫠🫠

    Haha, ja zamówiłam kraba w tamtym tygodniu, powinien niebawem dotrzeć, ciekawa jaka będzie reakcja :D A propos uciekania widziałam patent, żeby go wstawić do hula hop

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9272 8052

    Wysłany: 6 października 2025, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Moja dziś płakała, bo jej go wyłączyłam po 5 minutach nieustannego działania 😂 serio ona go kocha, a mnie skręca na jego dźwięk 🫠 jeszcze żeby on chodził po linii prostej i nie musiałabym za nim biegać i zmieniać położenia co chwilę 🫠🫠🫠🫠
    My mu zasieki robimy a skubaniec i tak ucieka
    Pozdrawiam z rodzinnej awantury nie wiem o co. Dobrze że mąż jest jeszcze w domu bo już mi ręce mdleją

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2946 3267

    Wysłany: 6 października 2025, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    Dziewczyny ile (średnio wiadomo) trwa taki regres snu? 😶

    Mój sie znowu obudzil po raptem 1.5h snu, godzine walczyl żeby nowu zasnac, wiercac sie z pieluchą na głowie az w końcu sie rozpłakał i skończyło sie na cycku.🙄😒
    U nas od jakichś ok. 3 tygodni z przerwami na lepsze dni. Raz problem, żeby odłożyć do łóżka, drugim razem leci 4h bez snu i nie chce spać, trzecim razem uśnie szybko, ale budzi się co godzinę i kwęka. Także... czekam na lepszy czas. Bo i w dzień łącznie śpi 1,5 - 2h.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1518

    Wysłany: 6 października 2025, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    Haha, ja zamówiłam kraba w tamtym tygodniu, powinien niebawem dotrzeć, ciekawa jaka będzie reakcja :D A propos uciekania widziałam patent, żeby go wstawić do hula hop

    My tak robiliśmy! Mały uwielbia tego kraba i przez pewien moment to była jedyna rzecz, dzięki której chciał leżeć na brzuchu 😅

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 6 października 2025, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja całą noc wstawałam bo przez ten okres. Nie że bolał mnie brzuch czy coś ale jakieś hormony uderzenia gorąca, co chwile siku...a ogólnie okresu nie czuje. Zero skurczów. Już po pierwszym porodzie były mega łagodne a teraz to jakbym nie miała.

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1713 1316

    Wysłany: 6 października 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary podobno 2-4tyg... Nie jestem fanką tego czasu 🫠 dziś kwękanie średnio co godzinę, a to smoczek, a to pobujać, a to trzymać za rączkę. Ledwo mi się oko zamykało i znów pobudka 🥴

    Dziś mamy wizytę u fizjo akurat wtedy kiedy wypada nam pierwsza drzemka, więc pewnie będzie ciekawie. Oczywiście dodatkowo jadę sama, bo mąż dziś musiał być w biurze.

    Ja ostatnio kupiłam mate wodną, żeby motywować do leżenia na brzuchu, ale średnie jest zainteresowanie. Widzę że ten krab nie kosztuje majątku, to może też go sprawie mojemu bombelkowi 😀

    age.png
‹‹ 2262 2263 2264 2265 2266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ