CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
A to nie wiemKarola3xJ:D wrote:Coś mi sie kojarzy,ze ktoś tu umierał z bólu po klamrach.
Ja czekam na brawa. Wzięłam dzieci nad wodę. Małą wysmarowałam spf ,syn się nie dał ,ja siebie smarować nie będę ,bo po co na 2 h. No....I mamy bordowe ramiona i plecy. Od lat nas tak nie zjarało
Ja cierpiałam z bólu, bo kolec z paznokcia wbił mi się w wał i myślałam że zaraz amputują mi palucha
Przez hybrydę paznokieć nie tyle co mi się rozdwoił to rozwarstwił na milion okruszków, do tego ja coś źle wycięłam
Więc to ja na pewno cierpiałam i wyłam z bólu gorzej niż przy porodzie
A same klamry u mnie to pikuś, noszę je od listopada i jest wszytko git
Paznokieć już mi się nie wkręca tylko ładnie na płasko wyrasta -
Karola3xJ:D wrote:Annabit wy chyba jesteście trochę tacy roztrzepani ogólnie nie? Takie czlowieki-huragany?
Ludzie pełni sprzeczności xD w strefie zawodowej bardzo poukładani i poważni ludzie, ale na co dzień wiecznie jakieś przygody nam się trafiają 😂😂😂
Ja naprawdę nie wiem jakim cudem w pracy nigdy nie mam żadnych wtop i jestem bardzo bardzo dokładna i zorganizowana 😅 -
Elza1234 wrote:A to nie wiem
Ja cierpiałam z bólu, bo kolec z paznokcia wbił mi się w wał i myślałam że zaraz amputują mi palucha
Przez hybrydę paznokieć nie tyle co mi się rozdwoił to rozwarstwił na milion okruszków, do tego ja coś źle wycięłam
Więc to ja na pewno cierpiałam i wyłam z bólu gorzej niż przy porodzie
A same klamry u mnie to pikuś, noszę je od listopada i jest wszytko git
Paznokieć już mi się nie wkręca tylko ładnie na płasko wyrasta
A no to juz pamiętam. -
Eh nie straszcie, mam podologa w środę a moje stopy to obraz nędzy i rozpaczy, począwszy od krzywych paznokci, bo się pokruszyły po hybrydzie i nie potrafią dojść do siebie, a skończywszy na odciskach, które się zrobiły głębokie i twarde i ledwo chodzę - w tym wszystkim liczę, że gorzej nie będzie 😂
DZIEWCZYNY, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
Krejzi, kiedyś nie sądziłam, że ten dzień kiedykolwiek będzie mnie dotyczył
jednocześnie dokładnie rok temu zgłosiłam się na indukcję porodu, z której mnie jeszcze odesłali 😂
Katikat, Blackapple lubią tę wiadomość
-
Dziewczyny no to wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy 🥰❤️ Ja już od rana siedzę i się wzruszam.
Nie straszcie mnie z tym podologiem, bo ja też mam wrastający paznokieć, który ogarniam sama, ale moje stopy wyglądają pewnie porównywalnie do stóp Mojżesza więc muszę się za to zabrać przed wyjazdem. Zawsze były z tych brzydszych, ale w ciąży już totalnie je zaniedbałam. Obym nie płakała z bólu, bo czuję, że mi tam nagrzebią 😆
truskawka gratuluję pierwszych prawie kroczków ❤️
Anabbit ale macie przygody. Moj maz to jest podobny do was wiec pewnie gdyby nie to, ze ja jestem z tych co sa spakowani równo z data zrobienia rezerwacji to kończylibyśmy tak samo. Ja nie odejdę od auta jak nie odhacze, że mam wszystko. Ale ja to jestem paranoiczką co nie wyjdzie na spacer po osiedlu bez całej torby dzidziusiowej.
Gratuluję wszystkim żłobków! Nie ogarniam tematu zupełnie, ale jak się cieszycie to ja z wami 😅
Tanashi piękny piesek ❤️ Możesz lepić na zarobek -
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Mamy❤️
Elza ja tak samo, po czym mocno przytuliłam Małą i dospała do 7 (nigdy tak nie usypia więc ciekawe)23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Annabit grunt, że super zniosła lot, zachęcasz do podrozy samolotowych z Maluchem. Ja mam tak samo😅23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Ale to tak często jest,ze właśnie takie huragany w życiu w pracy są zorganizowani. Albo na odwrót.Anabbit wrote:Ludzie pełni sprzeczności xD w strefie zawodowej bardzo poukładani i poważni ludzie, ale na co dzień wiecznie jakieś przygody nam się trafiają 😂😂😂
Ja naprawdę nie wiem jakim cudem w pracy nigdy nie mam żadnych wtop i jestem bardzo bardzo dokładna i zorganizowana 😅
Ja tez z tych co sie pakują wcześniej. Chociaż raz nam sie zdarzyło zapomnieć torby na lotnisku ale dobrze ,ze syn ogranął, że brakuję torby z namiotem plażowym dla małej 😅
Anabbit lubi tę wiadomość
-
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Mamy ❤️
Córka zrobiła z rana prezent- wstala o 5 ale o 6 jeszcze udało się ululać i pospałyśmy do 7.20. Nie pamiętam już kiedy ostatnio tak późno wstałam 😆
Rok temu sama sobie kupiłam kwiatki- w tym roku zrobię to ponownie. Za sesje zdjęciową też sama zapłaciłam. Jedyne co A. zrobil po powrocie z pracy to powiedzial do Bubci ze dziś dzień mamy więc zeby była grzeczna. Ciesze się,że dzień mamy jest wczesniej niz ojca 🙂
Anabbit miłego odpoczynku 😃 Podziel się później foteczkami z dnia mamy pod palmą ☺️
Anabbit lubi tę wiadomość
-
Ja się od rana splakalam. Oprócz prezentu dostałam od małej list pisany “przez nią” o tym jaka cudowna mama jestem i odbicie małej rączki + kilka naszych wspólnych zdjęć 🥰🩷🥹🥹🥹
Elza1234, Katikat, Truuskaawka, xSmerfetkax, Margareetka, Cel95, Marsol lubią tę wiadomość
-
Wszystkiego najlepszego dziewczyny 🥰
Mój mąż mi życzeń nie złożył, ale wybaczam, bo leży w narkozie na operacji 🫣 Stresujący ten dzień mamy w tym roku. Jeszcze panowie przyjechali po pralkę i obserwowałam z drżeniem serca jak ją znoszą po moich pięknych dębowych schodach xd szli jakby mieli ją zaraz zrzucić 🫠 -
Elza1234 wrote:Dostałyśmy się do żłobka ♥️
Gratulacje! 😃 startujecie od września?2cs 🤞
17.10.2024 ⏸️🍀
18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙
👩 30🧑 34 🐶 4
A journey of a thousand miles begins with a single step...

-
Pięknego dnia mamy mamuśki! 🫶
Tanashi co za operacja?
Truskawka bardzo to przykre 😔 ale jeszcze trochę i córeczką sama bedzie Ci robila prezenty, te najpiękniejsze, od serca 🥰2cs 🤞
17.10.2024 ⏸️🍀
18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙
👩 30🧑 34 🐶 4
A journey of a thousand miles begins with a single step...

-
Tanashi to na tą przetokę operacja?
Ja mam wychodne na paznokcie na Dzień Matki popołudniu.
Gorzej, że Józef postanowił zrobić power napa w samochodzie od 11.00 do 11.20 i teraz nie wiem kiedy zrobi drzemkę xD
Potwierdziliśmy ten żłobek samorządowy, ja się chyba zatrzymałam jak dzieci moich kilka lat starszych koleżanek szły a teraz to jest niż demograficzny na pełnej, będzie tylko 7 dzieci z rocznika młodego o ile wszyscy potwierdzą.
Margareetka lubi tę wiadomość
-
Tanashi wrote:Wszystkiego najlepszego dziewczyny 🥰
Mój mąż mi życzeń nie złożył, ale wybaczam, bo leży w narkozie na operacji 🫣 Stresujący ten dzień mamy w tym roku. Jeszcze panowie przyjechali po pralkę i obserwowałam z drżeniem serca jak ją znoszą po moich pięknych dębowych schodach xd szli jakby mieli ją zaraz zrzucić 🫠
Kciuki za męża!
Z ciekawości, ile kosztowały te piękne dębowe schody? Jak usłyszałam wycenę schodów do naszego domu to widze, że to nie są tanie rzeczy😅
















