Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 26 maja, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego pięknego dla każdej z nas z okazji Dnia Mamy ❤️💐

    Margareetka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3302 4096

    Wysłany: 26 maja, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ma dziś operację przetoki.

    Grzegrzula nasze z bramkami na dzieci kosztowały 23 tysiące, ale to była i tak cena promocyjna po znajomości xD bo policzył nam jak za jesion, nie za dąb

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9260 8049

    Wysłany: 26 maja, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    Gratulacje! 😃 startujecie od września?
    Tak, od 1.09

    Dostałam laurkę od córki (męża) - uwaga - zrobiona ketchupem 😅😆 wisi już na lodówce

    Margareetka, Anabbit, Blackapple, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 26 maja, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Tak, od 1.09

    Dostałam laurkę od córki (męża) - uwaga - zrobiona ketchupem 😅😆 wisi już na lodówce

    U nas też już wisi laurka na lodówce, o dziwo znaleźli pisał, ale mały zamiast malować na kartce to popisał swoją nową koszulkę 😅🤣

    Tanashi jak mąż?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 15:18

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Grzegrzula Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 26 maja, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Tak, ma dziś operację przetoki.

    Grzegrzula nasze z bramkami na dzieci kosztowały 23 tysiące, ale to była i tak cena promocyjna po znajomości xD bo policzył nam jak za jesion, nie za dąb

    No to faktycznie fajna cena, myślałam że te bramki to można jakoś latwo dokupić, nawet nie pomyslalam zeby ze schodami zamawiac.
    A cos czuje, że sie przydadzą, u nas mlodzieniec preferuje wspinaczke zamiast chodzenie po prostym 🙃

    age.png

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 920 289

    Wysłany: 26 maja, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi kciuki za męża.
    U HejAnku tęczowa dziewczynka 🥹❤️

    Margareetka, Tanashi, Blackapple, Revolutionary , Kkk77 lubią tę wiadomość

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1695 1301

    Wysłany: 26 maja, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najcudowniejszego Mamy!! ❤️❤️
    Jesteście najlepsze, nigdy o tym nie zapominajcie! ❤️

    Anabbit, Elza1234, xSmerfetkax lubią tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3302 4096

    Wysłany: 26 maja, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi ale super wiadomość!

    Mąż oki, już po. Mam nadzieję że tym razem mu to zaszyli i nie będzie miał tego sażka do wkładania w środek rany bo jebnę 😅 slabo mi się robi od widoku ran xD

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1695 1301

    Wysłany: 26 maja, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam te półtora dnia 😅
    Dziś od rana ryczę ze wzruszenia co chwilę 🥹 teściowa nazrywała z bobasem kwiatków w ogródki i zrobili dla mnie bukiecik 😍 wzrusz na maksa 🥹

    Blackapple gratulacje żłobka, myślę że dobra decyzja z tym samorządowy skoro macie tak blisko 😊

    Anabbit historia jak z filmu 🫣 dobrze, że udała się walka z czasem.

    Wrastające paznokcie to dramat, przerabiałam to będąc nastolatką i miałam ogarniane przez chirurga. Wspominam gorzej niż poród 🤦

    Karola dzięki, że pytasz. Aktualnie 7+5 wg usg, bo wychodzi tak tydzień młodszy niż termin miesiączki. Ogólnie czuje się raczej ok, czasem mnie brzuch zaboli, czasem mnie na wymioty bierze, ale daje rade. Czekam na kolejną wizytę 9.06 z niecierpliwością.

    Tanashi kciuki za męża, daj znać czy wszystko ok z nim.

    Truskawka musisz dbać o siebie dziewczyno jak masz takiego chłopa... Kup sobie coś ładnego na jego rachunek. Zasługujesz na to!

    Blondi wow ostatnio nawet o niej myślałam, bo weszłam na pierwszą stronę zobaczyć kiedy kolejne roczki i u kogo. Oby tym razem wszystko było dobrze.

    Blackapple lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6149 4249

    Wysłany: 26 maja, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanasi prywatnie to robiliście?

    Mala po wizycie u chirurga. Dostala skierowanie na oddzial na pilne na biopsję. Byłyśmy prywatnie ale lekarka kazala ją wpisać do sobie na nfz ,do przychodni przyszpitalnej na wizytę i dostaniemy skierowanie na rtg kontrastowe. Takze za tydzień wizyta na nfz a jutro ustalimy datę pobytu.

    event.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 26 maja, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowna wiadomość o HejAnku🥰

    Tanashi zdrówka dla Męża

    Annabit brzmi super ten prezent, i jeszcze pod palmą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 16:23

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 26 maja, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chciałam tu na forum złożyć osobno wyjątkowe najwspanialsze życzenia z okazji Dnia Mamy dla Truskawki.

    Wszystkiego najlepszego dla Mamy, która daje rade za kilka osób na raz ❤️ spędza miło czas z Kochaną Córką i jest jej całym Światem. Dużo wspólnych pięknych chwil, podróży małych i dużych, sesji zdjęciowych bo wiem, że lubicie i bycia wspólnie silnymi Babkami.

    A taki komunikat telepatyczny odebrałam na latającej jodze robiąc za przekaźnik życzeniowy od Twojej Córeczki

    22a1fd14c7740.jpghttps://zapodaj.net/plik-ptEgWfXRlA

    Margareetka, Truuskaawka, Elza1234, Anabbit, Darrika, Blackapple, Revolutionary , xSmerfetkax lubią tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1695 1301

    Wysłany: 26 maja, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Tanasi prywatnie to robiliście?

    Mala po wizycie u chirurga. Dostala skierowanie na oddzial na pilne na biopsję. Byłyśmy prywatnie ale lekarka kazala ją wpisać do sobie na nfz ,do przychodni przyszpitalnej na wizytę i dostaniemy skierowanie na rtg kontrastowe. Takze za tydzień wizyta na nfz a jutro ustalimy datę pobytu.

    Super, że reszta na NFZ, bo te wizyty to nie małe koszta...
    Ciekawe na kiedy będziecie mieć datę na pobyt. Lekarka ma jakieś podejrzenia co do diagnozy?

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6149 4249

    Wysłany: 26 maja, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Super, że reszta na NFZ, bo te wizyty to nie małe koszta...
    Ciekawe na kiedy będziecie mieć datę na pobyt. Lekarka ma jakieś podejrzenia co do diagnozy?
    Cały czas krążą przy tej tej bezzwojowości jelit.

    event.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 920 289

    Wysłany: 26 maja, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odniosę się do wszystkiego, bo życie mnie ostatnio przeżuwa i wypluwa, ale trzymaj się Karola. Szczęście w nieszczęściu, że udało wam się trafić wreszcie jakiegoś sensownego lekarza i coś dalej ruszycie

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1695 1301

    Wysłany: 26 maja, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Nie odniosę się do wszystkiego, bo życie mnie ostatnio przeżuwa i wypluwa, ale trzymaj się Karola. Szczęście w nieszczęściu, że udało wam się trafić wreszcie jakiegoś sensownego lekarza i coś dalej ruszycie

    Blondi mała znów daje popalić, czy ogólnie życiowo coś się dzieje?

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6149 4249

    Wysłany: 26 maja, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Nie odniosę się do wszystkiego, bo życie mnie ostatnio przeżuwa i wypluwa, ale trzymaj się Karola. Szczęście w nieszczęściu, że udało wam się trafić wreszcie jakiegoś sensownego lekarza i coś dalej ruszycie
    Mała daje do wiwatu?

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3302 4096

    Wysłany: 26 maja, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola robił prywatnie jednak, na NFZ za dużo czekania, a już było to dość pilne.

    Blondi trzymaj się 🫂

    Karola czyli operacja najpewniej małą czeka?

    Blondi29 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6149 4249

    Wysłany: 26 maja, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Karola robił prywatnie jednak, na NFZ za dużo czekania, a już było to dość pilne.

    Blondi trzymaj się 🫂

    Karola czyli operacja najpewniej małą czeka?
    Biopsja na chirurgii w narkozie. Póki co. Jak będą wyniki to będzie decyzja co dalej. Po cichu liczę,że jednak bedzie okej.

    event.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 920 289

    Wysłany: 26 maja, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio nakłada się wszystko. Mała o dziwo w miarę spoko, ale fizycznie ostatnio mnie dojeżdża więc dokładając wszystko co się dzieje wokół to czuję się jak gówno. Życie ostatnio nam się zmienia o 180 stopni. Ale powoli wychodzimy na prostą.
    Karola jak coś to znam gastroenterologa dziecięcego, ale kompletnie nie w waszych stronach. Ale tak mi się przypomniało, że może będziesz chciała to mogę o coś podpytać, bo to dobry znajomy więc jakoś niezobowiązująco może coś zerknąć czy podpowiedzieć. To tak na marginesie, nie żebym się wtrącała. Po prostu wiem, że tych dziecięcych specjalistów to jak na lekarstwo.
    Margaretka myślałaś już o wózku? Ostatnio widzę multum babeczek w ciąży z dziećmi w wieku naszych i czuję się zainspirowana. Tylko zawsze myślę o tych wózkach - potworach.
    Jeszcze tak na szybko to mała nam się mega poprawiła po tych zaleceniach pediatry. Byłam też na konsultacji SI, widzą, że ma lekko zaburzone to czucie głębokie, ale są optymistyczni. Ogólnie babeczka mówi, że w jej przypadku to raczej wpływ porodu i że będzie dobrze. Jeśli chodzi tylko o młoda to czuję się podniesiona na duchu ostatnio. Choć w tym miesiącu jestem z nią głównie sama i łeb mi już siada powoli, bo okres wyjazdowy to i gęby nie ma do kogo otworzyć

‹‹ 2855 2856 2857 2858 2859 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ