CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
Tanashi wrote:Marsol tak
to nie pierwsza taka moja akcja, ale przysięgam że oni sami się zawsze zgłaszają, ja nie wychodzę z inicjatywą 😆 więc no sorry, siła wyższa xD
To jesteśmy koleżankami z jednej branży 😄 Kumam, bo do mnie też sami podbijają. Jeden męczył mnie przez cały macierzyński, żebyśmy się związali zawodowo po moim powrocie. No, ale powrotu na razie nie będzie, więc mam chwilowy spokój. -
Listopadowego nie ma co zazdrościć. Skorpiony sa straszne. Mam jednego.Anabbit wrote:W ogóle poznałam tu parę w hotelu. Mają też bobasa czerwcowego i spodziewają się listopadowego 🥹
U mnie duzo osób ma chińczyki ale każdy narzeka. Ja nie mam więc się nie wypowiem .
Truskawka przez to pisałam, żebyś uważała na te z Chin bo okropne są. Miałam nadzieję,że jednak przyjdą spoko ale klops.
Co do aut,to nie wiem czy to pisałam,ale moj mechanik mówił,że od roku usiłuje zmienić auto ale pojęcia nie wie w co celować. Takie są buble. -
Nasi przyjaciele mają cherry (?) z salonu, są zadowoleni bardzo póki coAnabbit wrote:Cel na jaki się zdecydowaliście ? Mój mąż co jakiś czas wspomina o chińskich, ale nie znamy nikogo kto ma.
Ja mam wrażenie że mu to auto to kupimy za 10 lat xDDD
Cel95 lubi tę wiadomość
-
Potwierdzam, jestem skorpionem 🤪
My wybraliśmy Jajco tak zwane (jaecoo). Szczerze to Mąż i Teść wybierali i płacą więc nie narzekam, fajne się wydaje. Od dawna już chcieli kupić jakieś auto.
Odebrałam zdj od foto i foto album, nam i Mamie jeszcze raz wydrukuje,a ten zestaw poleci do Teściów w weekend.
Ja ogółem bardzo lubię to moje stare auto. Szczerze gdyby się nie psuło co chwilę to by mi starczyło, ono nie wygląda na swój wiek. Ale ciągle się psuje i to poważnie. Tyle że nowym może wreszcie się odważę jechać bo to automat
Karola niby na benzynie mniej się psują niż hybrydy ale no zobaczymy. Oby się nam pofarciło. Teraz to i tak na każdą markę ludzie narzekają, a jest mega długa gwarancja z autem zastępczym w razie czego.23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Truskawka kwota pewnie od miasta zależy też, ale Ty przy okazji spędzasz czas z Małą I oszczędzasz na żłobku. Sama ogarnelas 30k na auto i powinnaś być z siebie dumna☺️
23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Ja to nie przepadam za chińczykami. U mnie sąsiad ma służbowe właśnie Jajco i średnio zadowolony, ale za darmo i ocet słodki. Ja to jestem team typowa niemiecka jakość i zero ekologii. Mam mimo wszystko nadzieję, że wam podpasuje, bo lepiej średnie auto niż awaryjne.
Anabitt ja się boję zimowych dzieci, bo łapie deprechę na zimę odkąd zaszłam w ciążę. Ja tam myślę, że wycelujesz w marcowego bobasa. Jakoś tak mam to w głowie jak tego drugiego chłopaka u Margaretki.
Truskawka osobiście nie cierpię chińskich stronek, ale na nasze wesele zamawiałam wszystkie dekoracje z temu i balony przyszły nam ekstra. W ogóle wszystkie dekoracje były trafione. Nawet złapałam jakąś girlandę z liści w gratisie. Nie wiem skąd, ale nam bardzo pasowała. Szkoda, że ci się nie przyfarciło tym razem i musisz kupić kolejne. Dobrze, że jest jeszcze trochę czasu.
Zamawiałyście skądś dużą ilość zdjęć? Chce sobie zamówić zdjęcia i album. Tylko nie fotoksiążke, a zdjęcia i album osobno. Empik odpada, bo co chwila słyszę, że komuś giną zdjęcia albo dochodzą czyjeś inne. Nie będę ryzykować ze zdjęciami młodej -
Cel jej siostra w Warszawie placi dla niani 35zł/h.
Później juz na umowie jak dojdzie mi Aktywnie w pracy to zarobie wiecej jakbym wróciła na etat. I plus własnie że mam cały czas małą obok siebie.
Tanashi też zrobiłam jamniczka 🤣
https://zapodaj.net/plik-xOswWDNPX4
Tylko ten ogon taki troche pudelkowaty 🤣
Blondi29, Tanashi lubią tę wiadomość
-
Truskawka piękny jamniczek!
Mógłbyś podpowiedzieć tutaj albo na priv na co zwrócić uwagę przy szukaniu i zatrudnieniu opiekunki do dziecka? Chcę iść dalej na studia więc będziemy powoli kogoś szukać, a ja jestem w temacie kompletnie zielona i nie chce nikomu zrobić krzywdy. Z polecenia nikogo nie mamy
-
Cel odnośnie Twojej sytuacji to jak najbardziej popieram zdanie lekarki i dziewczyn tutaj. Córeczka musi przede wszystkim mieć zdrową mamę! Odstawienie nie jest proste, ja też muszę i zabieram się do tego i zabrać nie mogę
póki co redukuje te karmienia w dzień i już dostaje cyca tylko 2-3 razy, ale noce to nadal open bufet. Też zasypia przy cycu i w nocy jak się przebudzi to może się dwa godziny drzeć i nie zaśnie dopóki nie dostanie cyca 😓 ja mam mega słabą psyche do tego i póki co sama ryczę po kątach i przepracowuje w głowie najlepszy scenariusz odstawienia nocnego.
Także tule Cię mocno, bo wiem że rozpoczenie kp było trudne, a zakończenie jest w cholere trudniejsze 😭😭 -
Nineq wrote:KKK, u mnie w mieście wczoraj widziałam samochód z końcówką tablicy rejestracyjnej KKK77, to nie Ty zrobiłaś sobie indywidualne?🤣
Hahahha nieeee, ja mam nudny klasyczny, a mój nick to przypadek
Moje dziecko zasnęło po raz pierwszy po kolacji bez mleka. Ciekawe czy nie obudzi się w środku nocy, bo sobie przypomni 🙈
Tych jajców to u nas w mieście jeździ od groma, ale ja jakoś sceptycznie do nich podchodzę, bo nie wiadomo jak to będzie przy ich sprzedaży za parę lat. Moja 8-letnia toyota jest używana teraz warta niewiele mniej niż jak ją kupowaliśmy, ale no jak ją tak chwalili przy tym ostatnim przeglądzie i jednak olej nie jest problemem, tylko moja pamięć i dbanie o nią xD to będę nią jeździć jeszcze długo 😂 byle tylko bobas nauczył się sam wsiadać do środka to przestanę nam obojgu łeb rozbijać xDWiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 21:27
-
Margaretka i wszyscy pozostali dziekuje❤️ ciężko mi będzie, ale też stopniowo coś będziemy ogarniać. Na razie zasypianie na Tacie na nocke nawet jak się budzi po 30,40 min bo ze mną jest tak samo przy 1 bloku snu
Za dnia to jest za ciekawska wszystkiego na karmienie
Jajo odebrane i bardzo mi się podoba, było wesoło. Maluch też komentował, pytanie czy w środku jej spasuje bo Mąż pojechał do 8 gwiazdek, a my spacer do domu wiec test w niedzielę 🤣 jednak warto mieć dobrze fotelik dopasowany, a kto jak nie oni
W ogóle to nam inny model niż stardust polecali jako kolejny z tego co mi Mąż mówił, nie wiem czy to wynika z przesiadki na suva czy są inne powody 🤔23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀














