Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1975 1729

    Wysłany: 29 maja, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel na jaki się zdecydowaliście ? Mój mąż co jakiś czas wspomina o chińskich, ale nie znamy nikogo kto ma.
    Ja mam wrażenie że mu to auto to kupimy za 10 lat xDDD

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3303 4097

    Wysłany: 29 maja, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit i Smerfetka, zapraszam na kawę, ponieważ aktualnie latają nad nami 4 bociany🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 12:57

    xSmerfetkax, Margareetka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 29 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Marsol tak :) to nie pierwsza taka moja akcja, ale przysięgam że oni sami się zawsze zgłaszają, ja nie wychodzę z inicjatywą 😆 więc no sorry, siła wyższa xD

    To jesteśmy koleżankami z jednej branży 😄 Kumam, bo do mnie też sami podbijają. Jeden męczył mnie przez cały macierzyński, żebyśmy się związali zawodowo po moim powrocie. No, ale powrotu na razie nie będzie, więc mam chwilowy spokój.

  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1975 1729

    Wysłany: 29 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Anabbit i Smerfetka, zapraszam na kawę, ponieważ aktualnie latają nad nami 4 bociany🤣🤣

    Wsiadam w samolot i lecę 😂

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1975 1729

    Wysłany: 29 maja, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle poznałam tu parę w hotelu. Mają też bobasa czerwcowego i spodziewają się listopadowego 🥹

    Elza1234, Margareetka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6151 4249

    Wysłany: 29 maja, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    W ogóle poznałam tu parę w hotelu. Mają też bobasa czerwcowego i spodziewają się listopadowego 🥹
    Listopadowego nie ma co zazdrościć. Skorpiony sa straszne. Mam jednego.

    U mnie duzo osób ma chińczyki ale każdy narzeka. Ja nie mam więc się nie wypowiem .

    Truskawka przez to pisałam, żebyś uważała na te z Chin bo okropne są. Miałam nadzieję,że jednak przyjdą spoko ale klops.

    Co do aut,to nie wiem czy to pisałam,ale moj mechanik mówił,że od roku usiłuje zmienić auto ale pojęcia nie wie w co celować. Takie są buble.

    event.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9260 8049

    Wysłany: 29 maja, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Cel na jaki się zdecydowaliście ? Mój mąż co jakiś czas wspomina o chińskich, ale nie znamy nikogo kto ma.
    Ja mam wrażenie że mu to auto to kupimy za 10 lat xDDD
    Nasi przyjaciele mają cherry (?) z salonu, są zadowoleni bardzo póki co

    Cel95 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 29 maja, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, jestem skorpionem 🤪

    My wybraliśmy Jajco tak zwane (jaecoo). Szczerze to Mąż i Teść wybierali i płacą więc nie narzekam, fajne się wydaje. Od dawna już chcieli kupić jakieś auto.

    Odebrałam zdj od foto i foto album, nam i Mamie jeszcze raz wydrukuje,a ten zestaw poleci do Teściów w weekend.

    Ja ogółem bardzo lubię to moje stare auto. Szczerze gdyby się nie psuło co chwilę to by mi starczyło, ono nie wygląda na swój wiek. Ale ciągle się psuje i to poważnie. Tyle że nowym może wreszcie się odważę jechać bo to automat

    Karola niby na benzynie mniej się psują niż hybrydy ale no zobaczymy. Oby się nam pofarciło. Teraz to i tak na każdą markę ludzie narzekają, a jest mega długa gwarancja z autem zastępczym w razie czego.

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 29 maja, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka kwota pewnie od miasta zależy też, ale Ty przy okazji spędzasz czas z Małą I oszczędzasz na żłobku. Sama ogarnelas 30k na auto i powinnaś być z siebie dumna☺️

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2937 3264

    Wysłany: 29 maja, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaecoo dużo widzę na mieście. Plus Cherry, Omoda i Jetour to jeden koncern.
    Wiecie, teraz to i na Toyotę czy Mercedesa ludzie narzekają. Może się okazać, że chińczyk lepszy.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 921 289

    Wysłany: 29 maja, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie przepadam za chińczykami. U mnie sąsiad ma służbowe właśnie Jajco i średnio zadowolony, ale za darmo i ocet słodki. Ja to jestem team typowa niemiecka jakość i zero ekologii. Mam mimo wszystko nadzieję, że wam podpasuje, bo lepiej średnie auto niż awaryjne.
    Anabitt ja się boję zimowych dzieci, bo łapie deprechę na zimę odkąd zaszłam w ciążę. Ja tam myślę, że wycelujesz w marcowego bobasa. Jakoś tak mam to w głowie jak tego drugiego chłopaka u Margaretki.
    Truskawka osobiście nie cierpię chińskich stronek, ale na nasze wesele zamawiałam wszystkie dekoracje z temu i balony przyszły nam ekstra. W ogóle wszystkie dekoracje były trafione. Nawet złapałam jakąś girlandę z liści w gratisie. Nie wiem skąd, ale nam bardzo pasowała. Szkoda, że ci się nie przyfarciło tym razem i musisz kupić kolejne. Dobrze, że jest jeszcze trochę czasu.
    Zamawiałyście skądś dużą ilość zdjęć? Chce sobie zamówić zdjęcia i album. Tylko nie fotoksiążke, a zdjęcia i album osobno. Empik odpada, bo co chwila słyszę, że komuś giną zdjęcia albo dochodzą czyjeś inne. Nie będę ryzykować ze zdjęciami młodej

  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1466 1509

    Wysłany: 29 maja, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi właśnie jadę pociągiem, chyba muszę zmienić kierunek i wyląduje u Ciebie na tej kawie 😅

    Karola skorpiony są super, sama nim jestem 😅👀

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 29 maja, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel jej siostra w Warszawie placi dla niani 35zł/h.
    Później juz na umowie jak dojdzie mi Aktywnie w pracy to zarobie wiecej jakbym wróciła na etat. I plus własnie że mam cały czas małą obok siebie.

    Tanashi też zrobiłam jamniczka 🤣
    358af5337a6dd.jpghttps://zapodaj.net/plik-xOswWDNPX4
    Tylko ten ogon taki troche pudelkowaty 🤣

    Blondi29, Tanashi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 921 289

    Wysłany: 29 maja, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka piękny jamniczek!
    Mógłbyś podpowiedzieć tutaj albo na priv na co zwrócić uwagę przy szukaniu i zatrudnieniu opiekunki do dziecka? Chcę iść dalej na studia więc będziemy powoli kogoś szukać, a ja jestem w temacie kompletnie zielona i nie chce nikomu zrobić krzywdy. Z polecenia nikogo nie mamy :/

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1697 1301

    Wysłany: 29 maja, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    W ogóle poznałam tu parę w hotelu. Mają też bobasa czerwcowego i spodziewają się listopadowego 🥹

    Czyli nie ja jedna taka szalona z kolejnym bobasem uff xddd

    Anabbit lubi tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1697 1301

    Wysłany: 29 maja, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel odnośnie Twojej sytuacji to jak najbardziej popieram zdanie lekarki i dziewczyn tutaj. Córeczka musi przede wszystkim mieć zdrową mamę! Odstawienie nie jest proste, ja też muszę i zabieram się do tego i zabrać nie mogę :( póki co redukuje te karmienia w dzień i już dostaje cyca tylko 2-3 razy, ale noce to nadal open bufet. Też zasypia przy cycu i w nocy jak się przebudzi to może się dwa godziny drzeć i nie zaśnie dopóki nie dostanie cyca 😓 ja mam mega słabą psyche do tego i póki co sama ryczę po kątach i przepracowuje w głowie najlepszy scenariusz odstawienia nocnego.
    Także tule Cię mocno, bo wiem że rozpoczenie kp było trudne, a zakończenie jest w cholere trudniejsze 😭😭

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1386 942

    Wysłany: 29 maja, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    KKK, u mnie w mieście wczoraj widziałam samochód z końcówką tablicy rejestracyjnej KKK77, to nie Ty zrobiłaś sobie indywidualne?🤣

    Hahahha nieeee, ja mam nudny klasyczny, a mój nick to przypadek XD

    Moje dziecko zasnęło po raz pierwszy po kolacji bez mleka. Ciekawe czy nie obudzi się w środku nocy, bo sobie przypomni 🙈

    Tych jajców to u nas w mieście jeździ od groma, ale ja jakoś sceptycznie do nich podchodzę, bo nie wiadomo jak to będzie przy ich sprzedaży za parę lat. Moja 8-letnia toyota jest używana teraz warta niewiele mniej niż jak ją kupowaliśmy, ale no jak ją tak chwalili przy tym ostatnim przeglądzie i jednak olej nie jest problemem, tylko moja pamięć i dbanie o nią xD to będę nią jeździć jeszcze długo 😂 byle tylko bobas nauczył się sam wsiadać do środka to przestanę nam obojgu łeb rozbijać xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 21:27

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 29 maja, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka i wszyscy pozostali dziekuje❤️ ciężko mi będzie, ale też stopniowo coś będziemy ogarniać. Na razie zasypianie na Tacie na nocke nawet jak się budzi po 30,40 min bo ze mną jest tak samo przy 1 bloku snu

    Za dnia to jest za ciekawska wszystkiego na karmienie

    Jajo odebrane i bardzo mi się podoba, było wesoło. Maluch też komentował, pytanie czy w środku jej spasuje bo Mąż pojechał do 8 gwiazdek, a my spacer do domu wiec test w niedzielę 🤣 jednak warto mieć dobrze fotelik dopasowany, a kto jak nie oni

    W ogóle to nam inny model niż stardust polecali jako kolejny z tego co mi Mąż mówił, nie wiem czy to wynika z przesiadki na suva czy są inne powody 🤔

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2937 3264

    Wysłany: 30 maja, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś na partię tych kaszek

    https://www.instagram.com/reel/DY67JEpIp-s/?igsh=OTdpaG1jbzA0cDU3

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3303 4097

    Wysłany: 30 maja, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kameleon dziś się wspiął na duży stół w jadalni sam 🫣 z podłogi wszedł na krzesło siostry (ma tego Enocka z podnóżkiem) i z krzesła na stół. Serio urodziłam chyba kolejnego Adama Bieleckiego xd

    age.png
‹‹ 2863 2864 2865 2866 2867 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ