X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 7 lipca 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej Anionko uważaj na siebie, dobrze że nic się nie stało. Ale ja ostatnio też potykam się o własne nogi i ogólnie robie dziwne rzeczy. Wczoraj wkładałam mikser do lodówki, bieliznę wrzuciłam do szafki z suszarkami lokówkami, a dzisiaj już zdążyłam zalać herbatę zimną wodą 🤯

    Słoneczko trzymam kciuki!

    Domi piękne zdjęcie na isnta! 😍

    Wiki Ty kiedy testujesz?

    Nikodemko wiem, że to może być ciężkie, ale przed terminem @ nic nie jest przesądzone. Ja wierzę, że się udało 😘

    Co do remontów to nas będzie czekać przeprowadzka z mieszkania do domku. Ale to jeszcze trochę czasu, jesteśmy dopiero na etapie pozyskiwania pozwoleń i ogarniania kredytu 😉

    Domi_tur, Wik89, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 lipca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się witam z Wami w połowie 😍
    20 tc skończony! ❤

    Dośka, XxMoniaXx, Ani0nka, Pestkaa, Nona, przedszkolanka:), Lami, kark zakamuflowany na maksa, Domi_tur, madziorek86, Szczęściara, Wik89, Beti82, tęczova, Nikodemka, Niezapominajka2, blair., Arashe, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 lipca 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs to teraz juz z gorki:) a niedawno testowalas 👀🙉

    Nikodemka, Meggs lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 7 lipca 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Postanowiłam dzisiaj nie testować. Jutro pojadę na betę i proga.
    Wczoraj pojechaliśmy na zakupy do Łodzi i trochę żeśmy się nachodzili. Zaczął mnie boleć brzuch i sobie myślę "@ za rogiem". Wzięłam magnez (apropo kupiłam taki, że w jednej tabletce jest 66% dziennego zapotrzebowania) i paracetamol i poszłam spać z myślą, że w nocy obudzę się z bólu. A tu nic, cisza. Francy jak nie było tak nie ma.

    Anionka, dobrze, że nic Ci się nie stało. Uważaj na siebie kochana 😘

    madziorek86, kark zakamuflowany na maksa, Ani0nka, Dośka, Nona, XxMoniaXx, Meggs, blair., Arashe, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 7 lipca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uprzejmie donoszę, że donosiłam mojego Kurczaka 🥰🥰🥰

    Słoneczko123, Beti82, kark zakamuflowany na maksa, Wik89, Szczęściara, madziorek86, tęczova, Ani0nka, Pestkaa, Dośka, XxMoniaXx, Nikodemka, Nona, Najmłodsza_staraczka, Niezapominajka2, Lami, Meggs, alex0806, blair., Magda - mbc, Arashe, sunshine03, Cytrynowy sok, Biegającą-mama, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam porównanie w starym mieszkaniu płytki mat, w domku płytki połysk. Na jednym i na drugim widać tak samo, więc wg mnie trzeba wybrać to co się podoba :D
    Nam połysk, więc za te 4-5 lat będziemy połysk terakotę wymieniać na połysk gres :P

    Mojemu M w Max-Flizie spodobała się umywalka za 700zł :O Powiedziałam mu, że go pogięło, że za to kupimy panele wszystkie, a nie 1 umywalkę!!! Szukał w necie, najtaniej 600zł. Potem w Leroy M zobaczył tą samą za 500zł. Powiedziałam mu, że to i tak drogo i, żeby próbował negocjować :D Gość nam powiedział, że dają rabaty tylko na umywalki z wystawki, więc M kazał sprawdzić w którym Leroy w pobliżu jest tylko 1 sztuka XD Okazało się, że w tym gdzie pytaliśmy to była ostatnia sztuka, stan idealny, dostaliśmy -10% i ostatecznie umywalka za 450zł :) I tak drogo jak na umywalkę, ale M mnie przekonał, że kolejny remont łazienki będzie za 15lat, więc na pojedyncze rzeczy można się szarpnąć :P

    Kurcze, wczoraj występy córki i impreza na rynku, a potem imieniny u teścia, jestem wymęczona, najchętniej cały dzień bym leżała, a M wymyślił, że 30km od nas jest zlot z paradą Beetlów i chce jechać... :|

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 10:02

  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko to by był juz ok. 20dpo? Wyglada to bardzo obiecująco :) no ciekawa jestem... zsciskam kciuki ;)

    Słoneczko123 lubi tę wiadomość

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko czyli czekamy do jutra z zacisnietymi kciukami!
    A we wtorek testuje teczova, w srode ja.

    Nikodemko prosze nie trac nadziei, mnie tez dokladnie 6-7dpo dopadl ten gorszy nastroj, ale dzieki Wam jakos go zwalczylam i jest juz lepiej. Sprobuj myslec pozytywnie😘 choc sama wiem jakie to trudne..
    U mnie dzis temp odbila w gore, wiec moze faktycznie nie jest to bezowulacyjny, z druiej strony biore duphaston i mysle, ze on moze miec wplyw na wyniki pomiarow temp
    Mnie dzis czeka najpierw spotkanie z przyjaciolka (matka dwojki), ktora wie o naszych przedluzajacych sie staraniach i na pewno bedzie pytac (z troski oczywiscie) jak tam, a ja nie wiem czy mam sile mowic o tym. Moze powiem jej szczerze,ze w tej fazie cyklu robie wszystko zeby zapomniec o staraniach a nie o nich rozmawiac i po prostu zejdziemy na przyjemniejsze tematy ;)
    A potem maraton spotkan rodzinnych, na ktorych zawsze jest mi smutno troche i wiem ze bede myslec o staraniach. Dobrze, ze wieczorem rolki, wyluzuję sie na koniec dnia 😁

    Nona, Nikodemka, Słoneczko123, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i ostatnie 2 grosze odnośnie remontów i cen:

    1) Ustalcie oboje z mężem czy to wasze wymarzone mieszkanie czy planujecie przeprowadzki itd. Nie da się niektórych rzeczy zapalnować na 100%, ale dzięki temu będziecie wiedzieć na ile porządnych potrzebujecie rzeczy.
    Np do poprzedniego mieszkania wprowadzaliśmy się równo ze znajomymi. I my i oni planowaliśmy pomieszkać i za tak 5 lat dom budować.
    My poszliśmy w jak najmniejsze koszty remontu: farby tylko tam gdzie trzeba, wykładzina zamiast płytek, szafki z olx w super stanie, wyposażenie łazienki z Castoramy by przetrwało itd.
    Znajomi stwierdzili, że mają kasę to chcą żyć w luksusie i mają np kamienne umywalki, naturalny kamień na ścianach, szafki pod wymiar.
    Ostatecznie my po 4 latach stwierdziliśmy, że kupujemy dom, remont i od 2 lat jesteśmy na swoim "porządnym".
    Oni zostali w mieszkaniu, bo jak chcieli się budować lub kupić dom to się okazało, że n zakup mieszkania i remont dali 400tys, a mieszkanie jest warte 250tys :O I nie chcą się bardziej zadłużać, że będą mieszkać w bloku do końca życia i tyle, mimo, że okolica i sąsiedzi im nie pasują.

    2) Teraz do domu kupiłam zlew "porządny". Chciałam koniecznie stal len, wybrałam Franke, bo ma 15 lat gwarancji. 600zł za zlew 1.5 komory stalowy... Śmiech na sali, ale stwierdziłam, że tyle lat gwarancji to zajebista firma. Zlew kupiony w kwietniu, z grudnia mam protokół reklamacji, której nie uznano oczywiście. Pan z Franke na dowidzenia powiedział mi, że "Nie zawsze to co drogie jest porządne" :|
    Rok temu powiedziałam M, że kupujemy nowy zlew, w końcu z wymiana zlewu to nie wymiana płytek na podłodze. Jakże się myliłam :/ Bo Franke ma swoje wymiary, wszystkie inne firmy 1.5 komory z dużym ociekaczem są mniejsze. Czyli zlew innej firmy = wymiana blatów, a mamy zabudową kuchnię blatami, więc ta opcja odpadała.
    Wybraliśmy konglomerat (nie reklamuję czy jest lepszy, bo to kwestia gustu, ale... Tak, jest lepszy XD!) też musiało być Franke. Zlew który mi się podobał koszt 900zł o.O Dla mnie masakra jakaś, więc... Patrzyłam na allegro na powystawowe :) Kupiłam w końcu ten sam zlew powystawowy za 250zł z minimalnie obtartym prawym górnym rogiem, gdzie mam wysoką szafkę i nikt nie widzi XD Także ma defekt, o którym wiemy tylko ja i M, mamy gwarancję jeszcze rok na niego od sprzedawcy, a zaoszczędziłam 650zł :D

    Nikodemka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:56

    XxMoniaXx, Wik89, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    A może będą 3 testy pozytywne pon, wtorek, środa.
    No własnie w jakiej kolejnosci testujemy ?
    Pierwsza Sloneczko ,pozniej ktora?
    Ja w pt najwczesniej dopiero bedzie 10 dpo

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko, teczova, ja, Nikodemka, fiorella, Beti? 😀

    Beti82, Pestkaa, tęczova, Lami, Meggs, madziorek86, Nona, Słoneczko123, Domi_tur, Szczęściara, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potem Nona 😁

    Lami, Beti82, madziorek86, Nona, Słoneczko123, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 7 lipca 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 14:57

    Meggs, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 lipca 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, dzieki za rady :) Ten pierwszy punkt jest u nas istotny, bo kupilismy jakis czas temu dzialke pod dom i za max 10 lat chcemy zaczac go stawiac.
    Domi - gratuluje! Cudnie, ze udalo Ci sie wytrwac bez niespodzianek :)
    Sloneczko - to naprawde obiecujaco brzmi! 😳
    Wik - witaj w klubie... Do nas dzis przyjezdza rodzina z Olsztyna. Babcia zawsze pyta mnie o starania, a ja zawsze kiedy z nia o tym rozmawiam mam lzy w oczach. Tak bardzo bym chciala, zeby doczekala wiesci o mojej ciazy. Aj tam :(
    Mowilam, ze tempka odbije! :)
    Ja mam termin @ 15 lipca, ale na pewno zatestuje wczesniej.

    Wik89 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 lipca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Sloneczko, teczova, ja, Nikodemka, fiorella, Beti? 😀
    Wooow zapowiada się intensywny tydzień! Oby dostarczył nam jak najwiekszej ilosci dwoch kreseczek 😁

    Beti82 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 7 lipca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:12

    Beti82, Cytrynowy sok, Nona, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 7 lipca 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestko, tak dziś 20 dpo :-)
    Jakby się okazalo, że nic z tego to chyba długo się nie podniosę.. Jak czas upływa coraz dalej to człowiek coraz bardziej się nastawia.. Eh.

    Weszłam wczoraj do ginki, bo mi się leki kończą. Wg niej coś się dzieje, ale nie była jakoś bardzo do tego przekonana, przynajmniej mniej niż ostatnio. A ja na odwrót. Przepisala mi jakies tabletki, w których w ulotce jest napisane, by nie brać w ciąży.. Co o tym sądzić? Mam jej dosyć

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 lipca 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie nie liczcie, serio :d czuje @ w kosciach. Juz nawet mam ten moj bol po pierwszym wysikaniu sie.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 1077 1078 1079 1080 1081 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ