X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 lipca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi leci strasznie, za dwa dni mamy miesiąc 🙈
    Pestko, napisze jutro dłuższą wiadomość :)

    Trzymam kciuki za wszystkie testujące!! Sama zaczęłam się starać w lipcu 2017 :P To już dwa lata na forum.
    Kto by pomyślał, że tak wspaniałe osoby tu poznam ❤️

    Nona, Wik89 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 7 lipca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 21:36

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 lipca 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sie w ogole nie powinnam wypowiadac na temat testow. Az mnie wzdryga na mysl, ze mam go zrobic, ale wiem, ze nie wygram z moja niecierpliwoscia, a beta zrobila sie za droga.
    Ten czas przed okresem, to jakas meczarnia!

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lipca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko może właśnie w twoim przypadku sprawdzi się elektroniczny? Tak blair podpowiedziała w sumie ;)

    A ja to sobie chyba muszę ponarzekać. Przed chwilą znowu byłam bliska jechania na IP. Ja już nie potrafię rozpoznać kiedy ból jest normalny A kiedy powinnam się martwić. Już miałam tak kilka razy że chciałam jechać bo coś boli. Jak wróciliśmy do domu to To samo. Ból brzucha, lekko jak na okres w dole, niemal między pachwinami. Do tego ucisk po lewej stronie pleców. Mąż w końcu rozmasował te plecy, poleżałam i przeszło. W nocy dziwne bóle, jakby szczypanie całego brzucha aż do piersi. I przy tych bólach się zastanawiam czy jechać na IP czy odpoczywać po prostu. A co jak durna zignoruję jakiś ból i będzie to coś złego? Na dodatek nigdy nie wiem czy brać torbę do szpitala jakbym jednak pojechała. Powiedzcie że przesadzam...

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, poki co tez nie na moja kieszen, kupilam Nordy za 2,50 😂 Dla pewnosci bede robila 2 na raz :)

    Nona lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q,
    L,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:42

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko ja bym kupiła dwa różne testy i zrobiła jednocześnie. Co do bety naprawdę u Was kosmiczne ceny u mnie 20 zł plus pobranie ale za to wynik na drugi dzień.
    Ale zapowiada się ciekawy tydzień.. Tyle testów😁😁
    Zeżarłam pół pęczak rzodkiewki ale teraz pali 😂😂
    Dziewczyny robimy głosowanie co obstawiacie że u mnie będzie?? Chłopiec czy dziewczynka?? 😎😎

    Wik89 lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, zaloze sie, ze jak zobaczysz dwie krechy, to bedziesz czekala pol dnia w szpitalu, sama bym tak zrobila :D
    Jak sobie mysle o moim pozytywnym tescie, to jest to dla mnie totalna abstrakcja. Nie potrafie sobie nawet wyobrazic, ze widze ta druga kreske. Ta wizja poki co wydaje mi sie nieosiagalna.
    Jutro bede przy labie i chyba wejde zbadac żelazo i proga z ciekawosci. Akurat bede 7 dpo.

    Beti82 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi zanim uciekniesz na porodowke mogę Ciebie poprosić o link do tego laktatora z Ali?? ☺️☺️

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara ja obstwiam dziewczynkę 😁 jutro masz prenatalne?

    U mnie w alabie beta 36 zl plus pobranie 3 zl wiec tez 40 zeta. Zdzierstwo , drogie. Ale chociaz punkt pobrań pod domem i wyniki wieczorem.

    Nikodemko weź juz tego zelaza nie badaj, masz super wynik. Chyba ze w pakiecie z ferrytyna 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 18:52

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Nikodemko ja bym kupiła dwa różne testy i zrobiła jednocześnie. Co do bety naprawdę u Was kosmiczne ceny u mnie 20 zł plus pobranie ale za to wynik na drugi dzień.
    Ale zapowiada się ciekawy tydzień.. Tyle testów😁😁
    Zeżarłam pół pęczak rzodkiewki ale teraz pali 😂😂
    Dziewczyny robimy głosowanie co obstawiacie że u mnie będzie?? Chłopiec czy dziewczynka?? 😎😎
    Ja obstawiam druga dziewuszkę, ale u każdej obstawiałam i prawie u żadnej się nie sprawdziło 😂
    Boli mnie na okres, ale jakoś dziwnie, czuję jakby ktoś ciągał mnie od boku za szyjkę macicy :P

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no wlasnie! Ferrytyne zbadam, dobrze ze mi przypomnialas. Ostatnio sie naczytalam o tym podwyzszonym poziomie i troche spanikowalam.
    Szczesciaro, ja tez obstawiam dziewczynke :d
    Teczova - uhuhuu, dobry znak! :D

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Nikodemko może właśnie w twoim przypadku sprawdzi się elektroniczny? Tak blair podpowiedziała w sumie ;)

    A ja to sobie chyba muszę ponarzekać. Przed chwilą znowu byłam bliska jechania na IP. Ja już nie potrafię rozpoznać kiedy ból jest normalny A kiedy powinnam się martwić. Już miałam tak kilka razy że chciałam jechać bo coś boli. Jak wróciliśmy do domu to To samo. Ból brzucha, lekko jak na okres w dole, niemal między pachwinami. Do tego ucisk po lewej stronie pleców. Mąż w końcu rozmasował te plecy, poleżałam i przeszło. W nocy dziwne bóle, jakby szczypanie całego brzucha aż do piersi. I przy tych bólach się zastanawiam czy jechać na IP czy odpoczywać po prostu. A co jak durna zignoruję jakiś ból i będzie to coś złego? Na dodatek nigdy nie wiem czy brać torbę do szpitala jakbym jednak pojechała. Powiedzcie że przesadzam...

    Najpierw odpowiem na łatwiejsze pytanie ;) Myślę, że na ten moment nie musisz być spakowana i nie musisz brać torby w razie wycieczki na ip, bo podjerzewam, że jedyne co, to podłączą Cię pod ktg i puszczą do domu, jeśli nie masz akcji skurczowej.

    Ja spakowałam się w 33tc i torba kurzyła się do 38tc., ale byłam spokojniejsza, że w razie W mąż wraca tylko po torby.

    Co do bóli, to mnie w 3trym. też dawały się we znaki różne takie. Ale póki brzuch był miękki to nie panikowałam :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs tak jutro. Jeszcze nie wiem o której będę wiedzieć po 7..
    No to mamy 3 dziewczynki😂😂

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro ja też mam przeczucie na dziewczynkę 🙂

    Nikodemko a próbowałaś może kiedyś tych słupkowych testów Facelle z Rossmana? Ten w takim niebieskim plastiku. Mi się dwa razu sprawdził na wczesnym etapie.

    Dziewczyny czas na wysyp dwóch kresek i bobasów 2020!! 🙂

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Najpierw odpowiem na łatwiejsze pytanie ;) Myślę, że na ten moment nie musisz być spakowana i nie musisz brać torby w razie wycieczki na ip, bo podjerzewam, że jedyne co, to podłączą Cię pod ktg i puszczą do domu, jeśli nie masz akcji skurczowej.

    Ja spakowałam się w 33tc i torba kurzyła się do 38tc., ale byłam spokojniejsza, że w razie W mąż wraca tylko po torby.

    Co do bóli, to mnie w 3trym. też dawały się we znaki różne takie. Ale póki brzuch był miękki to nie panikowałam :)
    Dziękuję Magda za odpowiedź bo ja już tutaj sobie wkręcam że jakaś nienormalna jestem... teraz mam mega gazy więc przypuszczam że to mogą być jelita i mała tak się gwałtownie rusza że coś uciskała. Ogólnie to twardnien jako tako nie mam. Jak leżę to brzuch miękki. Ale jak pochodzę czy za długo stoję to dołem jest twardy i skóra boli. Ale wystarczy że się położę i przechodzi. Wydaje mi się że to ciężar dziecka i wód sam w sobie daje odczucie twardego brzucha?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro, ja trzymam się wersji małego Krasnala ze snu, więc na przekór wszystkim mówię chłopak 😁
    Proszę bardzo link:
    https://s.click.aliexpress.com/e/bDe9hwW4

    Teczova😁😎

    Alex, ja w 30-31 tyg miałam największy kryzys bólu okresowego , napinania brzucha, bólu lędźwi takiego, że nie mogłam się z bólu podnieść. Tyle, że nigdy nie jechałam niczego sprawdzać :) położona kazała jechać na ip przez ból tylko jeśli już nie możesz stać, siedzieć ani leżeć - w innych przypadkach wziąć nospe, ciepły prysznic :) u mnie to byl po prostu czas kiedy Kurczak się obracał, potem się główką układał blisko kanału, a przede wszystkim zaczął intensywnie rosnąć :)

    Szczęściara, alex0806 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciaro a ja u Ciebie obstawiam chlopca 😍😎
    Co do testow to mam w szufladzie jeden Amil i nie kupuje wiecej, oby ten dziwny bobas na zdjeciu z opakowania przyniosl mi szczescie 😁

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, nie wiem co mam powiedzieć odnośnie bóli. Na pewno nie jest tak, że kobieta nie czuje zupełnie nic i że po 9 miesiącach zaczyna się ból i poród. Wiadomo, że lepiej chuchać na zimne. Uważam, że kobieta w ciąży po 30 tygodniu zaoszczędziłaby sobie mnóstwo stresu gdyby co 10 dni miała obowiązkową wizytę u swojego lekarza. Wizyta max 5-10 minut. A izby przyjęć byłyby odciążone dzięki temu. Mnie bóle tak nie stresują, a też mam je co chwilę. Stresuje mnie fakt, że wszystkie strony, na które wchodzę i czytam co dzieje się w danym tygodniu/ miesiącu, wypisują mi, że dziecko powinnam czuć 10 razy na godzinę, jak nie ma to mam liczyć nastepną i jak dalej nie ma to szybko kontakt z lekarzem. No guzik, ja nie czuję i to mnie cały czas nurtuje i denerwuje, bo każdego dnia musiałabym jeździć do lekarza albo na pogotowie.
    Mnie na razie raz na pewno złapał skurcz. Jak byłam na pełnych obrotach przed i po ślubie i nie leżałam w ogóle w ciągu 5 dni. 5go dnia mnie dziabnął i przeszył z pół minuty od góry brzucha do dołu. Więcej już nie. Ale tak to cos mniej znacznego mnie boli co chwilę.
    Koleżanka od 30tygodnia ma skurcze jak ból miesiączkowy. Czasami miała jeden na dzień, czasami 3. Teraz ma skończony 37 tydzień i ok 3-4 razy dziennie to ma. Więc się organizm zaczyna regularniej szykować.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara, też czuję chłopaka 😋

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
‹‹ 1079 1080 1081 1082 1083 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ