X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 14:57

    Szczęściara lubi tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj pół dnia oglądałam wózki i czytałam opinie i wiem jeszcze mniej niż zanim się za to zabrałam 😔

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, z czystej ciekawosci, przy okazji zelaza :) W tym miesiacu nie mam dupka ani lutki, chyba chcialabym sprawdzic jak ten prog sie zachowuje, ale jeszcze to przemysle.
    Meggs- a z jakim wozkiem chodzilas w swoim snie zanim zaszlas w ciaze? :D
    Doska- tego testu nie sprawdzalam, musze kupic :)

    Dośka lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro ja myślę że to moje damskie wiruski jednak i będzie dziewczynka;)

    Dziewczyny dziękuję, uspokoiłyście mnie trochę;) ja właśnie już sama nie wiem czy te bóle normalne są bo ona tak gwałtownie teraz rośnie. Wiem że mega mocno i często się rusza, jakby w ogóle nie spała. I robi to mega boleśnie i coraz mocniej niekiedy.
    Skurczy nie mam. Tzn jak boli to boli bez przerwy a nie pojawia się nagle i puszcza. Dłużej to trwa niż kilka sekund dlatego tak wnioskuję. Mam mega zaparcia i po 2 dniach to powoduje mega ból. Może to wszystko do kupy sprawia że tak się czuje.
    Lami ja też myślę że jakbym teraz miała wizyty co 2 tygodnie, byłabym spokojniejsza. Muszę z ginem o tym zagadać. Tym bardziej że chce l4 wziąć od 17.07 na 2 tygodnie na miejsce zameldowania u rodziców i po 2 tygodniach zmienić na Opole. Nie wiem czy tak mogę? Czy normalnie dać na Opole i zadzwonić do ZUS że wtedy i wtedy będę pod innym adresem?
    Niezapominajko ja łóżeczko mam z AMC i jestem zadowolona z wykonania i wyglądu ;) zobaczymy jak użytkowaniem. Przewijak kupiłam w smyku na łóżeczko, komodę mam z jyska. Jeszcze muszę zamówić fotel uszak do karmienia, Śpiworek, ten monitor oddechu też chcę. Fotelik z bazą już mam w domu, kupowalismy w smyku online bo taniej o wiele. Wózek odbieramy że sklepu w połowie sierpnia. Ubranka z szafki się już wysypują;) A i całej apteki i kosmetyków mi brakuje jeszcze ale to w sumie 1 zamówienie.

    Szczęściara, Niezapominajka2 lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi niech Ci Bóg w szybkim i bezbolesnym porodem.
    Na to mamy 5/4..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 19:38

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee mnie to endometrioza ciąga za macicę!

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko u mnie przewijak się nie sprawdził. Mam tą zwykłą komode z Ikei..

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 21:36

    Szczęściara lubi tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Nikodemko dobre pytanie 😁 to był granatowy Joolz Day 3 bo widywałam go czesto na ig, ale on niestety odpadnie z racji ceny... kosztuje prawie 5 000 zł. A teraz po zakupie auta , czekajacego nas remontu pokoiku, zakupie mebli i skompletowania całej wyprawki na taki luksus nie bedziemy mogli sobie pozwolić.
    Bede szukać raczej wózka w przedziale do 2 - 2,5 tys zł.

    Szczęściara, Nikodemka lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 21:36

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, kupiłam Malma na 4 szuflady z myślą o przewijaku na niej, bo na 3 była ewidentnie za niska. Ta z 4 jest za wysoka, się śmieję, że musiałabym kłaść główkę dziecka i resztą pchnąć zamaszyście, żeby się wyślizgnęła. Ale ciuszki, pieluszki i wszytko będzie się w niej na pewno dobrze trzymać 😊 W górnej szufladzie pójdą kosmetyki i leki i pieluchy, niżej ciuszki, na dole to, co najmniej używane, jakieś koce, śpiworki itd. Jak miałam teraz prasowanie to wszystko składałam na kartoniku o szerokości 15 cm, więc wyszły idealne równo poskładane te ciuszki, także spokojnie można układać je jakby bokiem, żeby "od góry" widzieć każde body i śpiochy.
    Obok malma albo nakręcimy ciut niżej blat, albo będę szukać jeszcze po olx jakiegoś przewijaka, tylko ten tani z Ikei też mnie nie urządza, bo wydaje mi się być za niski na moje 170.

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex ciężko mi cokolwiek Ci doradzić ale ZUS to cwana bestia. Mogą zrobić kontrolę niestety.. Najlepiej zadzwoń i podpytaj.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs za 2,5 tyś można już kupić bardzo ładne cacko😉😉

    Meggs lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Ja dzisiaj pół dnia oglądałam wózki i czytałam opinie i wiem jeszcze mniej niż zanim się za to zabrałam 😔
    O Chryste Meggs mam to samo, czuję, że fiksuje... najlepiej jakby mi ktoś dał zaczarowaną różdżke i moglabym połączyć kilka cech w jeden idealny :p

    Nikodemko zobacz co dla Ciebie mam :) https://www.prostyplan.pl/blog/cz-1-prace-budowlane zapowiada sie fajna seria wpisów na blogu architektki o wykńczeniu mieszkania w ujęciu finansowym na przykładzie jej realizacji z ubiegłego roku. Obserwuję ją od dawna, ma bardzo fajne, rzeczowe i życiowe podejście.

    Meggs, Nikodemka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro napisz czy się czujesz jak przy córci czy inaczej, czy robiłaś jakieś wróżby domowe i na co masz ochotę to zgadniemy 😉

    Wstawiam wreszcie obiecaną kicię 😀
    be77d933153c9b03med.jpg

    My mamy sunie Abrę, więc pierwsza myśl dla kotki to Kadabra, ale chyba za długie 😅
    Inne typy moje i M to:
    Mohito, Konopia, Parówa, Tequila, Stara.
    Dzieci chciały Milka albo Pchełka, bo jest łaciata i mała, ale stwierdził, że to takie pospolite.
    No i M miał pomysł na Kot... 😶 Także cieszę się, że suczka jest rodowodowa, bo by pewnie miała na imię Pies 😳😌
    Aha! No i oczywiście miał pomysł, że ma wąsa czarnego jak Hitler, ale zabroniłam mu kończyć zdania 😐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 20:08

    Dośka, Pestkaa, alex0806, Szczęściara, Beti82, blair., Nikodemka, Niezapominajka2, tęczova, Słoneczko123, madziorek86, Arashe, Magda - mbc, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadabra jest super ;p W połączeniu z Abra ;)

    Wy tu z planowaniem tych remontów jak zawodowcy dziewczyny ;) moja siostra pracuje w Londynie w West elm i to jak mi opowiada, że ludzie sobie nawet poduszek do sofy sami nie dobiorą i potrzebują konsultacji projektanta to masakra;p no ale dzięki temu ma pracę ;p

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark kociak przeuroczy, a Kadabra pasuje idealnie 😀

    A my akurat w ten weekend zamówiliśmy wózek, sprawdzony i polecony przez siostrę (ona jeszcze używa więc niestety nam się nie skapnie 😛) Husky Baby Design 2w1🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 20:14

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym Alex zmieniła adres u lekarza i przy okazji zrobiła wizytę co 2 tygodnie i tyle. Mniej podejrzeń z Zusu niż jak przyjdziesz do nich osobiście z pismem i zmianą miejsca pobytu. Wszystkie choroby miałam do tej pory podawany wrocławski, bo taki wczytywał się w systemie i nie chciałam nigdy internistę robić problemowy, a jak już się zaczęło zwolnienie od giną na icd10 związane z ciążą, to stwierdziłam, że i tak siedzę na tyłku, więc niech przychodzą mnie tu gdzie jestem kontrolować i podaje na mieszkanie poza Wrocławiem, mimo, że ten adres nigdzie nie widnieje (w sensie ani w pracy, ani do korespondencji bankowej itd.), nikt nie jest tu zameldowany itd. Nikogo nie było do tej pory na kontroli. Ale ostatnio na wrocławskiej grupie kazali babce przyjść na kontrolę w terminie porodu 😂 Więc kto tam ich wie. Ale nigdzie jeszcze nie widziałam, żeby ktoś pisał, że wysłannik Zusu przyjechał do domu. Ta zej wysyłają zbiorowo zawiadomienia, żeby stawić się na komisję tego i tego dnia.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark właśnie zauważyłam że zaczęły mi znikać syfki do 12 tyg była masakra. Włosy myłam codziennie od tyg myje co 2-3 dni..
    Na co mam chęć. Na pewno na pomidory sok pomidorowy ogorki w każdej postaci(na malo solne to już bym się rzuciła ale jeszcze nie są dobre) oczywiście wszystko na kwsano, owoce najbardziej nektarynki jabłka i winogron.. Słodycze jem sporadycznie nie ciągnie mnie do nich.
    Robiłam raz ten test z sody ale coś mi nie wyszło bo nawet nic się nie zadziało. Podejrzewam że soda była skawalona i dlatego nie wyszło..
    Mama dzisiaj mówiła że się zmieniłam na buzi że po brzuszku widać że będzie chłopak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 20:19

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Meggs za 2,5 tyś można już kupić bardzo ładne cacko😉😉
    To mamuśki weźcie polećcie coś sprawdzonego w tej kwocie bo osiwieje 😋

    Szczęściara z opisu cery to jednak zmieniłabym zdanie na chłopaka 😋 u mnie w 1 trymstrze była masakra! Gorzej niż u nastolaki, a od 2 cera piękna 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 20:19

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
‹‹ 1080 1081 1082 1083 1084 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ