X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Domi to ty już w ogóle z tą kapustą ;p Ja siadałam ze słoikiem kapuchy i żarłam ją widelcem, nieco mniej odrażająco ;p ale pies się czasem też załapał ;p
    Mi też się podobał ten espiro w limitowanej edycji w listki. Koleżanka ma. Ale cena 2800 to trochę za dużo dla nas. Rodzice nam kupili wózek więc nie chciałam ich naciągać aż tak ;) za ten husky daliśmy 2100 ze spiworkiem, mufką itd na zimę

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiecie jak Wam bardzo bym chciała wybierać już coś dla swojego maluszka..

    Szczęściaro, obstawiam dziewczynkę 😊

    Ale zaluje, że nie mam testu na jutro..

    Szczęściara, Nona, Nikodemka lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) witam się po weekendzie i detoxie od internetu :D byliśmy na Mazurach, zero zasięgu :D

    Właśnie Was nadrabiam. Mega cenne rady remontowe <3 przydadzą nam się też, bo późną jesienią/zimą będziemy się urządzać :D już zaczęłam sobie trochę jeździć i oglądać, co mi się podoba.

    Meggs ja też team baby design husky, ale kupiłam używany, bo spacerówkę będę chciała jakąś inną, mniejszą, lżejszą :) wózek w idealnym stanie, a po taniości :D

    Niezapominajko z ikei szuflady o wysokości dobrej do położenia przewijaka to hemnes i brimnes. Drewnianą półkę na przewijak, co się dokręca do komody można kupić na allegro :D potem się po prostu odmontowuje i zostaje Ci komoda niezniszczona :)

    Alex mnie, co parę dni łapią bóle i kłucia, ale póki mały się rusza, nie mam skurczów, ani ból nie jest taki, że nie mogłabym się np. poruszać albo funkcjonować to stwierdzam, że nie ma co panikować ;) w końcu te wszystkie zmiany nie mogą być takie bezobjawowe. Wystarczy, że dziecko się jakoś ostatnio przekręciło, że kopało tak w dół to myślałam, że oszaleję, już nie wiedziałam, co robić, żeby przestał :D

    Słoneczko trzymam kciuki za betę jutro!!! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 21:25

    Nona, Niezapominajka2 lubią tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha domi padłam. O kapusta kiszona mniam.. Lecę wziąć kąpiel bo jutro już w warunkach prymitywnych 😂😂
    A przedszkolanko żebyś wiedziała w pierwszej ciąży była najpierw dziewczynka a pod koniec inny gin że chłopak beke miałam jak nic..

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, kochana, wysłałam prywatę do Ciebie 😉

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti tak będziemy robić pokoik. Musimy wyrzucić graciarnie jaka tam teraz jest i odmalować 😊 dodatkowo chce już mieć łózeczko , przewijak i komode zeby mieć gdzie trzymać rzeczy dla dziecka, bo gdzie indziej nie ma miejsca 😋 Ale na początku w sypialni planuję dostawkę oczywiście i by spał z nami bo jego pokój byłby za daleko.

    Domi też myślałam o Bebetto, ale się naczytałam opini 😋 teraz bardziej się przymierzam do właśnie Espiro Next albo Dotty Baby Design bo je ludzie chwalą. Choć nie powiem wymarzyłam sobie nieco nowocześniejszy design. Ale tu funkcjonalność i wygoda uzytkowania jest najważniejsza 😊

    Nona, Domi_tur, sunshine03, Pestkaa lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:56

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs ja też poczytałam opinie, ale potem dodałam się do grupy Bebetto na Fb, gdzie ludzie rzetelnie oceniają i naprawdę mnie to przekonało. Poza tym, wózek 2w1 to nie jest wózek na długie lata, po roku pewnie będziemy się przerzucać na zwinną spacerówkę do zwiedzania świata i w tą zainwestujemy :) a tak zapłaciliśmy za wózek niecałe 1600 (mam rabat na stronkę madarbaby 10% na wózki i foteliki jakby któraś chciała) i nie będzie mi żal za rok się z nim rozstać 😁

    Nona, Meggs, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, my nie mamy pokoiku, my mamy łóżeczko w naszej małej sypialni 😁😂

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    no i nie chudne wcale, miesiac bez slodycyz w tygodniu i nic hehe

    Moze wezme sie za ograniczenie mięsa jednak?

    tyle rad dałyście a ja dalej, 164cm, 58kg, o jakies 3kg za dużo. Dupa, biodra, wiadomo.
    Nona polecam aplikacje fitatu i liczenie ile kalorii się zjadło, chociaż tak mniej więcej dla orientacji, ile się zjadło i czy na pewno bialka/węglowodanów/tłuszczy w odpowiednich proporcjach. Łatwiej ogarnąć dietę :) można ustawić sobie tam cel, że sie chce schudnąć iles kg w iles czasu i wtedy dopasowuje ilość kalorii. Wiadomo, że to tylko tak mniej wiecej moim zdaniem, ale pomaga wprowadzić zdrowsze nawyki

    Nona lubi tę wiadomość

  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko pytałaś o tapetę, ale ja je dzielę tylko na ładne/brzydkie, drogie/tanie :P nie kładłam nigdy własnoręcznie, nie wiem jakie się klei łatwiej jakie gorzej. Jedynie co mogę podpowiedzieć, że jak już gdzieś w remontach tapety się przewinęły to fachowiec patrzył na grubość i pod taką papierową, cienką powiedział, że trzeba położyć cienką warstwę gładzi na tynki maszynowe, które w stanie deweloperskim nie był idealne, bo tak to byłoby widać nierówności. Pod tą grubszą nic nie kładł i wyszło cacy. Także cena pracy na jednej ścianie wyszła sporo przez "oszczędność" na jednej cienkiej, papierowej, tapecie :/

    Meggs nie wiem jakie masz potrzeby wózkowe od tych oczywistych ;) jaki teren spacerowy, czy musisz wnosić gdzieś na piętro. Ja II piętro bez windy, bez możliwości zostawienia wozu na dole, małe mieszkanie, więc fajnie jakby lekki i się zgrabnie składał. Wybór skurczył się bardzo. Może wpadnie Ci w oko to na co patrzyłam wg swoich kryteriów a mieszczą się w Twoim budżecie: MUUVO Quick, X-lander X-Cite, cybex balios s. Jak nie masz takich wymagań to polecane przez dziewczyny Next Avenue Espiro albo Baby Design Husky wydają się bardzo spoko :) Co do Bebetto hmmm miałam okazję z tą firmą "współpracować" zawodowo, no nie zrobili dobrego wrażenia, że się tak delikatnie wyrażę, ale! moja koleżanka ma hollanda tej firmy i śmiga.
    U mnie najbliższym ideału są wózki easywalker Charley glacier blue albo Harvey2, ale ten drugi jest cięży i droższy. No i w ogóle obydwa tanie nie są. Cybex Mios lekki i śliczny, ale już poza pułapem cenowym, a i tam mam do niego jakieś ale :P Mi to chyba byłoby łatwiej się przeprowadzić niż wybierać wózek pod mieszkaniowe ograniczenia :P

    Meggs, Niezapominajka2 lubią tę wiadomość

  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Beti, my nie mamy pokoiku, my mamy łóżeczko w naszej małej sypialni 😁😂
    My to samo ;) będzie kącik niemowlęcy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:56

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Pestka za rzetelną opinię. Piętro mamy 4 bez windy, ale wózek będzie zostawiany albo na dole albo w aucie, bo targać go na góre nie zamierzam. Musi ogarniać krzywe chodniki i teren leśny, drogi nieutwardzone bo często gdzieś jezdzimy wiec dla mnie koła pompowane. Byc w miare zwrotny , niezawodny i bezpieczny. Nie mam jakiś wygórowanych wymagań. Baby design husky jakoś mi wizualnie nie podchodzi ale już wersja dotty gdzie sa inne materiały i rama mi pasuje 😊 i cena ok 2 tys mi odpowiada. Tez mysle o tym że wozek posluzy troche a potem przerzuce sie na lzejsza i mniejsza spacerowke, ale to czas pokaze jak bedzie dlatego nie zamierzam inwestowac w wozek milionow 😊

    Pestkaa, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:56

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 lipca 2019, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez Wam zazdroszcze tego wybierania wozkow... Dla mnie to taki symbol tego, ze macierzynstwo zbliza sie na powaznie :)
    Cieszcie sie tymi chwilami, mam nadzieje, ze odkupie od ktorejs z Was zawirusowana bryke.
    Cycki bola niemilosiernie :(

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak tak to obstawiam dziewczynkę 😀

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 8 lipca 2019, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech to szlag.
    Mala ma od 3 dni katar a dzis wieczorem dostala goraczki. Maz w pracy na nocke a my bawimy sie barbie zamiast spac ... Boje sie ataku drgawek. Bo pamietacie ze mamy....
    Nocka cala z glowy bo musze pilnowac. Jutro bedzie cudowny dzien ... 👀

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 8 lipca 2019, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 14:58

    Nona lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 8 lipca 2019, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocka z glowy . mala z goraczka a ja z bolem brzucha i biegunka z nerwow. Maly czuł i cala noc szalal.
    Narazie obylo sie bez drgawek dzieki Bogu , tylko z dreszczami. Dlaczego my zawsze musimy miec pecha .. :( mam nadzieje ze maly nie odziedziczy tego po siotrze. Wszystkie dzieci w rodzinie normalnie przechodza goraczke a m zss oczywiscie musimy miec dodatkowe atrakcje..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 1082 1083 1084 1085 1086 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ