X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:13

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowa, to winko jest też w Kauflandzie 😀 U mnie jutro pyknie pierwsza butelka haha

    Cytrynowy sok, blair. lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:13

    Cytrynowy sok, Wik89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:13

    Wik89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:14

    Cytrynowy sok, Wik89, Biegającą-mama, Nikodemka, przedszkolanka:), sunshine03, madziorek86, Arashe lubią tę wiadomość

  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystkie staraczki w tym cyklu piją to wino i zachodzą, jeszcze jak mszalne nie upija to można do woli! 😄 No i to jest dla mnie super wiadomość 😄

    Słoneczko ja odkorkowuje pierwszą butle w czwartek, będziemy miale wesołe cykle 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 23:11

    Nona lubi tę wiadomość


  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jak Beti i Nona zaraz zatestują to w sierpniu musi zajść pięć staraczek żeby pobić lipcowy rekord! No to będzie wyzwanie ale jest do zrobienia 😄

    A nie, jeszcze Najmłodsza i Malinowa mogą wpasc w lipcu chyba! Trzymam kciuki, sytuacja jest wielce rozwojowa 🤞😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 23:26

    Nona lubi tę wiadomość


  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Domi to Twój brzuszek już nie dla mnie? 😥

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, jade na zagle na weekend i biore winko maryjne ze sobą :D daaaawno go nie pilam ale jak polecacie to niech tak bedzie :)

    Cytrynowy sok, Pestkaa lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowy sok wrote:
    Fiorella Ty zaszłas popijając wino maryjne? Muszę je zdobyć 😝
    Hahahahaha, ja zaszłam popijając Aparol z sokiem grejpfrutowym😁

    Magda - mbc, Nona, Cytrynowy sok, Pestkaa, madziorek86, blair. lubią tę wiadomość

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 lipca 2019, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie cukier 92 🙈 o 2 za dużo, bo wieczorem zamiast kanapek zrobiłam pancakes bananowe i pół arbuza wpierdzielilam 😂 wiec na wieczór owocom i naleśnikom mówimy nie 😢

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 17 lipca 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami kochanie nasze powiedz mi czy to amty xa trzeba na czczo robić czy moge coś zjeść? 😁

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 17 lipca 2019, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella GRATULACJE!!🍼🎉🎀 Coś czułam ze to pozna implantacja ale ciuchutko czekałam ! Ale super wiadomości! Jeszcze Nona i może Beti 🤔!

    Najmłodsza trzymam kciuki za zarodeczki, oby teraz wszystko było jak należy !!

    Nikodemko ja za swoją teściowa nie przepadam, ale zawsze jak coś skomentuje to chodzę tydzień i się zastanawiam, bo przejdziesz wiedźma może mieć racje 😭😭

    Meggs biedna! Niech Lami szybko wstaje i Ci coś odpowie hehe ja nie mam pojęcia czy trzeba być na czczo !

    Nona, Nikodemka, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 17 lipca 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anionka ech, my już sobie nie podogadzamy w ciąży 😜

    Powiem Wam, że ta cukrzyca to niezłe gó*no. Kilkadziesiąt razy sprawdzałam sobie cukier na czczo i było ok, a po glukozie powychodziły takie hocki klocki 😐

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 17 lipca 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anionka wysłałam Ci zapro do przyjaciółek, chciałabym poprosić o tego meila 🙂

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 17 lipca 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anionka arbuz mimo, ze to "sama woda" niestety ma wysoki indeks i podnosi cukier plus pancake pewnie z białej maki 🤔 I taki wynik miał prawo u Ciebie wyjść 🙁

    A pytanie do dzieciatych : Jak wy wytrzymujące ze swoimi dziećmi na wakacjach 😂 Na plazy 15 min w miejscu nie posiedzi, zjeść na mieście nic się nie da, wstaje o 5 rano a śniadanie o9... jeszcze wczoraj mi na deptaku uciekł i zrobił kupę w majtki 😂 Za ile lat można na normalne wczasy pojechać ? I jak mi napiszecie, ze wasze dzieci to aniołki na wakacjach to chyba jak Kark usune konto 😂

    Ani0nka, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 17 lipca 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doska No niestety nie napisze Ci nic pocieszającego! Ale w sumie plusy są bo taka cukrzyca uczy zdrowego odżywiania, dwa jest szansa na mniejszy wzrost wagi a taka np ja nie muszę się pilnować to sobie folguje.
    Jakby lekarz chciał od razu wprowadzać insulinę to powiedz ze zaczniesz od diety , będziesz mierzyć cukry pilnować jedzenia i zapisywać, insulina to w ostateczności 🙂

    Dośka lubi tę wiadomość

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 lipca 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dośka przyjęłam to podaj emaila :)
    A ja miałam sekundowy zawał cukier po śniadaniu wyskoczył mi 188, mówię niemożliwe, ten sam palec ta sama krew drugi raz 150, później trzeci pasek 205, mówię no nie umieram. Ale później sobie pomyślałam ze nie myłam rak po śniadaniu i jeszcze były trochę tluste od wędliny. Umyłam porządnie i cukier 105 😁 także myjcie dokładnie raczki przed sprawdzeniem cukru 😁
    Idę sobie drzemać dalej 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 07:16

    Dośka lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 17 lipca 2019, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na karcie badania z alabu jest napisane zeby krew pobrać rano, na czczo , po wypoczynku. Wiec lipa , sniadanie musi poczekać. 🙁

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 17 lipca 2019, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biegającą-mama wrote:
    Anionka arbuz mimo, ze to "sama woda" niestety ma wysoki indeks i podnosi cukier plus pancake pewnie z białej maki 🤔 I taki wynik miał prawo u Ciebie wyjść 🙁

    A pytanie do dzieciatych : Jak wy wytrzymujące ze swoimi dziećmi na wakacjach 😂 Na plazy 15 min w miejscu nie posiedzi, zjeść na mieście nic się nie da, wstaje o 5 rano a śniadanie o9... jeszcze wczoraj mi na deptaku uciekł i zrobił kupę w majtki 😂 Za ile lat można na normalne wczasy pojechać ? I jak mi napiszecie, ze wasze dzieci to aniołki na wakacjach to chyba jak Kark usune konto 😂

    Hahah. Skąd ja to znam 😂 moja też nie usiedzi, ucieka, chce wszędzie tam gdzie nie można. Ja mam tylko nadzieję, że za rok jak dzidziuś już będzie to ona zacznie się w końcu słuchać 😂

    Biegającą-mama lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
‹‹ 1197 1198 1199 1200 1201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ