X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs, potraktuj to tylko jako komplement, że nie wyglądasz nawet na 18 lat i olej. Takie mamy społeczeństwo. Już z samych naszych historii można by książkę pisać. Ostatnio też czytałam, że w jakimś mieście kobieta-patologia zaatakowała kobietę z bardzo widoczną ciążą i kilkuletnią córka. Zaczęła ją wyzywać na środku chodnika w biały dzień, później chyba szarpać. Nikt z przechodniów nie zareagował, a po zgłoszeniu tego na policję zaproponowali, żeby złożyła sprawę cywilną, bo oni przecież teraz na interwencję nie pojadą, skoro już po fakcie.

    Szkoda nerwów.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Fiorelko, był teścik rano? 😏
    Żadnych testów nie robię, tylko beta. Testy są nie dla mnie, owu wychodzi przez cały cykl, a ciążowy nie wychodzi wcale. Szkoda mi kasy na testy, zbieram na fotel bujany :-)

    tęczova, Lami, Cytrynowy sok, VianEthel2, Nona, sunshine03, Beti82, Pestkaa, blair. lubią tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy do jutra 😊

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:14

    tęczova, Biegającą-mama lubią tę wiadomość

  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, aparol też kupię 😄

    Meggs szok 😲😶 nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, ja mieszkam w nowej części dzielnicy więc są prawie sami młodzi ludzie w kolejkach w alabie a to już inne myślenie. To dramat że tak można na kogoś naskoczyc 😶


  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Ja wam powiem ze ludzie to sa beznadziejni. Serio totalnie beznadziejni. Bylam w tym alabie , z 10 osob przede mna. Wiec skorzystalam i powiedzialam pielegniarce ze jestem w ciąży. Oczywiscie powiedziala ze mam pierwszeństwo. Na co Ci ludzie wlezli za mna do gabinetu i zaczeli wrzeszczeć. Ze w jakiej ciąży, chyba na 15 min, ze sie gowniara puściła, ze jak mi nie wtyd itp itd. Szczerze byłam w szoku. Pielegniarka ich wywaliła, powiedziała zeby sie nie przejmowac, bo codziennie sa takie cyrki ale serio to przeszło moje wyobrazenie 🙄 jak wyszłam to stara baba i mąż wielce niepelnosprawnej zony z orteza na kostce dalej zaczeli swoja litanie. Spojrzalam tylko na ta kobiete i zapytalam czy jako kobiecie nie jest jej wstyd i wyszłam. Ale bylo mi tak przykro , ze sie az popłakałam wracajac... mimo, ze normalnie zlewam takie teksty. Ale jakim człowiekiem trzeba byc żeby powiedziec takie rzeczy obcej osobie 🙄 masakra 😔😔

    Meggs jestem w TOTALNYM SZOKU!!! Ja przyzwyczaiłam się jeżdżąc autobusem czy stojąc do kasy, że ludzie udają że nie widzą brzucha, ale to jest jakiś szczyt!!!

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry..
    Domi jak sytuacja??Jesteś na porodówce?? 😁😁
    Nikodemko trzymam kciuki za piękny przyrost.
    Biegająca niestety moja córka też nie usiedzi w miejscu. To taki huragan.. Jedynie co ją przekupi żeby siedziała to albo lody albo żelki.. Czekam na lepsze czasy 😂😂
    Dośka i Anioka jak chcecie to mogę Wam podesłać swoje od cukrzycy tylko podajcie swoje maile bo troszke tego jest.
    Meggs aż nie wiem co napisać.. Dla mnie to nie pojętne żeby tak się zachowywać. Ale co się dziwić jak tam same emeryci co szukają choroby na siłę.. Współczuję sytuacji i nie przejmuj się🤗🤗

    Dośka, Biegającą-mama lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa, pewnie Domi je śniadanie..
    Ja chciałam zjesc pasztet, ale nie mam juz majonezu, to jem jajko. Mam nadzieje, ze zjem.
    Dzis sie czuje jak matka zombie 🧟‍♀️ jednak spanie z pobudka co 3 godziny to sobie mozna w 🍑 wsadzić :P

    przedszkolanka:), tęczova, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa i witam się w 16 tyg🐯🐯

    Magda - mbc, przedszkolanka:), Beti82, tęczova, sunshine03, Lami, Cytrynowy sok, Meggs, blair., Dośka, Wik89, madziorek86 lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Taa, pewnie Domi je śniadanie..
    Ja chciałam zjesc pasztet, ale nie mam juz majonezu, to jem jajko. Mam nadzieje, ze zjem.
    Dzis sie czuje jak matka zombie 🧟‍♀️ jednak spanie z pobudka co 3 godziny to sobie mozna w 🍑 wsadzić :P
    Magda jak możesz nie mieć majonezu😮😮
    Co do spania z czasem będzie lepiej. Niestety teraz musisz to przeżyć.. Jestem z Tobą mentalnie🤗🤗

    Magda - mbc, fiorella82 lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, a kiedy z córą mieliście pierwsze wakacje samolotem?

    Kurcze, ja już dostaję delikatnego stresa. Ninka drugi wieczór nie fikała. Teraz od rana ją szturcham, to z 4 razy się ruszyła, ale to tak delikatnie, że nie mam pewności, że to na pewno ona. Zaraz zadzwonię do położnej, poczekam tylko na 9.30, bo nawet nie wiem o której zaczyna pracę. Może podjedzie z detektorem.

    Akurat jak Wam wysłałam to kopnęła mnie 3 razy, na pewno ona 😉

    Hahaha, Magda, nie mogę zjadłabym pasztet, ale nie mam majonezu 😂 Bez majo już nie smakuje pasztet?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 09:12

    Cytrynowy sok, Wik89 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti walnij Chode,mi zawsze wywoływała @;p
    Meggs nooorma,mnie to juz nawet nie dziwi..u nas są numerki ale do glukozy bedzie to samo zapewne. Ale rozumiem emocje i płacz. I bardzo dobrze powiedziałas tej kobiecie!

    Edit; ja ograniczam majonez! Dzisiaj ćwicze!

    Alex pokaź ta mate,bo mnie zainspirowałas na nowy pomysł😀

    Lami a jadłas slodkie? Rzodkiewke ostrą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 09:13

    Beti82 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Beti walnij Chode,mi zawsze wywoływała @;p
    Meggs nooorma,mnie to juz nawet nie dziwi..u nas są numerki ale do glukozy bedzie to samo zapewne. Ale rozumiem emocje i płacz. I bardzo dobrze powiedziałas tej kobiecie!

    Edit; ja ograniczam majonez! Dzisiaj ćwicze!

    Alex pokaź ta mate,bo mnie zainspirowałas na nowy pomysł😀

    Lami a jadłas slodkie? Rzodkiewke ostrą?
    Przedszko później pokażę bo ostatecznie nie obszyłam jeszcze ;p 10 minut roboty a ja prasowałam zamiast tego. Po śniadaniu skończę i wyśle;)
    A później znowu będę prasować. Muszę jednak dokupić małych podziałów z długim rękawem bo na 56 mam tylko 5 sztuk A później już 62 i większe. Krótkich za to chyba z 20 mam. I pajacy do spania takich mniejszych mam 16 i się zastanawiam czy starczy... przy prasowaniu wszystko wychodzi ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sie boje reakcji moich klientow, kiedy bede odwolywac sesje... Mam umowione dwa wesela na kwiecien 2020, musze zrobic to jak najszybciej, zeby zdazyli kogos znalezc. Juz raz sie przekonalam jak potrafia reagowac.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha, Lami bez majo nie smakuje - dokładnie! Może być też chrzan. Ale sam, to tak smutno, zrobiłam omlet, jak skończyłam jeść, to panicz się rozdarł, także tajming mamy dobry. On generalnie pozwala nam zjadać, także myśle, że on po prostu wie, co jest w życiu najważniejsze 🤣🤣🤣

    alex0806, Wik89, Cytrynowy sok, Lami lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs nie przejmuj się, jesteś śliczna młoda i szczupła, a to babsko może tylko zazdrościć :)

    Jak siedziałam na glukozie w laboratorium medicoveru to też się baba awanturowała, że ktoś wszedł z numerkiem "poza kolejnością". Jak jej pielęgniarka odpowiedziała, że lekarz uznał, że stan zdrowia tej pani, co weszła wymaga tego, żeby weszła bez kolejki to dopiero zaczęła lamenty i że pójdzie na skargę :D ludzie jej mowili, żeby się uspokoiła, bo to normalne, że ciężarne i osoby chore wchodzą bez kolejki, bo nie mogą czekać, a ta dalej swoje. Nie znalazła żadnego kompana do swoich lamentów hehe (chociaż to jest pocieszające)

    Miałam ochotę jej powiedzieć, że jak chce wchodzić bez kolejki to niech się zamieni z osobą chorą na białaczkę i weźmie jej chorobę to zyska pierwszeństwo, ale oczywiście takie testy mam w glowie, a zanim się zdobyłam, żeby to powiedzieć to już wlazła do gabinetu 🙄

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko masz ode mnie zaproszenie do przyjaciółek, zaakceptujesz?

    Nikodemka lubi tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Przedszko później pokażę bo ostatecznie nie obszyłam jeszcze ;p 10 minut roboty a ja prasowałam zamiast tego. Po śniadaniu skończę i wyśle;)
    A później znowu będę prasować. Muszę jednak dokupić małych podziałów z długim rękawem bo na 56 mam tylko 5 sztuk A później już 62 i większe. Krótkich za to chyba z 20 mam. I pajacy do spania takich mniejszych mam 16 i się zastanawiam czy starczy... przy prasowaniu wszystko wychodzi ;)
    Alex poczekaj, dokupisz jak już mała będzie. Jurek ma np. dużą stopę i pajace zgodne z rozmiarem maja dla niego za mala stopke i musialam kupic takie pizamki bez stopek i skarpety :)

    No i bodziakow z dl. rekawem tez musialam dokupic. Brakuje mi jeszcze długich spodni, ale na razie opedzam co mam i daje rade :)

    sunshine03 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ja juz sie boje reakcji moich klientow, kiedy bede odwolywac sesje... Mam umowione dwa wesela na kwiecien 2020, musze zrobic to jak najszybciej, zeby zdazyli kogos znalezc. Juz raz sie przekonalam jak potrafia reagowac.
    Nikodemko, dasz rade, bobo najwazniejsze

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 1199 1200 1201 1202 1203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ