X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się rozkręca temat ślubu. Aż mnie wzdryga jak o tym pomyśle. Sam fakt zeby stanąć jako gwóźdź programu przed grupą ludzi to raz, a dwa żeby jak najmniej ta grupa ludzi doradzała jak to zorganizować. Mieliśmy robić ślub we wrześniu, potem się plany zmieniły, bo mamy remonty w domu, takie poważne (wymiana ogrzewania i wymiana dachu), a teraz znowu powrót do pierwszej wersji. Zupełnie nie wiem jak to wszystko pogodzić.

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na całe szczęście nie ma takich „dobrych” rad. Bardziej jest opierniczanie mnie gdy kupie sobie coś dla dziecka. Moja siostra ma roczną córeczkę, bratowa półtora rocznego synka. Wiem, że to duże szczęście, że dużo rzeczy od nich dostanę. Ale czasem przeglądając sobie rzeczy też mam przyjemność kupić jakiś ciuszek nowy, specjalnie dla mojej Jagienki. Zwłaszcza, że kupiłam z Lidla gdzie ceny nie zwalają z nóg. To zawsze mam opierdziel po co wydaje pieniądze skoro tyle rzeczy dostanę.

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w 14657 tygodniu ciąży.

    Lami, alex0806, alex0806, sunshine03, Magda - mbc, blair., tęczova, Beti82, Szczęściara, Biegającą-mama, przedszkolanka:), madziorek86, Nona, Cytrynowy sok, fiorella82, Słoneczko123, Wik89, Arashe lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami - o, no to u mnie byl niepokalanek, na gorze nie bylam, a lozko nie wiem jak stalo, bo to byla prawdopodobnie ta noc, kiedy po weselu zostalismy na Mazurach :d Ale ja i tak do brzucha mowię Kropko, nie Kropku :D
    Fiorella - uhuu, beda fotki z kolejnego ovuslubu z brzuszkiem! 😎
    Domi - snilo mi sie, ze urodzilas blizniaki. Syna i corkę :O

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko olej wszystkich i rób po swojemu :) niech sobie gadają, co chcą. To Twoja ciąża, Twoje dziecko i niech wszyscy dobre rady sobie schowają ;) jak będziesz ich potrzebowała to sama się zglosisz po porady.

    U mnie raczej nikt mi nic nie radzi, ale ostatnio też była mała aferka, bo koleżanka miała przywieźć do moich rodziców paczkę rzeczy po swoim dziecku, bo akurat sama była u rodziców, a tak to mieszka na drugim końcu polski. Moi rodzice zrobili mi aferę, że biorę stare rzeczy dla dziecka :D i że oszalałam, bo mam kupić same nowe.
    Ja się tylko śmiałam, bo oni chwilę narzekają, ale doskonale też wiedzą, że zrobię, jak uważam 🤷 i żadne ich gadania mnie nie ruszają :D
    Co dziwne, jak kupiłam używany wózek to w ogóle nie marudzili, jak się dowiedzieli, że nowy kosztuje ok.2-2,5tys., bo nie wiedzieli, że tyle to kosztuje :D

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami ja odpowiem 😊
    Castangusa nigdy nie brałam i jest chłopak,
    Seksu na górze w tym okresie nie było no i chłopak
    Ale łóżko mamy głowami na południe i chłopak więc tu obalam teorie 😋

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Domi ty to jak słoń 3 lata w ciąży;p ale nie łam się. Tego nie przewidzisz choćby chciała. Moja koleżanka miała w środę pierwszą prowokację porodu 4 dni po terminie. Nie wyszło. Dopiero w piątek drugą prowokacja zadziałała i urodziła w sumie tydzien po terminie ;) dziecko sano wybierze kiedy wyjdzie.
    U nas też były złote rady co do ślubu. Ze strony teściów oczywiście, rodzice wspierali nas w tym co wymyśliliśmy. Teściowa miała jakieś swoje chore wizje, A teść nazapraszal swojej darmozjadowej rodzinki która przyszła się zażreć i dupę obgadać. I teraz już mi chrzciny w ten sam sposób chce organizować. Oszaleję z tymi tesciami, słowo daję. Ale nie siedzę cicho i czasem jak coś dowalę im to mam chwilę spokoju.
    Ciekawe jakimi teściowymi my będziemy kiedyś;p

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko to by się zgadzało, w tym tempie zdążymy dorobić córkę i urodzą się za rok razem 😱

    tęczova, Nikodemka lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella, ja też nigdy nie chciałam wielkiego ślubu, wesela, chodzenia i uśmiechania się do ludzi i rozmawiania z nimi o pogodzie, tańczenia z wujkami, wywoływania przez konferansjera na środek parkietu co chwilę. Nie moja bajka, byłabym kłębkiem nerwów, milion razy potknęłabym się po drodze i w ogóle płakałabym od rana ze stresu. Nie jestem kontaktowa w takich sytuacjach, kobita że mnie zero gracji i kokieterii 😂 My ogarnęliśmy przyjęcie na 30 osób w 6 tygodni, a w zasadzie 4. Na majówkę załatwiliśmy urząd i sale, później 2 tygodnie nie było czasu, a później w 4 ogarnęliśmy wszystko sami, żeby zaoszczędzić, a po drugie niczego już nie byliśmy w stanie zamówić, bo terminy na same zaproszenia to np. 2-3 tygodnie. Zamówiłam 6 sukienek i 3 pary butów z zalando, bo nie chciało mi się chodzić i mierzyć, poza tym nie byłam szczególnie nastawiona na białą, zawsze chciałam w różu, bo podobaly mi się bardziej druhny z amerykańskich filmów niż panny młode, ale białej też nie odrzucałam. Ostatecznie poszłam w sukience, która dotarła 20 h przed ślubem. Zaproszenia i winietki zrobiłam sama, rano dzień przed ślubem kupiłam w kwiaciarni róże i gipsówkę zrobiłam bukiet, butonierkę i ozdoby na stół (na szczęście pasowały do sukienki, którą poznałam wieczorem hehe). Z domu zabrałam wszystkie bibeloty, wazoniki, świeczniki, latarenki, kilka rzeczy dorobiłam. My bez żadnego zespołu, mieliśmy dwie playlisty, do siedzenia i tańczenia. Ja uwielbiam takie klimaty lat 50/60 Presleya, Sinatrę, puściliśmy też dla "profilaktycznie" kilka disco polo, bo się ciotka z wujkiem oburzali, że nie ma przy czym potańczyć. Żadnych podziękowań dla rodziców, zabaw w krzesełka, toastów, tych wszystkich gorzko, gorzko i kto tam czemu winien i co w związku z tym powinien 😂 I poszło. Tylko żałuję, że na czas uroczystości nie wzięliśmy fotografa, który zrobiłby nam dosłownie 5 zdjęć i później ustawiłby jakoś gości i rodziców. Bo tego już sami nie potrafiliśmy ogarnąć, załatwiliśmy dobrą lustrzankę i miał nam porobić zdjęcia brat mojego, ale wszystkie zrobił na zbliżeniu i nic mi się nie podoba. Muszę po porodzie zrobić akcję wszyscy zrzucają zdjęcia z telefonu, bo potrzebuję jakiegoś do ramki, gdzie widać nas całych, a nie same gęby 😀

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella jak będziecie potrzebować DJ daj znać bo mój mąż rozkręca biznes wiec potrzebuje do portfolio imprez :) a to dla młodych zawsze oszczędność :)

    Nikodemka, fiorella82 lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 18:07

    fiorella82 lubi tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy ślub kościelny i wesele w przepięknym kameralnym miejscu dla niespełna 70 osób - samych najbliższych, żadnych ciotek klotek piątej wody po kisielu. I było idealnie 😍 nasi rodzice w nic się nie wtrącali, wszystko zorganizowaliśmy sami tak jak sobie wymarzyliśmy i było po prostu super. Najlepsze wesele na jakim byłam 🤩 także polecam, bo wspomnienia tego dnia zostaną z Wami na długo!

    sunshine03, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:17

    Nona lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaproszonych było 140 osób. Teście sobie zapraszał. I dał hajs na nich to w końcu uległam. Na szczęście sporo odmówiło, mieliśmy ostatecznie 88 osob i było super. Jedynie siostrunie teścia odwaliły obgadywanie itd. Reszta to najbliższa rodzina była i znajomi i sami ich zapraszalismy bo chcieliśmy. Ogólnie wesele mega dobrze wspominam ;) I ślub też, mieliśmy kościelny. Dużo sama robiłam. Winietki, zaproszenia. Teraz tylko wycięłabym siostry tescia i reszta mogłaby zostac tak jak była ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wesele na 60 osób było,najbliższa rodzina.;)

    Lami ja piłam ziola castagnusa i mam chłopaka 😀

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    My mieliśmy ślub kościelny i wesele w przepięknym kameralnym miejscu dla niespełna 70 osób - samych najbliższych, żadnych ciotek klotek piątej wody po kisielu. I było idealnie 😍 nasi rodzice w nic się nie wtrącali, wszystko zorganizowaliśmy sami tak jak sobie wymarzyliśmy i było po prostu super. Najlepsze wesele na jakim byłam 🤩 także polecam, bo wspomnienia tego dnia zostaną z Wami na długo!
    u mnie to samo! Cudowne wesele mieliśmy ❤️

    Meggs lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami pytałaś o ślad po kleszczu. Mam mała czerwona kropkę, już mniejsza niż w momencie ugryzienia. Ten kleszcz wbił się na wewnętrznej stronie palca od stopy, więc też takie delikatne miejsce.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 21 lipca 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle sobie nie wyobrażam, żeby ktokolwiek z rodziny miał cokolwiek do powiedzenia w kwestii mojego wesela. Robiliśmy wszystko po swojemu, dobrych rad było mało (mama i teściowa coś tak się wypowiadały i menu) i pewnie dlatego wszystko się udało. Ja w sumie nie miałam wielkich wymagań, poza tym, że miało być prosto, bez udziwnień i z wodzirejem i DJem zamiast zespołu i absolutnie bez disco polo. Tort i ciasto zamawiałam tydzień przed ślubem. Chciałam dobrego fotografa i takiego mieliśmy. A poza tym najważniejsi byli ludzie.

    Ja niestety albo stety nerwowo reaguje na wszystkie dobre rady i wpieprzanie się w życie. Robię na przekór. Ostatnio teściowa ma zapędy, żeby mi córkę po swojemu wychowywać, ale na to nie pozwalam.

    Nona lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:23

    fiorella82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:23

‹‹ 1242 1243 1244 1245 1246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ