X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko ja też chcę 😍

    Magda, zazdroszczę spacerów, szukam sposobu na swojego owczarka, który przy nodze idzie spokojnie dopóki nie zobaczy innego psa... Muszę chyba kupić uzdę spacerową żebym mogła ogarnąć i psa i wózek 😂

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka prześlicznie wyglądasz!!! :D

    Przedszkolanko super torba! :D jak ja bym chciała umieć sobie coś uszyć :D

    Magda fajnie, że mały J pozwala Wam na małe przyjemności życia przed dzieckiem tylko teraz z dzieckiem! Mam nadzieję, że u nas też tak będzie :)

    Poza tym podoba mi się system Nony :D raz w miesiącu dziecko do dziadków i weekend tylko dla rodziców :D

    My dzisiaj kupiliśmy fotelik :D cale szczęście, że pojechaliśmy do dobrego sklepu, gdzie fotelik dobierają do auta, bo okazało się, że mamy w aucie za krótkie pasy, żeby zamontować jakikolwiek fotelik bez bazy 🙄
    Więc wzięliśmy z bazą, bo innego wyjścia nie było

    przedszkolanka:), Lami, Magda - mbc, Nona lubią tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój beagle ciągnie na smyczy jak pies taki przy saniach;p mnie teraz nie ciągnie, chyba wie że nie może. Ale z teściową czy z mężem to robi co chce. Na później na spacery sobie kupię pas. Pies w pasie przyczepiony i ręce swobodnie mam do wózka;) teraz i tak jest cały czas u teściowej i ciekawe czy ona nam go kiedyś odda. Jak mówimy że wraca z nami to ona się wydziera że jemu tu dobrze. I kłóć się z taką ;p U teściów przynajmniej ma się gdzie wybiegać.

    Cytrynowy sok lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój małż się podpalił jak usłyszał o systemie Nony choć dzieć się jeszcze nie urodził 😂

    Stwierdził, że raz w miesiącu będziemy oddawać dziecko do dziadków i całą noc pić drinki i się bzykać 😂😂😂😂

    sunshine03, przedszkolanka:), Lami, alex0806, fiorella82, blair., Rodzynka, Meggs, Cytrynowy sok, Nona, madziorek86, Słoneczko123 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, cudowna torba! 😍

    Ja mam takiego lenia i niskie ciśnienie. Od 14 włączam i wyłączam żelazko, bo nie idzie mi to prasowanie w ogóle. Ostatnie rzeczy, prześcieradła. Jeszcze później dojdzie co teściowa pokupiła i wsio.

    Nona, Przedszkolanko, super, że wieczory Wasze! To mi się podoba!

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z Nony będę brała przykład, będzie moją mentorką! 😀

    Nona lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stworzy na TVN program "Projekt Mama" i będzie nas szkolić w pałacu w Rozalinie 😀

    Wik89, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi to przyjmujesz plan męża czy nadal chcesz go zabić? :)
    My w sumie do rodziców mamy 70 km więc może nie uda się tak często małej dziadkom podrzucić, ale pewnie będziemy korzystać z ich pomocy ;)
    Lami mam podobną niemoc dzisiaj. Chyba opary farby tak na mnie działają. Jest w miarę wczesna pora A ja już przysypiam. Jutro dzień lenia na działce, nie ruszam dupy poza huśtawkę :)
    Mi też jeszcze 1 pranie zostało i prasowanie tego co siostra przywiezie. Dzisiaj kupiła mi na primarku muślinowe pieluchy z króla lwa ;p i pajace z HP :p

    Domi_tur lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Magda ja nie zmieniłam przyzwyczajeń tylko wieczór lubię mieć wolny stąd zawsze 19/19.30 max dziecko śpi. Od urodzenia do teraz (4lata) i wtedy my kolacja, film albo sport. Cała reszta jest pod nas, sen jest pod dziecko ale no pasuje nam czas dla rodziców wieczorem. Nigdy na wieczornym spacerze nie byłam hihi. 17.30 max 18 jesteśmy w domu i kolacja, kąpiel, książka I odlot.
    a no to u nas odwrotnie, my wieczorami lubimy dlugie spacery z psem i spotkania z psiarzami :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, właśnie wczoraj myślałam ile bym dała za jedno wejście do Primarka 😀

    sunshine03 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Mój małż się podpalił jak usłyszał o systemie Nony choć dzieć się jeszcze nie urodził 😂

    Stwierdził, że raz w miesiącu będziemy oddawać dziecko do dziadków i całą noc pić drinki i się bzykać 😂😂😂😂

    my już próbujemy to wdrożyć, ale chcemy raz w tygodniu 😂 albo raz na dwa!! 🙌🏻

    sunshine03, Domi_tur, Nona, tęczova lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Alex, właśnie wczoraj myślałam ile bym dała za jedno wejście do Primarka 😀
    ja się nie mogę doczekać aż otworzą w wawie, niby na jesieni mają otworzyć :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwale się suwaczkiem.
    Nona, marudzisz jak baba w ciąży! Z badaniem super, ale poczekaj do tego czwartku z umawianiem męża na trzepanko. Ja też już miałam zaplanowane badanie nasienia na mój 3 dc, a tu sie porobiło... :)

    sunshine03, Szczęściara, Dośka, blair., Domi_tur, przedszkolanka:), Kasztanek, Meggs, Magda - mbc, Ani0nka, Wik89, Nona, Nikodemka, madziorek86, Cytrynowy sok, Słoneczko123, talku, Biegającą-mama, tęczova lubią tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, zabiłabym ale tym seksem mnie przekupił😂marzę o takim normalnym bzykaniu, a nie jakaś gimnastyka dla tetryka 🥴

    Magda raz na dwa spełniłoby wszystkie moje marzenia 😍😂

    przedszkolanka:), Magda - mbc, Nona, tęczova, alex0806 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 20 lipca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fantastyczna torba! Zazdroszczę, kiedy ktoś potrafi własnoręcznie tworzyć takie praktyczne rzeczy. Ja mogę uszyć takie podstawowe sprawy, nic zaawansowanego. Podziwiam i chylę czoła. Ale lubię próbować różnego rękodzieła. Baaaardzo mnie to relaksuje.

    Fiorella cudny suwaczek. Odliczanie uważam za rozpoczęte.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 20 lipca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej wy to chociaz możecie sie bzykać 😋 ja mam zakaz do porodu 🙄🙄🙄

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 lipca 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex ,Kasztanek jak macie kontakt z maszyna jakikolwiek to i Wy ją zrobicie ;) uwierzcie,że mi nadal malo co z nowosci wychodzi za pierwszym razem a tu bez prócia(!) Się obylo 😉

    Meggs haha, przezyjesz bo się da bez ;p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 lipca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs... Do porodu? 😲😲😲

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 20 lipca 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie nadrobie Was, jestem na zaglach, jest super, staram sie odpoczywac od telefonu z malymi przerwami :D
    Fiorella super suwaczek 😍

    Nona, blair., sunshine03, fiorella82, Cytrynowy sok, Meggs, tęczova, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:22

    Cytrynowy sok, Wik89 lubią tę wiadomość

‹‹ 1240 1241 1242 1243 1244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ