Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 10:04

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:30

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że zjadłam obiad zanim weszłam na forum.. Już bym obśliniła telefon czytając o pizzy i spagetti.. U mnie chyba też będzie na kolacje spagetti😂😂

    przedszkolanka:), nick nieaktualny, Lami lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Lami u mnie 8dc, wczoraj była ostatnia tabletka aromka i jutro już pierwszy podgląd, z racji tego że mi bardzo szybko rosną pęcherzyki na stymulacji :)
    Masz pelny monitoring w tym cyklu?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny nie mogę mojej Amelce zbić gorączki.. Od wczoraj wieczorem trzyma i przechodzi na chwilę jak podam lek.. Tak to cały czas stan podgoraczkowy a nawet powyżej 38..😟😟

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nikodemko odpoczywaj! U mnie bylo to samo, a nie umiałam odmawiac i dupa. Teraz już niestety nie dam rady i już. Oznajmiam,że wroce i że warto czekac ;)

    Kozgo moj jest drobny więc tak stawiam na 1400 g ale zobaczymy😊

    Tęczowa ja podziwiam za te pizze😂 ja jak czytam to juz mi duzo 😂

    Czekam już ,wchodze pierwsza ale jeszcze troche nim lekarz dotrze. Ciekawe ile przytylam od czytania postow o pizzy 😒;p
    Powinnam mieć nick pizzova 🤦‍♀️

    blair., alex0806, nick nieaktualny, przedszkolanka:), Cytrynowy sok, Szczęściara, Lami, Nikodemka, Arashe, Meggs, Wik89, Słoneczko123 lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 10:04

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te o jedzeniu i seksie ;p mi się w upał nie chce jeść a z seksem to jeszcze kilka tygodni, myślę że z 5 ;p. Ale mam ten luksus że mama gotuje ;) także mam barszcz dzisiaj A na drugie ziemniaczki, fasolka szparagowa i jajko sadzone, taki letni obiad ;)

    Kurczę tak dumam ciągle nad tą szczepionką. Mi gin nie wspominał nic o tym krztuścu. Idę 7.08 to dopytam, ale już chyba za późno?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 10:04

    przedszkolanka:), Cytrynowy sok, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Piękne!
    Madziorek dziękuję za życzenia ❤️wyglądasz cudownie! Wypoczywaj a nie w matkę Polkę się bawisz 😂
    Meggs jesteś sexyyy🥰🥰🥰

    Tęczova, my z Szymonem wciąż wierzymy, że to będzie Twój cykl! Byłam dzisiaj u gina, obstawiam, że przenoszę tę ciążę, tak więc poczekamy na testowanie i zwolnimy brzuszek 😂😂😂

    blair., tęczova, Cytrynowy sok, Nikodemka, Meggs, madziorek86 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, ze szczepieniem masz czas do 36 tygodnia. Ja byłam w 35 chyba

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciara a zimne oklady? Pogoda nie sprzyja teraz..

    Teczova trafione w sedno😂😂
    Blair no to super! Bedziesz wiedziala co i jak ✊✊

    Domi a tak przenosisz, bedzie punktualny grzeczny chlopiec!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 13:59

    blair., Domi_tur, Szczęściara, tęczova lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Alex, ze szczepieniem masz czas do 36 tygodnia. Ja byłam w 35 chyba
    A jest to takie super konieczne? W sensie wiem że byłam szczepiona jako dziecko. I boję się trochę szczepionek w ciąży, bo nie chciałabym dziecku zaszkodzić. Nie wiem czy większe są korzyści czy zagrożenia;) dopytam gina, to akurat będzie skończony 34 t, zaczęty 35

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam pisać o promkach, więc w smyku dodatkowe -20% na wyprzedaż z karta smyka (każda może założyć bez problemu) :) niewiele już na stronie jest dostępne, ale może się Wam przyda :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 14:06

    Lami, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest super konieczne. Daje to po prostu odporność dziecku na pierwsze 6 tygodni życia do czasu jego szczepienia. Szczepionka jest całkowicie bezpieczna. A te szczepienia na krztusiec powinny być odnawiane co 10 lat, ostatnią bodajże w wieku 18 lat się dostaje.

    Mi internistka przyklasnęła bardzo słysząc, że chcę szczepić. Ale nikogo nie namawiam :) Ja się po prostu naczytałam za dużo na temat zarażeń krztuścem u noworodków i śmiertelności w przypadku tej choroby i wybrałam mniejsze zło :)

    alex0806, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dostałam w wieku 18 lat to mam jeszcze rok w sumie ;) tylko nie pamiętam czy robiłam, serio... Muszę dopytać gina na wizycie, bo dopiero tutaj na forum się spotkałam że szczepieniami w ciąży.
    Jeszcze dopytam, bo chyba ostatnio żadna z was nie odpisała, jak to jest że szczepieniami malucha w szpitalu zaraz po urodzeniu? Musi to być ta ich szczepionka na NFZ czy mogę od razu w szpitalu poprosić o lepszą i dopłacić?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam sesje za tydzień w piątek! I na środę umawiam się na opalanie natryskowe bo jestem biała jak córka młynarza 😩😩

    Lami lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a u mnie codziennie włoską pizzę serwują 🙆 jak żyć i nie przytyć 😅

    Nikodemka, Lami, tęczova, Domi_tur, Meggs, przedszkolanka:), nick nieaktualny, Ani0nka, blair. lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Jak dostałam w wieku 18 lat to mam jeszcze rok w sumie ;) tylko nie pamiętam czy robiłam, serio... Muszę dopytać gina na wizycie, bo dopiero tutaj na forum się spotkałam że szczepieniami w ciąży.
    Jeszcze dopytam, bo chyba ostatnio żadna z was nie odpisała, jak to jest że szczepieniami malucha w szpitalu zaraz po urodzeniu? Musi to być ta ich szczepionka na NFZ czy mogę od razu w szpitalu poprosić o lepszą i dopłacić?
    Alex wydaje mi się, że w szpitalu się dostaje tą na nfz, a dopiero później w przychodni możesz szczepić tymi płatnymi 5w1 lub 6w1, rota, pneumokoki 13 i meningokoki itd.

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie Alex, że raczej tej szczepionki w wieku 18 lat nie robili nam, bo wtedy nie było takich zaleceń. Tak naprawdę żadnej z nas lekarz ginekolog sam z siebie tego nie zalecił - Magda, jako najdalej wysunięta z ciążą pierwsza przeczytała wszystkie zalecenia dla ciężarnych i tam jest o szczepieniu przecwko krztuścowi i grypie.

    Rozmawiałam ponad pół godziny z panią pielęgniarka, jak przyszłam na szczepienie. Bardzo się ucieszyła, że na szczepienie przychodzę. Mówiła, że im na szkoleniach już od jakiegoś czasu mówią, że na zachodzie jest to obowiązkowe szczepienie, u nas chyba od stycznia 2018 albo 2019 weszło jako zalecenie. Mówi, że właśnie ostatnio w Ameryce zostały dodane zalecenie dla ojców również. Bo krztusiec i błonica drogą (chyba oba?) kropelkową się zaraża i w okresie niemowlęcym jest to choroba śmiertelna.
    Powiedziałam jej, że jako dziecko przechodziłam krztusiec, pamiętam, że kontaktował się z przychodnią sanepid, bo wtedy była masakra z ilością zachorowań i miałam najwyższe miano na Dolnym Śląsku. I zaczęła mi ta babeczka opowiadać, że właśnie chyba do końcówki lat 90 podawano jedną albo dwie dawki, dopiero po licznych zachorowaniach wyprowadzono 3 dawki. Jedną przy 6 tygodniu, druga później i ostatnia (taka na nfz) przed 18 rż. I na własną rękę, tak jak pisze Domi powinno się odnawiać co 10 lat.
    Ja mojego też wyślę za 3 tygodnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 14:24

    Domi_tur, blair. lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
‹‹ 1278 1279 1280 1281 1282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ