Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 28 lipca 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszko - odpoczywaj i wyslij nam jakas wakacyjna focie 😘
    Meggs - gratuluje 6 miesiaca!
    Ja mam brzuch jak w 4 miesiacu 😭 Az mama jak mnie zobaczyla dzis rano krzyknela „Boze, a co Ty masz taki wielki brzuch, od tego malego bąbelka?!”. To jakies koszmarne wzdecie...

    przedszkolanka:), nick nieaktualny, Dośka, Ani0nka lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobiłam rekord, poszłam spać o 16, wstałam przed chwilą 😁 Dzień dobry:)

    Wik89, tęczova, Meggs, przedszkolanka:), Słoneczko123, Biegającą-mama, Nikodemka, Szczęściara, Dośka, alex0806, Domi_tur, Ani0nka, Cytrynowy sok, Beti82, blair., nick nieaktualny, Arashe, madziorek86 lubią tę wiadomość

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 28 lipca 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haah Nikodemko Fiorella no to ciążunie pelna para :D
    Teczova, Sloneczko, ja to samo, jak tylko mam okazje to rzucam sie na wino czerwone (w glowie tylko „nie zaszkodzi a pomoze na endo”) haha wczoraj na obiedzie rodzinnym pierwsza wyzerowalam swoj kieliszek 😅
    A u mnie bylo wczoraj i dzisiaj, sluzu nie mam od dwoch dni, temp trooooszke skoczyla, wiec chyba po owu. Zaczynam dzis dupka
    Przedszko idanego wyjazdu!
    Meggs super :) ale ten czas leci

    Ja dzis jeszcze na Warmii na „zjezdzie” rodzinnym wiec z doskoku pod zytywac bede, jutro Was nadrobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2019, 07:44

    tęczova lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 28 lipca 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah Fiorella ciążunia pełną parą 😁

    Nikodemko wzdęcia w ciąży to koszmar! Moja największa zmora w pierwszym trymestrze. Ja po kanapce miałam brzuch jakbym pizze xxl zjadła w całości! Także niestety współczuje, ale proponuję sie przyzwyczaić 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2019, 07:59

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 lipca 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko współczuję,mi z pierwszym trymestrem minęły 😉

    Fiorella no to poszalalas :ooo

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko cukrzyca cukrzycą, ale głodna chodzić nie możesz :( spróbuj coś innego do jedzenia, może jakieś jogurty, platki bez cukru. Może na Ciebie takie jedzenie zadziała lepiej.
    A do kawy erytrol zamiast cukru :)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine zjem ryby ociekającej tluszczem z frytami,kebaba i gofra i jestem pewna,że mi się od razu cukier poprawi 😂😂
    Kombinuje ten tydzien (mam juz zapisany twarog, chrupkie pieczywo i tam z listy od dziewczyn) jak lipa to ide do dietetyka. Przeboleje to jakos, do porodu juz niedługo a maly jest najwazniejszy niz moj stres,nerwy,wysokie cukry itp..

    Biegającą-mama, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko czasem w ciazy tak może być, ze mimo dopiętej diety cukry szaleją... wtedy lepiej jednak ta insulinę wprowadzić, bobw cukrzycy nie chodzi o to żeby mało jesc, ale to mówię jeszcze za wczesnie na taka diagnozę, obserwuj!

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dopijam kawkę nad jeziorkiem i kończę urlop, już mam dosyć mego męża 🤦‍♀️ Non stop razem heheh ale za to z plusów to z Mikołajkiem non stop 😍 Dzieci na wyjazdach tak szybko się uczą i zbierają nowe doświadczenia! Uwielbiam go obserwować. Madziorek tak wczoraj patrzyłam na mapkę przy porcie i jesteśmy bliziutko siebie bo ja w Wilkasach ale nad jeziorem Niegocinskim.

    Boje się wejść na wagę po powrocie bo nawet ja wczoraj zjadłam pizzę, a przed wczoraj placka ziemniaczanego xxxl 😂 A ja tez z tych co od patrzenia tyją 😭 Ale wiem , ze mam dobra dyscyplinę i po porodzie jak hormonki się uregulują będzie pięknie !

    Z ciążowych notatek miałam przez dwa dni niekontrolowane popuszczanie moczu w czasie spacerów :( zgaga codziennie to pewnie przez spory brzuch, zdarzają się takie ostre bóle w samym dole chyba młoda tam napiera

    przedszkolanka:), Wik89, madziorek86 lubią tę wiadomość

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs gratulacje! 😀

    Przedszkolanko udanego wyjazdu! Mam nadzieję, że te cukry zaraz się unormują.

    Nikodemko u mnie też były wzdęcia, ale mimo że na początku to były tylko jelita strasznie mnie cieszył powiększony brzuch 😄

    Fiorella to prawda, poszłaś na rekord 😂

    przedszkolanka:), Meggs lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. Powiedzcie mi czy są jakieś opcje łagodzące dla ciężarnej?? No ubije tego dziada 🤪🤪
    Już trzecia noc do d..py.. Jak dziecko spało całą noc u siebie to ten dawał swój koncert😡😡
    Nie pytajcie jak wyglądam dzisiaj😳😳
    Fiorellko jak ja Ci zazdroszczę tego spania ja tylko marzę przespać noc a tyle godz to luksus..
    Meggs cudownie ♥️ ♥️
    Przedszkolanko nie martw się. Dopiero się uczysz nie wiesz co Ci może podnosić cukier?? Kiedy masz wizytę u diabetologa??
    Udanego urlopu. Odpocznij i nie martw się cukrami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2019, 08:44

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się z Wami witam w 3 trymestrze 😱❤️

    alex0806, Meggs, tęczova, Szczęściara, Cytrynowy sok, Dośka, Słoneczko123, blair., nick nieaktualny, Wik89, przedszkolanka:), Arashe, madziorek86 lubią tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. A ja się witam w 1265467 dniu ciąży 🤦‍♀️

    alex0806, Meggs, tęczova, nick nieaktualny, Nikodemka, Cytrynowy sok, Ani0nka, Magda - mbc, Dośka, Szczęściara, Słoneczko123, Beti82, blair., Lami, nick nieaktualny, Wik89, przedszkolanka:), madziorek86 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 lipca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro A ten dziad to twój mąż? ;p nie ubijaj, przyda się;)

    Anionka leci ta twoja ciąża;)
    Domi, jeszcze chwila ;) Może dzidzia chce faktycznie punktualnie w 40 tc wyjść;p albo jednak woli sierpień

    Ja się witam z rana, po ledwo przesłanej nocy bo siku co 5 minut dzisiaj. I przez upał spać nie szło. Miało padać wczoraj A zagrzmiało 3 razy i koniec. Dzisiaj od rana chmury, ale duchota znowu i nie da się oddychać. Najgorzej że przez zatkany nos i ucisk na płuca zaczęłam chrapać;(

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 lipca 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex racja przyda się do wypedzenia dziecia😂 😂

    alex0806 lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 28 lipca 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko - gratuluję wizyty ;) Wspaniałe wieści i piękny pęcherzyk.

    Teraz coś na poprawę humoru z rana :P Któraś coś wspomniała że po 2 tygodniach w końcu BYŁO. No to teraz hit. U mnie po 9 miesiącach w końcu BYŁO! :D I jakoś chyba nie jestem jednak zwolennikiem seksu w ciąży. Nie mogłam się skupić na niczym innym tylko że mi mąż stuka dziecko w głowę (wiem wiem, to chore :P Chociaż możliwe bo podobno młoda nisko), albo że mi gniecie brzuch i nampewno Julie zmiażdży XD To chyba nie dla mnie :P
    Nie chcę urodzić mięsa mielonego albo dzieciowego shake'a ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2019, 09:44

    alex0806, Ani0nka, Meggs, tęczova, Słoneczko123, Wik89, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 lipca 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Julia, nieźle :D Ja to juz się nie mogę doczekać tego wypędzania dziecia, bo na razie znowu posucha przez luteinę i moją ociężałość. Ale już powiedziałam, że choćby skały srały to od 36-37 tc jakoś zaczniemy działać :D Bo później znowu posucha. Dziecko jest dobrze chronione

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 28 lipca 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha wiem że jest chronione, ale mój mózg wie swoje w trakcie XD

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 28 lipca 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zakaz przez całą ciążę takze nie będę się licytować nawet 😋

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 28 lipca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs z mojej perspektywy nic nie tracisz XD

    Meggs lubi tę wiadomość

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
‹‹ 1298 1299 1300 1301 1302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ