Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti niektóre biorą codziennie inne wcale, magnez jest wciąż bardzo kontrowersyjny jeśli chodzi o jego lecznicze działanie na takie bóle. Ja np stosuje w profilaktyce na migrene :D

    Szczesciaro u mnie też Było :D, ale pierwszy raz u mnie bez finiszu... Już się zmęczylam dzieckiem, które mnie rozpraszalo ciągle :P ale dawka leku na szyjke przyjęta ;P nawet jakiś glutek dziś ze mnie wypadł... Hmmm

    Kark oby Cię przeczucie nie myliło i dziecię fiknelo głową do góry :)

    Lami gratuluję donoszenia!

    Słoneczko współczuję alergii :( może lekarz coś zaradzi, bo nie raz dziewczyny biorą różne leki

    Lami, tere-fere lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie Kijanka pocieszylas haha
    A bierze ktoras Asparaginian extra?
    Ile tego brac 2 ?

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Beti niektóre biorą codziennie inne wcale, magnez jest wciąż bardzo kontrowersyjny jeśli chodzi o jego lecznicze działanie na takie bóle. Ja np stosuje w profilaktyce na migrene :D

    Szczesciaro u mnie też Było :D, ale pierwszy raz u mnie bez finiszu... Już się zmęczylam dzieckiem, które mnie rozpraszalo ciągle :P ale dawka leku na szyjke przyjęta ;P nawet jakiś glutek dziś ze mnie wypadł... Hmmm

    Kark oby Cię przeczucie nie myliło i dziecię fiknelo głową do góry :)

    Lami gratuluję donoszenia!

    Słoneczko współczuję alergii :( może lekarz coś zaradzi, bo nie raz dziewczyny biorą różne leki
    Mnie ten bol obudzil i ze strachu pomyslalam tylko o tym,zeby ten magnez łyknac.Wzielam 2 polozylam sie i przeszlo.Ale az dreszczy dostalam z tego...
    Dzisiaj juz nic ,spoko.Mam nadzieje ,ze wszystko ok

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam aspargin ale nic nie pomagał, brzuch twardniał i skurcze łydek miałam. Lekarz kazał tego brać 6 tabletek na dobre, 3x2. Ale później zmienił na asmag i jest o niebo lepiej. Chociaż skurcze czasem w nogach łapią to brzuch nie twardnieje.
    Ja też dzisiaj jakaś wypruta z sił jestem. Ciśnienie 100/60 ale puls 95. Jak niosłam talerz z zupą to mi się ręce zatrzęsły i wszytko mi rąbnęło na stół, podłogę, białą pufę ;( oczywiscie poparzyłam dłonie ;/ dopiero skończyliśmy to sprzątać i przeprałam pufę, umyłam podłogi. Ok 16 przyjadą teściowie z moją mamą, sernik już stygnie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2019, 13:54

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • aniaem86 Autorytet
    Postów: 664 247

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, mam pytanie, jakie jest Wasze doświadczenie z krwiakami? Co Wam pomogło, co nie? Byłam wczoraj na pierwszym usg, wszystko super, poza krwiakiem :( Z zaleceń tylko tyle, żeby się oszczędzać. Nie plamię. Biorę progesteron.

    1267e64ec8.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti ja go biorę 2 x dziennie ;) dla mnie spoko.

    Alex weź z tym sernikiem bo tu go czuje!!
    A u mnie tylko grill haha ;p

    Aniaem powinien się sam wchlonac. Dobrze,ze masz progesteron, odpoczywaj a bedzie dobrze 😊
    Pochwalę się jaką zawieszkę Olkowi kupilam 😍
    7fec0d6cbba0.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2019, 14:05

    Nikodemka, Słoneczko123, Beti82, Lami, madziorek86, Arashe, alex0806, blair. lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy następnej wizycie zapytam czy mogę coś wziąć na tą alergię.

    Zjadłam obiad i strasznie mnie mdli... Ale aż tak szybko takie dolegliwości?! Co będzie później..

    Przedszkolanko, cudna zawieszka :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 12:01

    madziorek86, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, od początku tego tygodnia odrzuca mnie od jedzenia, wszystko mi się przejadło. Nie mogę znaleźć czegoś co by mi smakowało i zjadłabym z ochotą. Mdli mnie na samą myśl o jedzeniu.. Coś czuję, że czeka mnie ciężki początkowy okres tej ciąży..

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaem, tak jak napisała tere-fere + dodałabym magnez w dawce do 400 mg/doba. Jeżeli masz skurcze/ dolegliwości bólowe, to jeszcze nospę. Do wchłonięcia krwiaka zero seksu :(.
    Ja w pierwszej ciąży szeroko konsultowałam kwestię krwiaka i usłyszałam też kilka nieoczywistych zaleceń. Przede wszystkim nawet przy dużych krwiakach nie zaleca się bezwzględnego leżenia. Jak krew się nagromadzi, to lepiej żeby spłynęła. Z innych mniej typowych zaleceń to mówiono mi, żeby siedzieć w pozycji półleżącej, unikając uciskania macicy. I jeść dużo warzyw i owoców, żeby nie było zaparć, bo one też podobno nie działają korzystnie na krwiaki.
    Powodzenia! Krwiak nie wyrok! :)

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko123 wrote:
    Kark, od początku tego tygodnia odrzuca mnie od jedzenia, wszystko mi się przejadło. Nie mogę znaleźć czegoś co by mi smakowało i zjadłabym z ochotą. Mdli mnie na samą myśl o jedzeniu.. Coś czuję, że czeka mnie ciężki początkowy okres tej ciąży..
    Współczuję Słoneczko :(

    U mnie 1.trymestr był wyjęty z życia. Najpierw 2tygodnie byłam chora, bo nic prawie nie można było brać, a potem jak doszły mdłości to każdy dzień do godziny 13-16 (zależnie od dnia) jedynie wegetowałam. Odzyskałam siły i chęci na zycie i jedzenie dopiero koło 13tygodnia 🤦

    Mam nadzieję, że tylko początki takie trudne, a potem wcale nie będzie tak źle i mdłości Cię oszczędza :)

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Słoneczko nie pociesze cię, lepiej nie będzie;) migdały sobie jedź, woda z imbirem i cytryną. Ja miałam mdłości jakoś do 18 tc. Całodobowe. Najważniejsze to jeść mało Ale często. Jak dopuści się do uczucia głodu to masakra. Wymiotowałam raz w 11 tc ;) a tak to ciągle mdliło
    W sumie jakby to było wczoraj ;p A tu już zaraz poród. Na razie nadal wyparty! Chce się nastawić pozytywnie ale w ogóle nie myślę o tym, że tę kluchę trzeba będzie wypchnąć przez małą dziurkę ;p

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziorek ja już też odliczam do swojego zakończenia pracy, jeszcze 2 tyg i od początku września znikam 😁

    madziorek86, Arashe lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko123 wrote:
    Przy następnej wizycie zapytam czy mogę coś wziąć na tą alergię.

    Zjadłam obiad i strasznie mnie mdli... Ale aż tak szybko takie dolegliwości?! Co będzie później..

    Przedszkolanko, cudna zawieszka :)
    Kochana mnoe z Polą praktycznie od implantacji mulilo a później byl kosmos..koleżanka miała zaraz po teście więc mozliwe niestety..

    Edit ja jak Alex i Sunshine, okres wyjęty z zycia ;p nie życzę!

    Kark haha a oczywiste ze dotyka i po łapach dostaje 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2019, 15:21

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chce mdłości 😣
    Ja sie chyba cos za dobrze czuje ...
    Albo jestem taka szczęsciara jak Meggs

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2020, 23:54

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziorek86 wrote:
    Przy takim progu to dziwne, że nie odczuwasz mdłości. Ja miałam taki do 30 max i od 8-9dpo już mnie mulilo i tak raz, dwa razy dziennie rzygalo ;) może to ta szybko rosnąca beta? Ciekawe...
    Albo juz nie mam takiego proga...

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, nie marudź tu! Daj tej swojej kruszynce się zadomowić w spokoju i przestań wygadywać głupoty. Zobaczysz, Ciebie też dopadną mdłości! Jeszcze kilka dni 😀

    Wolałabym przejść ten okres jak najspokojniej i móc jeszcze trochę popracować ☺ Ale zobaczymy jak to będzie.. bo zaczyna się kiepsko

    Beti82 lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, prog Plus beta mogą powodować mdłości. Ten gwałtowny wzrost. Może beta jest jeszcze za niska żeby wywołać takie objawy ;) ty nic sobie nie wkręcaj;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • miśka Ekspertka
    Postów: 194 273

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Tez chce mdłości 😣
    Ja sie chyba cos za dobrze czuje ...
    Albo jestem taka szczęsciara jak Meggs

    Beti może w ogóle nie będziesz miała mdłości! :) Mnie jeszcze nie dopadły, a już 30 tc :D

    Beti82, madziorek86, Arashe lubią tę wiadomość

‹‹ 1472 1473 1474 1475 1476 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ