Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Meggs mój jeszcze 2 miesiące temu jadł 5x w nocy 😶 Teraz je 1x porządnie, a 1-2 razy ciumka do spania. Z wagą też zwolnił, ale oni zaczynają się dźwigać, rozglądać, kręcić, więc mają prawo. Póki nie przystopują całkiem albo nie spadną to nie ma tragedii.
    U mnie np wszystkie dzieciaki na 3msce waga urodzeniowa 2x, a dopiero na roczek x3. Więc pierwsze 3 miesiące tyli 3kg, a kolejne 9 miesięcy znowu 3kg.
    Raz z Kajtanem biegłam jak miał 6mscy, że przytyl w miesiac tylko 100g, ale pediatra powiedziała, że poki tyje to jest dobrze, bo na kp dzieci zupełnie inaczej tyja niż na mm.

    Najlepiej ściągnij sobie siatki centylowe z who dla dzieci karmionych mlekiem matki, są zupełnie inne niż nasze warszawskie dzieciaki w 70% na mm. Człowiek jak na to patrzy od razu się robi spokojniejszy i wie, że z pokarmem jest wszystko w porządku 😉
    Kark tylko ze Wiki jest jednak o te prawie 2 msc młodszy od Twojego. Nie ma jeszcze nawet 3 miesięcy. W nocy jednak jeść powinien. I jadł, nagle cos mu sie odwidziało i ma fochy. Na rano to samo.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi❤️❤️
    Dziękuję Wam za otuche.. Dzisiaj jesteśmy tylko na cycu.. Chyba mialyscie rację że potrzebuję bliskości.. Trzymajcie kciuki żebym wytrwala i nie podała butli..

    Biegającą-mama, madziorek86, Wik89, alex0806, przedszkolanka:), Ani0nka lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:08

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczova kochana przykro mi z powodu bieli.. Tak jak już dziewczyny pisały zrobiłaś wielki krok.. Niedługo los wynagrodzi Wam te 3 lata😘😘

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:08

    Malinowa91, Wik89, tere-fere lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:08

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Pecherzyk symulacja wzrostu:
    dzis 16mm, wtorek 18mm, sroda 20mm, hmm.

    kiedy robic badania wg reset? Planowalam jutro-wtorek rano. Czy moze wtorek wieczorem-latwiej mi wieczorem. Albo w srode?
    Kiedy robic usg? Mam termin usg mam na srode na 9:00 u dr Zofii W czy moze pozniej robic np czwartek?
    Nona ja bym chyba w czwartek zrobila.Masz juz pecherzyk 16 wiec wiadomo ,ze on rosnie.Poszlabym zobaczyc czy pęka.Bylas kiedys wlasnie sprawdzac czy pekaja?
    Nawet w piatek mozesz isc.U mnie polozna kazala tak ze 2 dni po owu przychodzic sprawdzic ( po takim przewidywanym owu )
    Mierzysz temp ? czy juz ci sie nie chce?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Legginsy z lidla miałyście/macie polecacie?? Jak z rozmiarowką?

    Nona dobrze, ze pęcherzyk rośnie 😊 endo też całkiem, całkiem i ja też #teamtyłozgięcie☺️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:08

    Beti82 lubi tę wiadomość

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teczova 💪💪💪 do jakiej kliniki (wiem, ze tylko pare ma te umowy podpisane na dofinansowanie)? My tez rozwazamy, no ale Bocian chyba nie ma :/

    Nona no i super!!!! Maca - my bierzemy 3 razy dziennie po 2 tabLetki, przed posilkami (oczywiscie nie zawsze pamietam). Takie dawki byly na opakowaniu. Bio Maca Root https://m.ceneo.pl/69348238;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q0_UL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAiAx_DwBRAfEiwA3vwZYgDP42wOTtNOQziQ5FPxhFn2a0GEo4maoJynbhwqZeka7PI7uNsvhBoCTAwQAvD_BwE#tab=click&shop=147402798

    Ale to co poleca Biegajaca brzmi niezle

    Kark, my (tzn moj m. ;) ) sami robimy proszek do prania i plyn do plukania, ktory trzymamy w szklanej butelce, do proszku trzeba miec specjalne produkty ale plyn robi sie w 3 minuty z tego co masz w domu, polecam:)

    tere-fere lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:09

    Malinowa91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:09

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to jest ta maca o której mówicie?
    https://www.rossmann.pl/Produkt/Superfoods/Purella-Superfoods-maca-sproszkowany-korzen-BIO-21-g,319901,8788


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:09

    tere-fere, Biegającą-mama, Wik89, alex0806, Malinowa91, Cytrynowy sok, Magda - mbc, madziorek86, Beti82, Ani0nka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:09

    Wik89, Magda - mbc lubią tę wiadomość

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2020, 13:28

    nick nieaktualny, Wik89 lubią tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 01:54

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://allegro.pl/oferta/maca-korzen-w-proszku-400-g-bio-ekologiczna-7951643566

    Vian na allegro ta wychodzi najkorzystniej cenowo, ale w tabletkach tak jak dziewczyny mają prościej się łyka 😉 Mi ona smakowała Poprostu

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    tylozgieta czyli najlepiej pozycja od tylu plus lezec na brzuchu cyz na plecach po?

    Nona ja mocno tyłozgięta, na pieska i po poduchy pod biodra i leżenie na brzuchu 😎

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
‹‹ 2380 2381 2382 2383 2384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ