X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku normalnie wkładasz sobie na noc, to się rozpuści. Co ma się wchłonąć to się wchłonie A reszta wyleci, będzie brudzilo bieliznę. Też miałam te globulki w ciąży, spokojnie;) gazikiem nic nie zatykaj ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, dzięki.
    Bo ja śpię bez bielizny, czyli dzisiaj majtki na noc i tabletka do środka.
    Dobrze że jej nie połknęłam 🙈🙈
    I jak będę w nocy wstawać siku to mi nie wyleci wszystko? Może właśnie po to dały ten gazik?

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, nieźle się młody wypina. Ale czujesz cały brzuch twardy czy tylko tam gdzie dziecko?
    Weź sobie no spe, magnez, herbatkę i relaks. Ty już tylko u dr.W?

    Może za bardzo się forsujesz tym urządzaniem? Co Wam jeszcze zostało? Na jakim jesteście etapie?

    relgi09kukfprg92.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku - no wlasnie to raczej nie mlody... mlodego tez czuje, ale wtedy inaczej to wyglada :/ Caly brzuch jest twardy. Faszeruje sie nospa i magnezem, leze i oddycham sobie przepona, mam tylko nadzieje, ze szyjka sie nie skraca, nie rozwiera itp.
    Dzis tez kilka razy mocno zaklula mnie szyjka, to normalne? Tak, jestem juz tylko u doktora W. Mam nadzieje, ze mnie jutro uspokoi, bo przyznam, ze dzis mam jakiegos stracha.
    Niestety w mieskaniu jeszcze duzo pracy, ale ja juz powiedzialam pass... Nigdzie nie jezdze, od poniedzialku leze i odpoczywam.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Kozgo ile ma starszy synek??
    W marcu 6;) napisaliśmy list do wróżki zebuszki ze ząb w brzuchu i niech daje chajsy;)

    Nikodemko ale dzidziuś się pcha :) pępkiem chce wyjść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 19:49

    talku, Cytrynowy sok, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko Laura też się tak pchała
    A brzuch się robił twardy jak za długo na nogach byłam. Leż jak najwięcej. I magnez na pewno bierz.

    Talku to się rozpuści, nawet jak wstaniesz siku i cośtam wyleci to zdąży się już rozpuścić pewnie. Zrób siku przed spaniem, zapodaj tabletkę i do spania

    talku lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 09:29

    talku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 09:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 09:29

    Cytrynowy sok, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo toż to poważny wiek już.. Nie wiem czemu ale bylam przekonana że Twój synek ma dużo mniej..

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pamietam miałam plamkę różowy jasny kolor jak nigdy byłam w górach na stoku i byłam pewna ze okres wcześniej przyszedł bo zmiana klimatu potem wiadomo zatrucie górskie i plamienie w terminie okresu

    Szczesciaro miało być między dziećmi 3 lata różnicy ale 1,5 roku trwały starania bo się okazało ze za głęboko mnie zszyli po pierwszej cc ale cieszę się ze taka różnica w sumie bo dużo pomaga ten mój starszak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 20:14

    Nona lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 09:29

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Zaraz aplikuje.

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, ja też miewam takie kłucia w szyjce ale mój lekarz zawsze mówił że skracającej szyjki nie czuć. Że takie różne rozciągania, kłucia nie oznaczają nic groźnego.
    Odpoczywaj dzisiaj i jutro i dawaj znać co po wizycie u doktora.

    A mąż musi sobie radzić w mieszkaniu. Dla Ciebie to zdecydowanie etap żeby powiedzieć dość. Teraz tylko shopping internetowy uprawiaj. To przyjemne nawet ze szpitalnego łóżka, a co dopiero z domowej kanapy 😉 to moja ulubiona rozrywka w tym tygodniu. Mąż tylko biega do Żabki albo paczkomatu.

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, pytałaś co u mnie. W sumie bez większych zmian. Niestety kamienie i piasek w lewej nerce, zastój w prawej, infekcja układu moczowego + jeszcze dzisiaj w posiewie wyszły te grzyby ehh.
    Boli... ta nerka z kamieniami boli nawet na p.bolowych. Dzisiaj na obchodzie pytałam czy możemy przejść na p.bolowe doustne, żebym mogła zobaczyć jak się czuje i czy mogłabym wyjść do domu i zażywać paracetamol samodzielnie. Ale ordynator mówi, że jeszcze za szybko. Że musi się organizm wysycić, żebym była w stanie funkcjonować bez kroplówek bo twierdzi że szybko wrócę z kolejnym atakiem jak mnie teraz puści.

    Najważniejsze, że StasioMiłosz ma się dobrze. Prawidłowe KTG , dobre przepływy. Rośnie ładnie. Rozpycha się w brzuchu i kopie po tych matki już i tak bolących nerkach. Ale myślę cały czas że to wszystko dla niego, że muszę jeszcze trochę pocierpieć bo żadnych leków na rozbicie tych kamieni mi nie mogą podać. Więc tutaj w grę wchodzi tylko czas.
    Ale marzę żeby wyjść do domu i dawać radę na paracetamolu w tabletkach. Aczkowlwiek nikt mi tego tutaj nie może obiecać.

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 09:29

    talku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 09:29

    talku, przedszkolanka:), Cytrynowy sok, Biegającą-mama lubią tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona jak w domu to najlepiej z gumami, ja nienawidzę tych wszystkich Chodakowskich itd bo mnie nudzą, ale lubię ćwiczenia z gumami. Jest taka laseczka Alicja Janowicz Fitness Motivation, ma na YouTube filmiki jak z gumami ćwiczyć w domu i na powietrzu.
    Ja przed ciążą miałam wykupiony plan dietetyczny i treningowy na fabryce siły i tam były spoko rozpiski ćwiczeń, ale oczywiście małż mi zmodyfikował bo bym była umięśniona jak Papaj.
    A teraz jestem flak. Muszę zamówić nowe gumy i wrócić do ćwiczeń

    Nona lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 09:30

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam gumy,hantle i ketle 😍 ogólnie obciążenie fajnie modeluje sylwetkę,cardio tylko tłuszcz spala.

    Kozgo gratuluję pierwszego ząbka-tego straconego :D

    Nikodemko na którą wizyta? Trzymam kciuki ;)

    Słoneczko co tam U Ciebie? Trzymasz się dzielnie?

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 2437 2438 2439 2440 2441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ