Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniutku a może mąż pomoże i jakieś ustronne miejsce hehehe

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manku, trzymam kciuki za postępy!
    A jak nic nie pomoze to przyjedź popływać :)

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenqu juz o tym myślałam ale tu nie ma gdzie :( jutro wyjdę do domu i wtedy pomoże tyle ze będę musiała juz jechać do innego szpitala bo do dziś przyjmują rodzące :(

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Maniek rozbudziłaś moją fantazję - to w szpitalu nie ma kibelka?? :P a jak się nie zamyka to jeszcze lepiej, będzie adrenalina :P


    a moja mala tak się dziś ułożyła że normalnie w żadnej pozycji nie jest mi dobrze, masakra jakaś, ciśnie mnie w żebra, bok i pęcherz nie wiem jak ona to robi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 14:14

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 20 lipca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie odkurzacz pół dnia juz chodzi, wyjsć z do u próbuje od 2 h i dooopa, nic tylko rączki
    Nie wiem czy to jakiś skok czy co innego, ale dzis nie wyrabiam, a na dodatek brak mnie rwie i z noszeniem jest kiepsko.

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 20 lipca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari tu są takie toalety ze ledwo sama sie mieszczę a co dopiero jeszcze maz. Ostatnio sie zastanawiałam jak są otyłe kobiety w ciąży to nie ma szans w takim kibelku sie zmieścić j jeszcze nachylić .

    Lara współczuje może Ania ma dziś zły dzień a jutro będzie lepiej.

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 20 lipca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'U mnie tez dzisiaj jakos marudno. Teraz dopiero lezy sobie w lozeczku i bawi sam ze soba to moglam cos zjesc. Rety, wstalam o 8mej, jest w pol do piatej a ja zdarzylam tylko zrobic obiad i zadzwonic do ambasady...no comments normalnie.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 20 lipca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w krk, na szczęście nie było korka na bramkach na a4
    Mała też całkiem nieźle zniosła podróż choć na autostradzie trza było ją wyjąć z fotelika, bo się darla niemozebnie

    Aha: dziewczyny karmiace butla, mozecie polecic jakas z miekkim smoczkiem, bo moja, jak juz pisalam, odrzucila butle, chwyta i jak sie zorientuje ze to butla to odpluwa, mysle, ze moze miekki smok przyjmie, mam avent lovi i dr brown
    w tym tyg uczymy sie znowu butli, bedzie goraco...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 17:47

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 20 lipca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka a może z nuka?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 20 lipca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej gangsterki :-)

    Kawałek czopa mi odeszło... Ciekawe jak długo bede tak chodziła jeszcze...

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati Belgia wrote:
    Hej gangsterki :-)

    Kawałek czopa mi odeszło... Ciekawe jak długo bede tak chodziła jeszcze...
    a chciałabym już??? Jak tak to życzę aby jak najkrócej:-D

    Pati Belgia lubi tę wiadomość

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 20 lipca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Pati, jesli chcesz juz to niech tam bedzie, ale z tydzien daj jeszcze Roxi

    Pati Belgia lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq, Zgredka ppwiem Wam, ze bym chciala. Strasznie nogi I rece mi puchna a do tego zaczely mi pekac naczynka na nogach I kolana bardzo mi siadaja...

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam skurcze :) oby sie utrzymały plisssss za jakaś godz może półtorej będę mieć badanie i zobaczymy czy warto sie juz powoli cieszyć ze sie zaczyna czy znowu natura mi płata figla.

    Pati gratuluje i oby było po Twojej myśli :)

    nick nieaktualny, beszka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, LaRa, zgredka, Nieukowa, Blondik lubią tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj moja kolezanka urodzila. Wczoraj wieczorem zaczely sie skurcze i mala Pauline wyskoczyla dzisiaj rano o 8:15 na nasz swiat. Mama z corka sa juz w domu :D

    nick nieaktualny, Nieukowa lubią tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek, tezymam kciuki za skurcze. Oby nie udtaly, oby sie wyregulowaly i nasilily i nich sie akcja rozpocznie a mlode urodzi :)

    Pati, skoro chcesz juz rodzic, to rowniez trzymam kciuki za akcje u was.

    A u nas znowwieczor pt.bol brzucha i zmeczenie :/

    Chloocy u dziadkow na noc. Jutro ida do kina po lunchu a potem obiad u tesciow - ognisko i kirlbachy a my jeszcze pizze robimy. ( siostra meza wyjechala = czas dla moich dzieci
    > wiec jest kino i kokoszenie z dziadkami ;) )

    nick nieaktualny, Pati Belgia lubią tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś 3mam mocno kciuki abyś w nocy powitała swojego szkraba:)

    beszko lajka za "kokoszenie z dziadkami".........

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 20 lipca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas fochów ciąg dalszy...
    Spacer żakonczyl sie niesieniem małej na rękach :(
    Wykapalam dziecię i juz z nadzieja, ze bedzie Cycus i spanko, okazało sie że Anna ma inne plany - oglądanie tv.
    Moja pierś odrzuca, płacze i sie pręży. Gdy sie odsuwam jest ok. Tylko ssie dłoń.
    O co kaman?

    Zgredka, my używamy butelki Avent Natural. I teraz smoczek dokupiłam z Aventu, ale na razie jeszcze nie został użyty.

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 20 lipca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek, trzymam kciuki ż rozkręcenie akcji :)

    Pati, Roxi moze jeszcze posiedzieć a Zty wypoczywaj!!!!

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 20 lipca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara jakos nie moge wypoczac... jestem mega zmeczona. Jak nie ja... nie poznaje swojego organizmu....

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
‹‹ 1022 1023 1024 1025 1026 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ