Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz masz zielone światło, wiec luzzzzzz

    U nas to chyba skok, cholercia, wcześniej sie tak nie objawiało.
    Musiałam mleko sciągnąć, malz nakarmił butelka, usnela, chciał odbić i..... Pieciozlotowki.
    Zamiast spać to sie śmieje i odpycha nożkami.
    A mi sie oczy kleją ;(

    Pati Belgia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja zasnęła, a ja chciałam ja kąpać, bo wczoraj też jakoś wcześniej padła i nie była kąpana, więc dzisiaj jest mus

    zamówilam te butle Nuk i dodatkowo lateksowy smoczek, mam nadzieję, że da radę, ale pewnie z jeden dzień będzie głodzenia..
    Ciesz się więc Lara, że Twoja w takich chwilach przynajmniej z butli jedzie....

    Maniek: oj zaciskam kciuki, że hej, niech się rozkręca w czas, skoro został jeden dzień

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laruś kolejny etap w rozwoju maleństwa..

    LaRa lubi tę wiadomość

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek kciuki zaciśnięte!

    Pati, za ciebie te u nóg bo mi rąk nie starczyło :)

    A ja się (odpukać) wyspałam elegancko dzisiaj! Wczoraj za mocno małego nakarmiłam po południu, spał długo i potem w nocy chciał się bawić więc miałąm zarwaną nockę. Ale potem Kaczorek był pogodny jak nigdy, prawie bez wzdęć, za to potem radocha bo z gołą dupą na tarasie leżał a to uwielbia :) Zdążyłam zrobić pranie, pizzę na obiad, napisać pół pracy zaliczeniowej, upiec chleb i jeszcze z małm na zakupy skoczyłam.
    Mąż wrócił, zjedliśmy i nas ścięło. Położyliśmy się na kanapie we troje i wszyscy, razem z Radkiem zaliczyliśmy 3-godzinną drzemkę :D No i się wyspałam więc jestem teraz zwarta i gotowa przed (oby spokojną) nocką :)

    Wspieram LaRa, oby małej jak najszybciej przeszło...

    Gangsterki, któraś pływa z dzieciaczkiem w basenie? Moja kumpela mnie namawia na to żeby zacząć jak najwcześniej chodzić z Radkiem na pływalnię...
    Jakieś specjalne majtasy trzeba dla dziecka kupić? Ile czasu można z takim maluchem pluskać się w wodzie? i CZy jest szansa że będzie z takiej przygody zadowolony?

    PsotkaKotka, Blondik, Pati Belgia lubią tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa, pisałam ostatnio, że mam plan zacząć od września chodzic z mała na basen. Ale jeszcze sie nie wdrażałam w temat. Majtki mozna kupić np w rossmanie.

    Ania padła przy moim szumieniu szzzzzzzzz i głaskaniu po główce. Mam nadzieje, ze jutro juz wróci do normalności.
    Opróżniam cyce i ide spać.

    Dobrej nocy


    Aaaa i Niekowa! Gratuluje takiego poukładanego dzieciaczka :) oby tak dalej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 22:38

    Nieukowa lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEUKOWA - sa specjalne pieluszki, poszukaj moze w ROsmannie? Maluszek musi miec ciepla woda wiec zywkly basen odpada raczej-w rodziku albo podczas lekcji specjalnych dla maluchow. Ja tez chce sie zapisac. TO msi byc super frajda :D.

    Nasz maly plywak przestaje sie juz w pudle miescic powoli, trzeba bedzie jakas wieksza wanienke kupic.

    Nieukowa lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 20 lipca 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, jak małych zza ściany (z drugiej klatki) wyje, tak mi go żal ;(, nie daje się uspokoic..

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 21 lipca 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry śpiochy!

    Miłego dnia!

    No i suwaczek pięknie przypomniał, ze dzis Ania ma 3 msce :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 06:25

    nick nieaktualny, Pati Belgia, zgredka, Nieukowa lubią tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 21 lipca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek, zaciskam kciuki!

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki dla Ani, duża dziewczynka już:-D..

    LaRa lubi tę wiadomość

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 21 lipca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej laski :)
    U nas nocka super Zosia spala od 22 do 6:30 jestem wypoczeta :) słyszałam jak o 3 i 5 ssala kciuk ale bez płaczu wiec spoko.
    Manius kciukam kciukam!
    I 100 latek i buziaki dla Ani :*
    Miłego dzionka!

    nick nieaktualny, LaRa lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 21 lipca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej z rana :-)

    Nieukowa ja z Marcelem zaczelam chodzic na basen jak mial 3 miesiace. Uwielbial to. Kupowalam pampersy do plywania I sie relaxowalismy :-)

    Lara sto lat dla Anusi :-)

    Maniek jak u Ciebie?

    U mnie spokoj I cisza....

    Milego dnia kochane :-)

    Nieukowa, LaRa lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 21 lipca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara: 100 lat dla Ani

    Maniek: miejmy nadzieję, że już akcja się rozpoczęła a może nawet zakończyła ;)

    Moja leży na kanapie obok i sobie gadamy

    LaRa lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko, Yas, Hela co u Was??? Hooooop hoooooop

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Chyba dzisiaj wybierzemy sie do parku.

    Nie wiem o co chpodzi ale mojemu cos sie przestawilo i zamiast kupy robic w dzien to robi w nocy i nad ranem...Znowu dzisiaj walczyl o 4tej ale udalo mu sie tylko pare kleksow wycisnac.

    Eh nasz wyjazd coraz bardziej stoi pod znakiem zapytania. Po pierwzse maly zaczyna sie bardzo denerwowac w siedzonku samochodowym a po drugie te zamachy w Turcji mnie troche przerazaja :/


    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, moje dziecko woli butelkę od (.) ;(
    Po serii ćwiczeń przekręcania sie z plecków na brzuszek i odwrotnie zaczęła marudzić, wiec przystawiam do (.) a tu znow prężenie i odwracanie głowy (powtórka z wczoraj)
    Przy butli, 3 minuty i właśnie spi mi na ręce.
    Rozwydrzylam dziecko! Woli butle od matki :(

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara: zazdroszcze Ci tej butli ..
    Kotka: 4godzinna podróż z małą wygląda u nas tak: jak dobrze pójdzie, pierwszą godzina śpi, druga trzeba wyjąć z fotelika podkarmic, potem trzymać gadac w tym czasie ręce pękają, na ostatnią godzinę może zasnie, ale to też przy farcie

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara a czemu zaczelas dokarmiac butla? Ja Marcela nie dokarmialam I na szczescie nie miala problemu. Teraz tez nie zamierzam dokarmiac Roxanne.

    Nieukowa lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZGREDKA- ja nei wyjmuje dziecka z fotelika podczas jazdy. Moze sie drzec godzine ale go nie wyjme.
    U nas bylo calkiem ok. Jak jechalam do rodzicow pare razy to sie nawet udalo ze spal cala droge (2,5h). Nad morze tez dal rade (4,5h) i z przerwa na mleczko dojechalismy. Ale cos mu sie troche odwidzialo i jest bardzo niezadowolony w foteliku ostatnio. No i my chcemy jechac bardzo daleko i musielibysmy przez 2 tygodnie jechac codziennie wiec nie wiem czy maly da rade :/.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, mala dostaje moje mleko wczesniej odciagniete.
    Zdarza sie tez ze musze miec w poblizu mm bo mojego nie starcza na dana chwile.

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
‹‹ 1023 1024 1025 1026 1027 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ