Gang 18+ :)
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
Maja jeszcze nie mam nic, bo nie wiem jaki rozmiar grzdyla będzie mieć, mam pajace polarkowe większe licze, że je choć raz zaloze
Moja lezakuje, ja zjadlam obiad (gruszkowe placki co będę jeść przez tydzień, bo mama dała mi masę gruszek) i zabieram się za pranie i odkurzanie -
marissith wrote:Zimowe mamusie, czy muszę kupić jakiś kombinezon zimowy? Śpiworek? Kocyk? Jakie ciepłe ciuchy będą potrzebne?
U mnie w pracy jeszcze nie wiedzą, musze poczekać do trzeciego miesiąca bo wcześniej mogą mnie wyrzucić, tu jest taka rotacja ludzi ze nie potrzebne im ciężarne na etacie, od trzeciego miesiąca jestem chroniona więc poczekam... -
nick nieaktualnyAnastazjaaa wrote:Ja tiago rodziłam w styczniu i miałam dla niego dwa kombinezony jeden bez szycia pomoedzy nogami i ten polecam a ten drugi tradycyjny był do bani, strasznie młody się denerwował.
U mnie w pracy jeszcze nie wiedzą, musze poczekać do trzeciego miesiąca bo wcześniej mogą mnie wyrzucić, tu jest taka rotacja ludzi ze nie potrzebne im ciężarne na etacie, od trzeciego miesiąca jestem chroniona więc poczekam...ale dobrze, że masz urlop niedługo, aby dotrwać do urlopu a później już jakoś pójdzie
-
Moja się śmieje jak przykładam do niej ubranko, taka modnisia.. A dziś zmie mialysmy ubranko hmm 4x bo się zapluwala
Nasmarowalam lepek oliwka i wyczesuje ciemieniuche. Njak się ta operacja nie powiedzie kupie olejuszke (ciemieniuche jest mała).
Ana: jakoś strasznie w tej Holandii, a mówią, że u nas źle.
-
Ana ale mi smaka narobiłaś....a ja wciaz na diecie aczkolwiek jadłam dziś masło...a wczoraj jogurt naturalny ( ależ był pyszny)
Zgredka nie zazdroszczę ciemieniuchy:( oby udało Ci się z nią szybko wygrać.
Ja zimowe ubranka dostałam od mojego szefa po jego córce ale nie wiem czy będą dobre...Anastazjaaa lubi tę wiadomość
Maniek
-
nick nieaktualny
-
A tak: na 4-5 małych placków (w zależności od gruszki czy wodnista czy nie) 30 g mąki + jajo + gruszki że 120 g (połowa normalnej wielkości)
I serek biały jakiś kremowy z dżemem ot cały przepis
Można dodać cynamon no i miód zamiast dżemu
Przepis od dietetyczki ekspresowy i prostyAnastazjaaa, Misi@ lubią tę wiadomość
-
Hej,
Od ok 1,5 h meczy mnie biegunka i boli brzuch (chyba coś mi zaszkodziło)
Moge małej dać moje mleko? Bo nie wiem co za dzisdostwo mnie złapało, a mam cała buteleczkę ściągniętego mlesia.
Help ;(
I rozumiem, ze ja musze to przeboleć bez żadnych wspomagaczy przeciwosrołkowych ;( -
nick nieaktualnyAle macie pyszne obiady, aż wstyd napisać co ja jadłam
Oglądałam w tv brytyjski program o porodach w domu, fajna sprawa! Jedna dziewczyna przenosiła ciążę o 26 dni i nikt jej nie dawał oxy, urodziła w salonie w dmuchanym basenie. Nieźle! A w PL jak jest w wywoływaniem porodu? max 2 tyg po terminie czyli w 42 tc?