Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa wrote:
    LaRa gratuluje swietnego smaku ;) Leszek limonka-mieta tez moj ulubiony!

    Orzeźwiajacy :)

    Pati!!! Helloł! Daj znac jak u Was? Jak Rox?

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to ladniej? U mnie juz jest ponad 30 stopni
    Misia:.ja tez podjadalam zawsze przy egzaminach i tez lubie miec wszystko zorganizowane

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredzia, u mnie ciepło lecz pochmurno :(

    Kończę ściągać mleko i jedziemy na rybkę :)

    Aaa i zaczęłam juz jeść cebule i ogórki kiszone/małosolne, maja nie zareagowała :)
    I wczoraj zrobiła swój pierwszy samodzielny przewrót, dzis powtórzyła. Ale do ideału jeszcze daleko.
    No i brokulu juz nie podam (sama bym zwymiotowała, za to pies tylko czeka na słoiczek)

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    Patryk tez maruda.. A spał juz 2h.. Help
    Zęby????

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłam nadążyć z czytaniem bo moja dymka wciąż a to płacz a to jedzenie i tylko na rękach. Dużo tego widzę ze die dzieje. Uważam ze nie ma obowiązku siedzieć na forum dniami i nocami a wtedy gdy czad pozwala ...przecież ono jest po to by sie wspierać i pomagać, jak sie komuś temat kup nie podoba to niech nie czyta i tyle. Ana a jak die komuś nie podoba Twoje wsparcie to sraj na to( wybaczcie słownictwo ) wkurza mnie ze miłe i fajne dziewczyny chcą uciekać przez kogoś tam. Zostań tutaj.:)

    Dziś moja mama już pojechała do domu :( poryczalam sie, czekam aż Jagoda skończy 3 miechy i pojadę do rodziców bo depresji dostanę siedząc samej z dzieckiem w domu. Nie ma sie do kogo odezwać, a jeszcze przez kołki i cieżko robione KUPY które nie chcą sie zrobić nie moge w domu nic zrobić bo mała tylko naciskach a i tak płacze :( ... I jeszcze znów upały ... Swietnie.

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bioderka ok, oczko ok, u gina też ok....więc tylko malżu nadal na l4......
    Kaszki najlepsze zwykłe teraz Laruś lepiej teraz bezglutenowe jaglana, gryczana, kukurydzianą czy kleik ryżowy....gotujesz na gęsto i podajesz łyżeczką niech Cię nie kusi butelką...holle są drogie, ją w tej cenie kupuję bio....
    Możesz dodać jabłuszko potarte....
    Raz dziennie i najlepiej do popołudnia, nie ładuj na noc bo może brzuszek boleć....
    Anastazja a kupą w takie gadanie.....
    Tiago już wie????

    nick nieaktualny, LaRa, Blondik lubią tę wiadomość

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam o KUPIE za duzo nie pisze. KUPA smierdzi, klei sie i odparza dupsko. KUPA frajdy jednym slowem.

    Ps. Maly od godziny bawi sie sam. Zostawilam go w lozeczku i nawet nie podeszlam bo myslalam ze spi. Maz mnie uswiadomil ze syn gada z zabawkami i nie teski za mna w ogole :/ Mam czas przynajmniej zeby sie zdoic. Idzie topornie a pojutrze idziemy z mezem w gory i musze miec ze 300ml zapasu dla mamy bo zostaje z wnusiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 18:02

    Yasmin, Krokodylica lubią tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq a to nie powinno się dawać glutenowej? W kaszkach to kiepska jestem :/

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw tzw ekspozycję na gluten 2mies po pół łyżeczki, więc jako danie to nie za wiele....

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli powiedzmy te pół łyżeczki przed posilkiem? Przepraszam jeśli to głupie pyt. Bo lekarka mówiła żeby dać ale jak i kiedy to już nie a nie wpadłam żeby dopytać :/ kupiłam Nestlé kaszka manna chyba tak...

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mogę te pół łyżeczki dosypac np do obiadku? I tez nie na noc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 18:45

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że tak, ją w kubku metalowym gotowała 40ml wody do tego wsypywalam mannę ekspresowa i dawałam pół łyżeczki a to do obiadku a to do owocu

  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq jak Ty gotujesz to co w tym czasie robi Kosia?

    Ja jakaś nieogarnięta jestem, od śniadania ( bo mama jeszcze była ) nic nie jadłam, Jagoda cały dzień na rękach ... Jak wy sobie radzicie zeby te dzieci trochę same chwile pobyły ? Moja nawet dziś do wózka nie dała sie wsadzić wiec spaceru dziś nie było :(

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech wlasnie dostalam maila od promotorki, ze prof sie nie zgodzil :( i mam przygotowac sie do porodu..hlip hlip a mialam juz taka nadzieje, ze uda sie przed... No nic i tak bede sie uczyc, bo pozniej moze byc ciezko..e h humor mi sie popsul ;/

    Ech Mankuzjedz cos bo stracisz sily... Tule

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek: spokojnie w wieku Twojej to ja też nie jadlam kiedy trzeba
    A i teraz pozwalam małej pojeczec

    My byli z małą na spacerze.

    Misia: co za koleś ;(

    Nieukowa: dostałas po dupsku na ovu ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 20:08

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniutku jak moja była w Twojej wieku to ją suche buły cały dzień jadłam bo kuleckza z rąk nie schodziła...
    Ją ugotuję to Kosia albo w wózku siedzi, albo w krzesełku i śpiewany, robimy akuku i opowiadań jej co robię w międzyczasie mieszając zupę czy inne jedzonko....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskni mi czasem jak mała była w brzuchu...wtedy było prościej marzyć i rozkminiać jak to będzie...a teraz nie ma czasu pomyśleć a trzeba działać...

    Pogmerał mi gin w jajnikach (swoją drogá znowu mają wygląd pcos:-\ ) i teraz bolą grrr.....

    Mała śpi......uffff to był ciężki dzieñ...

    Misi@ współczuję zmiany....ale masz rację teraz się ucz, bo potem......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 20:08

    Yasmin lubi tę wiadomość

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia- szkoda :(

    Nieukowa- i bylo się odzywać?? :P :P :P - nie no joke... bo tam dalej wre... a miał być już spokój

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To z ciężarówek mamy:

    Misi@ - 29.11.2014 - 05.09.2015 - Syn - Antoś
    Arienna - 19.12.2014 - 25.09.2015 - Córka - Zuzia
    Blondik - 08.01.2015 - 19.10.2015 - Córka - Magdalena
    Anuśka - 25.03.2014 - 29.12.2015 - córka - Marianna
    Koniara - 01.04.2015 - 07.01.2016 - ? - ?
    Asha - 05.04.2015 - 10.01.2016 - ? - ?
    Summerka - 10.04.2015 - 15.01.2016 - Córka - Tosia
    marissith - 14.05.2015 - 17.02.2016 - ? - ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 20:24

    Arienna, nick nieaktualny, Anuśka, Blondik lubią tę wiadomość

  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha czyli narazie jest "normalnie" z tym ze mam brudno jak cholera , nie jem, nie gotuje i chodzę obrzygana bo Jagoda ciagle ulewa. Nie wiem ile mój maz wytrzyma. A kiedy mniej więcej dziecko pozwoli cis zrobić? .... Magiczne skończone 3 miesiące ? Na które tak bardzo czekam ?

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

‹‹ 1135 1136 1137 1138 1139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ