Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 7 września 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq: mam wprowadzić owocek, pytanie: czy jak wprowadzamy owoc t tego dnia nie daje nic innego? Np warzywa które już zna? Czy np rano owocem żeby obserwować przez dzień aa po południu warzywo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 18:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, najlepiej z rana owoc, a obiadek/warzywko normalnie...dajesz i to i to:-D

  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 7 września 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredko jestesmy tu z męzem około 8 lat i ani razu nie dostałam NIC za darmo "gościnność innego kraju" jak to zwiesz a owszem ale wszystkiego dorobiliśmy się własną cięzką pracą!!!Pomoc owszem ale w granicach rozsądku i możliwości!!!Na tym zakończe bo i tak każda z nas jest innego zdania i nic tego nie zmieni.

    zgredka lubi tę wiadomość

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 7 września 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili: nie chciałam sugerować że nic tam imigranci z Polski nie robią, ale zwrócić uwagę, że mogą normalnie żyć nikt ich nie bije, nie wyrzuca. Wiadomo że przybysze nowi powinni żyć jak reszta wdrożyć sie. No nic, ale wymiana zdań była fajna, bez bitwy ;) zawsze to dobrze usłyszeć inne zdanie i argumentację.

    Moja walczyła do kupy, która walnela niedawno, od razu lepiej. Nie wiem czemu, czy to szczepienie czy jak? Bo nie jadlam nic nadzwyczajnego.

    Lili83 lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 7 września 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredko ale ludzie chca pomagac przynosza np. Zabawki, ubranka w bBrukseli nawet jedzenie tym co namiotach spia tylko pytanie co dalej ? rozumiesz?nauczyciele staraja sie jak moga do dzisiaj utrzymuje kontakt z nauczycielka fran i ostatnio mi mowila ze jest coraz gorzej nie chca sie uczyc przychodza bez zadan zeszytow totalny chaos, tworzasie grupy szkola probuje zintegrowac organizujac przerozne akcje ale to i tak na nic bo wiekszosc nie chce z tego korzystac (nauczycielka zarabista babka calym sercem oddana sprawe wymagajaca ale spraiedliwa otwarta sama adoptowala 2 dziewczynki z Indii ubolew nad obecna sytuacja bo nikt nie ma juz nad tym kontroli.
    Przyznaje dyskusja ciekawa i kulturalna

    Sorki za bledy ale pisze z telefo.h a leo na rekach

    Malenq jabluszka gotujesz czy surowe Kosi serwujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 20:15

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Surowe, tylko raz gotowałam owoce, teraz wszystko na surowo

    Lili83 lubi tę wiadomość

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 7 września 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzis "menconco", cóż za maruda ;( nic tylko rączki, a i to zle na dłuższa metę. Spanie tylko przy cycusiu, ale to raczej drzemki.
    Padam :(
    Pisałam posta o 14 i nie skończyłam heh

    Mari, jak sie czujesz?
    Misia juz pewnie tuli bąbelka :)

    Powiedzcie jak wywabić plamy po marchewce?

    Aha, i tez nie chce "tu" ciapatych!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 20:23

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.natibaby.pl/elafoni-ring.html

    Chustę kółkową też sprzedaje, 130 all in.....

    Lara ją też!!!!:-P

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 7 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie masakra
    Mała po kampanii nadal wyyje, ciągnie puszcza ryk ciągnie puszcza ryk

    Nieukowa: wiadomość na priv

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 7 września 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)

    Misia? :)

    My dzis cały dzień po lekarzach. Jutro to samo. Co godzinę i to w 2 różnych miastach. Obyśmy dali radę, bo tu rehabilitacja wzroku Kingi na szali... Zaczynam wierzyć ze w końcu to załatwimy.

    Dziś mieliśmy badania lekarskie na rehabilitacji ruchowej. Neurolog twierdzi że Kinga wyprzedza rozwój o 2 mce :( Co jej tak kurcze do wszystkiego spieszno? :( zawsze lepiej wolniej niż za szybko...

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 7 września 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa 38.9 corobić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 20:41

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Dobry wieczór :)

    Misia? :)

    My dzis cały dzień po lekarzach. Jutro to samo. Co godzinę i to w 2 różnych miastach. Obyśmy dali radę, bo tu rehabilitacja wzroku Kingi na szali... Zaczynam wierzyć ze w końcu to załatwimy.

    Dziś mieliśmy badania lekarskie na rehabilitacji ruchowej. Neurolog twierdzi że Kinga wyprzedza rozwój o 2 mce :( Co jej tak kurcze do wszystkiego spieszno? :( zawsze lepiej wolniej niż za szybko...
    Mocno trzymam kciuki za pozytywne załatwienie spraw

    Yasmin lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak tam misia

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredko gdzie mierzylaś temp? Ją bym podała paracetamol

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 7 września 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po paracetamolu powinno spaść po ok 15 minutach
    Jak nie to IP

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 7 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pupie, mam pedicetamol i karza wagę dziecka w kg pomnożyć 0,15ml celem ustalenia dawki. Czyli 1.02 rozumiem że ml.
    na razie się uspokoila czekam na info od lekarza znajomego ja sama coś łapie

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłodna pieluszkami na czoło tymczasem.....

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 7 września 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredziu, paracetamol na pewno nie zaszkodzi

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 7 września 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna Lucja na brzuszek tez mozna chlodne oklady

    Misi jak tak akcja?

    Hehe Leo wlasnie czysci zeby juz 15 min(tzn dziasla bo zeby sie jeszcze nie przebily)robi przy tym smieszne miny i wydaje fantastycxne odglosy hihihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 21:12

    Blondik lubi tę wiadomość

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 7 września 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka,

    Chyba można podać paracetamol?

    No, zobaczyłam, ze Malenq tez tak radzi;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 21:10

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
‹‹ 1170 1171 1172 1173 1174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ