Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili83 wrote:
    a to piosenka co maz przyslal mi wlasnie na emaila po prostu sie rozkleilam

    https://www.youtube.com/watch?v=JtPfLtIJi38


    kurcze jakie my stare jestesmy :) he

    Lili83 lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara nawet nie strasz!No stare :0000000000omg

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Hej, ja jakaś bez życia od soboty jestem, tylko bym spała i jadła, podbrzusze mnie pobolewa, młody szaleje coraz bardziej, aż mi brzuch skacze

    w środę wizyta u mojej ginki prowadzącej i nie wiem, czy nie pójdę już na zwolnienie, nie mam na nic siły ani ochoty, a najgorsze jest to, nie wiem czy też tak macie? że jak mnie ktoś zdenerwuje to jest masakra, wchodzę na taki poziom nerwów jakiego wcześniej nie znałam, a później wszystko mnie boli...

    koniec roku w pracy mam zawsze nerwowy i już się ten okres powoli zaczyna i chyba się wymiksuję ...

    co do trzeciego malucha to i ja Wam zazdroszczę dwóch, u mnie na razie małż nie chce słyszeć o dwójce aczkolwiek zaczynam się domyślać, że on się chyba stresuje jak się sprawdzi jako ojciec... więc odpuszczam i zobaczę co będzie, jak Kajetan się urodzi ;)

    Tamus, a do kiedy musisz pracowac? Ja cale szczescie tylko do konca roku :P. Gdybym miala umowe na dluzej to bym bez rpoblemu dalej pracowala ale nie mam wiec sie cieszy ;)
    Ja mam wrazenie, ze jestem raczej ostoja spokoju ale pewnei moj maz powiedzialby cos innego ;)

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, nie zaprosilibyście mnie na tę kolację rocznicową? :P baaardzo pasuje mi to menu ;)

    wszystkiego dobrego Wam życzę, dużo miłości, cierpliwości i uśmiechu :)

    piosenka mnie rozwaliła! :P jeszcze powinien dorzucić Kylie Minoque z Jasonem Donovanem :P

    Kotka, chciałam pracować do końca stycznia, taki miałam ambitny plan, ale cóż - łożysko ciągle nisko i z przodu, zasłania obecnie szyjkę macicy także muszę uważać, do tego jakoś siły witalnej brak więc chyba pójdę już teraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 12:02

    Lili83, Krokodylica lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Freja Autorytet
    Postów: 774 538

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili83 wrote:

    Freja ja bym nie ryzykowała, masz isc na L4 i koniec wykorzystaj ten czas dla siebie i rodziny!
    Tak chyba zrobię, ale dopiero za miesiąc - od nowego roku jak minie największe ryzyko poronienia. A i wtedy będzie ktoś u nas na zastępstwo.

    Freja, młoda 13, młody 4,młodszy 0, aniołek Olga 03.08.2014 (16tydz.)
    860ix1hpwm73xj5b.png

    PL KRK
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wpadaj:)masz tylko ok. 1200 km do przejechania ale jak się sprężysz to na późny wieczór raczej nocke zdąrzysz;)Ach właśnie sobie na you tube włączyłam Kylie Minoque z Jasonem Donovanem po prostu........brak słów

    Tamka lubi tę wiadomość

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh, Lily, to chyba odpuszczę niestety - własnego odrzutowca jeszcze się nie dorobiłam, a za kółkiem nie mam siły siedzieć

    smacznego Wam życzę i zazdroszczę takiego pysznego jedzonka

    Lili83 lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane

    Na L4 się wyierać, po co się przemęczać w pracy i stresować ;-)

    Ja już po kawce

    Lili wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:

    Kroko, śliczna Zuza, od razu widać, że ma dziewczęce rysy

    Hehehehe taż to cały ojciec, nos ma jego na 100%. Matka się narzyga, nadźwiga, namęczy 9 miesięcy po czym dziecko się urodzi i ni hu hu do matki nie podobne. Jawna niesprawiedliwość. :P

    Konwalia może mąż jeszcze z czasem zmieni zdanie co do trzeciego. Ja swojemu cały czas powtarzam że u nas drugiego nie będzie, bo ja drugi raz tego samego przechodziła nie będę, ale wiesz jak jest, zdanie mogę jeszcze 5 razy zmienić. :)
    Życzę miłego pobytu w sanatorium. :)

    mari ja miałam problem z innymi hormonami ale akurat estradiol był ok więc nie pomogę.

    helenq no trójeczkę wychować to już musi być harcore. :)

    Tamka idź na L4 śmiało. Ja też nie mam na nic siły, ciągle bym spała. Do tego od wczoraj znów mocniej mnie naciąga na wymioty. :/

    Freja witaj :) Ty się nie zastanawiaj tylko dymaj na zwolnienie już teraz, należy Ci się i masz prawo się denerwować i martwić o swoje dzieciątko. Także idź na L4 i dbaj o Was a wszystko będzie dobrze!

    LaRa spokojnie, ja ruchy czuję dopiero teraz, 20tc. Lekarz mi mówił że teraz mogę raz czuć, raz nie czuć, że to normalne. A po 28tc mam już czuć ruchy i dopiero wtedy gdybym nie czuła to alarmować.

    Moja mała dziś rano (zanim wstałam z łóżka) chyba znów robiła jakieś akrobacje, bo dostałam z 10 kopniaków z prawej strony brzucha. Aż się zaczęłam z tego śmiać.

    Byłam w Lidlu, od dziś są przeróżne ciuszki dla dzieciaczków, nieźle się obłowiłam. :) Ciuszki piękne, zrobię Wam potem zdjęcia zakupów wczorajszych i dzisiejszych.

    Tamka, nick nieaktualny, Freja, konwalianka lubią tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko, a jakie to ciuszki? dla noworodków też czy dla starszych? Może też się przejdę

    Kajtek leży odwrotnie niż Twoja Zuzia - ja obrywam z lewej ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Krokodylku to dawaj zdjęcia ;-) uwielbiam <3 oglądać dziecięce

    A ja obrywam z każdej strony z lewej i prawej u góry pod żebrami, no i na dole po pęcherzu ;-) takie to dzieciątko waleczne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 12:53

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 07:43

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marisz super reakcja teściów ;-)

    Zaciekawiły mnie te ubranka a lidla ;-) a w biedronce będą dady w promocyjnych pakach w czwartek teraz

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://gazetka.lidl.pl/c584967c-b138-4fbd-b07a-f4c51531cf83/#/14

    fajne, ale jeszcze nie daje sie zwariowac :)

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Freja - fajnie ze jesteś :-) na Twoim miejscu poszlabym na zwolnienie.

    Jeśli chodzi o mnie to mam mega duże wahania nastroju. Od euforii po totalnego dola. Jestem strasznie nietykalna, byle blahostka potrafi doprowadzić mnie do płaczu. Nie cierpie tego.

    Na ciuszki z Lidia tez mam chrapke:-) podjade wieczorem, jak cos jeszcze będzie to kupie a jak nie to trudno. Może tym razem się nie poplacze :-)

    Lili wszystkiego naj z okazji rocznicy :-)

    Krokodylica, Lili83, Freja lubią tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka dokładnie tak jak dała link LaRa, są też dla noworodków, najmniejszy rozmiar 62/68 więc myślę że całkiem ok na początek.
    LaRa a w jakim sensie z tym zwariowaniem? Ceny? Nie są rewelacyjne, ale jakościowo te rzeczy wyglądają naprawdę nieźle. Zresztą jakoś bardzo wysokie te ceny też nie są.
    jussta też uwielbiam oglądać dziecięce rzeczy. <3 A kupować jeszcze bardziej, ale już muszę przystopować bo mam już tego bardzo dużo, wystarczająco na pewno. :) A jeszcze jak po urodzeniu zaczną mi ludzie znosić ciuszki to będzie tego od groma. Teraz tylko pozostaje mi kupować to z listy wyprawkowej czego mi brakuje. Ale ciuszków dość.
    A do biedronki się nie wybiorę bo jakoś nie mam po drodze, jest dość daleko, a lidla mam pod nosem to poszłam. :)

    nick nieaktualny, Tamka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a do jakiego rozmiaru kupujecie teraz ciuszki?

    Ja dzisiaj w rossmanie kupilam 2 paczki chusteczek do pupki. Wiemz doświadczenia sióstr ze idzie to w ilosciach hurtowych wiec postanowilam powolutku sobie to gromadzić :-)

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary ja mam praktycznie to i do roku, tylko najwięcej do 74 rozmiaru ;-) mam tych ubranek już sporo ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 13:48

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko, zwariowanie w takim sensie, ze nie jestem jeszcze nawet na polowie zeby juz kupowac, mam nadzieje jednak ze co jakis czas takie rzuty w sklepach beda. Mam tez u tesciowej wór ciuszków po chrzesnicy R i jej brata, wiec najpierw przejrze worek, pospisuje co czego jest i wtedy zaczne kompletowac.
    Na razie sa jedne bodki niemowlece, i jeden komplecik na 6 msc i stopuje.
    Pozatym ławiej mi bedzie kupowac cos ze 100% wiedza co do płci.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupuje tylko 62 tzn kupiłam dzisiaj dopiero bo 56 moze byc za małe ale kupie moze jeden komplet Wiki miala 58 cm ;) szybko wyrosła

    gdybym wiedziala o tych z lidla wstapilabym takie ocieplane sztruksy na zime fajna sprawa ;)


    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ