Gang 18+ :)
-
WIADOMOŚĆ
-
Tak tak 10 kg to marzenie bo to sama praca, a nie porodem mi porodem spadlo 7kg.
Pewnie teraz z 10kg wlasnie bedzie do zrzucenia. Ja nie mowie, zeby byc chudzina, ale ja od dziecka borykam sie z nadwaga (wina rodzicow rzecz jasna). Dobrze, ze chociaz genetycznie mam cialo u ubite i nie widac ile naprawde waze, bo teraz np75 przy 161 cm..
Zapomnialam co mialam jeszcze.. -
Ja mam jeszcze nadwagę, wiec za 10 kolejnych kilogramów będę może "normalna".
Choc to centymetry są ważne - to sie kurczę
Maluch wstal właśnie po drzemce, zaraz ruszamy autem na ogródek bo deszczowo. -
Lili- dziekujemy za karteczke i sliczne zyczenia
ja po pracy zdechnieta. zrobilam pozniej male zakupy, a przychodzac do domu okazalo sie, ze Franek od 18.30 spi. no ciekawa jestem jaka nocka bedzie
mam mega ochote na mieso, wedliny, kwasne i sloneno chlopak bedzie jak nic! z Frankiem bylo identyko
dobrej nocki Wam zycze kochane :* -
Dzisiaj wieczor Leo z tata a mama w lozeczku z ksiazka zobaczymy ile przeczytam bo ostatnio padam po kilku stronach;)
Wrozko smakami w ogole bym sie nie kierowala;)o ile pamietam Kroko tez slone i kwasne jadla a jest dziolszka;)u mnie mieso i wedliny na poczatku beee nawet sam zapach mnie odrzucal a slodkie chetnie jem teraz to jest masakra ciasteczka lody czekolada stad pewnie te dodatkowe kg;)a bedzie chlop takze sama widzisz:)
Smoku, blondik jakie schody wewnetrzne robicie do domku?szukam w internecie i az glowa boli myslalam o schodach drewnianych modulowych moze mozecie kogos polecic?WróżkaZielona, Krokodylica lubią tę wiadomość
*******Gang18+*******B -
a ja miałam się kłaść, ale w między czasie starłam kurze w mały, potem prasowanie, potem kąpiel przygotowywałam (która właśnie na mnie czeka) i znowu w między czasie śniadanie mojemu do pracy, i jeszcze kurze
i budżet poprawić w kompie
i wreszcie usiadłam z herbatą, ale zaraz lecę do kąpieli i potem włączę kuchenne,
a mój w tym czasie cały czas na kanapie leżał (wcześniej uśpił małą)
ja nie wiem, jak tak leżeć można bezczynnie
ja też do roboty łażę..
ja na początku bardzo miałam fazę na mięcho i pasztet, tak czułam, że to będzie koleżka, ale potem z kolei słodkie żarłam..
zresztą ja po prostu kocham słodycze.. mniamWróżkaZielona lubi tę wiadomość
-
Hej hej,
Wróżko ostatnio mnie mój tak wkurza że nawet starań mi się nie chce...
Bóle głowy nadal atakują, nawet dzisiaj wzięłam dwa prochy żeby w ogóle móc pracować.
Yas trzymam kciuki za następny cykl.
Kotka ja tam się schematami nie interesuję, u nas żarcie na czuja, rano i wieczorem kaszka na mm, na podwieczorek flacha. Czasem coś mlecznego (danonek, jogurt naturalny, twarożek).
Tak poza tym wiadomo, obiadek, owoce, chlebek, jakieś wędlinki (nie lubi) i drożdżówki które uwielbia. Aaa i placuszki ulubione. -
Lara moja Zuzia dziś przez cały dzień spała 10 minut.
Powodzenia w staraniach.
Smoku gratki noćka hehe.
Tak, tak, dobrze Lili pisze, mi się kwaśnego i słonego chciało.
Ale to rzadko bo głównie byłam zajęta rzyganiem.
U nas ostatnio noce nieprzespane - znalazłam dziś winowajcę, ząb numer 5 (dolna dwójka).
Jutro rano idę do dentysty. Yh.
We wtorek jadę do innego miasta do dr, ma mi wyciąć z nosa guzek który mi wyrósł na nim niedawno.
A 25tego z Zuzią do chirurga dziecięcego.
-
A ja ostatnia wizytę y dentysty mam w poniedziałek i wszystkie zęby załatwione
Kroko: powodzenia
Moja ma jedną drzemkę zawsze w żłobku 11-13
A potem w domu 16-18 lub nie, dziś nie i dzięki temu zasnęła o 20
Do tej pory jedną pobudka na wepchniecie smoka
Oglądam kocyki poduszeczki ozdoby do pokoju
Dla małej małego jeszcze nie wiem..Krokodylica lubi tę wiadomość
-
Kroko: mój mnie też, poleciał do pracy, ja małą do łóżeczka, żeby lecieć z psem, a ten mi do ogonem napier$#$$ żebym mu zapalniczkę rzuciła, to rzucilam, rozpadła się na chodniku hohoho
Oczywiście nie, że celowo, ale ja nie mam zdolności rzucania, trzeba było wlezc na 1pietro, a nie mi domofonem hałasować (mała się nie obudziła, ale mogła)
My już po śniadaniu, teraz ja się ubieram, potem małą i lecimy -
Dżem doby
My nie śpimy od 6 uwaga było siku (dobra juz wiecej nie bede sie powtarzać chyba
Kroko powodzenia u dentystyZośce przebiły sie trzy czwórki czy jak one sie nazywają no pierwsze trzonowce dwa do góry i jeden na dole
Lili ja wiem ze chodzi o to zeby czuć sie dobrze ze sobą ale dla mnie wlasnie i dieta i sport to katuszea co do schodow my mamy normalna betonowa klatkę schodowa drewniane stopnie i szklane podstopnie tu nie wrzucę zdjęcia bo ja na telefonie a ty chyba fb nie masz?
A dzis musze do babci jechac mojej babci...nie chce ale muszem a wlasciwie jadę bo wypada z Zofija oczywiscie.
Moj mnie nie wkurza bo go nie ma
Zdrowia potrzebującym, snu również i powodzenia starającym i miłego dniaKrokodylica lubi tę wiadomość
-
Witam sie z kawka i Leo na kolanach:)
Ojej jakby Leo spal do 18 to spanie nocne byloby pewnie o 24=u nas tylko jedna drzemka ok11, 12 a potem juz do wieczora na nogach:/ale dzieki temu chodzi ok.21 spac;)
Mieso i wedliny to u Leo srednio no chyba ze parowy natomiast warzywa, owoce,....wchodza bez problemu:)
Kto zamawiam deszcz do Belgii:(przyznac sie no ktora ktora???
Kroko twoje rzyganko to chyba wszystkie pamietamy;)
ach ci faceci:/sa zle nie ma ich tez zle;)
Smoku nie mam face ale moj ma jak moge cie znalezc?to bym sobie luknela;)
Krokodylica lubi tę wiadomość
*******Gang18+*******B -
Hej hej
Witamy sie po tragicznej nocy. Cala trojka nie spala! Masakra. Straszego bolal brzuch, oczy, gardlo - teraz tylko brzuch, mlodszego gardlo, Hanka upierdliwa jak kazdej nocy,a le dzisiaj juz sama siebie przeszla - obstawiamy zeby, ktore sie orzebic nie moga plus orzeziebienie. Ehhh chyba ze starszakiem do lekarza podjedziemy, bo od pon.nocy go ten brzuch boli. Ja uwazam,mze to albo od zatwardzenia, chociaz juz byl kilka razy w toalecie, albo przeziebienie - moje dzieci czesto na przeziebienie bolem brzucha reaguja.
Lara, gratuluje dobrego wyniku. Trzymam kciuki za kolejne.
Btw jestem zaskoczona, ze w PL tak chetnie usuwaja. Ja musialam orywatnie wszystk zrboic. Moj tata tez. W sumie jeszcze mi pare zostalo do usuniecia. Nie wszytskie sa wystajace, ale w dziwnych miejscach
Konwalianko, jak sytuacja na froncie?
Zgredko, moj maz taki sam. On wszystko zrobi, ale jak mu palcem pokaze. Ja zawsze wieczorem jak chlopcy szli spac ogarnialam cala chate i dopiero sadalam na kanapie. Teraz ide z H do lozka wczesniej, wiec maz ma to robic, ale on najpierw siada przed tv a potem nie ma czasu, bo juz pozno, albo ktores dziecko sie budzii tak to zyjemy w syfie! Dzis mielismy ogarnac dom, potzrebujemy 2 dni na to przy 3 dzieci i metrach jakie mamy do ogarniecia...a ten sie z ojcem umowil. Obok naszego domku jest mini las. Drzewa zabieraly nam widok na fiord i wlasciciel pozwolil nam sciac kilka drzew a drewno kielismy sobie do kominka zabrac. No i tesc w koncu po 6 mies.przyjdzie to drzewo pociac na mniejsze kawalki. Dodam ze tescie sa na emeryturze,male caly czas zajeci pomaganiem siostrze meza, bo ona ma 3 dzieci i jej tak ciezko! Nam piatki nei pasuja,a le siostra piatki daje tesciowi wolne, bo jej maz jest w domu.
Sorry za marudzenie, ale musialam sie komus wygadac, a nie mam ochoty sie z mezem o to szarpac.
Bylismy u lekarza z Hanki pepkiem... Lekarka nei wiedziala co to, bo nie pamieta tego z poprzedniego roku. Ja pamietam i jestem na 90% pewna, ze to kawalek kikuta. Lekarka powiedziala, ze tylko operacyjnie moga to usunac i pod pelna narkoza, wiec musimy poczekac az podrosnie (oczywiscie jesli nei ma koniecznosci operacji, to bysmy sie nei zgodzili teraz na operacje,a le lekarka nei powinna za nas podejmowac decyzji). Kazala bardzo uwazac, czy infekcji jei ma. A hanki pepek jest bardzo gleboki i ciezko cos zauwazyc, wiec boje sie ze za pozno sie zorientujei moze jakies sepsy dostanie, wiec wymusilam skierowanie do chirurga. Nie mige uwierzyc, ze w XXI wieku nei ma innej opcji. Skierowanie dala, ale tak je sformulowala, ze watpie aby nas przyjeli.mpowiedziala, ze wymrozic mozemy, ale mamy uwazac, aby tylko to cos dotknac a nic poza tym.....to jej powiedzialam, ze chirurgiem nie jestem i nie bede tego sama robila. Takze czekamy na wiesci ze szpitala oraz obesrwujemy pepek...
Milego dnia -
Hej,
Beszko, współczuje nockistraszne to musi być jak cała trojka nie śpi i każdemu coś dolega
zdrowia dla maluchów!
Co do znamion to trafiłam na fajnego lekarza. Wczoraj np zapytał co usuwamy następne, czy nie mam gdzieś ukrytych pieprzyków? Wiec pokazałam te co najbardziej wystają i tego na plecach i tylko powiedział ok- wypalimy.
Proszę ustalić termin i widzimy sie.
Dziś powinnam zacząć mierzyć tempke, ale zapomniałam tuż po wstaniu, pozatym wstawałam o 5, a potem juz o 7. Temp zmierzyłam o 8. Zapisałam ja jako ignora. Jutro muszę sie prężyć.
Miłego dnis -
Hej Beszko współczuje takiej nocy buuu. Z ta służba zdrowia to chyba nigdzie nie jest idealnie, ale faktycznie lekarka sama powinna dać was do chirurga a nie wymądrza sie ze masz wymrozic i uważać. Eh Beszko ilekroć piszesz o tych fiordach to mnie zazdrocha ogarnia:) Mój maz identyczny jak palcem nie pokażesz to se sama zrob.
Wróżko ja tez jadłam mięcho kwaśne a potem buraki w każdych ilościach ... Mogłam nawet dwa mięsne obiady wszamac i wyszła mi żarłoczna Jagoda:) mysle ze organizm chce żelaza albo czegoś brakuje i dlatego masz konkretnie na to chęć.... Choc ta teoria do słodyczy sie ma nijak hehe.
Co do schodów to my mamy drewniane jesionowe.
Jejku boli mnie całe podbrzusze no masakra chodzić mi i siadać az ciezko:( nie miałam jeszcze @ wiec chyba umówię sie do gin bo nie wiem skad te bóle, i jakos mi tak bardziej mokro niż zwykle.... Pewnie znów mi pęcherz daje o sobie znać eh.
Nareszcie znów dzis słońce, to w południe jakiś spacer zaliczymy bo juz świra w domu można dostać.Maniek
-
Cześć,
O matko Beszko, no kurcze przykro mi że ciągle u Was coś, zdrowia chłopcom i Hani. A kiedy macie urlop w Polsce? Może tutaj warto to pokazać? Tu robią takie zabiegi w ciągu jednego dnia, na drugi wychodzisz.. Nadal nie mogę uwierzyć że u Was takie problemy ze służba zdrowia.. Ech
I jak tam relaks Lili?
A ja zupełnie spontanicznie, piszę tak ponieważ wcale tego nie zakładałam, że zacznę wczoraj rozpoczęłam akcje : ODSTAWIENIE OD PIERSI.. Która skończyła się moim i Patryka niewyspaniem.. Młody dostał pierś o 24, i zawsze tak było, tylke że zawsze od tej godziny byłam już jego smoczkiem, a teraz nie dałam się, zatem od 2 do 4.30 nie spalismy, bo mały nie umiał usnac.. Nosiłam go, bujalam w łóżeczku, w swoim lozku, na mnie.. Tak było mi przykro gdy zasysal moja rękę.. Mówię wam, ale wreszcie po tych 2,5h usnal na 1,5h, później jeszcze się obudził, pobujalam i spał do 7 razem ze mną.. Trochę płakał, ale bez tragedii.. Zobaczymy jak będzie dziś.. Dziś chyba już całkowicie zrezygnuje z cyca, aby mu nie macic w głowie.. No i dziś mąż przejmuje pałeczkę, ja idę spać do Tymka..
Co do facetów, to chyba każdy tak ma.. Jak powiem co ma zrobić to zrobi, wcześniej lub później, dam z siebie? Nigdy. A najbardziej mnie dobija fakt, że robi jedna rzecz.. Tzn. Gdy pilnuje chłopców to już nic obok nie zrobi..
Jutro jedziemy kupić autowreszcie
Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2016, 10:02
-
Konwi, my wlasnei jak rozwazalismy nauczenie H ze piers to nie smoczek, to doszlismy do wniosku, ze trzeba by ja bylo calkowicie odstawic, a ja na to jeszcze nie jestem gotowa. Moze w wakacje cos sie wydarzy
mloda bedzie wiecej czasu z babcia spedzac. Ja planuje wyjscie z mezem, z synami i samej...to moze jak mniej bedzie miala peirsi za dnia, to straci zainteresowanie
My w PL bedziemy w czerwcu. Pewnie pojde na konsultacje, ale nie cche niczego w PL usuwac. U nas nie ma zoltaczki i moje dzieci nie sa na nia szczepione. Nie chce ryzykowac. Mysle, ze gdyby sie okazalo ze musi miec operacje, bo to wymrazanie nie pomoze, to i w PL beda musieli zrobic to pod pelna narkoza u tak malego dziecka. No nic. Nie am co gdybyc. Teraz czekamy....
Ide ogarnac troche chate zanim tesc przyjdzie. Maz ma dzis wolne, to z H na dworze siedzi. Chlopcy tez w domu. Jest wesolo