X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • AlicjaaA Autorytet
    Postów: 849 769

    Wysłany: 13 września 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Dziękuję wam wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia :-) już dziś jest coraz lepiej, właśnie wróciłam od lekarza. Noc była masakryczna, wymiotowalismy z mężem na zmianę, u mnie dodatkowo goraczka, katar i ból brzucha. Odebrałam Tomka ze żłobka ok 14 a teraz poszedł z babcią na spacer.

    Lara, ta cioteczka to jakaś walnięta, oj by mi już ciśnienie podniosła.

    A co do pielegniarek, to rzeczywiście ważne jest aby trafić na dobra. Ostatnio Tomkowi z palca krew pobierali, to kobitka była tak rewelacyjna, że nawet nie wiedział kiedy ukłuła. Ja go za rękę kurczowo trzymalam, żeby się jej nie wyrywal, a nawet ona do mnie-puści go pani, ja sobie poradzę sama, bo bardziej się zdenerwuje taki trzymany na siłę. Swietna była. Ale w przypadku co opisujesz Maniek, to jakaś porażka.

    Kroko, zazdroszczę libida ;-) U mnie było mega przed ciąża, a teraz to rzadko kiedy wiem o jego istnieniu, ale to chyba kwestia zmęczenia.

    Summerka, zdrowia dla Tosi, taki katar i charczenie mogą mocno wymęczyć dziecko.

    dqpr6iyewfi44js0.png
    rfxg9jcg2qpvnn7a.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 13 września 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej

    Maniek, omg co za pielegniarka. Ja w PL do tej pory mialam farta i same mile nam sie trafialy :)
    Jak sie czujesz? Jak mama?

    Ala, dobrze, ze juz lepiej sie czujecie. Wspolczuje ogromnie! Jak juz wiele razy pisalam, na samo haslo grypa zoladkowa, jelitowka itp.dostaje ataku paniki ;)

    Iza, jak Tomek? Wysle do Ciebie pw, ale nie wiem czy dzis mi sie uda...najpozniej jutro.

    Lili, halo halo. Jak sie macie? Mama z bratem jeszcze sa?

    Lara, co za ciotka. Sama by do psychologa poszla ;) mowia, ze dzieci wyczuwaja dobrych ludzi...takich co dzieci lubia, wiec....

    Nie pamietam co jeszcze mialam odpisac....a Kroko, moj maz po weekendzie z H tez mowil, ze on to by z nia w domu nie siedzial. Chodzilby od przedszkola do orzedszkola i blagal by aby ktos ja przyjal hahaha no ale przy niej to nic nie mozna zeobic, bo jej nic nie interesuje. Serio. Zatrzymuje sie na kilka sek.przy zabawkach. No moze przy reklamie posiedzi z minute ;) ale damy rade.

    Konwi, a wy juz zdrowi?

    My zabiegani. Szkola sie zaczela i wszytskie zajecia po...masakra. Dzis straszak drugi dzien z meeega okropnym humor. Wieczorem sie poplakal, ze brzuch go boli. Mloda co chwile sie budzi i placze. Juz na treningu darla sie okrutnie. Nie wiem czy tez brzuch czy zeby, bo te 4 nadal ida.
    ide zaraz spac..ostatnio chodzimyno 21-22 ale boje sie kolejnej nocki (jak tam starszak, co z H), wiec pewnei nie zasne pomimo zmecEnia :/

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 13 września 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek: u nas w miarę, ja w kłótniach używam bardzo mocnych słów, to, że go nienawidzę ze dwa razy powiedziałam (jak nic), a on potem trochę dochodzi do normalnego stanu, bo nie rozumie, że ja tak mogę mówić..

    a mała super ze żłobkiem, dziś też nie płakała, szkoda tylko, że jak wracamy z żłobka to maly nie ma humoru i nie mogę z nią dłużej być na placu zabaw, ale dziś się choć trochę udało
    teraz jest usypiana, a ja właśnie wlazłam do małego i pytam czemu nie w łóżeczku mała tylko na łóżku, a ta od razu "mama mama" i zepsułam usypianie ;/

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 13 września 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda spi samo szczepienie szybko i w sumie bez płaczu ale co sie działo podczas badania ... Nie mogłam jej zważyć.
    Kroko to super ze masz takie libido zazdro :) a pielęgniarka nic sie nie odezwała , chyba ja zaskoczyłam.
    Ala zdrowka.
    Wróżko a Ty gdzie ?
    Zgredka?

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 13 września 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co mi z tego libido jak mnie stary wku*wia na maksa i mam go powyżej uszu. :/

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 13 września 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beszka wrote:
    Nie pamietam co jeszcze mialam odpisac....a Kroko, moj maz po weekendzie z H tez mowil, ze on to by z nia w domu nie siedzial. Chodzilby od przedszkola do orzedszkola i blagal by aby ktos ja przyjal hahaha no ale przy niej to nic nie mozna zeobic, bo jej nic nie interesuje. Serio. Zatrzymuje sie na kilka sek.przy zabawkach. No moze przy reklamie posiedzi z minute ;) ale damy rade.
    O to to, cały Diego. To też mój świat ;)

    Ja się boję jak obiad jutro zrobię, i tak kombinuję, myślę, jak to ogarnąć jeśli Młody nie uśnie...hmmm. Bo u nas obiad musi być około 14, mężu ma wtedy przerwę obiadową i chcę żeby chłopina się pożywił. Ostatnio Diego robi mi psikusa i późno drzemie, a mamusi to nie pasi, no :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 22:01

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 13 września 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo! Ja nie wiem jak u Was ale ja nie daje rady w te upały! Spoko jestem ciepłolubna ale to juz jest masakra! Aktualnie mamy 27 stopni w domu mino tego ze klimatyzator chodził cały wieczór :(
    Kroko ja tez zazdroszczę! Mnie to sie nic nie chce! No moze pic ;)
    Manku zajebista pielęgniarka nie ma co! Dobrze zes uwagę zwróciła! A jak Teoje zdrowie?
    Sorry laski wybaczcie no nie mam weny...masakra
    Ide spac...chociaz spróbuje w ta duchotę (ale zem marudna jest)!

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 14 września 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej

    Smoczyco, omg 27 tak rano! U nas 17 i uwazam t za luxus ;) wcOraj bylo 25 w ciagu dnia i komicznie to wyglada...takie temp i lyse drzewa hahahaha

    Nena, powodzenia. Ja obiad robie na 15-16 i jak musze ogaranac na 15 to sama z H. Najczesciej wsypuje do miseczek jakies rodzynki iinne takie, co lubi plus mmay kilka szuflad, w kotrych pozwalam jej grzebac, jak gotuje. Czasem cos tam uda sie upichcic i nie orzypalic. W najorszym wypadku wsadzam ja w ergobaby. Ona sie drze, ale trudno...

    Hanka mi wlasnei znowu stracila przytomnosc...dwa razy. Raz za razem. Masakra. Dlaczego ja zawsze jestem z nia sama w domu, gdy to sie dzieje. Przestraszyla sie zaba baaardzo. Dopiero terazzaczela sie znowu bawic.

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 14 września 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu Beszko a czym sa spowodowane te utraty przytomności?????

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 14 września 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wpadłam się oficjalnie pożegnać.
    Nie mówię cześć na zawsze bo mam nadzieję tu kiedyś wrócić jeśli znów kiedyś przyjmiecie.
    Po wakacjach wróciłam do pracy, miało być na trzy dni w tygodniu wyszło na cztery, nie mam czasu na nic i nie ogarniam życia, w wolne dni zawsze jest coś do zrobienia w domu i dodatkowe zajęcia tiago.... Padam na pysk i nie mam czasu na nic.
    Pomalutku zaczynam się pakować bo 1 listopada dostaje klucze od nowego domu a z Kiano trzeba dość dobrze rozgospodarowac czas aby zdążyć że wszystkim.

    Uważam że byłoby nietaktem pisać tylko co u mnie nie mając czasu czytać co u was więc na razie całkowicie zamykam forum.

    Trzymajcie się cieplo i nie zapomnijcie o mnie.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 14 września 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana szkoda ze tak postanowiłaś ale odezwij sie czasem :) jesli nie tutaj to na fb i pokazuj chłopaki i dom i w ogole co tam u Was :) nie żegnaj sie. Do "zobaczenia" :)

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 14 września 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana kochana zaglądaj dawaj znac co u was :) trzymam kciuki zeby wszystko poukładało sie na własciwe tory :)

    Lara cioteke do studni :) moja Zuza tak reagowała na dziadka :P tescia mojego no cuż dzieci wyczuwają charakter ludzi

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 14 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beszko: :/ nie umiem sobie wyobrazic jak ja bym sie zachowala gdyby dzieciak zemdlal, bardzo Ci i malutkiej wspolczuje. I tak twardzielka jestes.

    Ana: do zobaczenia, odzywaj sie ewentualnie na fb

    Ja bylam dzis z malym w banku, ale wiecie jak to mozna gadac o lokacie..

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 14 września 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Beszko no ale co na to lekarze? Bo przecież już jej się to zdarzyło.. Współczuję

    Zgredko, z takim małym i tak łatwej niż z takim jak Łucja, no Patryk nie uśiedzi.. Byłam tylko podpisac papiery w banku i była masakra

    Myje dziś okno w salonie, trzymajcie kciuki

    Tymek zachwycony rowerem

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 14 września 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    ANA pisz czasem co u was bez czytania nawet co u nas :)
    BESZKo czemu H traci przytomnosc ????


    A u nas lipa bo pani ze zloba chora i chodze z D na godzine tam ale nei zostawiam tylko siedze razem z nim czyli krok w tyl :/.
    Wkurza mnie tam jeden chlopczyk, tez nowy, ale starszy sporo od D. Traktuje D i inne, zwlaszcza mniejsze dzieci jak zabawki. Pare razy juz obejmowal D i pchal w strone w ktora mu si epodobalo bo na przyklad umyslil sobie ze Domi musi usiasc na wozeczku albo ze musi tez krecic karuzela wiec go tam sila pchal.
    No i wkurza mnie jedna mamuska. wariatka jest, serio....tak troche pozytywnie jest zwariowana i dzieciom si emoze to podoba ;). Domi raz upadl i zaczal marudzic ale nie plakac, bylam w poblizu to mowie mu ze wszystko dobrze i nic sie nie stalo. W poblizu byla tez ta mamusika i wyobrazcie sobei podchodzi do D i zaczna go pocieszac. Nosz kuzwa! Idiotka yhhh a mi sie noz w kieszeni otwiera.

    A dzisiaj Domi sypnal piaskiem w oczy Tildzie :/ a ona go lubi i sie zawsze cieszy jak D przyjdzie. Nakrzyczlam na D, Tilda cale szczescie nei plakala ale chyba sie zdwilia tym. I wyobrazcie sobei ze ta dziewczynaka wcale nei byla zla na D bo zrobila dla niego za chwile 4 baby z piasku i nie pozwolila nikomu ich zepsuc tylko wolala D zeby zburzyl :D.

    ZGRZEDIa ile razy w tygodniu biegasz? Rano czy wieczorem? ehh ty z 2 dzieci masz czas to nei moge sciemniac ze ja nie dam rady, zwlaszcza ze mam ochote!

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 14 września 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi "umie" nowe slowa:

    Pan, Papsi (Pani ;) i Psiapsi (pilka) hehe

    Blondik, Izoleccc lubią tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 14 września 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana zagladaj czasem i powodzenia ;-)

    Beszko masakra z tymi omdleniami, ja bym padla chyba

    Domi brawo nowych slowek, u nas tez coraz wiecej gada, powtarza wszystkie slowa ale po swojemu niektore mu wychodza, jak kici, kijki, kawa, umie nawet powiedziec dzwig, no coraz wiecej i wiecej i nowa umiejetnosc skacze z parapetow mozna zawalu dostac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 16:33

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 14 września 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana szkoda :( może jednak dasz się przekonać żeby od czasu do czasu coś napisać?

    Beszka o matko! Ja tego nie rozumiem, takie małe dziecko mdleje a lekarze nic z tym nie robią???

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 14 września 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale niektore dzieci tak maja, ze traca przytomnosc, gdy soe przestrasza mocno lub mocno placza. Dlatego lekarka nie zlecila badan za pierwszym razem. Jesli pojdziemy i powiemy, ze koniecznie chcemy bad.,to ja zbada i wysle do szpitala itp....

    Psotko, a dlaczego D nie moze byc w przedszkolu normalnie, gdy jednej z pan nie ma- musialam wyrzucic. Apetyt ma ok, goraczki brak...ciewae co z tego wyniknie....on najczesciej lagodnie grype zoladkowa przechodzi, ale mam nadz.mze to nie to....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 20:02

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • WróżkaZielona Autorytet
    Postów: 1035 1070

    Wysłany: 14 września 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki! Nadaje z wczasow a tu net wiadomo jaki :/ jutro juz wracamy. Ogolnie wczasy sredniawe, bo moj co troche musi wracac w sprawach firmowych, wiec lipa :( pogoda piekna, Franek plaze uwielbia, spi tez nienajgorzej. Ale zaczal mu sie chyba juz bunt dwulatka bo jest niemozliwy! Wscieka sie, ucieka, a jak zrobie cos nie po jego mysli to istna histeria! No i ja z brzuchem wielkim latajaca za nim :/ powiem Wam, ze coraz mi ciezej. Spacery to masakryczny bol kregoslupa. Siedziec na tylku niet, no i do tego jeszcze hemoroidy i cukrzyca ciazowa. No zyc nie umierac :/ naprawde czekam juz do konca tej ciazy, bo mam szczerze dosc. Never ever. Aaa i dieta cukrzycowa nad morzem- pozostawie to bez komentarza ;( poczytam Was pewnie jutro wieczorkiem. Dobrej nocki wszystkim!

    43xntqm.png

    q0eplew.png
‹‹ 2035 2036 2037 2038 2039 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ