X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko.
    Wróżko to Ci Antek daje w kość. A oto przepis:
    2 jajka 200 g twarożku ( ja daje ser w kostce) 100 g śmietany 5 łyżek cukru i cukier wan wymieszać rózga kuchenna dodać 150 g maki i 1 łyżeczkę proszku do pieczenia i sody i wymieszać znowu dodać jabłko lub co tam chcesz i gotowe ... Zuzu sie obudziła :(

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra trochę czasu mi dzisiaj łaskawie Marychna dała, więc ponadrabiałam i mogę normalnie napisać :)

    Biedroneczka a czemu Ty się musisz tak długo kłuć? o.O Ja dostałam tylko 10 zastrzyków na sam początek...

    Konwi jak Ty to robisz, że Twoje dziecko tak długo śpi??? o.O Mańka najwyżej 1,5godz prześpi a u Ciebie 2-2,5 o.O Zazdrooo! :)

    Psotka i Summerka - no właśnie ludzie są coraz bardziej nieostrożni w kwestii wrzucania wszelkich danych do sieci. Na poprzednim profilu na FB miałam znajomą (koleżanka z liceum), z którą nie miałam praktycznie kontaktu od liceum. Ale że dodałam ją do znajomych to wiedziałam dokładnie co się u niej dzieje. Wyobraźcie sobie, że dziewczyna wrzucała do sieci wszystko. Wiedziałam dokładnie kiedy ją coś bolało, kiedy jej dzieci były niegrzeczne ale to nic. Najgorsze co zaobserwowałam było na koniec. Wrzuciła pewnego dnia że idzie z synkiem na szczepienie, żeby trzymać za nich kciuki. Za kilka dni wrzuciła że są w szpitalu bo jakieś straszne zapalenie płuc się rozwinęło. I ze szpitala było codziennie coś wrzucane. A to fotka wenflonu, albo jakiegoś posiłku albo chłopca na łóżku. Po kilku dniach wrzuciła komunikat że rozwinęła się sepsa i chyba przez 3 dni był spokój. Najgorsze było po 3 dniach. Zmieniła zdjęcie profilowe na czarną wstążkę i napisała, że wczoraj o godzinie 17cośtam odszedł jej ukochany Miś (i tu było jego imię). o.O Wyobrażacie sobie coś takiego?! Gdybym ja straciła dziecko to nie wiem jak bym się zachowywała, ale wrzucanie czegoś takiego do sieci to już dla mnie spora przesada...

    Beszka witaj w PL :D Czy Ty jeszcze Hankę karmisz piersią? Czy może coś mnie ominęło i masz kolejnego dzidziolka?

    Alicja cześć :) Tak to ja jestem od tych mydlin ;D

    LaRa ja miałam CC w 39tc. Gin chciał jeszcze poczekać, ale wtedy musiałby mnie sam odwozić do domu bo mój mąż miał pracę wyjazdową i od razu po Świętach musiał wyjechać :)
    Wiem, że cukier to pikuś w cukrzycy :D Ja robiłam wszelkie testy i okazało się, że po Snickersie mi tak cukier nie skakał jak po białym pieczywie :D Szok :) Ja jednak i tak będę go mocno unikać. Moja diab. mówiła że w kolejnej ciąży prawdopodobieństwo cukrzycy jest bardzo duże... No ale teraz wiem co najbardziej mi obciąża wątrobę i trzustkę i już to wyeliminowałam :) Może będzie dobrze :)

    Izolec gratuluję nowego gniazda :) Super :)

    Wróżka u nas błogi spokój :) Jeżeli nie liczyć ząbkowania ;) Mania ma już 16 miesięcy a tylko 5 zębów i szósty właśnie wychodzi :) W związku z tym latam w nocy z sypialni do jej pokoju pierdyliard razy bo się budzi i popłakuje... Rośnie jak na drożdżach i to dosłownie. Jak słucham o Waszych pociechach to zaczynam się stresować :) Mańka waży 11,5kg i je jak smok :)

    Kroko poka sikańca :)

    Ja dzisiaj zrobiłam sikańca ale takiego o czułości 25. W poprzedniej ciąży, tej którą straciłam sikane 10 mi wychodziły ale 25 już niestety nie bo beta nie przekroczyła 200 :( No i skończyło się tak jak się skończyło :(
    Za to dzisiejszy test podniósł mnie na duchu :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/53d180200be2.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 10:06

    LaRa, Smoczyca1, Krokodylica, Biedroneczka83, Izoleccc, Lili83, konwalianka, marissith lubią tę wiadomość

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł

    Kroko, No gratki, gratki, niech sie Franek teraz trzyma mamuśki :) nudnej ciąży!
    Tp to grudzień czy styczeń?

    U nas wczorajsza podróż była najgorsza ever ;( po pierwsze warunki pogodowe, lało, lało, lało.... Korki, zwężki na A4 :( No i na ok 30 km przed celem Ania zwymiotowała wiec w tym deszczu czyściłam fotelik, malz ja z przodu przewijał... No i powtórka tuż przed celem. Ale prosto z auta wsadziłam ja do wanny. Ńie wiem co to było bo choroby loko nie ma. Moze kwestia zmęczenia i zakrętów?
    Wlasnie piorę swoje i jej ubrania i nakrycie z fotelika.
    Potem szalała z babcia, w końcu gdy przyszedł czas snu miała problem z zaśnięciem, wszyscy musieli być obok. Masakra. Koncowo usnęła po 23 a spała do 8:15. Dzis prorokuje dzien bez drzemki. No ale babcia wróci z pracy i niech szaleją. Ja wczoraj miałam juz dosyć.
    Dzis śniadanie zjadła :) moja mama ma plan "nauczyć" ja jesc, bo powinna jesc to, to, to..... Wiec powiedziałam ze ma wolna rękę.... Proszę bardzo :)

    Smoku, współczuje choroby psiaka :/ dobrze ze od razu reagujesz :) skąd te zatrucie? No i który psiak?
    Udanej zabawy!

    Wlasnie leżę na lewym boku i próbuje obudzić małego bo jakiś leniwiec mi sie trafił....

    Miłej soboty!

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska, cudowne krechy :) trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy :)

    Anuśka lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lata współczuje takiej podróży! Oby to był jednorazowy przypadek i miłego "urlopu" :)
    Anuska super krechy!!!! Zdrówka!!
    A to ten mały domowy...No cos musiał zeżreć na dworze choc on rzadko wychodzi na dłużej bo szybko marznie a w kurtce nie chce chodzić ;) to nie robaki bo daje mu co miesiąc tabletkę ze względu ze jest Zosia. Byłam juz z nim tydzień temu u weta ale przeszło wiec myslalam ze spokoj a tu od wczoraj znowu ale wczoraj nie miałam jak jechac bo byłam sama z Zosia. I to wesele dzisiaj...wiem marudzę ale jestem zła na to wszystko juz...

    Anuśka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara tp na 10 stycznia.
    Współczuję rzygania. Niestety choroba lokomocyjna może się dopiero ujawniać teraz.

    Anuska ładne krechy!

    Smoku wcale się nie dziwię żeś już wkurzona.

    Anuśka, Blondik lubią tę wiadomość

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kroko, lepiej nie. Mam nadzieje ze to jednorazowe było ;(

    10.01 to całkiem fajna data :) maz juz wie?

    Smoku, kurczę, No nie dziwie sie ze jestes zła :/

    Ania jednak postanowiła spac wiec i ja poleze bo mały nadal mali ruchliwy :/ do tego zgaga jest okropna, boli spojenie, krzyż. Fuck, straszna ta końcówka....

    Moja mama musi podciąć Ani włoski, ale chyba uda sievtylko na śpiocha.

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka ja dostałam przecwzakrzepicowo bo mam dwa żylaki dość spore i sie lekarka boi a ja mam koszmary ze dostałam krwotoku przy porodzie ot uroki brania zastrzyków :(

    Wrózka myslałam ze tak a tu dziś cały dzien mi niedobrze :(

    Krokuś no to oby cie omineły sensacje z poprzedniej ciąży rośnijcie zdrowo a jak mąż?????

    Krokodylica, Anuśka lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zadzwinili do mnie z jednej firmy gdzie wyslalam podanie pare miesiecy temu. Ide za 2 tyg na rozmowe tam....
    Chyba gorset bede musiala zalozyc...
    Strasznie mi glupio, nue chce jikogo oklamywac ale doslownie kazdy mi mowi, ze mam nie miec skrupolow i ze takie zycie i mam myslec o swojej rodzinie. Moze w ogole nie dostane tej pracy ale i tak juz sie tym przejmuje. Co byscie zrobily na moim miejscu?

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej

    Nie nadrobie wszystkiego...mooooze dzisiaj wieczorem o ile zadnych gosci niepsodziewanych nie bedzie.

    Kroko, gratki Franka lub Franki :)
    Co do H wagi, to waga niska nasza lekarka sie tez srednio przejmuje poki dziecko je i nie chudnie. Trzyma wage, a moja ni chciala jesc i sporo schudla, jak n atakie dziecko. Tym sie lekarka martwila, a to roznica ;) na szczescie mloda juz je. Od babci tylk, ale je :)

    Dziekuje za zyczenia kilego pobytu. Poki co pogoda tragiczna ( u nas jak na zlosc 18 st.w cieniu) i maz mnie dzis wkurzyl, tak ze mam ochote kupic mu bilet do domu na dzisiaj ;) no ale sama z 3 nie chce zostawac ;)

    Anuska, Hanka nadal kp.....

    Laura, super ze juz dojechaliscie. Ciekawe czy babcia nauczy mala jesc.

    Zgredko, halo.

    My zaraz mmay obiad (mial byc na miescie, ale sie sfochowalismy na siebie ;) ). A po obiedzie chlopaki ida na basen. Fajnie byloby zabrac tez H, ale wtedy i ja (wieloryb) musialabym pojsc, a nie chce sie w stroju pokazywac.....wiec H pojdzie ze mna na spacer......

    W pon. Komunia....oczywiscie mamy dylemat ile dac.....

    Krokodylica, Anuśka lubią tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka...ja bym powoedziala prawdę. Ale to ja.

    Blondik lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż jeszcze nie wie. :)
    Trochę się obawiam jego reakcji no ale kiedyś w końcu mu powiem. :P

    Kotka ja bym na rozmowie powiedziała prawdę.

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak powiem zem w ciazy to nie dostane tej pracy przeciez.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko a kiedy mu chcesz powiedzieć? Mysle ze sie ucieszy to bedzie Teoja niespodzianka :)
    Psotka a to jakaś duża firma w sensie korporacja czy cos małego? Jesli korporacji to bym sie nie przyznała s jsk cos małego to bym powiedziała prawdę.

    Beszko daj spokoj idź na basen z Hania, nie jesteś grubas przecież urodziłaś 3 dzieci powoli wrócisz do wagi a basen Ci pomoże:)
    Lara współczuje takiej podróży. Oby powrót bym lepszy.

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek nie wiem kiedy, wolała bym już to mieć "z głowy" bo nie sądzę że się ucieszy. ;)

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Jak powiem zem w ciazy to nie dostane tej pracy przeciez.
    Sorry ale to po co nas pytałaś i zdanie? Zrobisz jak uważasz pytałaś co my byśmy zrobiły

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca1 wrote:
    Sorry ale to po co nas pytałaś i zdanie? Zrobisz jak uważasz pytałaś co my byśmy zrobiły

    No myslalam ze to jakos jeszcze rozwiniecie. Bo jak mam powiedziec o ciazy na rozmowie juz to w sumie nie mam po co na nia isc.


    MANIek firma nie jakas wielka ale mysle ze z 100 pracownikow moze maja. Tutaj jestesmy ze znajomymi i kolega ma swoja firme mala gdzie tez ludzi zatrudnia paru. U niego tez pare lasek sie dopiero co zatrudnilo i od razu ciaza. Ale on tez mowi, ze takie ryzyko jest poprostu i pewnym nigdy bac nie mozna ze kobieta za chwile nie zajdzie w ciazy.

    Mi tutaj tez znajomi mowia, ze przeciaz zawsze mize byc tak, ze cos sie stanue i juz nie bede w ciazy a wtedy ani pracy ani dziecka. No i ze to bez roznicy czy juz iestem w ciazy czy zaszlabym zaraz po podpisaniu umowy.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska moj spi czasem ponad 3h ;). I mimo to idzie spac kolo 20tej i spi do 7:30.
    Ale nie zawsze tak bylo. Na poczatku tez mialam z nim problem ale nie dalam sobie wmowic ze dziecko roczne spiace raz 1h to norma.

    Teraz go rozregulowujemy kompletnie bo chodzi spac ok 22:30 i jeszcze sie zapiera nogami i rekami ze spac nie chce ;). A w domu chodzi ok 19:30-20 spac....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 14:45

    Anuśka lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ja bym powoedziala prawdę dlatego ze zawsze pracodawca bym fair wobec mnie, a możliwe ze jesli ja bym ich oszukała to dlaczego oni nie mogliby mnie wyrolować w jakiś sposób? Poza tym taka jestem

    Blondik, zgredka lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psotko, ja mialam u,owe na czas okreslony, gdy zaszlam w ciaze z J i od razu powiedzialam. Ale co kraj to ibyczaj i inna mentalnosc. W NO nie tak czesto kobiety biora zwolnienia w ciazy. Tylko jak cos sie faktycznie dzieje, wiec pracodawca nie zwalnia kobiet w ciazy.....przynajmniej ja nie slyszalam o takim przypadku....

    Co do spania dziecka, to ja ci powiem,ze dziecko roczne moze spac tylko godizne. Moja H b.czesto spala godizne...gora 1,5 teraz tez spi dosc malo (chyba ze mamy kilka nieprzespanych nocek, to lotrafi 2 godz spac) i ne koze spac po 12-12.30 bo wtedymamy impreze do 21-22. Czesto nie a drzemki w ogole. A dzisiaj np. nie mielismy jak jej na drzemke polozyc i usnela kolo 14-15 dobudzic jje ne koglam. Spala 30 min. I wiem ze poczeka z nami na odiwedziny wujka, ktory przylatuje dzisiaj z Brazylii i ma zatrzymac sie u nas na chwilke kolo 23 powiedziec czesc ;) a moj najstarszy to w ogole przestal soac w dzien, jak skonczyl 2 latka i kilka mies. Sredni za to b.dlugo spal od 12 do 14 a wieczorem dalej od 19-20 i do rana.

    My po basenie, tzn.chlopaki. Ja jezdilam i szukalam siweczek, bo siwetujemy urodziny 60,38 i 8 ;) a sieeczek brak. W koncu w pepco znalazlam.

    Blondik lubi tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
‹‹ 2365 2366 2367 2368 2369 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ