X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 22 września 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dalej chorobowo dzis Zosia dostała antybiotyk mało tego ze zielone gile cały czas dodatkowo uszy bolą, kolejny tydzień w domu...ciekawe kiedy ja znowu złapie :(
    Biedna jest taka dzis widać ze gorzej sie czuje obu tym razem pomogło.

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 22 września 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję dziewczyny. Ja jeszcze się nie wyleczyłam a już w nocy Zuza się zasmarkała. Właśnie robi inhalacje ale fika mały gniotek.

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 23 września 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas choroboweo juz ze dwa tyodnie
    tak dwa tygodnie temu mialam l4 na małego, potem poszedl na 3 dni do zlobka i znowu
    potem mała od niego złapała i tyle

    a od poniedziałku jeżdżę do pracy do tych Tychów, więc muszą się wykurować, nie ma opcj

    niech Wasze dzieciaki wracają do zdrowia

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 25 września 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdrówa chorowitków

    Zgreska powodzenia w Tychach

    u mnie czas ucieka strasznie szybko na liczniku raptem max 59 dni

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 25 września 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj w labku na glukozie i pisałam stamtąd posta ale mam taki zarąbisty internet że mi go nie dodało....
    Zuzia nie była w przedszkolu, gil do pasa.
    Do tego zaczyna coraz więcej kaszleć.
    Także pewnie ten tydzień mamy z głowy jeśli chodzi o przedszkole...
    Dzięki Bogu że moja mama przeszła na emeryturę, to mogłam dzisiaj pójść na glukozę a jutro wizyta u gina więc też ma Zuzka zostać z babcią.

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 25 września 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś pierwszy dzień w nowej pracy,
    od razu zapoznanie z każdym i przejście na "ty", choć dla mnie nie jest to takie proste.
    dostałam samodzielny piękny duży gabinecik, komputerek, nawet kalendarz ;) no i mam zdjąć z siebie miarę na togę ;)

    Kroko: zdrowia dla Zuzi..

    za miesiąc zaczniemy na poważnie szukać mieszkania w Tychach, póki co będę dojeżdżać, dziś w obie strony spałam, ale poduszka na szyję musi być..

    Krokodylica, Biedroneczka83, AlicjaaA, Izoleccc lubią tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 26 września 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka powodzenia w nowej pracy.

    U nas noc nie przespana, Zuzia dostała gorączki, wprawdzie niskiej, ale wszystko na raz ją męczy. A lekarz dopiero jutro.

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 września 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredzia chcecie wynajc czy upic??? jak wiesz mam rozink w tychach i sama mam niedaleko jakbyscie cos chcieli wiedziec to daj zna polcam osiedle E i przedszkole na ul. Elfów

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 27 września 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej siedzę czekam na swoją kolej u fryzjera:)
    Zgredko jeszcze raz gratuluje. Narescie się doczekałas:)
    Kroko biedna Zuzia zdrówka dla Was.
    A my mieliśmy iść na wesele za dwa tyg ... ale odwołane ... rozstali się o!
    Jagoda wczoraj ze żłobka przyniosła nowe słowo uwaga cyt: ja pierdole. ... koniec cytatu. Dziś pani w żłobie nie miała czasu żeby ze mną porozmawiać rano ani tez nie dzwoni choć napisałam maila ... czuje jak mi ciśnienie rośnie.

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 27 września 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZGREDKa wow toga :D

    MANIEK no to pieknie :/, ciekawe kto przy niej tak powiedzial.

    SMOKU zdrowia.

    KROKO jak Zuzia?

    BESZKo jak tam zyice?

    ALICJA???


    Domi jest nieznosny. Nie reaguje zupelnbie na slowo "nie" i "nie wolno", no nic sie nie slucha. Do tego ciagle gryzie, bije i szczypie, tez inne dzieci w zlobku :(. Co to bedzie jak sie dziecko urodzi, az strach myslec.

    A ja si eczuje coraz gorzej to znaczy nie jakos szczegolnie, poprostu tak jak sie mozna czuc z wielkim brzuchem. chcialabym urodzic wczesniej.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • AlicjaaA Autorytet
    Postów: 849 769

    Wysłany: 27 września 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Zgredzia, gratki dobrego początku nowej pracy i powodzenia w poszukiwaniu mieszkania.

    Ja już ledwo się toczę- 21 kg na plusie, choć każdy komu powiem jest w szoku, bo sama przyznaję, że aż tyle po mnie nie widać, chyba przez wzrost się te kg rozłożyły. Mimo to nadal ja codziennie wożę Tomka do przedszkola, nadal mu się podoba :-)
    Termin mam 19-21 października, ale ostatnia wizyta 12.10 i wtedy prawdopodobnie na następny dzień dostaję skierowanie do szpitala na wywołanie porodu. Ja jednak mam przeczucie, że nawet do tego 12 nie wytrzymam. Tydzień temu odpadł mi już kawałek czopa z brązową krwią, a od 2 dni na maxa mnie przeczyszcza.. zobaczymy czy to oznaki czy fałszywy alarm ;-)

    dqpr6iyewfi44js0.png
    rfxg9jcg2qpvnn7a.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 28 września 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjA kciuki :) u mnie moja ginka tez mowi ze raczej urodze wczesniej koło poczatku listopada dziś 33 tc zaczynam jutro wizyta :) kolejna w 35 lub 36 tyg i zobaczymy :) narazie chyba ok 6 kg na plus

    AlicjaaA, Krokodylica lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 28 września 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym chciala wczesniej bo dziecko mniejsze no i juz sie mecze okrotnie w swoim ciele.
    Ja narazie 10kg na plus.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • AlicjaaA Autorytet
    Postów: 849 769

    Wysłany: 29 września 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ciąża donoszona :-) Mieszkanie wysprzatane (przez moją mamę hehe) na błysk, torby czekają spakowane- teoretycznie mogę rodzić, tylko strach z każdym dniem coraz większy ;-)

    Trzymajcie się ciążóweczki ;-)

    Jak tam przedszkolaczki? Coraz lepiej?

    Biedroneczka83, Krokodylica, Izoleccc lubią tę wiadomość

    dqpr6iyewfi44js0.png
    rfxg9jcg2qpvnn7a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 29 września 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    Alu, No to kciuki;)

    Kroko, początki przedszkola, to norma, jeśli chodzi o choroby...raczej...

    Zgredko, gratki i powodzenia w nowej pracy.

    Manku, przepraszam, ale oplułam ekran ze śmiechu z nowego słowa Jagody;)
    Mbiedri, kiedy to zleciało?

    Ja mam mało czasu - zaczęłam studia, tzn. za tydzień pierwsze zajęcia, ale juz było spotkanie, etc. W pracy teraz full roboty. Zabraliśmy Zuzke z przedszkola specjalnego, wiec sie stresuje czy to była dobra decyzja. A i nie mówiłam Wam powiększyłam te usta, ale prawie nic nie widać, tzn. zniknęła opadająca warga i sa troszkę pełniejsze, ale na pierwszy rzut oka różnica żadna, co większość poczytuje za plus...

    PS czy któraś z Was ma macbooka? Przymierzam sie do kupna laptopa i macbook wpadł mi w oko, ale zastanawiam sie jak jest z kompatybilnością. Jak mam kupić i użerać sie ze zgraniem czegokolwiek czy formatami, ktore nie pasują, to odpuszczę...juz to mnie wkurza w telefonie, ze nie mozna niczego wgrać i ściągnąć intuicyjnie, tylko za wszystko płac, etc....

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 29 września 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane żyje.Długo się nie odzywałam.Hania potrzebuje dużo uwagi A rozrabia na wszelkie sposoby.
    Salon mamy tak popisany ,że hoho ściany potraktowane długopisem a nawet tłuczkiem do ziemniaków ;P a ja depresji dostaje ,bo salon to dziecięcy a dziecięcy stoi pusty i piękny ehhh

    Hancia ma 2 dolne jedynki a pierwsza górna już wychodzi już ostra ;] Raczkuje od miesiąca a od kilku dni chodzi za ręce i to jak struś pędziwiatr heheh nie dawno mieliśmy wszyscy szpital domowy jeszcze sie kurujemy. Ale poza tym Hancia ma się dobrze

    Z A trochę kłopotów ,bo ostatnio często skarży się na ból brzuszka i co dziwne nóg.Chodzi skacze normalnie ale czasem wybudza sie w nocy z mega płaczem i aua nóżki jestem w trakcie robienia mu badań na razie na bóle wzrostowe no i usg brzuszka mamy.


    Drogie ciężaróweczki jeszcze nie dawno chwaliłyście się tą nowiną a tu już wszystkie na końcówce widzę pięknie zwarte i gotowe ;] trzymam kciuki i hmm zazdroszcze takie maluszki są cudowne te chwile po porodzie ahh ale ja już nie chcę dzieci

    ZGREDKA powodzenia w pracy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 15:27

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 30 września 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey :)

    Daaawno mne nie bylo, ale zabiegani na maksa jestesmy. W pracy cyrki, w zw.z czym pracuje duuuuzo wiecej niz polowa etatu. W domu mlyn. Rano maz z hanka wyjezdzaja na roweze o 7 do przedszkola, ja wychodze chwile po nich, a chlopaki zostaja sami. Ubrani, wyszykowani siedzaw korytazru i czekaja az budzik zadzwoni o 7.25 i marsz do szkoly. Zajecia zaczynaja o 8.15 kazdego dnia. Po szkole kazdy z ich chodzi an pilke i basen, mlodszy jeszcze na zajecia hmmm nie wim jak to po pl nazwac...wspinaja sie, graja w tenisa, w pilke reczna itp. A starszy ma jeszcze pilke reczna. Wic dopiero pt.popoludne mamy wolny, ale tylko z pozoru, bo maz trenuje pilke z chlopakami lub jacys kumple synow wpadaja do nas i siedza do wieczora. W weekendy mamy turnieje i mecze. Oj dzieje sie.

    Ha nka w przedszkoku wyje jesli ja ja oddaje, jak maz ja odstawia, to wesola biegnie do dzieci ;) KROKO czytalam gdziej i panie nam mowily, ze dzieci duzo bardziej placza jak mamy je odstawiaja. Radzily, aby w maire mozliwosci byl to tata.
    Jedyny wyjatek, ze nie wyje jak idzie ze mna, to czwartek. Wtedy jest w przedszkolu kolo 9a dzeci sa juz na dworze. Mala kocha przebywac na zewnatrz, wiec oedzi sie bawic. W przedszkoku byla od 7.15 do 14 kilka razy zdarzylo sie, ze do 15-15.30teraz tescie wyjechal wiec od pon.do srody bedzie kiblowac do 15.30 a w czw.lecimy do polski na ferie jesienne.
    Jutro mame odwoze na lotnisko. Byla u nas przez tydzien. Moj maz byl w oslo, to przyleciala pomoc. Nie mam pojecia jak bym sie sama z z tym wszystkim ogarnela. A ze H w tym czasie miala bolace gardlo, t siedziala w domu z babcia. Nei wiem jak to w pon.bedzie, gdy tata ja dostawi.

    Zdrowka wszystkim chorujacym zyczymy!

    Maniek, jak po fryzjerze!

    Ciezanrne, kciuki za szybkimporod!
    Psotka, mala jest mniejsza i mimo wszytsko chcesz szybciej urodzic?
    Alicja, jak tam., w dwupaku jeszcze?
    Summi, zazdro odwagi za zabiegi. Mi tutaj chca za free cycki zrobic, a ja sie boje ;) gdyby nie zator u mojej mamy i cioci, to pewni bym poszla.

    Aaaa od 3 tyg.jstem na diecie chodakowsiej. Szybko robi sie te dania, jak czegos ne mam, to wpisuje skladnik, jaki mam i jest. Chociaz przez ostatnie 3dni jadlam nieregularnie i pomijalam niektre posilki, bo czasu ni bylo. W pl chce sobie pudelka zamowic. Schudlam 4 kg ,ale jeszcze daleka droga przede mna do wagi przedciazowej ;) nie wiem czy mi sil wystarczy, w sensie nei ze ciezko mi na diecie wytrzymac, ale ogarniac dwa obiady...

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 1 października 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BESZKO - szybciej nie znaczy ze juz teraz. Za jakies 3-4 tyg pewnie dobije do 3kg i bedzie to tez ciaza donoszona. Nie wroze jej duzej wagi nawet w 40 tc- poprostu taka rodzina, nie jestesmy duzi a to w dodatku dziewczynka.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 1 października 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia nadal ma katar i pokasłuje ale jutro sądzę że pójdzie do przedszkola. Szkoda mi tracić kolejny dzień tym bardziej że jutro w przedszkolu mają teatrzyk.
    Szczerze to mam taki stres że wymiekam. Jak sobie pomyśle jaki płacz będzie jutro przy oddawaniu do przedszkola... wczoraj na noc już piłam meliskę....

    Beszko wszyscy mówią że lepiej jest kiedy tato prowadzi ale mój mąż raz Zuzię prowadził i było to samo.

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 1 października 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja 21kg to faktycznie wydaje się dużo ale po porodzie wszystko można zrzucić. :)

    Summi co za studia zaczęłaś?

    Dama powodzenia z badaniami.

    Beszka no to macie zamieszanie. Powodzenia w chudnięciu. ;)

‹‹ 2426 2427 2428 2429 2430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ