X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 10 października 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panie od D mowia ze on sobie nie radzi (albo wlasnie radzi gryzac lub bijac) z nsdmierna iloscia bodzcow. Jak jest za duzo dzieci, za duzo sie dzieje to go to przerasta i tak odreagowuje.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 11 października 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej kuzwa nie wierze............

    Pamietacie moze jak wam pisalam, ze zdaje egzamin z niemieckiego C1? Od 8 tygodni czekam na wyniki. Dzisiaj przyszedl email, ze poczta zgubila te testy (nie dotarly do instytutu ktory sprawdza testy) i ze przepraszaja i proponuja darmowa mozliwosc powtorki testow!!!!! 24.11.17 !!!1 Cztery dni po moim tp !!! AAAAAAAAAAAAAAAAA. Juz nie wspomne o tym, ze nie mam ani ochoty ani czasu i mocy uczyc sie ponownie do tego testu! Zalamalo mnie to kompletnie. A te wyniki sa mi potrzebne do cv!

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 12 października 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Ej kuzwa nie wierze............

    Pamietacie moze jak wam pisalam, ze zdaje egzamin z niemieckiego C1? Od 8 tygodni czekam na wyniki. Dzisiaj przyszedl email, ze poczta zgubila te testy (nie dotarly do instytutu ktory sprawdza testy) i ze przepraszaja i proponuja darmowa mozliwosc powtorki testow!!!!! 24.11.17 !!!1 Cztery dni po moim tp !!! AAAAAAAAAAAAAAAAA. Juz nie wspomne o tym, ze nie mam ani ochoty ani czasu i mocy uczyc sie ponownie do tego testu! Zalamalo mnie to kompletnie. A te wyniki sa mi potrzebne do cv!

    Masakra :( i co teraz zrobisz????

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 12 października 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOTKO,

    to skandal...i jeszcze kaza powtarzac...myslałam, że takie rzeczy tylko w PL...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 13 października 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema!
    Sorry za moja nieobecność ale Zoska ma bostonke. Tzn dzis juz lepiej bo wysypka schodzi ale pon i wt masakra temperatura 39 za to mnie boli gardło i ogólnie łamie w kościach. I pytanie ile powinna buc w domu? Az zejdą krostki czy dłużej? U nas podobno jakas epidemia :/
    Kotka współczuje :(
    A jeszcze pytanko...koedy czulyscie ruchy takie wyraźniejsze ? Wydaje mi sie czasami ze cos tam czuje jakieś puknięcie ale sporadycznie a podobno mam łożysko na przedniej ścianie ale sie stresuje jednak :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 08:54

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 13 października 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMOKU ja tak chyba po 20tc zaczelam czuc lekkie ruchy. Co do bostonki to nie wiem. D mial ale nie pamietam ile w domu siedzial, pewnie z tydzien choc ciezkie byly tylko 2 pierwsze dni a potem chyba nawet goraczki nie mial.

    BIEDRONKO no nie wiem co zrobie :/. Musze przede wszystkim tam zadzwonbic lub jecha ci im wygarnac. Powinni ubezpieczac swoje przesylki a nie najtanszym kosztem wysylac, wtedy by si emoze nei zgubily. To ze ten nastepny test ma byc za darmo malo mi daje, tu nie chodzi o pieniadze ylko o moj czas ktorego nie mam.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 18 października 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, mało mnie ale powiem szczerze że nie mam czasu po du**** e sie podrapać...jak pewnie większość z was:)
    Kotko jak znam to uczucie :) moje dokumenty tez zaginęły ale się odnalazły na szczęście. Masz racje jedź i niech szukają...możesz powtórzyć test ale ten sam o!
    ja w drugiej ciąży dosć szybko czułam ruchy coś ok 18tc.
    Kroko super że Zuzia już chętnie chodzi do przedszkola, i dobrze że znasz przyczyne jej płaczu. Może niech pani dyr zorganizuje spotkanie z rodzicami i niech wszyscy wspólnie się zastanowią co zrobić i jak tej małej pomóc żeby i ona i inne dzieci były zadowolone. Niech zaprosi psychologa może i trzeba jakoś po normalnemu ten problem rozwiązać.

    Smoku moja gdy miała pierwszą bostonke to była tydz w domu a za drugim razem to była masakra i była 2 tyg w domu.

    U nas dużo się dzieje. Jagoda to wymusza ale też jest kochana i niepowtarzalna. Zakochana w śwince peppie maszce i reksiu. Zuzia siedzi pięknie sama i siedząc przesuwa się na pupie i chyba z tej pozycji zacznie raczkować ..jeśli w ogóle bo być może że ominie ten etap rozwoju. choć mam nadzieje że jednak poraczkuje. Moja mama była na kontroli i narazie jest ok także jestem spokojniejsza. Poza tym full pracy, jednak swój biznes to praca na 24/h. nie ma że boli.

    trzymam kciuki za brzuchatki i świeże mamy:) w wolenj chwili czytam i jak się uda to coś naskrobię.

    Zgredko jeszcze rez wszytskiego najlepszego na nowej drodze życia:)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 23 października 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja to dopiero zawalilam. Zupełnie nie ogarniam.. Mój ma kurs prawa jazdy, więc ciągle go nie ma, ja do pracy, z pracy albo na karate albo coś jeszcze.. Tymek mój c chce na wszystko chodzić, pominę już ile to kosztuje.. Chodzi już na angielski, karate, piłkę, korektywe, a chce jeszcze na tańce i robotyke..
    Patryk fajnie się zaadoptowal w przedszkolu, świetnie sobie radzi, potrafi założyć nawet sam buty, do WC też już tylko sam, ale kupy nadal w majty :) dużo mówi, ba całe zdania, choć logopeda twierdzi, że ma za mały zasób słów jak na swój wiek - jakaś nawiedzona. Musimy skonsultować ta diagnozę. W przedszkolu maja fajne akcje i zdjęcia - dogoterapua, sensoplastyka, kucyki, itd nieźle..
    Bostonke przeszedł Patryk chodząc do przedszkola, zupełnie inny przebieg niż normalnie.. Ale obecnie siedzimy w domu.. Przepracowalam ponad miesiąc bez wolnego :)

    Pozdrawiam Was wszystkie

    Kotka, ale bym się podlamala z tym testem..
    Beszko, też macie urwanie głowy.. A twoi chłopcy chodzą do kolegów?
    Młoda, super sobie radzisz
    Maniek, gdzie Ty?
    Jak tam kroko?

    Zgredka, jak się czujesz w roli żony? :)

    AA Patryk też zaczął gryz w przedszkolu, i tylko tam.. Nie robił tego wcześniej..

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 25 października 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macham do porodu teoretycznie 29 dni hehehe ale moja Pani dr w piatek mówiła ze max 2 tyg mi daje hehe jutro zaczynamm 37tc skurcze przepowiadające już mnie z 3 tyg mecza raz mniej raz wiecej po cichu licze na przyszły weekend :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 października 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka i my zyjemy, jak wy ogarniacie to ja nie wiem, o matko toz to sajgon jest, Nina raczkuje na calego i wstaje wszedzie , Leon biega skacze drze sie i piszczy, calymi dniami, ja nie mam czasu na nic, uciekam czasami ale na dlugo sie nie schowam, dobrze ze spia chociaz spoko, to w nocy odetche

    Calyski w brzuszki dzidziusiowe i buziaki w pysiaki mysle o was laseczki i na fb jakos lepiej ogarnaliac, ale czytam i zagladam buzka

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 26 października 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    Macham do porodu teoretycznie 29 dni hehehe ale moja Pani dr w piatek mówiła ze max 2 tyg mi daje hehe jutro zaczynamm 37tc skurcze przepowiadające już mnie z 3 tyg mecza raz mniej raz wiecej po cichu licze na przyszły weekend :)

    Biedra, daj małej posiedzieć jeszcze. Matka natura wie co robi.
    Powodzenia

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 26 października 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Kroko mam tak samo zero czasu. Jestem jeszcze w ferworze przedwojennej z paniami ze żłobka. W pon mama jednego chłopca przyniosła "tort" z kinder czekoladek ułożony a wiec nie było to ciasto tylko same czekoladki i jajka a dziś jagoda 2 godz płakała bo nie może zrobić kupy ... zaczyna się gorączka ... mówię Wam brak mi słów do tych bab aaaaaa. Nie wiem ile zjadła ale mąż gdy ja odbierał to zabrał jej jedna czekoladkę , jutro znowu muszę iść i poproszę o monitoring z poniedziałku No szlag mnie trafi.
    Zuzia to słodka kluseczka ma olbrzymi apetyt :) jest pogodna kochana uśmiechnięta i chyba się zapłacze gdy będę ja oddawać do żłobka.

    Kotka i jak ta sytuacja z egzaminem się skończyła?
    Konwi super ze Patryk lubi przedszkole , z ta kupa to wiem co to znaczy Eh:(
    Kroko a jak u Was ? Co zrobiliście z ta dziewczynka co bije innych ? Jak Ty się czujesz?

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 26 października 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróżko a co u Ciebie? Jak chłopaki?
    Lara a Wy? ... Smok, Ala, Beszka reszta dziewczyn gdzie się wszyscy podziali?

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 26 października 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Manku, dzięki ze pytasz :)
    U nas ok, Ania sie w końcu rozgadała, potrafi "walnąc" takim tekstem ze sie można poskładać ze śmiechu. Oski, grzeczny, rośnie, cycuś mamusi. Kp, mleczka jest wystarczajaco. Niestety mały ulewa, ma napięcie mięśniowe i asymetrię. Chodziliśmy prywatnie na rehabilitacje bo na NFZ wizyta w ośrodku reh dopiero na grudzień. Od jutra bedzie do nas przyjeżdzać rehabilitantka do domu. Zawsze łatwiej niż mam ciagnąć Anie ze sobą. A koszt praktycznie taki sam.
    Za miesiąc chće zacząć rozszerzać dietę, nie wiem jak sie za to zabrać by nie było problemu niejadka jak z Ania. Myślałam o metodzie blw, ale nie wiem kompletnie jak zacząć.
    Na ta chwile żałuje ze nie zapisałam Ani do przedszkola. Ale skąd mogłam wiedzieć w marcu, ze ona tak dojrzeje, rozwinie sie itd. Klub Malucha ratuje trochę sytuacje, ale to zaledwie 2 h/tydz. A gdy widzę jaka jest szcżesliwa gdy idzie do "przedszkola" to szok. Zawsze wraca z jakaś "praca" ręcznie wykonana.
    No to tyle w skrócie co u nas.

    Tu widzę pusto sie zrobiło. :/
    Trzymam kciuki za wszystkie brzuchatki. Lekkich porodów.
    Zdrówka dzieciaczkom, bo pogoda nie rozpieszcza (dzis byłam z dwójka u lekarza na kontrolnej wizycie) c.d. Prżeziebienia.
    Mamusiom tez zdrówka, bo bez zdrowych mamuś, to katastrofa.

    Buźka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 22:58

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 27 października 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara, dobrze słyszeć ze i u Was nieźle.. kurcze, już rozszerzanie diety? Kiedy to zleciało.. dzieci rosną jak szalone.. a słuchaj, teraz nie możesz zapisać Ani do przedszkola? Czy czekasz na panstwowe od września?

    justa, też masz wesoło:)

    Maniek, co one oszalały? takim małym dzieciom tyle czekoladek? Swoją drogą mama tego dziecka, też niepoważna.. u nas jest powiedziane, że tort, jak już to tylko owocowy, a ze słodyczy to galaretka i to bez czekolady.. współczuję tych przepraw

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 27 października 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwi, zalezy mi na jednym, jedynym przedszkolu, to mój nr 1. Państwowe.
    Teraz otworzyli niedaleko jego filie, ale to nie jest to samo, pozatym boje sie ze we wrześniu nie bedzie mogła chodzić do tego ktore chce.
    Tak czy inaczej, jesli nie uda sie nam dostać "normalnie" bede uruchamiała znajomosci.
    W prywatnych prżedszkolach brak miejsc.
    Staram sie jak moge by możliwie jak najwiecej czasu spędzała z dziećmi.

    Pyt do mam, ktore chodziły na rehabilitacje związana ze wzmożonym napięciem mięśniowym. Wiem, ze to sprawa indywidualna, ale ile czasu trwała taka rehabilitacja u was? Jaka metoda były prowadzone ćwiczenia?

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 29 października 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety ale u nas wieje! Mam nadzieje ze nie urodze w taka wichure ;D

    MANIEK robia (chyba specjalnie dla mnie) test przyspieszony 3.11 bo moj maz tam zadzwonil i ich postraszyl. Tak wiec siedze i sie znowu ucze tego samego i znowu testy rozwiazuje.


    A tak to po staremu. Domi nadaje na okraglo, czesto to jakies glupoty sa bez ladu i skladu ;D. Panie z przedszkola tez mowia ze jak wodospad gada i gada. Czasem mozna siedziec i sie godzine patrezec jak on sie bawi i gada smiesznie do siebie.

    W ogole to dostal duplo ale woli lego. Nawet nie wiedzialam ze sie je da laczyc :D

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 30 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara u nas była metoda bobath. Tam gdzie chodziliśmy "wypuszczaja" dzieci dopiero jak zaczną raczkowac. Potem kontrola jak zaczną chodzić

    Buziaki dla wszystkich. Czytam regularnie ale u mnie nudy

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 31 października 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    Lara u nas była metoda bobath. Tam gdzie chodziliśmy "wypuszczaja" dzieci dopiero jak zaczną raczkowac. Potem kontrola jak zaczną chodzić

    Buziaki dla wszystkich. Czytam regularnie ale u mnie nudy

    No wlasnie Iski tez ćwiczony jest bobathem. Na grudzień mamy dopiero wizytę w ośrodku reh, na Ulanskiej w K-ch.

    Masakra, ile trzeba czekać.

    No a co u Ciebie, juz koncoweczka, jak sie czujesz?

    Ja dzis 3 raz idę z maluchami do lekarza, to jest wyprawa! A prżeziebieni o 3 tyg. :/

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 1 listopada 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj jak poszlam odebrac od D pusta butelke (klade go do lozka, daj emleko i wychodze a on potem wola zeby ja zabra i umyc mu zeby) powiedzial, ze byla u niego Pani.

    Ja: Pani byla? Gdzie.
    D : Tam (i pokazuje na szafke)

    Mnie juz ciarki przechodza oczywiscie ;D

    ja: I gdzie ona jest?
    D : Poszla juz
    Ja: I co chciala?
    D : Chciala mi dac jajka.

    ;D
    Ostatnio cos z tymi jajkami ma ciagle bo widzial w parku dinozaurow.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 09:51

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
‹‹ 2428 2429 2430 2431 2432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ