Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny :* wyspijcie sie.dobrze

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie bylo na BBF, weszlam zobaczyc czy jestescie juz! WY! Grudniowki 2015!

    To idealny czas na ciaze, pierwszy, ciezki trymestr w przyjemna nie upalna wiosne, II najlepszy trymestr, kiedy bedziecie sie czuly swietnie na lato, ociezaly III trymestr w jesieni, tez bez uciazliwych i nieznosnych dla zaawansowanych ciezarnych upalow. Dzieci beda rodzily sie jako prezenty mikolajkowe, swiateczne, sylwestrowe. Pierwsze miesiace roku beda bezsenne i ciezke, a potem wraz z przyjsciem wiosny Wasze maluchy beda juz rozesmiane i bardzo komunikatywne zeby na lato juz zasuwac na czworaka:))

    Powodzenia!

    Grudniowka 2014

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 21:35

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iNso87, naox, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    No właśnie na kiedy macie unówione wizyty. Ja troche wczesnie 8 kwiecien (5tydzien i 6 dzien) i pewnie nie bedzie jeszcze widać serduszka. Mogłabym się umówić później ale jestem niecierpliwa.

    Alicja 2 pęcherzyki to jedno ale przecież można mieć bliźniaki jednojajowe a tego nie przewidzisz;P

    Ja byłam dziś kontrolnie pogadać z ginem i jestem umówiona na 16 kwietnia. Doktor powiedział, że będzie już słychać serduszko :)

    Masz racje z tymi jednojajowymi. Mam nadzieje, że nie wykrakamy ! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy za każdym razem gdy piszecie post musicie wklejać suwaczek? Czy jest jakieś ustawienie automatyczne?

  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Czy wy tez jeszcze nie mozecie w to uwierzyc? Ja jestem ciagle w szoku ze w koncu sie udalo
    Ja uwierzę w tę ciążę dopiero po usg ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się data na suwaczku nie zmienia:/ Muszę go codziennie ustawiać na nowo. Ale ustawiasz go sobie w ustawieniach.

    Ja pójdę zobaczę pęcherzyk, a potem serduszko najwyżej za tydzień czy jakoś tak.

    Lola83 - dzięki za cenną informację. Kiedyś myślałam, że grudzień to kiepski czas na poród, ale teraz widzę pozytywy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    Dawno mnie nie bylo na BBF, weszlam zobaczyc czy jestescie juz! WY! Grudniowki 2015!

    To idealny czas na ciaze, pierwszy, ciezki trymestr w przyjemna nie upalna wiosne, II najlepszy trymestr, kiedy bedziecie sie czuly swietnie na lato, ociezaly III trymestr w jesieni, tez bez uciazliwych i nieznosnych dla zaawansowanych ciezarnych upalow. Dzieci beda rodzily sie jako prezenty mikolajkowe, swiateczne, sylwestrowe. Pierwsze miesiace roku beda bezsenne i ciezke, a potem wraz z przyjsciem wiosny Wasze maluchy beda juz rozesmiane i bardzo komunikatywne zeby na lato juz zasuwac na czworaka:))

    Powodzenia!

    Grudniowka 2014

    Hehe, ja mam syna z listopada i do tej pory mówiłam, że "nie chcę już rodzić w listopadzie", a teraz jestem jedną nogą w nim w sumie ;) Fajne jest to, że wtedy są liczne spotkania rodzinne, więcej wolnego i można się cieszyć dzieckiem z innymi. Minus to choroby. Sporo dzieciaczków urodzonych w tym czasie choruje i ląduje w szpitalach, no i trzeba uważać na chorujących bliskich. Ale jak już minie zima, to rzeczywiście jest lepiej :)

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leze sobid w lozku i rozmyslam o ciazy ... :)

    Alicja suwaczek sie tworzy a potem wkleja w podpisie . (Ustawienia) . Taki suwaczek zrobisz na ktorejsc.ze.stron. Wystarczy ze klikniesz.na suwak jednej z nas i przekieruje cie na strone i potem ten link trzeba wkleic w podpis i nie trzeba za kazdym razem wklejac ;) nie wiem czy cos zrozumialas bo maslo maslane mi wyszlo

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica a wez moze sprobuj z innej strony suwaka zrobic. np z tej co ja albo na suwaczki.com sa fajne . :) Moze nawala cos na tej stronie skad ty masz .

    Spanie mi przeszlo a przedtem oczy same mi sie zamykaly

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 22:00

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Leze sobid w lozku i rozmyslam o ciazy ... :)

    Alicja suwaczek sie tworzy a potem wkleja w podpisie . (Ustawienia) . Taki suwaczek zrobisz na ktorejsc.ze.stron. Wystarczy ze klikniesz.na suwak jednej z nas i przekieruje cie na strone i potem ten link trzeba wkleic w podpis i nie trzeba za kazdym razem wklejac ;) nie wiem czy cos zrozumialas bo maslo maslane mi wyszlo


    bardzo dziękuję za podpowiedź :) zaraz sobie taki suwaczek zorganizuje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    Dawno mnie nie bylo na BBF, weszlam zobaczyc czy jestescie juz! WY! Grudniowki 2015!

    To idealny czas na ciaze, pierwszy, ciezki trymestr w przyjemna nie upalna wiosne, II najlepszy trymestr, kiedy bedziecie sie czuly swietnie na lato, ociezaly III trymestr w jesieni, tez bez uciazliwych i nieznosnych dla zaawansowanych ciezarnych upalow. Dzieci beda rodzily sie jako prezenty mikolajkowe, swiateczne, sylwestrowe. Pierwsze miesiace roku beda bezsenne i ciezke, a potem wraz z przyjsciem wiosny Wasze maluchy beda juz rozesmiane i bardzo komunikatywne zeby na lato juz zasuwac na czworaka:))

    Powodzenia!

    Grudniowka 2014

    dziękujemy!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja widze ze mamy ten sam wiek ciazy :) wiec skad ta roznia w terminie porodu? Ja na 1.12 a ty 4.12.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :) Ja czekam na wyniki :) mam nadzieje ze przed 8 juz bede wiedziec

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 marca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:12

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:12

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:12

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:12

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso ja eksperka nie jestem ale niektorzy lekarze odradzaja serduszka w wczesnej ciaży. Dopiero jak sie zaklimatyzuje dzidzia w brzuszku mozna;)

    Ja dalej mam problem z suwakiem.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 793,32 mlU/ml w 16 dpo :)

    iNso87, nick nieaktualny, naox, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica a ile masz miec na suwaku? mi pokazuje u ciebie 4tc + 1 wiec chyba dobrze

    Madzisek, nick nieaktualny, foxica lubią tę wiadomość

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ