Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena super ze w dobry sposob wspominasz swoj porod :-) no i doczekalas sie swojego szczescia :-)

    Matleena lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:17

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wody odeszły o 6:30, jadę do szpitala...

    Trzymajcie kciuki. Później dam znać co i jak

    Madzisek, Matleena, nick nieaktualny, cytrynówka, nick nieaktualny, Ola_45, nick nieaktualny, nick nieaktualny, emilka24, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania14, Nadulka, nick nieaktualny, Piegus, Moniusia89, rewelka, nick nieaktualny, Dżulia, bella88, nick nieaktualny, moniek90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliana trzymam kciuki !
    Mi dzisiaj z rana wyleciał cewnik więc jest nadzieja ze coś się zacznie :)

    cytrynówka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Madzisek, Nadulka, Piegus, nick nieaktualny, Dżulia, nick nieaktualny, moniek90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • cytrynówka Autorytet
    Postów: 370 490

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po obchodzie powinnam jechać na kroplówkę... to też poproszę o wasze kciuki :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Madzisek, nick nieaktualny, Nadulka, Piegus, Moniusia89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia mmr, Dżulia, nick nieaktualny, moniek90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug37hdgeo4bxjxq2.png
    f2wl6iyeydwn0wui.png

    BETAHcg 2.01.2019 7326,00 :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam badanie i ten durny cewnik nic nie dał :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowka Ty też masz cewnik I co siedzi dalej ?

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    Eve jak tam Twoje zastoje? lepiej już?

    Acikk jak nocka Antka? Leki działają?

    Ciekawe, która będzie ostatnią rozpakowaną grudniówką a może któraś będzie pierwszą styczniówką w Polsce? jest jakaś nagroda na za pierwsze dziecko roku?

    7w3d 💔
  • cytrynówka Autorytet
    Postów: 370 490

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marik wrote:
    Cytrynowka Ty też masz cewnik I co siedzi dalej ?
    Wyjęli mi go o 7 rano, pytałam dr czy coś to dało to mi odpowiedział, że nie on mi go montował, więc nie ma porównania ahahaha :D Ale stwierdził też, że wewnątrz wszystko pięknie wygląda.

    ug37hdgeo4bxjxq2.png
    f2wl6iyeydwn0wui.png

    BETAHcg 2.01.2019 7326,00 :D
  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety odstawienie wit k nie pomoglo i maly znow sie prezyl od polnocy do 7 rano. Jeszcze jutro sprubuje mu nie podawac. Jak to nie pomoze to mam juz kupiony espumisan. Szkoda mi go strasznie jak widze jak sie meczy. Moze ktoras ma jeszcze jakis pomysl skad takie prezenie na kupke dokladnie od polnocy do 7 rano ?

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 12:11

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Eve_84 Autorytet
    Postów: 344 340

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2016, 13:49

    justyna14, rewelka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22ntv73ogvn473k.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    Dzięki Justyna ze pytasz u nas nocka spoko mały po jedzeniu i północy spał do 5 i potem do 8:30 a teraz sobie grzecznie leży. Czekam na nastepne karmienie i idziemy na jakis spacerek :) mam nadzieje ze już bedzie lepiej u nas :)

    justyna14, moniek90 lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha a po zmianie mleka mały częściej robi kupkę niż po bebiko :)

    justyna14, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lips wrote:
    Niestety odstawienie wit k nie pomoglo i maly znow sie prezyl od polnocy do 7 rano. Jeszcze jutro sprubuje mu nie podawac. Jak to nie pomoze to mam juz kupiony espumisan. Szkoda mi go strasznie jak widze jak sie meczy. Moze ktoras ma jeszcze jakis pomysl skad takie prezenie na kupke dokladnie od polnocy do 7 rano ?
    lips a kp czy mm? ja kp i u mnie pomogło zrezygnowanie z nabiału w diecie. Nie całkowicie bo masełko na kanapkę czy mleczka do kawy używam ale nic po za tym i Polka od wczoraj znów jest grzeczna. Pręży się jszcze czasem ale to już nie to samo marudzenie jest. Teraz już 2 godzinę mi śpi po tym jak skupciła się po łopatki :)

    7w3d 💔
  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wody odchodzą, skurcze sie zaczynają ale porodu nie widać... Lekarz powiedział ze moze to potrwać dobę zanim urodzę :-\

    Także ekspresowo nie będzie :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 10:38

    justyna14, Matleena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve_84 wrote:
    Hej Justyna! Dzięki ze pytasz :) jest dużo lepiej! Dzisiaj moge juz dotknąć piersi ;)

    A Ty jak ogarniasz dwójkę szkrabów?

    U nas noc nieprzespana. Brzuszek bolał i kupa nie chciała wyjsć. Suszarka poszła w ruch, dziecko sie uspokoiło a pozniej zasadziła piękne dwie kupy :)
    A w ogóle to nie myślałam ze kiedyś bede sie tak cieszyć jak zobaczę kupę dziecka :) jak to życie sie zmienia :)
    ja na razie mam męża w domu do 4 stycznia więc lajcik, gorzej będzie jak zostanę sama. Dziś jedzie na kilka godzin na spotkanie więc pewnie zajrzę do Was dopiero wieczorem, chyba że będzie mi jakoś wyjątkowo sprawnie z dwójką szło - w co niewierze :)

    Cieszę się, że lepiej już z zastojami bo to niebezpieczna sprawa na dłuższą metę.

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Hej hej :)
    Dzięki Justyna ze pytasz u nas nocka spoko mały po jedzeniu i północy spał do 5 i potem do 8:30 a teraz sobie grzecznie leży. Czekam na nastepne karmienie i idziemy na jakis spacerek :) mam nadzieje ze już bedzie lepiej u nas :)
    no to super:) widzę w końcu uśmiechnięte bużki w wiadomości, tzn mamusia też psychicznie już lepiej :) miłego spacerku :)

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilianna wrote:
    Wody odchodzą, skurcze sie zaczynają ale porodu nie widać... Lekarz powiedział ze moze to potrwać dobę zanim urodzę :-\

    Także ekspresowo nie będzie :-(
    pierwszy poród jest długi zazwyczaj także nic się nie martw, to norma. Staraj się odpoczywać puki ból jest znośny, zjedz coś smacznego , uzupełnij elektrolity. Trzymam kciuki, żeby się szybko rozkręciło :)

    7w3d 💔
  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na sali obserwacji, położne narzekają ze juz 7kobiet do porodu na dzisiaj. Męża do domu wyslali, bo niby nie ma na co czekać :-\

    Także leżę i czekam do następnego badania czy jest jakiś postęp...

    3i49p07wxglh0lzs.png
‹‹ 2224 2225 2226 2227 2228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ