Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Tak - w Katowicach. Musieliśmy się wyprowadzić z Rybnika przez konflikt z właścicielem domu. Nawet nie chce mi się tego komentować :( Przeprowadzka z małym dzieckiem na ręce ;/ No ale... plus jest taki, że teraz w końcu mieszkam w cywilizacji :)
    A gdzie w kato mieszkacie :)?

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    A gdzie w kato mieszkacie :)?

    Na trzech stawach.
    No właśnie dlatego pytałam gdzie spacerujecie, bo myślałam, że może gdzieś bliżej to byśmy kiedyś się razem wybrały poplotkować z wózkami :D

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Na trzech stawach.
    No właśnie dlatego pytałam gdzie spacerujecie, bo myślałam, że może gdzieś bliżej to byśmy kiedyś się razem wybrały poplotkować z wózkami :D

    Ale to wcale nie daleko :) autkiem na 3 stawy zajezdzam w 10 min :) zapakuje antka, wózek i możemy spacerować :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus czemu ja myślałam ze jesteś ruda :D?

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Madzisek Autorytet
    Postów: 1533 1149

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk mój taki osowiały jest już od wczoraj, je i śpi, dzisiaj posiedzial z półtorej Godziny tylko, ja posprzatalam, obiad zrobiłam, wyskoczyłam na zakupy do biedny a teraz na księdza czekamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 19:27

    1usap07w9hybl9h9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Ale to wcale nie daleko :) autkiem na 3 stawy zajezdzam w 10 min :) zapakuje antka, wózek i możemy spacerować :D

    Super! To czekamy na ładną pogodę i do boju! :D

    Acikk lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idwtp4.jpg

    Hej hej cioteczki antek do Was wola :D

    Madzisek, nick nieaktualny, Dżulia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Moniusia89, Piegus, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moniek90, nick nieaktualny, m@rzenie, Ola_45, Nadulka lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Super! To czekamy na ładną pogodę i do boju! :D
    Dokładnie :D Może jeszcze Moniek się skusi :D ? Albo Matleena :D ??

    nick nieaktualny, moniek90 lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 12:09

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Kika428 Ekspertka
    Postów: 227 453

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 01:06

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, rewelka, Moniusia89, Matleena, Piegus, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dżulia, m@rzenie, Nadulka lubią tę wiadomość

    Maksymilian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Dokładnie :D Może jeszcze Moniek się skusi :D ? Albo Matleena :D ??

    oooo:) A Matleena, Moniek gdzie mieszkacie dokladniej;> ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika od 38 faktycznie to goraczka,ale moze miec podwyzzszona przez to ze przegrzany a nawet od placzu,przynajmniej u nas z Gabrysiem tak bylo. A istnieja jakies przyczyny,ze moze miec goraczke? Katarek,czy podejrzenie jakiegos chorobska?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 13:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk ale ten Twoj Antek szczesliwy ostatnio!

    Acikk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika od 38 faktycznie to goraczka,ale moze miec podwyzzszona przez to ze przegrzany a nawet od placzu,przynajmniej u nas z Gabrysiem tak bylo. A istnieja jakies przyczyny,ze moze miec goraczke? Katarek,czy podejrzenie jakiegos chorobska?
    Tak poza tym to slodziak I pomyslec,ze taka kruszynka byla :)

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Acikk ale ten Twoj Antek szczesliwy ostatnio!
    O tak :D w końcu ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte wrote:
    Acikk a Ty powoli wprowadzalas nowe mleko? bo czytam wszędzie, że nie można od razu...
    Ja nic nie czytałam tylko trzymalam się zaleceń pani dr która zabroniła mi dawać mu innego mleka więc ja przeszlam od razu.

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja Moniek mieszka w rudzie śląskiej a matleena chyba w Jaworznie :)

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Kika428 Ekspertka
    Postów: 227 453

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati_zuzia wrote:
    Kika od 38 faktycznie to goraczka,ale moze miec podwyzzszona przez to ze przegrzany a nawet od placzu,przynajmniej u nas z Gabrysiem tak bylo. A istnieja jakies przyczyny,ze moze miec goraczke? Katarek,czy podejrzenie jakiegos chorobska?
    Tak poza tym to slodziak I pomyslec,ze taka kruszynka byla :)

    Charczy od urodzenia... Karate Ma caly czas wlasciwie, wogole to mam wrazenie jakby mial
    Zawalone zatoki Glownie przez to charczenie ale oczywiscie tu w anglii wszystko jest normalne I Nie zrobia mu zadnych badan, chce zamowic jakis inhalator I robic mu inhalacje moze to cos pomoze.. Jutro wogole mamy szczepienie takie pierwsze ale Nie pisze Na co Nie orientujesz sie moze Na co to moze byc I Czy bedzie mial jakies skutki uboczne po tym typu rozdraznienie? Czy jest to szczepienie z tych delikatnienszych? Masz racje juz sie kuleczka nam robi I rosnie w oczach :)

    Maksymilian
  • Moniusia89 Autorytet
    Postów: 330 309

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 13:44

    d69c20mmk9myteud.png
‹‹ 2307 2308 2309 2310 2311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ