Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zieloneoliwki wniosek ja pobierałam w MOPS-ie i tam tez sie oddaje. A z tym 1000zł jednorazowo to ja jeszcze dostałam, a nie wiem czy w tym roku jeszcze będzie skoro jest to 1000zł co miesiąc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alisss871 wrote:
    Przeszłam dziś na bebilon pepti i Adaś strasznie ulewa :( już trzeci raz i to tak solidnie... :( czy któraś też tak miała? przejdzie to? czy znowu czeka nas zmiana mleka :(
    u mnie mała tez ulewa. ja dodaje zageszczacz do mleka bebilon nutriton

  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZieloneOliwki wrote:
    a skąd pobieraŁAŚ i gdzie składałaś wniosek? w urzędzie, mopsie?
    Przy tym nowym becikowym przysługuje też to jednorazowe czy już nie?

    Wniosek zkładałam w najbliższym KRUSIE. http://www.krus.gov.pl/aktualnosci/dokument/artykul/zmiany-w-zasilku-macierzynskim-od-1-stycznia-2016-r/
    tu sa informacje

    Oprócz tego normalnie możesz się starać becikowe (jednorazowe 1000zł), poza tym jeśli jesteś ubezpieczona w Krusie to mozesz jeszcze złozyć wniosek o zwolnienie z opłacania składki na ubezpieczenie. Ale to musisz popytać w swoim urzędzie.

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik sliczne twoje modeleczki sa :) Kochana jestes dzielna a kazdy dzien bedzie latwiejszy najwazniejsze ze masz wsparcie meza i coreczki jestes silna i poradzisz sobie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik sliczne córeczki, mam pytanko czy te spodenki khaki są z Organic zoo? szukam takich w rozmiarze 62 i nie mogę trafić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My szczepimy:
    infanrix hexa - 6w1.
    PREVENAR 13 - szczepionka przeciw pneumokokom,
    ROTARIX - szczepionka przeciw rotawirusowi (2 dawkowa).

    A chciałabym jeszcze :
    NEISVAC-C - szczepionka przeciw meningokokom.
    Tylko od kiedy można szczepić na meningokoki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wniosku to jednak u mnie też już się pojawił. Jutro będę to ogarniać. Ale jeszcze w ubiegłym tygodniu nic nie było...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak w ogóle to mieliśmy szczepić jutro ale niestety młoda się rozłożyła - 38,3 gorączki:( Właśnie wrócilismy z izby przyjęć. :( Bidulka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala u nas ta szczepionke na menigokoki podaja w 12 tyg. i druga dawka ok roku 13 miesiaca.
    A co stwierdzili w szpitalu od czego ta goraczka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 22:47

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Jutro mąż pojedzie do mopsu się dowiedzieć. Wczoraj pobieraliśmy zaświadczenie o tym jednorazowym becikowym i nikt nam nie powiedział że są te drugie, ani nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myslicie kiedy normuje sie sen dziecka? Od 5 dni Irenka przesypia cale dnie, wyglada to tak:
    - 9:30-10 budzi sie po nocy z placzem ( bo nie dalam cycka na spiocha), zmieniam pieluszke, karmie, ogarniam ja po nocy no i ona zasypia znowu- co bym nie robila (spiewala, zabawiala)
    - O 11 juz spi, czasami wczesniej
    - O 15 budzi sie, zmieniam pieluszke, karmie
    - pod koniec jedzenia zasypia czyli ok 16
    - Ok 18 budzi sie i jest aktywna do 22-23, dopiero teraz mi zasnela.
    Przyznam ze wieczorami to ja sily za bardzo nie mam by sie nia zajmowac, wolalabym zeby rano byla aktywna i zasypiala na noc ok 20-21.
    Dodam ze w ciagu dnia nie usypiam jej, potrafi sama zasnac nawet na przewijaku czy macie, przekladam ja do lozeczka i spi.
    I pomyslec ze jeszcze tydz temu pisalam ze na rekach usypiam w ciagu dnia:-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 22:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa ile ja bym dała żeby moje dziecko tak funkcjonowało! :P
    Mój dzisiaj przespał w dzień na raty może ze 3 godziny, masakra...

  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dziś dość.. nie śpi od rana. Ja już bym dawno zasnela jakby mnie ktoś tyle bujal ale ona oporna jakaś. Pomyśleć, że była taka dobra..

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciamw wrote:
    Flakonik sliczne córeczki, mam pytanko czy te spodenki khaki są z Organic zoo? szukam takich w rozmiarze 62 i nie mogę trafić
    Z Z8 ;) ciuszki z NL. Zamawialam a potem tesciowa robila za kuriera jak przyjezdzala do PL;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 23:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile bym dała żeby mały spał cała noc ! Wiem wiem mam marzenia haha:D
    Mama-julka zgłoś się i przedstaw proszę Cie ja Macieja :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    My szczepimy:
    infanrix hexa - 6w1.
    PREVENAR 13 - szczepionka przeciw pneumokokom,
    ROTARIX - szczepionka przeciw rotawirusowi (2 dawkowa).

    A chciałabym jeszcze :
    NEISVAC-C - szczepionka przeciw meningokokom.
    Tylko od kiedy można szczepić na meningokoki?
    My szczepilismy za jednym razem wszystko. Meningokoki tez. Nam lekarze powiedzieli ze mozna od razu.
    Szczepilismy jak dziewczynki skonczyly 6tygodn . Tez wlasnie 6w1+rota+pneumo +meningo

    Zdrówkan dla Sary

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 23:22

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 12:10

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosiniakowe :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie musze sie pochwalic ze moje dziecko prawie z wagi nie spadlo, urodzil sie z waga 4240 a wczoraj bylismy na bilansie i po 6 dniach wazyl juz 4480:D tylko zas boje sie ze bedzie pulpecikiem niedlugo :P i moj tez ma buzie czerwona, polozna mowie ze to jeszcze hormony a doktor wczoraj powiedzial ze to ten toksyczny rumien czy jakos tak i ze do kilku dni samo ma zejsc

    moniek90, Matleena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • moniek90 Autorytet
    Postów: 1013 896

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja Polusia po szczepionce dostala goraczki :-( trzeba bylo podac czopek z paracetamolem. Na szczescie szybko spadla ale musze ja obserwować. Bidulka moja :-(

    Alicja dużo zdrówka dla Sarki :-* a co się dzieje?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgh371b3i8nmn1.png
‹‹ 2316 2317 2318 2319 2320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ