Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:11

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:11

    Nadulka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso tance na chrzcinach :D? No niezle :D

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus wrote:
    Ale cisza, czyżby wszystkie dzieciaczki dawały dzisiaj mamusiom w kość? ;)
    Możliwe, że już był ten temat, ale mam pytanie do mam kp. Jakie przerwy między karmieniami robią sobie Wasze maluchy? I czy można w ogóle to jakoś kontrolować? Mój w dzień je czasem nawet co godzinę, a w nocy budzi się co 2 godziny na jedzenie, albo nawet i częściej. Noce mam w połowie nieprzespane i się zastanawiam czy to mój pokarm jest tak niesycący, że musi jeść tak często czy je za mało czy co. :/ Albo może chodzi o to co ja jem? Nie wiem czy w ogóle da się wydłużyć ten czas? W dzień aż tak mi to nie przeszkadza, ale kurde, te noce są takie męczące :(

    Edit: dodam, że kontroluję jego ssanie i pilnuję, żeby jadł aktywnie a nie tylko "ciumkał" sobie i robił z cycka smoczek :P


    Wiekowo nasze maluchy są podobne więc się wypowiem. Nasz Dawidek w nocy przesypia juz 4-5 godzin, w dzień karmię na rządanie więc czasami jest to 2 godziny a czasami nawet juz dochodzi do 4 godzin (oczywiście jak śpi). Ale myśle że każde dziecko jest inne.

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wiem, że każde inne, byłam ciekawa jak jest u was. I tez sie zastanawiałam czy te godziny ulegały stopniowo zmianie czy ciągle jest tak samo. No chciałabym żeby spał ciągiem te 4-5 godzin, marzenie :D

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 13:33

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmię swoim pokarmem na żądanie i w dzień mała je co 2-3 h ale zdarzyło się i co godzinę, a w nocy przesypia 5-7h, budzi się na jedzenie i potem śpi jeszcze ok 4h. Z tym, że ja daję na noc i w nocy butelkę z odciągniętym moim pokarmem.

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez zamawialam z little frog i maja nawet darmowa dostawe to calkiem spoko:D ja bralam 4,6 bo moj tezet i tak twierdzi ze to pieniadze w bloto wyrzucone haha

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:11

    Matleena lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:11

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 13:33

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 03:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:11

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • stars2345 Autorytet
    Postów: 365 256

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 13:36

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 23:33

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas tez noce spoko. Karmienie sie rozlegulowalo bo jak Mloda pada o 22-23 to budzi sie tylko raz o 5, ciagnie ze 20-30 min i dalej spi do ok 9. A teraz przerwa na kupe byla ale sama zasnela :-)

    Piegus u Nas nocki zawsze byly spoko, jak mlodsza byla to musialam ja wybudzac. A zasypia przy cycku? I ile czasu ciagnie?

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Haha, mój trochę ceną podłamany, ale w końcu stwierdził, że i tak chcieliśmy kupić, więc mogę zamawiać. Przydałoby się jeszcze nauczyć porządnie motać.
    Mój się przekonał do chusty jak mu raz babka powiedziała że na ojców z dzieckiem w chuście laski lecą.

    A jaką Ty brałaś? Dalej się zastanawiam czy brać z bambusem czy zwykłą bawełnę. Z bambusem podobno łatwiej się dociąga, ale też szybciej się luzuje.

    A mój syn tak jak przewidziałam. Dał w dupę przez dzień i teraz 6,5h snu.

    Ja wolalam nie ryzykowac i wzielam bawelniana na sam poczatek bo podobno najlepsze:D no zobaczymy. Onyksowa bo wszystkie jakies kolorowe:D

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. My już wróciliśmy z Zakopanego.
    Inso gratuluję udanej imprezki;)
    Co do chust to ja mam z lenny Lamborghini tkane skośne krzyżowe.
    Dziewczyny śpią od północy. A ja czekam na nich już z mlekiem. Chyba ich ta podróż tak zmeczyla

    iNso87, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U taty prawie tak samo dobrze jak u mamy
    http://iv.pl/images/5047354699674804904.jpg

    A to taka obrazowa minka na brak natychmiastowego podania mleka
    http://iv.pl/images/8003585588806022370.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 23:02

    rewelka, Madzisek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iNso87, justyna14, Matleena, Nadulka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, m@rzenie, akira, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dżulia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus wrote:
    Ale cisza, czyżby wszystkie dzieciaczki dawały dzisiaj mamusiom w kość? ;)
    Możliwe, że już był ten temat, ale mam pytanie do mam kp. Jakie przerwy między karmieniami robią sobie Wasze maluchy? I czy można w ogóle to jakoś kontrolować? Mój w dzień je czasem nawet co godzinę, a w nocy budzi się co 2 godziny na jedzenie, albo nawet i częściej. Noce mam w połowie nieprzespane i się zastanawiam czy to mój pokarm jest tak niesycący, że musi jeść tak często czy je za mało czy co. :/ Albo może chodzi o to co ja jem? Nie wiem czy w ogóle da się wydłużyć ten czas? W dzień aż tak mi to nie przeszkadza, ale kurde, te noce są takie męczące :(

    Edit: dodam, że kontroluję jego ssanie i pilnuję, żeby jadł aktywnie a nie tylko "ciumkał" sobie i robił z cycka smoczek :P

    Piegus mam identycznie jak Ty, Ja staram się wydłużać jak mamrocze to nie wstaje od razu, wtedy on jest bardziej głodny i więcej je, ale w sumie nie ma reguły mi najdłużej spał 3 h ale to się zdarza od święta, a tak to co 2 a nad ranem i co 1,5 :\

    Mój od dwóch dni chodzi spać o 21:30 ( do tego jeszcze wrzeszczy konkret, ale nie wiem czy to nie spowodowane za duża ilością wrażeń zobaczymy jak dziś się uda ) a wcześniej cały czas cudnie po 20 i mogłam się wyspac, a tak teraz śpi 21:30 i na karmienie wstaje o stałej porze po 23:\

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik jak Ty robisz takie ładne zdjęcia? Mój Tobi jakoś mało fotogeniczny: \ ( po rodzicach)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
‹‹ 2348 2349 2350 2351 2352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ