Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Hahaha a poznajesz która to która?
    No jasne julka z lewej kasia z prawej nie można ich pomylić :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qurde mam tyle kiecek takich małych a do lata to one już dawno będą za małe... Jedynie do zdjęć się nadaja:P no ale były takie ładne te wszystkie sukieneczki
    Na razie nadal jesteśmy na rozmiarze 56-62

    U mnie już pierwszy okres po porodzie się skończył. Ciekawe czy teraz będą regularne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 19:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Czy to mało? 6razy na dobę i jeszcze dopajam woda
    Czyli w sumie wiecej pija. Moj mial ostatnio jakis kryzys i pil max 70-80 ale juz mu wrocil apetyt. Narazie same mleko bez dopajania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam dopajac ta woda bo u nas kupki były tylko raz na dzień a i zdarzyło się że nie było ani jednej w ciągu dnia a odkąd podaje wody to są po 2-3na dzien

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik dziewczynki sliczne ale jak dla mnie nie da sie ich pomylic :-) Kasieńka inne oczka i usteczka ma :-)
    A jakie piekne bransoletki maja :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Qurde mam tyle kiecek takich małych a do lata to one już dawno będą za małe... Jedynie do zdjęć się nadaja:P no ale były takie ładne te wszystkie sukieneczki
    Na razie nadal jesteśmy na rozmiarze 56-62

    U mnie już pierwszy okres po porodzie się skończył. Ciekawe czy teraz będą regularne

    Tak czytam ten wpis i myslalam ze o swoich kieckach piszesz i ze male beda bo Ty w ciazy :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nad ranem daję butlę 150 ml odciągniętego pokarmu i mała zjada. Z tym, że to jest po 5-6 godzinnej nocnej przerwie.

    Czy wasze dzieci maką często czkawkę? Nasza kilka razy dziennie.

    Ja mam nadzieję,że nie będę miała okresu póki karmię,chociaż tyle dobrego by z tego kp było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik ale fajna długa przerwa w karmieniu nocnym jest :) u nas max 6h raz przespał, tak to się budzi po 4h. Godzin stałych jeszcze nie mamy, ale tyle dobrego że wiem co ile jest głodny, to i tak łatwiej coś zaplanować. U nas jest raz dziennie kupa, a raczej kupsko porządne :)

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Marysia nie spi to zle a dzisiaj juz sie zaczynam bac ze cos jej jest :( najjadla sie odlozylam do lozeczka i dalej spi

  • Eve_84 Autorytet
    Postów: 344 340

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2016, 12:29

    l22ntv73ogvn473k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acik, ile Twój Antek waży?

  • Moniusia89 Autorytet
    Postów: 330 309

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 13:46

    d69c20mmk9myteud.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    Acik, ile Twój Antek waży?
    Już cale 5 kilo :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Martosza83 Autorytet
    Postów: 327 242

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Już cale 5 kilo :P

    Mój Antek tez całe 5 kg szczescia:)

    f2wlanlibm0fi1og.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martosza83 wrote:
    Mój Antek tez całe 5 kg szczescia:)
    Moj jest strasznie dlugi aż się boje jaki będzie kiedyś, juz niektórych ciuszkow na 62 nie umie dopiac na długość o.O

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podaję Delicol 5 kropelek do każdego jedzenia.

    Kubuś zjada 100ml co 3 godziny i wodę około 100 ml na dobę i robi 3 kupki.

    A pampersy cały czas jedynki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik, odstrojone Twoje księżniczki ;)
    Kasia jest chyba bardziej do tatusia podobna, a Julia do mamusi?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki mam pytanie. Nasza Nikola drugi dzien z rzędu- pod wieczór zaczynajac tak okolo 20:00 budzi sie tak jakby z bolem brzuszka po wieczornym karmieniu. Wczoraj nie spala i plakala az do 22:30. Prezy sie, płacze. Nie pomaga jej masaż, lezenie na brzuszku. Slychac ze gazy jej odchodza, kupki tez robi regularnie. Ja karmie ja tylko piersia. Powiedzcie czy to moga zaczynac sie u niej kolki? Bo w domu akurat nie mam nic zeby jej podac...
    Dodatkowo pojawila sie u niej czerwona wysypka na policzkach pod oczkami...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 21:00

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chichibi wrote:
    moja nie śpi od 7do 23 :D dziś wyjątkowo śpi od 16 :D

    CZyli pewnie nie mam się czym martwić, no ale wiecie jak to jest... Zawsze już się będziemy martwić o te nasze skarby :)

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatakacji wrote:
    Ja nad ranem daję butlę 150 ml odciągniętego pokarmu i mała zjada. Z tym, że to jest po 5-6 godzinnej nocnej przerwie.

    Czy wasze dzieci maką często czkawkę? Nasza kilka razy dziennie.

    Ja mam nadzieję,że nie będę miała okresu póki karmię,chociaż tyle dobrego by z tego kp było.


    To codziennie odciągasz aż tyle mleka? A czemu ściągasz a nie karmisz od razu piersią? MI tym moim laktatorem ręcznym całą noc schodzi żeby żeby 80 ml odciągnąć...

    atdc3e5eao0yqv5p.png
‹‹ 2361 2362 2363 2364 2365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ