Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie tak, że np Wasze dziecko płacze, nie możecie go ukołysać, ale weźmie go na ręce ktoś inny niż mąż np mama, babcia, ciocia itp i jest cisza, słucha i patrzy jak zahipnotyzowane? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 23:08

    wnidzbmhunwbroqa.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi$ia26 wrote:
    Moj wieczorami tylko rece i trzebaa bujac specjalnym sposobem inaczej nie da rady :D
    Haha specjalnym sposobem :D mojego też, u nas to skupianie to wręcz rytuał :P no ale coz w koncu jestem na urlopie :D

    Tak swoją droga... Chciałabym poznać tego co to coś macierzyńskiego nazwał URLOPEM co to kuwa ma z urlopem wspólnego :D? Zwiększenie etatu z jednego do trzech to taak, ale urlop :D? WTF :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, justyna14, nick nieaktualny, gosia mmr lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Oo jak było :P ? Jak zakładanie bolało? Dlugo trwało? Bo ja się też zdecydowałam ale musze czekac na okres który ma nadejść za jakies 2-3 tyg

    Edit: ale ten Twój gin ma godziny urzędowania :D ile placolas za wkładkę?

    O 20:30 miałam wizyte, bo byłam po wszystkich pacjentkach :D Nie byłam zapisana, bo miałam się pojawić 1wszego dnia okresu. Płaciłam 1200zł.

    Bałam się strasznie, więc przed wyjściem wypiłam na odwagę trochę wina :D Trwało to ze 2 minuty. Nie bolało NIC - ale chyba nie będę obiektywna przez te okoliczności :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 23:11

    Evka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha racja, urlop to to żaden. Moim zdaniem powinni do tego "urlopu" dawać pomoc domową i nianię w pakiecie!

    wnidzbmhunwbroqa.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evka wrote:
    A macie tak, że np Wasze dziecko płacze, nie możecie go ukołysać, ale weźmie go na ręce ktoś inny niż mąż np mama, babcia, ciocia itp i jest cisza, słucha i patrzy jak zahipnotyzowane? ;)

    No jasne :) mysle że wynika to z tego ze inni mają bardziej lajtowe podejscie i generalnie ich to wali czy uspokaja czy nirnbo zawsze przecież można oddać mamie :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    .

    Bałam się strasznie, więc przed wyjściem wypiłam na odwagę trochę wina :D Trwało to ze 2 minuty. Nie bolało NIC - ale chyba nie będę obiektywna przez te okoliczności :D

    Wiesz, trochę to jest pojecie względne :D mam iść najebana na zakładanie :D?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati_zuzia wrote:
    Suerte ktoras dziewczyna zamowila little frog,nie wiem czy to nie byla matlena. Mysle ze smialo mozesz zamawiac bo to tez dobra marka :)

    Ja tez z little frog i zadowolona jestem :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evka wrote:
    Hahaha racja, urlop to to żaden. Moim zdaniem powinni do tego "urlopu" dawać pomoc domową i nianię w pakiecie!
    Ten kto to tak nazwał napewno był facetem :D

    Evka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My urzedujemy u moich rodzicow- u sasiadow w mieszkaniu obok zapalila sie choinka od lampek i spalilo sie pol mieszkania az u Nas czuc wiec na dwa trzy dni u rodzicow jestesmy a chalupa sie wietrzy. Dobrze ze sasiaf z bloku obok zauwazyl dym bo inaczej nie wiem co by bylo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Wiesz, trochę to jest pojecie względne :D mam iść najebana na zakładanie :D?

    Rozluźniająca lampka wina jeszcze nikomu nie zaszkodziła :D

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Rozluźniająca lampka wina jeszcze nikomu nie zaszkodziła :D
    Zdecydowanie :D to bede musiała z mężem pochytac by mnie zawiózł bo nie prowadze po alkoholu :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urlop na zwiekszonych obrotach i tak to napewno byl facet kobiega by tak tego noe nazwala :)

    U nas jest najpierw bujanie polaczone z tanczeniem jam przysnie trzeba zwolnic tempo i przejsc na bujanie na boki a pozniej tylko lekkke kolysanie dla utrwalenia efektu i do lozka :)

    Acikk, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 23:41

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena, napisz coś więcej jak zrobiłaś trik z tym termometrem?

    wnidzbmhunwbroqa.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 23:41

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje dziecko właśnie- (nareszcie) padło po dwugodzinnym maratonie... Jadła i zasypiala a jak ja odkladalam to oczy jak 5zlotych i tak w kolko bite 2godziny :-\
    Moze pospi chociaz do 3:00 cobym sie zdrzemnela i "zregenerowala" przed kolejnym karmieniem...

    Ja tez zastanawiam sie nad wkładka. Nastepne dzidzi chce miec okolo 30stki, wiec by sie oplacalo zalozyc :-)

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 23:41

    Evka lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro chyba się przejdę po te "katatery", właśnie poczytałam i zobaczyłam jak to wygląda:) Może małej trochę ulży, bo też męczy się często z pierdzioszkami i kupkami.
    Dzięki za info :D

    Ja kiedyś podawałam czopek glicerynowy - to mój facet też nie chciał na to patrzeć - mimo, że mamy córkę.

    Matleena lubi tę wiadomość

    wnidzbmhunwbroqa.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 23:42

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte wrote:
    kurde podoba mi sie chusta Little Frog ale widze, ze Wy z jednej strony zamawiacie...

    Ja z little frog Zamawialam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
‹‹ 2376 2377 2378 2379 2380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ