Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 02:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alisss871 wrote:
    a tego to nie bralam pod uwage... chyba zapisze sie do pediatry jeszcze na jakas konsultacje, mam nadzieje ze nie wezmie mnie za jakąś przewrażlwiona wariatkę bo w tygodniu byłam u niego juz ze trzy razy :P

    P.S. boże jak mój adaś pięknie się uśmiecha, szkoda że robi to tylko podczas swojej króciutkiej drzemki :(
    Nie bierz do glowy co se lekarz pomysli. Mozesz i codziennie chodzic jak Cie cos martwi i niepokoi a on ma obawiazek Ci pomoc. Moj pediatra tez stwierszil ze jestem przewrazliwiona ale mu wygarnelam ze dla niego maly to tylko pacjent a dla mnie moje pierwsze dlugo wyczekiwane dziecko wiec niech se daruje zbedne uwagi. Poskutkowalo ;) bedzie dobrze, wkoncu znajdziecie wyjscie i Wasz maluszek bedzie pogodnym brzdacem.
    Pchelkaa wrote:
    My urzedujemy u moich rodzicow- u sasiadow w mieszkaniu obok zapalila sie choinka od lampek i spalilo sie pol mieszkania az u Nas czuc wiec na dwa trzy dni u rodzicow jestesmy a chalupa sie wietrzy. Dobrze ze sasiaf z bloku obok zauwazyl dym bo inaczej nie wiem co by bylo.
    O kurcze to faktycznie niebezpiecznie. Dobrze ze udalo sie w czas zareagowac.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 02:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:35

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 04:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antek jak juz przegrał walkę to spał 5 godz :) właśnie się stołuje a ja bym taak chciała zeby jeszcze pospal chociaż do 7... :P

    nick nieaktualny, Matleena lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje mamusie ! Polecicie mi z allegro jakis fajny kocyk bawełniany dla maluszka ? Te kocyki minky są bawełniane? Bo jak juz mówiłam antek zasypia w owijce zbkoca ale koc 100% poliester przez co mały mi się zgrzewa w nim :/
    Podrzuccie cos sprawdzonego prosimy :)

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez ppbidka moj pospal 6 godzin a nawet prawie 7 godz niedawno skonczyl poczestunek i teraz zasypia jak nigdy takze moze zaraz uda mi sie polozyc :)

  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam takich przerw...przynajmniej możecie troche sie przespac w miare normalnie. U mnie budzi sie co 2,5godziny takze szalu nie ma :-\

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 23:42

    nick nieaktualny, justyna14, Ola_45, nick nieaktualny, gosia mmr, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akira wrote:
    Justyna, dobry ten wasz dermatolog? Bo ja pilnie potrzebuje z Ala pojsc do dermatologa wlasnie i szukam kogos sensownego.
    pracuje w międzylesiu w CZD, my dostaliśmy namiary z polecenia, zobaczymy efekty po kuracji. Mówiła sensownie a czy pomoże to moge za jakiś czas napisać. My byliśmy u dr Chrupek

    akira lubi tę wiadomość

    7w3d 💔
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Tobi dziś pierwszy raz przespał 3,5 h ciągiem!!! Szaleństwo!!! Po 2 h usypianiu :)

    Lilianna wiem co czujesz... Mój też normalnie to max 2,5 h, i marzę żeby przespał chociaż 4 wtedy można się już wysłać :) teraz znowu na cycu i jak dobrze pójdzie to do 11-12 może nie spać :p ale mama ma dobry humor więc na pewno coś się spieprzy :)

    My używamy dady i pampersow na zmianę, na noc dady by nie wytrzymały, młody dużo sika, kupilam też babydream ale to 3 bo w promocji były i jeszcze nie używałam.

    Acikk minky to takie polarowe jest więc może być gorąco Antkowi.

    Matleena lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Haha specjalnym sposobem :D mojego też, u nas to skupianie to wręcz rytuał :P no ale coz w koncu jestem na urlopie :D

    Tak swoją droga... Chciałabym poznać tego co to coś macierzyńskiego nazwał URLOPEM co to kuwa ma z urlopem wspólnego :D? Zwiększenie etatu z jednego do trzech to taak, ale urlop :D? WTF :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ea4e414de80b.jpg

    :) tak mniej więcej to u Mnie wygląda : URLOP :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 07:41

    rewelka, Acikk, nick nieaktualny, Moniusia89, Ola_45, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7w3d 💔
  • akira Autorytet
    Postów: 484 296

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    pracuje w międzylesiu w CZD, my dostaliśmy namiary z polecenia, zobaczymy efekty po kuracji. Mówiła sensownie a czy pomoże to moge za jakiś czas napisać. My byliśmy u dr Chrupek
    dzieki! Czy dlugo czekalas na termin w czd czy byliscie prywatnie? Bo patrze w sieci i nie widze, by gdzies prywatnie przyjmowala

    ex2bqtkfnrconmdf.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi Justyna dokładnie ;)

    Jejku antek spał od 23-4 i potem bez marudzenia od 5 do teraz, coz za szaleństwo ze strony mojego syna !!!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, justyna14, Matleena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ea4e414de80b.jpg

    :) tak mniej więcej to u Mnie wygląda : URLOP :)

    jeszcze tylko brakuje siat z zakupami :D

    justyna14 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evka wrote:
    Matleena, napisz coś więcej jak zrobiłaś trik z tym termometrem?

    Moja pediatra mówiła, że powinno się wsadzić końcówkę termometru do pupy i nacisnąć nią na dolną ściankę odbytu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 08:11

    Matleena lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co tak pieczecie o tym termometrze... :D ale nie wkladacie tych bez dotykowych :D? Haha taki głupi żart :P

    Mnie to jakos przeraża wolę jednak czopka :D

    nick nieaktualny, Moniusia89, Ola_45, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Matleena lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:35

  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A spotkałyście się może z karmieniem przez sen ? Ja o tym pierwszy raz czytałam w książce "zaklinaczka dzieci" i to olałam, ale wczoraj nasz pediatra sam zasugerował ze spokojnie można karmić przez sen. Że czasem dziecko bardzo mocno śpi i wtedy odrchy mu sie wyłączają, ale poza tym że powinno się udać.

    Nawet spróbowałam: Mimo że podrażniałam mu policzki i wargi to nie chciał ciągnąć ani z piersi ani z butli (odciągnięte mleko). Próbowałyście może?

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lips ją wczoraj Antka karmilam przez sen bo przespał czas jedzenia a musieliśmy jechać do gina i nie mogłam tyle mu dać czekać :D zjadł 60 ml i spal dalej nawet mu się nie odbiło :)

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:35

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akira wrote:
    dzieki! Czy dlugo czekalas na termin w czd czy byliscie prywatnie? Bo patrze w sieci i nie widze, by gdzies prywatnie przyjmowala
    przjmuje prywatnie też tam, tylko w przychodni - kolmed - znajdz stronę www i tam jest nr telefonu.na nfz mamy skierowanie ale nie udało mi się dodzwonić w ogóle.

    akira lubi tę wiadomość

    7w3d 💔
‹‹ 2377 2378 2379 2380 2381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ