Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja mam pytanko bo karmimy chyba tym samym mlekiem ( nan ha) czy Twoja Sarka też jak puści bączka to nasz ochotę otworzyć wszystkie okna haha nie wspominając o kupie :D

  • Eve_84 Autorytet
    Postów: 344 340

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2016, 12:29

    l22ntv73ogvn473k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też już na "3" jesteśmy bo mój bąbelek to taka mała pyza. Na szczepieniu w środę 6400 ważyła.
    Ja już jej muszę dawać na noc troszkę kleiku do mleka ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Eve_84 Autorytet
    Postów: 344 340

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2016, 12:29

    l22ntv73ogvn473k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkkaa wrote:
    Alicja mam pytanko bo karmimy chyba tym samym mlekiem ( nan ha) czy Twoja Sarka też jak puści bączka to nasz ochotę otworzyć wszystkie okna haha nie wspominając o kupie :D

    Daj spokój :D Mam to samo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmienię trochę temat, czy któraś Mama ćwiczyła z mel b? bo ja zaczęłam, ale nie wiem czy raz dziennie wystarczy zrobić te 10 minutówki na brzuch, pupę i pośladki, czy te 10 min to jedna seria i trzeba to kilkakrotnie powtórzyć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 19:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Daj spokój :D Mam to samo :D
    Mały tak daje czadu ze czasami mam wrażenie ze ludzie myślą ze to ja haha no bo gdzie miesięczne dziecko :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatakacji wrote:
    Bulisia gratulacje !
    Ja czytam wszystkie rady i niektóre pomagają akurat mojemu dziecku.
    Śliczne te nasze dzieciaczki.
    Matleena Tymek chłop jak dąb, wygląda na więcej niż miesiąc.

    Czy któreś z dzieciaczków ma szorstką i suchą skórę na buzi i główce? My mieliśmy najpierw krostki jak trądzik niemowlęcy a teraz są czetwone szorstkie poliki i skóra się łuszczy.


    U nas jest coś takiego. Najpierw było na skórze głowy a teraz jest na policzkach. Z takich małych pryszczyków zrobiły się suche szorstkie placki. Lekar kazał odstawić produkty mleczne. Faktycznie jak wpisałam w google "skaza białkowa" to te zmiay na twarzy są podobne. No ale narazie odstawiłam mleko itp i obserwujemy czy coś się zmieni.

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi, ja pisałam właśnie że Kuba nie chce spać chyba na twardym i śpi na kołderce. Ale u Ciebie może to być inny problem- gondola jest węższa i mały może czuć się bezpieczniej niż w dużym łóżeczku :)

    Acikk, u mnie nie da rady tak owinąć bo jest ryk jakbym go ze skóry obdzierała :P

    Wiecie jaki odwaliłam numer? Poszłam z tym odparzeniem do przychodni dla dzieci chorych... dostałam zjeby a nawet nie pomyślałam że mogę iść na stronę dla dzieci zdrowych. Myślałam że tam się chodzi tylko na jakieś kontrole albo szczepienia. Będę miała wyrzuty symienia jak mały się rozchoruje... :(
    Dostaliśmy receptę na maść robioną i mamy zmienić pieluchy na "Pampers premium care" a też mam zapas :| Dlaczego akurat na te?

    Ponowię pytanie- kiedy Wasze dzieciaczki zaczęły przesypiać noce?
    Czy którejś mamie wydaje się jeszcze że kości dziecka chrupią?

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Daj spokój :D Mam to samo :D
    NIE ! Nie wiecie co jest po bebilon pepti :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się, po kupie trzeba się ewakuować!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwki moj też się drze jak go owijam :D ale jednak po czasie się wycisza w ten sposób chociaz w sumie to może nie tak ze się drze jak go owijam tylko owijam go jak się drze :D Bo jak się nie drze to go nie owijam :P teraz leży na macie i zaś wali kilometry :D

    A co do nocy to u nas dopiero od ok 2 tyg zaczyna się układać tak że każda nocka wygląda podobnie - spanie od 22/23 do 4/5 a potem jeszcze ok 2 w porywach 3 godziny spania :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZieloneOliwki, mój jeszcze nie przespał żadnej nocy bez karmienia, a 29 będzie miał dwa miesiące, ale ja karmię piersią, więc tak szybko nie spodziewam się pełnej przespanej nocy ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZieloneOliwki wrote:
    Zgadzam się, po kupie trzeba się ewakuować!!
    Gazmaska na twarz a pamper najlepiej od razu przez okno wywalić bo nawet zapakowany w osobny worek wali w całym domu :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi znowu wyszedł hemoroid a tak mi sie ładnie zagoilo to po porodzie w sumie samo a cala prawie ciążę sie z tym meczylam a teraz znowu kurwa i boli bardziej niż Szycie po porodzie chodzę i jecze caly dzień :/ nawet nie umiem sie dotknąć by posmarować tak cholernie boli :/

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi wyszedł hemoroid kilka dni temu i to po cesarce... :|

    Ja się nie mogę doczekać aż Kuba zacznie przesypiać chociaż pełne 4 godziny, ile bym mu żarcia nie zrobiła to się budzi co 2,5-3 i płacz od razu.

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwki a jesteś pewna że płacze z głodu ?? Może za dużo go karmisz ? Po czym wnosisz ze jest głodny ?

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 19:19

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 19:23

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZieloneOliwki wrote:
    Megi, ja pisałam właśnie że Kuba nie chce spać chyba na twardym i śpi na kołderce. Ale u Ciebie może to być inny problem- gondola jest węższa i mały może czuć się bezpieczniej niż w dużym łóżeczku :)

    Acikk, u mnie nie da rady tak owinąć bo jest ryk jakbym go ze skóry obdzierała :P

    Wiecie jaki odwaliłam numer? Poszłam z tym odparzeniem do przychodni dla dzieci chorych... dostałam zjeby a nawet nie pomyślałam że mogę iść na stronę dla dzieci zdrowych. Myślałam że tam się chodzi tylko na jakieś kontrole albo szczepienia. Będę miała wyrzuty symienia jak mały się rozchoruje... :(
    Dostaliśmy receptę na maść robioną i mamy zmienić pieluchy na "Pampers premium care" a też mam zapas :| Dlaczego akurat na te?

    Ponowię pytanie- kiedy Wasze dzieciaczki zaczęły przesypiać noce?
    Czy którejś mamie wydaje się jeszcze że kości dziecka chrupią?

    Ja używam teraz premium care i bardzo sobie chwalę. Są mięciutkie w porównaniu do zwykłych zielonych. Zielone miałam na samym początku to w porównaniu do tych beżowych premium care sa jak karton :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 2399 2400 2401 2402 2403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ