Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Noworodka nie można przyzwyczaić do noszenia, bo to by było jak wyłowić z morza rybę i przyzwyczajać ją do wody.
    Noworodek jedyne co zna, to noszenie, kołysanie i spanie z mamą. On już jest do tego przyzwyczajony, bo nigdy nie miał inaczej.” <3

    m@rzenie, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ola_45 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez wole tkana ta co mam teraz :) elastyczna lezy narazie w szafie :) moze kiedys sie przyda jak sie skusze nosic dwoch naraz :)
    Marzenie jesli chodzi Ci chodzi o te Azimi to sa tkane ale w wiekszosci wypadkow splotem prostym, choc niby maja i skosno krzyzowym,ale pewnie dlatego sa tanie bo to splot prosty.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniusia89 wrote:
    Dziewczyny macie jakiej pomysly na walentynki? Nie mam pojecira co mogę kupić mężowi.
    Może test ciazowy? Ale by było zaskoczenie. Taki żarcik.

    Marzenie jakimi szczepilas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 19:05

    Acikk, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • m@rzenie Autorytet
    Postów: 879 742

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati_zuzia wrote:
    no ja tez wole tkana ta co mam teraz :) elastyczna lezy narazie w szafie :) moze kiedys sie przyda jak sie skusze nosic dwoch naraz :)
    Marzenie jesli chodzi Ci chodzi o te Azimi to sa tkane ale w wiekszosci wypadkow splotem prostym, choc niby maja i skosno krzyzowym,ale pewnie dlatego sa tanie bo to splot prosty.
    No właśnie o te mi chodziło ;-) Doczytałam już na innej aukcji, że to splot prosty... chciałabym spróbować, ale boję się, że wydam kupę kasy a Asia będzie miała gdzieś to chustowanie ;-)
    Mama julka ja szczepiłam 5 w 1- pentaxim, Prevenarem na pneumokoki, rotateg na rotawirusa no i euvax na żółtaczkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 19:06

    3i499vvjv3ex36x6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m@rzenie wrote:
    No właśnie o te mi chodziło ;-) Doczytałam już na innej aukcji, że to splot prosty... chciałabym spróbować, ale boję się, że wydam kupę kasy a Asia będzie miała gdzieś to chustowanie ;-)
    Mama julka ja szczepiłam 5 w 1- pentaxim, Prevenarem na pneumokoki, rotateg na rotawirusa no i euvax na żółtaczkę.


    Zazwyczaj dzieci lubią ;) nawet jeśli denerwują się na początku ;) mój np zazwyczaj placze jak go wiąże, ale jak już jest opatulony to się uspokaja ;)

    Podobno Little Frog mają chusty miękkie od nowości :) a te z outletu wcale nie są gorsze, podobno nie da się nawet zauważyć żadnych zaciągnięć itp ;)

    m@rzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenie to u nas są te same. póki co szczepimy darmowymi plus te rota itd.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-julka wrote:
    Marzenie to u nas są te same. póki co szczepimy darmowymi plus te rota itd.


    My też szczepiliśmy darmowymi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia moj wazyl tydzie temu 5200 i 61 cm mial :)A jak ubieracie dzieciaczki na zakupy o nie moge tego opanowac i wydaje mi ske ze mu za goraco ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia my jak idziemy do zamknietego centrum to ubietam go w krotkie body I pajaca lub jakies wdzianko. Kombinezon zawsze mam w torbie na wszelki w. Do samochodu tez mu nic wiecej nie zakladam jak go mamy przeniesc to kocykiem grubszym go nakrywam I zdejmuje juz w srodku,bo nagrzany wczesniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi$ia26 wrote:
    Madzia moj wazyl tydzie temu 5200 i 61 cm mial :)A jak ubieracie dzieciaczki na zakupy o nie moge tego opanowac i wydaje mi ske ze mu za goraco ??


    no to mój przedwczoraj 4300 i 54cm

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 08:42

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matlena a coz to za zawirowania były :) ?

    A moj antek też chyba ma znowu ten skok bo dziś taki marudny nic mu nie pasilo caly dzień nawet w kąpieli płakał chyba pierwszy raz po kapieli nagle odleciał ledwo go z łazienki wynioslam, zjadł na spiocha i nagle zaczął znowu płakać :|
    Teraz mamusia leży w wannie a mezyk siedzi z rolada z nadzieniem antosiowym ale słyszę ze nadzienie caly czas miauczy :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ola_45 lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Moniusia89 Autorytet
    Postów: 330 309

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    F

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 13:50

    d69c20mmk9myteud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj za to po jedzeniu przykleil sie do mnie jak leniwiec do barierki ,zlapal za koszule i spi w najlepsze sluchajac mego serduszka <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, chodzimy na ta rehabilitacje i tak mi serce sciska bo tam cwiczy tyle maluszkow z zespolem downa, czy rozszczepem kregosłupa, autyzmem :(....one tak strasznie tam krzycza, placza a Franek sie denerwuje, zaciska raczki....ale dzielnie cwiczy, robi postepy, a ja codziennie dziekuje ze jest praktycznie zdrowiutki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk hahah roladka zawinieta z nadzieniem Antkowym powalilas mnie tym tekstem :P Moja roladka tez juz zawinieta i spi choc przy jedzeniue marudny byl jak niewie. :/

    Megi dzielny twoj Franus jest pokazuje jaki z niego silny chlopczyk :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia26 tak jak kazda z nas jestem wrecz zafascynowana moim maluchem, który tak szybko sie rozwija, codziennie czyms zaskakuje, ten czas tak leci a ja nie nadazam sie tym wszystkim cieszyc ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi oj tak jest się z czego cieszyć :) Twój Franio to cudny chłopak i napewno niedługo nie będzie sladu ze urodził się za wcześnie :) jeszcze przegoni inne "terminowe" dzieciaczki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie czas ucieka przez palce gdzie te nasze male kruszynki co sie dopiero urodzily na samo wspomnienie porodu i pierwszych chwil spojrzen przytulenia lza sie w oku kreci :)

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ja jak mysle o porodzie to mam wrażenie ze mi się to przysnilo a jak patrzę na zdjęcia Antka co maz zrobił jak go wazyli i mierzyli to szok !!!
    A jak mi go przywieźli w tym wozeczku powiązanego tym sznurkiem i był takim malutkim rolmopsikuem a teraz już taka duża rolada z niego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 22:11

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
‹‹ 2429 2430 2431 2432 2433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ