Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka a ile magnezu lykasz i jaki masz ten magnez ? Ja lykalam od 4 do 6 tabletek dziennie przy skurczach łydek a miałam magneB6 ponoć najlepszy. Może za mało bierzesz tego magnezu.

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie potrzebuje kupić kieckę na wesele i nie wiem gdzie . Najchętniej kupiłabym przez neta tylko żeby jakaś sprawdzona firma była. Polećcie coś. Chciałabym coś raczej długiego, dopasowanego do tali a potem lekko rozkloszowane coś w stylu litery A. Albo coś w kolanko ale wtedy bardziej dopasowane , żadnych rozkloszowanych bo będę wyglądać jak wańka stanka.

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sieciowki już przejrzałam i nic nie znalazłam.

    7w3d 💔
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Natalka a ile magnezu lykasz i jaki masz ten magnez ? Ja lykalam od 4 do 6 tabletek dziennie przy skurczach łydek a miałam magneB6 ponoć najlepszy. Może za mało bierzesz tego magnezu.
    Lykalam 2xdziennie. Teraz bede brala 4x magne b6

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 20:31

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamiętam że brałam 3x2 magne b6 i jeszcze mi ginka mówiła że w razie czego to miałam brać nospe.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.zalando.pl/wal-g-sleeveless-maxi-suknia-balowa-black-wg021c06s-q11.html?size=42 cos takiego mi sie podoba tylko do tej to bez stanika a to u mnie teraz nie przejdzie ale jakby inne plecy miała to juz bym zamawiała

    7w3d 💔
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna piekna ta kiecka i cena tez ok.
    A jakby biustonosz taki samonosny? Ja jak karmilam to nie nosilam zadnych wkladek laktacyjnych ani nic wiec u mnie bylo niemal normalnie

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Justyna piekna ta kiecka i cena tez ok.
    A jakby biustonosz taki samonosny? Ja jak karmilam to nie nosilam zadnych wkladek laktacyjnych ani nic wiec u mnie bylo niemal normalnie
    Piękna na modelce :-) nie wiem jak ja bym wyglądała a nie mogę znaleźć sklepu stacjonarnie żeby przymierzyć. Bo i ja muszę stanik bo ja wkładki laktacyjne mam non stop w staniku inaczej przemilczanym wszystko :-)

    7w3d 💔
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna - sukienka bardzo ładna ale fakt że z tym stanikiem będzie problem. Na wesele idziecie sami?

  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna-piękna ta sukienka!! ale faktycznie, ze stanikiem kłopot, chyba że jakiś z ładnym koronkowym wykończeniem by był; to by nie przeszkadzało.

    Dostałam w nocy @:(

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka :( Buuuu. Trzymam kciuki za ten cykl:) zastanawiam się wlasnie czy to brązowe plamienie nie bedzie zwiastować @. Bo to u Ciebie bylo dobrze pamiętam? Ale juz nie chciałam pisac,żeby nie wywołać wilka z lasu.
    Mam Tobie na kiedy teraz testowanie wpisać?

    Justyna sukienka piekna:))) taka kobieca i seksowna naprawde. Ale chcesz iść w czarnej? Ja wiem,ze czarna nas wyszczupla:d

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 to trzymam kciuki za ten cykl!
    dobrze liczę, że łącznie ze mną 4 forumki się starają?

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na szczęście jakoś nie byłam straszliwie nakręcona i mega się nie przejęłam. Zdawałam sobie sprawę że to raczej średnio mozliwe żeby w pierwszym cyklu starań się udało. Dla mnie te plamienia były dziwne bo nigdy tak nie miałam. Musi się widać organizm przyzwyczaić że chce zajść w ciąże.
    Inso- następne to chyba koło 9/10 września.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://hollywooddream.pl/pl/5-sukienki#/cena-36-329

    Justyna zerknuj moze tu. Jest cos fajnego ale chyba za krotkie. Dla szpuplych dxiewczyn 165cm jest duzo, ja jestem wysoka i na mnie wiekszosc sukienek jest za krotka, kupilam w pazdzierniku jedna za prawie 300zl. Granatowa z koronki ale rozkloszowana i musze ja sprzedac bo na mnie ma za krotkie ramiona, uciska mi pod pacha a dekolt powinien zejsc nizej. Ale w sklepie tego tak nie widac jak chwile sie przymierzy

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka przykro mi :(
    Czarna na wesele może być, moze biała nie ale czarna czemu nie :) Wazne zeby sie dobrze czuć :) I rzeczywiscie moze stanik z jakimś ładnie wykonczonym tyłem?
    Albo są staniki z mozliwoscia wymiany paseczka z tylu na przezroczysty, albo od razu z takim paskiem

    Moja siostra kupila w Triumph (rok temu? Albo wiecej) taki prosty gladki stanik czarny, z tylu miał pasek przezroczysty silikonowy jak te ramiaczka wymienne. Fajna sprawa :)

  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    281rho8.jpg

    justyna14 lubi tę wiadomość

  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Zdjecie z internetu dla przykładu

  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne staniki są w intimissimi mają tak cudowne koronkowe wykończenia ze aż szkoda je zakrywac:p hehe

    201512131765.png

    201909081765.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    https://hollywooddream.pl/pl/5-sukienki#/cena-36-329

    Justyna zerknuj moze tu. Jest cos fajnego ale chyba za krotkie. Dla szpuplych dxiewczyn 165cm jest duzo, ja jestem wysoka i na mnie wiekszosc sukienek jest za krotka, kupilam w pazdzierniku jedna za prawie 300zl. Granatowa z koronki ale rozkloszowana i musze ja sprzedac bo na mnie ma za krotkie ramiona, uciska mi pod pacha a dekolt powinien zejsc nizej. Ale w sklepie tego tak nie widac jak chwile sie przymierzy
    To ja mam 175 więc też będą za krótkie :-)

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso jak tam u Ciebie?

    My dziś w miarę dobra nocka.
    Zastanawiam się tylko jak ja ogarnę trójkę przez dwa tygodnie sama od 8 do 17. Oby do września. Poli już powoli wyprawkę kończę kompletować. Brakuje mi piżamki , pościel zamówiłam, kapcie kupiłam im na wyprzedażach w h&m i adidaski dla Poli bo stare już zdarlam. Jedyne co to z rozmiarem majteczek nie trafiłam bo są za luźne :-/ muszę chyba po bieliznę wybrać się do Pepco.

    A jak u Was przygotowania do przedszkola? Od dziś chyba zaczniemy naukę samodzielnego jedzenia zup i innych z łyżeczki, bo obiadki ładnie zjada a zupkami zawsze karmię, ale czas chyba żeby zaczęła sama. Wszędzie jedzą same?

    7w3d 💔
‹‹ 3214 3215 3216 3217 3218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ