X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Wiecie co idę zaraz do fryzjera bo nie byłam od lipca. Już te włosy długie i ciężkie i przyklapniete są. Zaraz teściowa przyjedzie do dzieci.
    No i nie mogę iść na luzie bo mam mega stresa. Od 6.20 Szymek wymusza wszystko płaczem, już 3 dzień. Chce bajkę i płacze, nie chce kaszki też płacze. Do tego kaszle i mam mega katar. Od jakiegoś czasu gada że go boli głowa, że słabiej widzi. Ale potem przechodzi.
    W lutym byłam z nim u okulisty i jest ok. W poniedziałek zabiorę go do lekarza i niech mi wypisze skierowanie do laryngologa bo może od zatok boli go głowa i na tomografię głowy.

    Chciał się położyć ale dostał syropek przeciwbólowy i mu się polepszyło. Krzątam się po kuchni i coś cicho. Zaglądam do pokoju a on zaciągnął rolety w pokoju, położył się i śpi. Boże jak mi go szkoda. A jak ma guza w mózgu?
    kochana nie wymyślaj tylko trzymaj sie faktów. ja to nie słyszałam żeby dzieci głowy bolały albo żeby to komunikowałay same z siebie więc sobie przypomnij kiedy ktoś w domu z Was coś podobnego mówił, bo pewnie taka przyczna tego jego bólu. tak podejrzewam. u mnie często dzieci dzien dwa czy nawet tydzień po potrafią powedzieć to co my dorosli :) ale badania zrób dla świętego spokoju i pewności, że wszystko ok. no i pochwal się włoskami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 14:15

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Lena mi mówi, że ja głowa boli jak jest chora. Może nie tak dosłownie.. po prostu mówi, że ja tu boli i pokazuje na głowę.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.. bardzo szybko zleciało mi te 2 miesiące. Ogólnie tak mi czas ucieka..dopiero był poniedziałek, już jest piątek. A jeszcze jak jest pogoda to wogole.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zwolenniczką szczepień. Uważam, że właśnie powinno to być brane pod uwagę przyjmując dzieci do przedszkola czy szkoły. Przez takie osoby wracają do nas choroby, których już dawno u nas nie było. Choćby Odra.
    Ostatnio Pani dr opowiadała jak to jednej Pani córka miała mieć jakąś operację i nawet tej zoltaczki nie chciała zrobić.. bo większe zło to szczepionka. No masakra.
    A moja szwagierka jak to twierdzi "Tym razem była mądrzejsza i przy porodzie drugiego dziecka miała już oświadczenie, że nie chce szczepic dziecka.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do nas dzisiaj znajomi przychodzą i pół dnia szukałam wszystko:) teraz mąż bawi się z Ola a ja sobie leżę a mała szaleje w brzuchu:)

    Aneczka86, justyna14 lubią tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Ja jestem zwolenniczką szczepień. Uważam, że właśnie powinno to być brane pod uwagę przyjmując dzieci do przedszkola czy szkoły. Przez takie osoby wracają do nas choroby, których już dawno u nas nie było. Choćby Odra.
    Ostatnio Pani dr opowiadała jak to jednej Pani córka miała mieć jakąś operację i nawet tej zoltaczki nie chciała zrobić.. bo większe zło to szczepionka. No masakra.
    A moja szwagierka jak to twierdzi "Tym razem była mądrzejsza i przy porodzie drugiego dziecka miała już oświadczenie, że nie chce szczepic dziecka.
    to jest jakiś dramat. Rozumiem, że to żona Twojego brata tak? A brat ma takie same przekonania? Czy oni nie widzą co się na świecie dzieje?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wrócę jeszcze do tych skarpetek złuszczających i stop. Kupicie taki krem. Ja mam go już dość długo ale używam jak to ja bardzo sporadycznie. Ostatnio miałam suche pięty i zaczynały mi robić się rowki wzdłuż. Jeszcze nie pękały. Po jednym smarowaniu inna piętą. Po dwóch już jak u niemowlaka. Polecam :-D

    2n69qm8.jpg

    justyna14 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Dziewczyny wrócę jeszcze do tych skarpetek złuszczających i stop. Kupicie taki krem. Ja mam go już dość długo ale używam jak to ja bardzo sporadycznie. Ostatnio miałam suche pięty i zaczynały mi robić się rowki wzdłuż. Jeszcze nie pękały. Po jednym smarowaniu inna piętą. Po dwóch już jak u niemowlaka. Polecam :-D

    2n69qm8.jpg
    dzięki , dzis kupie jak znajde i testuje :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i ja też sobie zakupie. Justyna A jak Twoje stopy po skarpetkach?

    A może ktoś poleci dobry krem i peeling do suchej cery? Po porodzie mam mega sucha skórę 😔

    A ja od 7.30 tryndam Laure A reszta domowników dzięki mnie jeszcze śpi 😁

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    O i ja też sobie zakupie. Justyna A jak Twoje stopy po skarpetkach?

    A może ktoś poleci dobry krem i peeling do suchej cery? Po porodzie mam mega sucha skórę 😔

    A ja od 7.30 tryndam Laure A reszta domowników dzięki mnie jeszcze śpi 😁
    bez rewelacji. Więcej się umęczyłam z tych obłażeniem ze skóy przez tydzień niż to warte. ja mam na stopach po ciąży dwa odciski brzydkie i tego chce się jakoś pozbyć, bo w ciąży zmienił się srodek ciężkości i takie mi się zrobiły odciski i teraz jakoś nie schodzą :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 09:40

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    O i ja też sobie zakupie. Justyna A jak Twoje stopy po skarpetkach?

    A może ktoś poleci dobry krem i peeling do suchej cery? Po porodzie mam mega sucha skórę 😔

    A ja od 7.30 tryndam Laure A reszta domowników dzięki mnie jeszcze śpi 😁
    Ja nie spałam od 3 do 5.20 bo Pola nie mogła usnąć. Potem wstała o 6. Dlatego jak poszła spać o 8 to się zdrzemnrlam pół godziny z nią. Ale spać mi się chce dalej...

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśmy siedzieli ze znajomymi do 2:30! Masakra... Ola wstała i tak nieźle bo o 8... Mąż sie teraz położył. Powiedział że za 2h mam go obudzić i się zamienimy;) haha

    Ola dostała pel i zabawek po córce mojej koleżanki i nie ma dziecka dzisiaj. Ogląda wszystko,bawi się ni rewelacja:D

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    My dzis na obiedzie u rodzicow, opijamy auto ;) w koncu dzis rano Malz z moim Tata zebrali sie i pojechali i kupili. Mam czym jezdzic! No w koncu! A wybor padl jednak na Qashqaia +2. Zobaczymy jak sie sprawdzi. Ma trzeci rzad siedzen. Juz Laura zaklepala sobie tam miejscowe ;) Nerw mnie tylko strzela z tym key less go,bezkluczykowym odpalaniem..

    Juz nie wiem kiedy nadrobie to forum, o watku marcowym nie wspomne ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso niech się dobrze jeździ autem i niech się nie psuje;-)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedawno wrocilismy. Teraz leze z cyckami jak zwykle na wierzchu w lozku z Lidka i odliczam minuty do Jej zasniecia..

    Natalka oj oby,oby ;) Wracalam teraz za kierownica i dziwnie sie jedzie. Sam fakt,ze wysoko sie siedzi.

    Aneczka widzialam wczoraj Twego 2msc Slodziaka 💕😁

    Wroce jeszcze do rozmow o katarze i gilach po pas i Swietach. My jestesmy zaproszeni do Tesciowej jutro na obiad..nie ma bata,ze pojade jak sa tam jak zwykle ogonki z zasmarkanymi dziecmi. W srode mam szczepienie z Lidka,pierwsze i nie zamoerzam ryzykowac. Wole przesiedziec jutro caly dzien w domu..

    W Swieta katolickie tez juz powiedzialam dla Malza,ze do Ciotki jego sie nie wybieram,bo tam jest full ludzi i dzieci.. w tym ogonki. Wole jechac do swojej Cioci,tam tylko oni we dwojke z wujkiem sa i z doroslym synem. Plus rodzice ciotki takze ten..Tak to zawsze jezdzilismy pol dnia tu pol tam. Teraz tak nie zamierzam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 20:56

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Szymek dziś gorączkował trochę. Znaczy tak koło 37.5 ale nie dawałam mu nic bo się bawił normalnie. Uciął sobie drzemkę po obiedzie a ja z Pola poszłam na dwór. Mnie boli coś lewy migdał i głowa i czuję że mnie też coś bierze. I boje się że Pole też bo rzadko się uśmiecha i płacze sporo. Odliczamy godziny do poniedziałku żeby iść z nią do lekarza. Ona ma coraz więcej tych suchych plamek. Nie wiem czy to możliwe że po tej marchwi jej się zrobiło to atopowe zapalenie? Nawet nie wiem jak to pielęgnować

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja szybko sie tylko pochwale,ze Lidia dzis 6tyg konczy i byla dzis polozna z waga. Mala wazy jiz 5630g! Od wagi z wyjscia ze szpitala to 40g na dobe! Spodenki nalozylam Jej na 68cm. Zapowiada siw grubaska ;)

    Ja na 16:20 mam wizyte u gina. Dalej ze mnie kapie deko ale brazowe i wkladka wystarczy.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laseczki :) Ale tu cisza...

    Inso, widze, ze Twoje mleczko ma moc :) No i gratuluje zakupu! Bardzo podobaja mi sie te auta. Aaa i szylam kiedys poszycia do tych aut. Takze mam wklad w produkcje Twojego auta haha. Masz material czy skore?

    U mnie dzis intensywny dzien. Myje okna, piore, sprzatam. Teraz klade Kube takze chwila przerwy ;)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie moja kochana mama umyła w czwartek okna, zawiesiła czyste firanki i jest przepięknie:D Dzisiaj mąż ostatnie okno umyje i już wogóle będzie super:D

    Kurcze niby słońce świeci a jak zawieje to zimno strasznie....

    201512131765.png

    201909081765.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uwielbiam czyste okna i swieze pachnace firanki. Caly dom dzis u mnie pachnie, a pralka nie stygnie 😉

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
‹‹ 3464 3465 3466 3467 3468 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ