Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • kaatka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai, moim zdaniem nie masz za co przepraszać:
    alicja_ wrote:
    Flakonik – z tego co czytam to ten test kosztuje 2,5 tysiąca zł. Po tym co teraz przeczytałam w necie to bardzo bym chciała go wykonać. Tymbardziej, że lekarz powiedział, że przez moją opóźnioną ciąże jestem bardziej narażona na wady :(
    Martosza83 – trzymam kciuki!

    Madzisek – kładź się kochana i leż jak najdłużej!!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1192fd38996c3bcd98d941e4616ee94f.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 14:30

    nick nieaktualny, m@rzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) dołączam do Was :) W środę mielismy prenatalne, z dzieciątkiem wszystko w porządku ;) przed badaniem lekarka nam powiedziała, że płeć bedzie znana dopiero w 20 tygodniu, ale zmieniła zdanie jak nasz maluszek się pochwalił tym co ma;) jak to powiedziała "siusiorek taki duży, że się pod nim mogę podpisać, będzie chłopak" ;) nie biorę tego na 100%,ale nie zdziwiło mnie to bo od samego początku ciąży mówiłam mężowi, że to chłopczyk :)Ogólnie trafiliśmy na super lekarkę, gdyby byli sami tacy lekarze to świat byłby piękniejszy. Na początku jak go zobaczyła to się z nim przywitała, pochwaliła, że ładny, i że takie grzeczne dzieci, które jej się idealnie dają zbadać może badać codziennie:)Bardzo ważne jest dla mnie to, że lekarz traktuje je z godnością i jak dziecko. A miałam wcześniej różne doświadczenia (w pierwszej ciąży, którą poroniłam), kiedy lekarze mówili, że to tylko trochę krwi i tkanki...
    w piątek mamy kolejną wizytę, już się nie umiem doczekać... nie lubię jak nie wiem co tam się u małego dzieje, ale to pewnie jak każda przyszła mama:) uf.. ale się rozpisałam ;)

    nick nieaktualny, fresa, Madzisek, nick nieaktualny, justyna14, m@rzenie, Hashija, Karola1990, bella88, Nadulka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawie:(!

    dfe01f0225.png
  • Madzisek Autorytet
    Postów: 1533 1149

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko pojechałaś do szpitala?

    1usap07w9hybl9h9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko napisz czy wszystko dobrze jak będziesz mogła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 Witamy !

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szpitalu. Napisze po obchodzie.
    Dziecko w nocy żyło tylko tętno 152-niższe niż zwykle:-(

    dfe01f0225.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko 3maj sie kochana!! wierze ze wszystko bedzie dobrze:*

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko trzymam kciuki, żeby wszytsko było
    dobrze . Takie tętno jest dobre, może dzidzia spała akurat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 08:07

    7w3d 💔
  • m@rzenie Autorytet
    Postów: 879 742

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko ja też mocno kciuki Trzymam! A wiadomo skąd krwawienie?

    3i499vvjv3ex36x6.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko czy juz cos wiadomo??

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia witaj :-)

  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko mocno trzymam kciuki, żeby wszystko skończyło się szczęśliwie. Czekamy na jakieś info od Ciebie.

    Ala odezwij się do nas:)

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • moni1403 Ekspertka
    Postów: 197 136

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko trzymaj się.... tętnem się nie zamartwiaj moj młody miał 154 u/min. Trzymam kciuki
    Po obchodzie pewnie wezmą ją na badania.... więc poczekamy tyrochę....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 09:07

    f2w3dqk3jx49b2s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaatka dziekuje ze znalazlas ten wpis Alicji :) :) :) jednak nic nie pomylilam, a Alicja niepotrzebnie sie obrazila... szkoda

    Anko kochana trzymam za ciebie bardzo kciuki :* tetno powyzej 150 jest dobre, nie martw sie!!! Wiem latwo sie mowi, ale tez juz przeszlam plamienia i szpital. Podali ci chociaz przyczyne krwawienia??? Ja do dzis nie wiem skad sa moje plamienia, podobno taki urok tej ciazy...

    Witaj Madziu :)

    kaatka lubi tę wiadomość

  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko trzymam kciuki za Was

    Bliźniaki są z nami :*
  • Martosza83 Autorytet
    Postów: 327 242

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko Trzymam kciuki....
    daj znać po obchodzie

    f2wlanlibm0fi1og.png
  • Klara87 Autorytet
    Postów: 261 236

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko, trzymam kciuki, oby wszystko było dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 09:47

    16udugpjp1ufwrk7.png
    1usapx9iwyl0ra73.png
    Aniołek - 29.07.2014 (12tc)
  • Dagietka Ekspertka
    Postów: 124 368

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko trzymaj się kochana.

    f2w3kw7iq58r7sko.png[/url]

‹‹ 515 516 517 518 519 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ