Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Kika428 Ekspertka
    Postów: 227 453

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to Ja mojego musze pochwalic bo dba I opiekuje sie mna caly czas w dodatku ma w sobie teraz tyle milosci ze az mam czasem dosc :P no I wszystko by ze mna robil, obiadu, zakupy, TV, wyjscia :) no ale lepiej w ta strobe niz na opak napewno nie narzekam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 11:51

    justyna14, _nick00 lubią tę wiadomość

    Maksymilian
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchełka kup sobie zapas piwka 0,00% :) co do mężą... cóż oni już tacy są, mój też zawsze mówi, że wypije 1 piwko, a zazwyczaj są 3 :) z nimi gorzej niż z dziećmi, taka prawda. Zorganizuj sobie wyjście z koleżanką, ja tak robie :) dzieci zostaw z mężem i się zrelaksuj :) humor na pewno Ci się poprawi, tylko na czas wyjścia wyłącz telefon :)

    7w3d 💔
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc mamuski

    flakonik,kate4 trzzymajcie sie dziewczyny !

    ja leze dalej nie plamie nie krwawie ostatnie plamienie ale brazowe mialam w nocy z piatku na sobote. tylko ten brzuch czasami mam taki napiety...

    moj D jest kochany ma swoje wady, ale nie pije nie lazi z kolegami,pomoze w domu w miare mozliwosci. a teraz od kiedy mam lezec tto mam wrazenie, zee mam faceta idealnego! robil wszystko dla mnie, az bylam w szoku ;)

    mam w planach dzisiaj troche rozprostowac nogi i zjechac winda do sklepu po marchewke :-)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie ...mój maż też nie jest jakiś zły. Pomaga w domu, robi wszystko przy dzieciach, znosi moje humory. Ale potrafi też powiedzieć parę słów za dużo.

    Brrrrr. Niech on tylko wróci!

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pchelka, ale moj tez potraficzasami powieziec kilka slow za duzo.... w emocjach ja tez mu potrafie wygarnac cos czego wcale nie chcialam powiedziec

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.
    Nadrobilam was i widze ze dziewczyny przekazaly info co sie stalo. Dzieki ze trzymalyscie kciuki. Znowu jakis krwiak sie zrobil...Ciagle jestem w strachu ze stanie sie najgorsze bo lekarze mowia ze jest wysokie ryzyko poronienia. Ale krwawienie juz ustapilo.

    Jutro mnie wypisuja i jade na wizyte do swojego gina. A potem mam lezec caly czas w domu.
    O zaplanowanym wakacjach moge juz tylko pomarzyc :P Ale waze zeby bylo wszystko ok z dziewczynkami.

    A dzisiaj poczulam pierwsze ruchy. To już na 100% to :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 12:10

    _nick00, justyna14, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Madzisek, m@rzenie, bella88, Hashija, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Flakonik, dobre wieści w końcu :-)

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Flakonik jesteś super wiadomości :) Przerąbane już drugi raz masz jakiegoś krwiaka niewiadomo skąd i dlaczego :/
    Masakra, wyleżysz się za wszystkie czasy przez tą ciążę, może to dlatego że później Ci rąk będzie brakować do dwójki :D?
    To oszczędzaj się i dbajcie o siebie DZIEWCZYNY :D
    a co Mąż na to że będzie mieć w domu 3 baby :D???

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flakonik super wiesci!!

    ja tez mam kwriaka.... powiedzieli Ci jakiej wielkosci?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohh widzę że zmieniłaś mi płeć na pierwszej stronie :P
    Szkoda tak ładnie wyglądała ta dziewczynka przy moim nicku :(:P

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 14:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik , to odpoczywaj , wakacje sobie zrobisz w przyszłym roku.

    Ja niestety dzisiaj znów obudziłam się z bólem gardła i to nie jak przed ciążą, że mnie lekko pobolewa tylko od razu ból jak przy anginie, trudności z przełykaniem - ja nie wiem co z tym moim gardłem. Na szczęście gorączki nie ma.

    Pchełka - ja paliłam przed ciążą. Akurat tak się złożyło, że rzuciliśmy z mężem na miesiąc przed zajściem ale zrobiliśmy sobie dyspensę po miesiącu na wyjazd ze znajomymi (byłam już w ciąży i nie wiedziałam) odkąd zobaczyłam 2 kreski na teście to nie paliłam. Niestety ostatnio strasznie mi się chce - oczywiście nie zapalę ale męczy.

    Co do męża, to ja nie mam zarzutów. Oczywiście 2 piwka to 4 piwka , chyba jak u każdego faceta, ale na razie mi to nie przeszkadza. Jest opiekuńczy, troskliwy i mogę na nim polegać. Jak będzie dalej zobaczymy. Mówią , że dzieci dużo zmieniają i dopiero wychodzi z nas jacy jesteśmy naprawdę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze hormony u was tez buzuja :D
    ja sie strasznie denerwuje na mojego meza... wiecie on pracuje w delegacji, przyjezdza do domu na weekendy i przez te 2 dni w domu czasem sama jego obecnosc doprowadza mnie do szalu!!!! Ale na szczescie on wtedy tylko sie ze mnie smieje i nie odgryza sie ;)
    Mam nadzieje ze to minie, bo czasem sama siebie mam dosc :D

    nick nieaktualny, Eve_84, nick nieaktualny, nick nieaktualny, bella88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik dbaj o Wasz trójkącik babski:) odpoczywaj i uważaj:)
    Mój małż jak każdy ma wady, ale pełno zalet. Jeszcze przed ślubem dbał o mnie i chciał czuc sie potrzebny wiec nawet w kuchni czesciej gotuje niz ja. Daje mu to radość wiec co będę się wtrącać:) teraz jest jeszcze bardziej opiekuńczy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiedzieli mi jakiej wielkosci.

    Maz bardzo sie cieszy ze beda dziewczynki ale powiedzial ze bedziemy sie w przyszlosci starac o syna. Bo on tez musi miec synusia :D

    bella88, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mojemu wczoraj powiedziałam do jaj żeby posłuchał brzucha czy coś tam słychać i on taki zszokowany mówi że słyszy jak tam serduszko bije ja mówie haha to przecież moje słyszysz nie możesz słyszec tam serduszka ale on się cieszył że słyszał :P
    A tak ogólnie to ja też chyba nie mogę narzekać na męża oczywiście że mnie denerwuje jak mało kto ale to pewnie dlatego że też najwiecej od niego wymagam :)
    A co do Dziecka to w sumie on miał dużo większe parcie na dzidzi niż ja więc mam nadzieję że będzie się udzielał :D powiedziałam mu że jak mi nie będzie pomagał to rozwód bo dwójka dzieci do opieki mi niepotrzebna :P hehe ;)
    Ale myślę że będzie dobrze już tak 8 lat się razem kręcimy więc musi być dobrze :D

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Nie powiedzieli mi jakiej wielkosci.

    Maz bardzo sie cieszy ze beda dziewczynki ale powiedzial ze bedziemy sie w przyszlosci starac o syna. Bo on tez musi miec synusia :D

    Ciekawe, on musi mieć syna a przecież i tak potem synusie są mamusi :D

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    A ja mojemu wczoraj powiedziałam do jaj żeby posłuchał brzucha czy coś tam słychać i on taki zszokowany mówi że słyszy jak tam serduszko bije ja mówie haha to przecież moje słyszysz nie możesz słyszec tam serduszka ale on się cieszył że słyszał :P
    A tak ogólnie to ja też chyba nie mogę narzekać na męża oczywiście że mnie denerwuje jak mało kto ale to pewnie dlatego że też najwiecej od niego wymagam :)
    A co do Dziecka to w sumie on miał dużo większe parcie na dzidzi niż ja więc mam nadzieję że będzie się udzielał :D powiedziałam mu że jak mi nie będzie pomagał to rozwód bo dwójka dzieci do opieki mi niepotrzebna :P hehe ;)
    Ale myślę że będzie dobrze już tak 8 lat się razem kręcimy więc musi być dobrze :D

    Acikk to tak jak u mnie , mąż bardziej chciał dzidziusia i mam nadzieję, że będzie się udzielał. My planujemy, że ja wezmę pierwsze poł roku macierzyńskiego a mąż pójdzie na drugie pół roku tacierzyńskiego.

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:44

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatakacji mój wpadł na dokładnie taki sam pomysł :D
    Z uwagi na fakt iż mój jest sztygarem na kopalni i w pracy spędza po 10-12 h plus conajmniej jeden dzien weekendu to stwierdził że lepiej żebym ja szła do pracy na 7 godzin (karmienie) niż on na 12 :D

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
‹‹ 544 545 546 547 548 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ