Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2018 ! :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2018 ! :)

Oceń ten wątek:
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 24 maja 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia28 wrote:
    Melduję się:) cale 4,5 cm szczescia, dokladnie 11 tydzien czyli zgadza sie wszystko, co prawda prenatalne mam 5 czerwca ale lekarz juz zmierzyl NT i wyszlo 1,1:) podobno wszystko ok, serduszko bije,najprawdopodobniej nasz drugi synek (marzenie moje i Męża), chyba ze "sprzecik" sie wchlonie:)))

    No proszę supcio hm nie koniecznie się już wchłonie w tych tyg, ja się naoglądałam usg na youtubie to widać ewidentnie ze cos sterczy hehe :D ja mam jutro wizytę zobaczymy ile mój maluszek ma :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 24 maja 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia28 wrote:
    Melduję się:) cale 4,5 cm szczescia, dokladnie 11 tydzien czyli zgadza sie wszystko, co prawda prenatalne mam 5 czerwca ale lekarz juz zmierzyl NT i wyszlo 1,1:) podobno wszystko ok, serduszko bije,najprawdopodobniej nasz drugi synek (marzenie moje i Męża), chyba ze "sprzecik" sie wchlonie:)))

    Super. Gratuluję dobrych wiadomości :D Obyśmy wszystkie mogły poczuć wkoncu taka ulgę :P

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 24 maja 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    No proszę supcio hm nie koniecznie się już wchłonie w tych tyg, ja się naoglądałam usg na youtubie to widać ewidentnie ze cos sterczy hehe :D ja mam jutro wizytę zobaczymy ile mój maluszek ma :)

    Też widziałam. Tylko to sterczy pod innym kątem. U dziewczynek jakby na płasko a u chłopców jakby stoi :P Tylko nie pamiętam do którego tyg. Tak jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 12:52

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • ziuta.w Ekspertka
    Postów: 187 101

    Wysłany: 24 maja 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia28 wrote:
    Melduję się:) cale 4,5 cm szczescia, dokladnie 11 tydzien czyli zgadza sie wszystko, co prawda prenatalne mam 5 czerwca ale lekarz juz zmierzyl NT i wyszlo 1,1:) podobno wszystko ok, serduszko bije,najprawdopodobniej nasz drugi synek (marzenie moje i Męża), chyba ze "sprzecik" sie wchlonie:)))

    Super wieści! :)

    p19u9jcg5pchuxin.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martula78 ojj tak to jest dla tego ja stawiam na rodzenie dzieci jak najmniejszą różnicą a później mam zamiar się odbić, schudnąć, i wg takie tam :) Dobrze, że się zdecydowałaś jak byłaś gotowa lepiej tak niż robić coś na siłę :)

    Co do adapterów ja wszystkie ciąże jeżdżę normalnie w pasach, w późniejszej ciąży pilnuję żeby pas był pod brzuchem. Nigdy nic nie wiadomo,wypadek może być w każdej chwili, dla tego nawet nie myślę o jeżdżeniu bez pasów - może przy stłuczce zwykłej bym wleciała głową w szybę, jakoś się boję bez ;)

    Właśnie gotuję ogórkową :D

    Martula78, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doinformowalam się i to sterczace nazywa się wyrostek płciowy i spokojnie można już je rozróżnić w 13-14 tc.

    Gusia28, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Gusia28 Koleżanka
    Postów: 60 91

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    moze sie wchłonąć ? :D
    tak to ujal:D wiadomo o co chodzi:))) ale lepiej niech zostanie:D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Malinowa_Czekolada Ekspertka
    Postów: 148 204

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się melduję. 10+2 dni, mały człowiek 3,36cm. Widziałam na USG jak finał koziołki!

    Prenatalne przeniosłam na wszelki wypadek na 07,06 gdyby nie zdążył urosnąć.

    Paula222, Martula78, Magdaa21, Lotopałanka, RudyTygrysek, Karmelkovaa, agaaa90, ziuta.w, Anita_croix, Dip88, Azzurra, agniecha2101, Aguś 90, futuremama, bondzik007, TaPaT, Malutka_94, Lilly_Ana lubią tę wiadomość

    oar8rjjgrkg2o91l.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Też widziałam. Tylko to sterczy pod innym kątem. U dziewczynek jakby na płasko a u chłopców jakby stoi :P Tylko nie pamiętam do którego tyg. Tak jest

    Nie wiem ale to tez zależy jak maluch współpracuje :D moje to tak skakało ostatnio , że ja nie wiem czy wgl lekarz coś wyłapie haha

    Dip88 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa_Czekolada wrote:
    I ja się melduję. 10+2 dni, mały człowiek 3,36cm. Widziałam na USG jak finał koziołki!

    Prenatalne przeniosłam na wszelki wypadek na 07,06 gdyby nie zdążył urosnąć.

    No to pięknie :) hm teraz to i ja się zastanawiam ale jutro się dowiem ile ma prenatalne dopiero 2 to będzie 12+1 moze nie będę muiała przekładać

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa_Czekolada wrote:
    I ja się melduję. 10+2 dni, mały człowiek 3,36cm. Widziałam na USG jak finał koziołki!

    Prenatalne przeniosłam na wszelki wypadek na 07,06 gdyby nie zdążył urosnąć.
    W takim razie obie 7.06 będziemy siedzieć jak na szpilkach ;) ciekawa jestem czy będzie można już wstępnie określić płeć :D preferencji nie mam żadnych, ale przeczucie mi podpowiada, że to chłopak ;D zobaczymy czy intuicja mnie nie zawiedzie:D

    Malinowa_Czekolada lubi tę wiadomość


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • _Jagoda_ Ekspertka
    Postów: 146 255

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    W takim razie obie 7.06 będziemy siedzieć jak na szpilkach ;) ciekawa jestem czy będzie można już wstępnie określić płeć :D preferencji nie mam żadnych, ale przeczucie mi podpowiada, że to chłopak ;D zobaczymy czy intuicja mnie nie zawiedzie:D

    Ja będę siedzieć na szpilkach dzień po Was 8.06 razem z Marrakech :D Bo mamy w tym samym dniu!

    Nie mam preferencji co do płci, choc w głębi serca chyba wolałabym dziewczynkę, bo żadne imię męskie jakoś do mnie nie przemawia. Coś czuję, że będzie odwrotność tego co chcę, czyli chłopak, a mąż obstawia że to panna siedzi w brzuchu. Mówi, że jak sie dowie, że dziewczynka to zaczyna kopać fosę i kupuje broń :D

    RudyTygrysek, Azzurra, agaaa90, ziuta.w, Dip88, agniecha2101, Malinowa_Czekolada lubią tę wiadomość

    8599rjjgz09aybtp.png
  • Anita_croix Przyjaciółka
    Postów: 77 48

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że to jest w porządku, że mój lekarz wyznaczył wizytę w 7. tygodniu dopiero na 12. tydzień?

    3jgxhqvked9xqp0y.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    O to super... Pochwal się co kupiłaś :D
    Mam dwupak smoczków z Philips Avent i butlę z Bibi kupione 50% taniej :-) termometr taką rybkę do mierzenia temperatury wody za 1chf :-) i ostatnio kupiliśmy wanienkę, bo też fajna przecena była :-) Ja uwielbiam polować na takie okazje ;-) a tu to przynajmniej jak przecena, to faktycznie przecena, a nie tak jak często w PL, że najpierw podniosą cenę, a później niby przeceniają :-P A no i w sumie to mam już i łóżeczko dla bąbla, bo kiedyś znajomi nam zostawili jak wyprowadzali się spowrotem do PL :-) a od znajomego męża z pracy dostaliśmy śliczną starą odnowioną kołyskę w prezencie ślubnym :-)

    RudyTygrysek, Dip88 lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Azzurra Autorytet
    Postów: 1116 960

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda, jak to mówią-jak masz syna, to plinujesz syna a jak córkę, to pilnujesz córki i całego miasta:-)
    Mój się szykuje na babiniec, i mówi że dla niego wszystko jedno ale wynalazł sobie "mądry" powód dla którego ma być druga dziewczynka...a mianowicie dziewczyny będą razem dłużej w pokoju, a on w takiej naszej "wolnej" sypialni ma gabinet( ja go nazywam pierdolnikiem pieszczotliwie) i nie chce go stracić.
    Szczerze, czuję że u mnie druga panna. A co będzie to nie tak naprawdę chyba wszystko jedno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 13:36

    Dip88, _Jagoda_, giovanedonore lubią tę wiadomość

    c55f3e3ka2zssd9g.png
    km5szbmhhu8jucb0.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa_Czekolada wrote:
    I ja się melduję. 10+2 dni, mały człowiek 3,36cm. Widziałam na USG jak finał koziołki!

    Prenatalne przeniosłam na wszelki wypadek na 07,06 gdyby nie zdążył urosnąć.

    Gratuluję :)

    Anita_croix, Malinowa_Czekolada lubią tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda za to u nas imię dla chłopaka na chwilę obecną wybrane za to dla dziewczynki ...o matko ;p te co mnie się podobają to mojemu M w ogóle ;p także tutaj będziemy mieć problem hehe ;) ojj córeczka tatusia by była :D


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anita_croix wrote:
    Myślicie, że to jest w porządku, że mój lekarz wyznaczył wizytę w 7. tygodniu dopiero na 12. tydzień?

    Jak już wiemy przez tyle tygodni cokolwiek moze się wydarzyć ... oczywiście każda musi byc dobrej myśli i nastawienia nie zakładając że coś się stanie ... ja bym poszła gdzies wczesniej ,zeby mieć faktyczną świadomość tego jak jest

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje chłopczyka , no zobaczymy czy intuicja się nie myli :) zawsze widziałam kucyki i kokardki a pewnie będzie brum brum i włosy na żel haha :D

    _Jagoda_, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • giovanedonore Przyjaciółka
    Postów: 96 248

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja po prenatalnych. NT 1,1. :) Dzidzia prawie 6 cm i raczej chłopak.:)

    Dip88, agaaa90, Magdaa21, ziuta.w, Azzurra, Paula222, _Jagoda_, agniecha2101, Aguś 90, Karmelkovaa, RudyTygrysek, futuremama, Lotopałanka, bondzik007, Malinowa_Czekolada, TaPaT, Malutka_94, Lilly_Ana lubią tę wiadomość

    zi13ugpjtijvw6qw.png
    Serducho 16.04. <3
    PCOS.Teratozoospermia
    Starania od 8.2017
    3.04.18 hcg 15dpo 855
    6.04.18 beta hcg 2931
    zi13ugpjtijvw6qw.png
‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ