Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • emma30@ Znajoma
    Postów: 28 19

    Wysłany: 29 listopada 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pilyscie herbate z lisci malin? Ja w pierwszej ciazy pilam I nie wiem czy to jej zasluga,ale mój porod trwal 2,5 godz. razem z wypelnianiem papierow,ktg,lewatywa,kapiel,a bòli partych praktycznie nie czulam,pierwsza faza szybko tez poszla.

  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 29 listopada 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emma30@ - kiedy leżałam w szpitalu, to położne śmiały się, że jak rozpoczęła się moda na herbatkę z liści malin, to na oddziale nikt normalnej herbaty nie pił, tylko wszystkie kobiety biegały z kubkami malinowego naparu :) Położne stwierdziły, że ta moda (tak to nazwały) powoli odchodzi do lamusa.
    Wychodzę z założenia, że jeżeli będziemy wierzyć, że nam to pomoże, to pomoże :)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 29 listopada 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zokeia u nas położne mówiły, że herbata działa. Ona nie ma działać na przyśpieszenie, a na zmiękczenie szyjki- łatwiej się po niej rodzi. Możecie mówić co chcecie ale ja całą ciążę miałam zamkniętą szyjkę i długą i twardą, a od dwóch tygodni jak piję napar i biorę wiesiołka, raptem zmiękczyła się szyjka, skróciła w ciągu tygodnia o 1 cm i zrobiło się rozwarcie. Jeśli ma mi to pomóc i mam mieć lżejszy poród- TO CZEMU NIE. Zaszkodzić picie herbatki nie zaszkodzi, może jedynie pomóc, jeśli nie na szyjkę to chociaż na moją psychikę (lepsze to niż nic) ;)

    Za to u nas położne tak się wypowiadały na temat lewatywy, że to bardzie odblokowuje nas psychicznie, bo nawet po lewatywie niespodzianki się zdarzają ;P

    Także co szpital i co położne to i opinie inne :D


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • emma30@ Znajoma
    Postów: 28 19

    Wysłany: 29 listopada 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pilam Ta herbate 6 tygodni dwa razy dziennie AZ do porodu,teraz tez ja pije,zobaczymy jak bedzie tym razem,przyspieszac nie przyspiesza,ale uelastycznia szyjke I ewentualnie skraca druga faze porodu.dobrze tez dziala na pokarm,a po porodzie lepiej obkurcza sie macica.

    aniar lubi tę wiadomość

  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniar a wiesiolek jakiej firmy i w jakich ilościach polecasz? No i od którego tygodnia można stosować?

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniar - już nie wiem kogo słuchać, dlatego próbuję wszystkiego w granicach zdrowego rozsądku. Ja też będę pić tą herbatkę :) Co położna to opinia. Różne rzeczy na temat porodu mówiły mi nawet położne ze szkoły rodzenia i położne szpitalne :)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zaczynam pic ten napar moze mojej szyjce to pomoze :P
    Nigdy nie wiadomo :) dzis zaliczylam takze rundke po schodach hehe ;)
    Bol okresowy byl jakas godzine po prysznicu i chodzeniu ustapil
    Za to dzien mam pizamowy totalna masakra nawet na zewnatrz nie bylam!!!

    Daisy lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Marimiko Autorytet
    Postów: 860 947

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z karmienia piersią się właśnie boję bo mam strasznie wrażliwe sutki. Próbowałam je lekko szorować ręcznikiem po kąpieli ale nie dałam rady bo to cholernie nieprzyjemne i boli...lepiej znoszę natrysk prysznica na brodawkę - ale to też nie fajne ;/ a o złapanie się akurat nie boję, bo wskutek ciąży mam duże otoczki a sama brodawka - to jak mój mąż mówi jak wentyl od stara :P
    ale właśnie obawiam się, że sobie je szybko poranie i że będzie to cholernie bolało...;/

    ja na razie nic nie robię na przyspieszenie...19.11. miałam wizytę i miałam szyjkę długą i zamkniętą - ale wtedy brałam jeszcze nospę i luteinę. Teraz od prawie 2 tyg nie biorę i mnie boli podbrzusze i spojenie itp.. i w nastepna środe mam wizytę i zobacze co lekarz powie...jak nic nie drgnęło to coś zacznę robić na przyspieszenie..

    ex2b3e5e3suplzeq.png
    7v8r3e3kfd3wkgo4.png
    22.03.2017 r. Aniołek [`] (11tc) <3 11.2017-10.2018- 4 ciąże biochemiczne
    01.08.2019 r. - przewidywany TP naszej córeczki Olci <3
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 listopada 2014, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduje ze w piatek o godz.23:45 i 23:46 przyszly na swiat Zuzia 2120g 45cm i Martynka 2300g 46cm.Sa zdrowe i sliczne.Mialam cc bo zaczely plynac mi wody.Cc jak dla mnie masakra,bol po nim jak cholera.Nie wiedzialam ze to po wszystkim boli az tak.Mimo bolu radosc ogromna:)

    Lola83, goto4, Ita, emma30@, eforts, aniar, Niespodzianek:), kittykate, Milcia, olcia23, Marimiko, julianna, Paula84, Bogusiar80, olka30, zokeia, Martynaaa, Daisy lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 30 listopada 2014, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif gratulacje! Koniecznie foty prosimy! I dzielna byłaś brawo!

    Ita, Klif lubią tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 30 listopada 2014, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif gratuluję podwójnego szczęścia :)

    Ta cholera bezsenność dopadła i mnie. Przed chwila wróciłam ze spaceru z psem, bo już nie wiedziałam co mam z sobą zrobić, a teraz to chyba idę na śniadanie.

    Klif lubi tę wiadomość

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1123

    Wysłany: 30 listopada 2014, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif gratulacje :)

    agagita, Klif lubią tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 30 listopada 2014, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif gratki szczęście podwójne ;-)

    Klif lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • emma30@ Znajoma
    Postów: 28 19

    Wysłany: 30 listopada 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Klif

    Klif lubi tę wiadomość

  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 30 listopada 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif serdeczne gratulacje!!!

    Klif lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 30 listopada 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goto to z moich notatek z sr: stosować olej z wiesiołka (OEPAROL- do kupienia w aptece) też od 36 tygodnia 2x2 tab. dziennie, od 37 tyg. 3x3 tab. dziennie

    goto4 lubi tę wiadomość


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 30 listopada 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif gratulacje!

    Klif lubi tę wiadomość


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 30 listopada 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny naszej Loli odeszły dzisiaj wody, trzymajmy za nią kciuki!

    Ita, emma30@, julianna, zokeia, Marimiko, Daisy, Lola83 lubią tę wiadomość


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 30 listopada 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loli? No pięknie :) patrze że ma dzisiaj donoszoną
    trzymam za nią kciukasy i życzę szybkiego łatwego porodu!!!

    Tak mi dobrze życzyła ale pewnie stwierdziła, że lepiej będzie kiedy pokaże mi jak to się robi :) bo sama z siebie to do wiosny będę się kulać :)

    aniar, Ita, Marimiko lubią tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 30 listopada 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif ogromne gratulacje !!! byłaś dzielna !!! ciesz sie Twoimi pieknymi dziewczynkami!!!! <3 sciskam mocno!

    Lola trzymamy kciuki!!! no nareszcie sie dzieje !!!!
    Patii chyba tez urodzila, 3 dni sie nie odzywa ... kurcze ciekawa jestem !

    Klif lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
‹‹ 1137 1138 1139 1140 1141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ