Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ladniusi masz ten brzuś i jak on może być duży jak jeszcze zarys mięśni widać <szok> :)

    Zgadnij jak mój mąż chce nazwać syna? :)

    Bajka lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szurabura wrote:
    Bajka fajny brzucho i fajne spodnie :) skąd?

    jedyne które mnie nie ściskają kupione na potrzeby brzuchowe w c&a za 29,90 :D

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eforts wrote:
    Bajka ladniusi masz ten brzuś i jak on może być duży jak jeszcze zarys mięśni widać <szok> :)

    Zgadnij jak mój mąż chce nazwać syna? :)

    Aleksander??:P:)

    eforts lubi tę wiadomość

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka wrote:
    Aleksander??:P:)

    Nooo :) nam się jeszcze zmienia ale na chwilę obecną właśnie tak :)

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksander piekne imie :) Ja tak dac nie moge bo u mnie ER czyta sie A wies Aleksanda :P Tyler czyta sie Tajla :P

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eforts wrote:
    Nooo :) nam się jeszcze zmienia ale na chwilę obecną właśnie tak :)

    cuudnie :):*
    byłoby 2 Aleksandrów :D mój maluch już się przyzwyczaił do swojego imienia i chyba je lubi bo ja móię do niego czule Aleks albo Aleksik to się rusza:) hehehe

    eforts lubi tę wiadomość

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • olcia23 Autorytet
    Postów: 376 342

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka - nawet bym powiedziala, ze to seksi ciazowy brzuszek. Zgrabniutki:)

    Co do mojej geby, bo juz slow mi na nia brakuje, to jest wulkanizacja. Mimo, ze nnakladam pudru, jak siedze w domu to i tak wyskakuja mi jakies prychole, i w dodatku jeszcze na biuscie. :/

    Bajka lubi tę wiadomość

    f2w33e3kpfaf4vhi.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski.....chciało mi się sikać i jak wstawałam do kibelka kichnęłam....i się poikałam.
    Rozumiem nie trzymanie moczu po ciąży. Ale teraz? Musiałam prebrać majtki i spodenki. I to jeszcze przy mężu się stało....wstyd.

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://wrzucaj.net/images/2014/07/16/105273517117424055464121410636660177225856n.jpg

    Kinga.k, eforts, Bogusiar80, Furia, lolaliciouse, Bajka, nick nieaktualny, Qrczak, Marimiko, Niespodzianek:), julianna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w koncu, co za blondynka ze mnie :P

  • Kinga.k Ekspertka
    Postów: 159 91

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biszkopcik ładniusi brzusio :P taki okraglutki ;D

    34bw43r836g6ojbx.png

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biszkopcik zgrabny masz ten brzuszek :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marimiko wrote:
    Wydaje mi się że normalnie to koło 70-80 ale nie wiem jak dla kobiet w ciąży
    W ciazy norma to nawet 90.:) ale tachyka jest dopiero od 120. Spokojnie moze sie nam teraz.zdarzyc puls 110 itd., bo ciaza to odmienny stan i o ile taki pul snie jest caly czas to wszystko ok.


    Olcia- z tymi nogami to tak niekoniecznie. To zalezy od ulozenia sie dziecka, zawsze jest mierzone na.oko a rozmice pomiaro moga byc +/-14 dni - tak mi gin mowil, szczegolnie wlasnie ze nozki czesto sa zle zmierzone :) mi tutaj na tym samym sprzecie 2 ginow mierzylo i kazdemu inaczej wyszlo :)

    Furia - dobrze,.ze lek pomogl
    Gratki za synka :)

    Furia, olcia23 lubią tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka brzuch jeszcze mały. Nie wiem, co ta Twoja teściowa wymyśliła z dużym.

    Bajka lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pochwałę się kolejnymi zdobyczami dla córki :) Dzisiejszy zakup to trzy śpiochy i czapeczka :) W ogóle to odkryłam dzisiaj lumpeks z super ubraniami dziecięcymi, tylko akurat dzisiaj była dostawa
    i drogo trochę.

    Furia, Bajka lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo tesciowe... to nie rodzina :D


    Kiara a ty jak sie czujesz ?
    Bursztynka wiesz juz coa ?

    nick nieaktualny, eforts, Ewka89, olcia23, Bajka, Nati89 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris nie przejmuj się ja też tak miewam. W świecie staram się mieć jakieś wkładki. Ja po porodzie miałam dość długo. Potem mi przeszło.

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki kulas się zrobił :) dlatego jak zobaczyłam brzuch powyżej to byłam w szoku, na nim jeszcze kaloryfer widac :)

  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biszkopcik brzusio śliczny okrąglutki i nie jest bardzo duży :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furia wrote:
    bo tesciowe... to nie rodzina :D

    O to, to to.... nawet nie wiesz jak ta filozofia jest mi bliska :/

    Kiara ale czasem tendencje są zachowane, mi lekarz powiedział ze młody raczej mały nie będzie. A np mojej siostry córa na wyjściu ma stosunkowo krótkie kończyny i lekarz mówi ze raczej będzie niska. Oczywiście zgadzam się też ze nie ma reguły bo to tylko pomiar i jak to mój lekarz mówi to tylko pewne odzwierciedlenie :)

    Furia lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
‹‹ 660 661 662 663 664 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ