X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 29 września 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola pięknego masz synka :) cudownie, że już możecie czuć się na wzajem :)

    Lola ja bym wolała dostać taki opis jak ty niż wymiary nogi i brzucha. Mój mi daje wymiary ale ni więcej nie mówi, ostatnio pytam go o narządy a ten że są!! Baran!! No i też muszę wierzyć, że wszystko gra, że on widzi że jest ok tylko nie mówi mi o tym a gdyby coś się działo to by reagwal

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 29 września 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eforts, jakbym usłyszała taką odpowiedź od lekarza, to chciałabym go strzelić w paszczę. Niektórzy lekarze zapominają o kulturze osobistej. Chodziłam kiedyś do takiego, który na wszystkie moje pytania odpowiadał 'co ma być to będzie', a na moje pytania reagował jakbym panikowała. A przecież można powiedzieć: Pani Eforts ;) wszystko ładnie się rozwija, nie widzę nieprawidłowości. Jest różnica? Jest.

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 29 września 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    No właśnie Stankiewicz mi tego nie daje :/ wrrr zapytam go na następnej wizycie... Też dostawałam u poprzedniego lekarza... Ale kuźwa chyba jest ok skoro tak mówi... Teraz to mnie zestresowałyście...
    jest na pewno ok, wojtynek zawsze mówi, że jak coś jest nie tak to oni mówią, zawsze określa ich w l.mnogiej czyli chodzi o cały zespół matopatu


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 29 września 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mój mi tak ładnie mówi, wszystko opisuje na usg jak ogląda poszczególne narządy. Mówi, że "jest bardzo zadowolony" i wszystko wygląda prawidłowo. No ale nie drukuje tych wymiarów kurka blaszka... Widzę, że mierzy, ale nie mówi ile co ma... Może i lepiej :/:/

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 29 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    jest na pewno ok, wojtynek zawsze mówi, że jak coś jest nie tak to oni mówią, zawsze określa ich w l.mnogiej czyli chodzi o cały zespół matopatu

    no lepiej żeby wiedzieli co robią!!! ;)

    julianna lubi tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 29 września 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane odnosnie wozkow, Aniar widzialam wiele mamusiek z tym wlasnie wozeczkiem jedo fyn i on rowniez mi sie bardzo podoba. Widac ze miekki latwy w prowadzeniu i wykonany z porzadnych materiałów! Nowy niestety tez ma swoja cene... Ale moja siostra kupila wozek jakos niedawno dla malej i tez jest mega zadowolona i chyba za caly komplet z fotelikiem (tylko fotelik miala w komplecie nie jest to maxi cosi) dala 1299 zl chyba, zapytam jej co to za model to sobie lukniecie :) wozek tez lekki i fajnie wyglada :) moze on tez Wam sie spodoba - ona jest bardzo zadowolona :) (ma pompowane kola i amortyzacje na wszystkie 4 kola)

    Kate

    np55zzc.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 29 września 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eforts faktycznie trochę lekarz przegiął, nasz poza mierzeniem pokazuje co wizytę wszystko co zobaczy, pęcherz, żołądek, paluszki, nawet kiedyś powiedział że widać 4 bo kciuk schowała, ale jest ich na pewno 5, język pokazywał, mózg też opisywał dość dokładnie, na co najdzie w danym momencie to mówi, a poza tym robi wymiary i które wylicza system do spr czy wszystko gra, bo na podstawie tych wymiarów mówi ile maluszek waży +-


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 29 września 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    No właśnie mój mi tak ładnie mówi, wszystko opisuje na usg jak ogląda poszczególne narządy. Mówi, że "jest bardzo zadowolony" i wszystko wygląda prawidłowo. No ale nie drukuje tych wymiarów kurka blaszka... Widzę, że mierzy, ale nie mówi ile co ma... Może i lepiej :/:/
    nam też nie mówi jak mierzy tylko już wynik wagi małej, a że daje nam wydruk ze zdjęciem to sobie wtedy sama czytam co i jak


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 29 września 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obok miejsca gdzie mieszkam jest też dystrybutor wózków TAKO i też są fajne i porządne, tańsze niż jedo, jednak zostałam przy jedo :) jeśli nie znacie TAKO to zerknijcie też na ich ofertę.


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 29 września 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    nam też nie mówi jak mierzy tylko już wynik wagi małej, a że daje nam wydruk ze zdjęciem to sobie wtedy sama czytam co i jak

    no właśnie ja tego piep*** zdjęcia nie dostaję, bo Mała podobno nie umie zapozować i "nic nie będzie widać, a na następnej wizycie jak będzie ładnie widać to zrobimy ładny filmik". I tak od 3 m-cy :P

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 29 września 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja pomarudzę na mojego lekarza. Mierzy wszystko, opowiada co mierzy i co widzi więc to jest bardzo ok. Daje wydruki. Ale... za każdym razem zwraca uwagę nam na objawy które powinny nas zaniepokoić i dla mnie to jak by lekkie straszenie... Jak wracam po wizycie to za każdym razem wymyślam sobie że mi wody ciekną (chociaż od tych wszystkich globulek zawsze jest wilgotno), że twardnieje mi podbrzusze (chociaż cały czas jest takie samo) i inne cholerstwa... Niby dobrze, że mówi z czym jechać na IP a z czym nie ale jednak wolałabym żeby powiedziała raz i starczy...

    relgh371rphwpz6l.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 29 września 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my szukamy wyłącznie wózka głębokiego, znalazłam fajne ogłoszenia, i liczę tu na waszą ocenę wózków, są to;

    mutsy evo
    navington cadet
    peg perego
    babywelt moon

    ...


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 29 września 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu macie link do tego wózka

    http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2493&osCsid=

    moze komus spasuje :)

    ja jutro rano do szpitala na przeklucie tej torbieli gruczolu Bartholiego...:/
    mam nadzieje ze bedzie spokoj juz...

    Kate

    np55zzc.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 29 września 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    my szukamy wyłącznie wózka głębokiego, znalazłam fajne ogłoszenia, i liczę tu na waszą ocenę wózków, są to;

    mutsy evo
    navington cadet
    peg perego
    babywelt moon

    ...
    juliana, mi się mutsy podoba mega :) u nas jest jeden na ośce i wygląda super. Kosztuje też swoje :/

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 29 września 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    no właśnie ja tego piep*** zdjęcia nie dostaję, bo Mała podobno nie umie zapozować i "nic nie będzie widać, a na następnej wizycie jak będzie ładnie widać to zrobimy ładny filmik". I tak od 3 m-cy :P
    rozumiem Twoje rozczarowanie, nam raz się pozakrywała i tez nie zrobił zdjęcia, tylko wymienił wszystko i wagę tak jak pisałaś, ale ostatnio ku mojemu zaskoczeniu db pozowała jak to on powiedział i zrobił nam dwa zdj 2d główki i 2 zdj 3d, zdjęcie mojej szyjki i tabelka z parametrami,
    mi mówił, że filmik 4d to może się zrobi jak mała będzie juz większa czyli po 30 tygodniu bo wtedy dzieci już ładnie realnie wyglądają, ale tez zaznaczył, że nie zawsze to wychodzi, kwestia ułożenia malucha


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 29 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    juliana, mi się mutsy podoba mega :) u nas jest jeden na ośce i wygląda super. Kosztuje też swoje :/
    ooo mi też sie podoba ale w realu nie widziałam, powiedz mi czy ona ma malutkie przednie kółka? bo na fotkach kólka wydaja mi się mała, a ja jednak na wsi mieszkam, a jeszcze śnieg dojdzie


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 29 września 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa wrote:
    To i ja pomarudzę na mojego lekarza. Mierzy wszystko, opowiada co mierzy i co widzi więc to jest bardzo ok. Daje wydruki. Ale... za każdym razem zwraca uwagę nam na objawy które powinny nas zaniepokoić i dla mnie to jak by lekkie straszenie... Jak wracam po wizycie to za każdym razem wymyślam sobie że mi wody ciekną (chociaż od tych wszystkich globulek zawsze jest wilgotno), że twardnieje mi podbrzusze (chociaż cały czas jest takie samo) i inne cholerstwa... Niby dobrze, że mówi z czym jechać na IP a z czym nie ale jednak wolałabym żeby powiedziała raz i starczy...
    to chyba db mój nigdy nie powiedział o zagrożeniach i kiedy mam jechać na IP, jak mówię na wizycie, że coś mnie nie pokoi to wtedy on to sprawdza, ale raczej zazwyczaj jak mówiłam co mnie boli to rozwiewał mój niepokój tekstem, muszę się do tego przyzwyczaić, czasem myślę, że sobie zlewa i rutynowo traktuje, ale jak ostatnio mówiłam o skurczach częstych to mnie przemaglował i posprawdzał czy wszystko gra


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa zagladam! Ale super wiesci o Syneczku! Piekny Okruszek, zobaczysz, jaki rosły chłop z Niego wyrośnie!!! Trzymam kciuki za powodzenie w kangurowaniu, oby szybciutko nadszedl ten piekny dzien! <3

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 29 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    ooo mi też sie podoba ale w realu nie widziałam, powiedz mi czy ona ma malutkie przednie kółka? bo na fotkach kólka wydaja mi się mała, a ja jednak na wsi mieszkam, a jeszcze śnieg dojdzie

    julianna faktycznie on te przednie kółka ma mniejsze, nie zastanawiałam się nad tym, ale jak o tym piszesz to myślę, że w głębokim śniegu mógłby być problem. Poczytaj co mamuśki piszą na ten temat. Jeśli wpadnę na tą babkę z wózkiem to obiecuję ją zapytam.

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 29 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Co do wózka - ja nadal mam dylemat :/ Jeszcze nie wybrałam konkretnego modelu. Ale zastanawiam się nad Bebetto Luca, Bebetto Nico Plus, Camarelo Sevilla i Tutek Grander. Nie ukrywam, że chciałabym kupić jak najtaniej ;) Dlatego to moi faworyci, ceny za zestaw 3w1 wahają się między 1250-1600 zł, więc myślę, że tragedii nie ma. Tylko cholercia nie potrafię się zdecydować :( Najgorsze jest to, ze nigdzie w okolicy nie znalazłam wszystkich tych wózków w jednym miejscu, żeby móc je porównać na żywo, postawić jeden obok drugiego i wybrać.
    Milcia Bebetto Nico Plus jest bardzo fajny. Gadałam z jednym tatusiem na jego temat i bardzo sobie chwalił ;) Zresztą ostatnio dużo ich jeździ po moim mieście, pewnie dlatego że cena zachęca. Muszę jeszcze zapytać koleżanki, która w lipcu urodziła i zdaje się, że też ma Nico. Jak się czegoś dowiem, to napiszę. A gdzie znalazłaś go za 999zł?

    Miłego dnia Wszystkim życzę :D Tym chorym szybkiego powrotu do zdrowia, hospitalizującym się - powrotu do domu, a pozostałym mało zmartwień i żadnych niepokojących objawów, tylko samych radości z ciąży :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
‹‹ 946 947 948 949 950 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ